صفحه 40 از 190 نخست ... 30373839404142435090140 ... آخرین
نمایش نتایج: از 391 به 400 از 1895

موضوع: سرمايه گذاري سپه ( وسپه )

عضو فعال آریو آواتار ها
    تشکر شده 27,005 بار در 4,769 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط کیوان نمایش پست ها
    خیلی سعی کردم رو نمودار وسپه تمرکز کنم و حرکتهای آینده اشو بفهمم.
    یک حدس! از نحوه بازی و آینده سهم ترسیم کردم ولی چون نمی خوام پیش داوری بشه فعلا در موردش نظری نمیدم.
    اما اگر از فردا تا یکهفته وسپه به آرامی و خیلی کند از همینجا یعنی 220 تا نزدیک 240 خودشو رسوند و دوباره تغییر جهت رو به پایین داد چارت و تصور خودم از اون و اهداف سهمو در تاپیک میگذارم.

سلام به کیوان عزیز ...
    نکنه میخواهید سر شونه سقف بسازید

من از روزی که وسپه رو خریدم گفتم تنها حالتی که ممکنه سهم به ارزشش نرسه ریزش شدید بازار هست ...

روز به روز به تعداد صف های فروش شرکت ها اضافه بشه و این اتفاق هم افتاد و شاخص ریزش شدیدی داشت ...

راستش را بخواهی من شخصی نیستم که برم تو صف خرید سهم هایی که با جریان پول دارن بالا میرن .... یا میخوان باد بادک بشن ... یا سهم هایی که با اما و اگر بالا میرن ...

کلا کم ریسک هستم .... خدا رو تا حالا شکر میکنم که نتیجه ام تا حالا گرفتم ...

فرق سهمی که با پول بالا میره و سهمی که با بنیاد بالا میره در اینه که .... سهمی که با بنیاد خودش بالا میره رو ارزش خودش میمونه ... نهایت با 10 تا 15 درصد بالا و پایین ...

اما سهمی که با سایر فاکتور ها بالا میره ... بعد از پایان بازی سهم ... ریزش های 50 تا 60 درصدی خواهد داشت
    ریسک از آنجایی ناشی می‌شود که ندانید در حال انجام چه کاری هستید.

2. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(4) zorba آواتار ها
    تشکر شده 24,864 بار در 3,838 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط آریو نمایش پست ها
    سلام به استاد عمو مخبر عزیز

نکات شما کاملا درسته و در سایت همسایه هم بهش اشاره کردم

عمو مخبر عزيز
    استاد ما
    همه که مثل شما نکته بين نيستن ...

اگه دقت کنيد چند روزي هست دارم رو تک تک زير مجموعه هاي وسپه ... سودي که براي سال 92 ميسازن و تقسيم خواهند کرد کار ميکنم ... تا از گزارش عالي وسپه در سال مالي بعد از همين الان پرده برداري کنيم ... گزارشي که به مراتب از لحاظ عملياتي از امسالش بهتر خواهد بود ...

وصنعت حدود 70 درصد سودش از محل تعديل ذخيره کاهش ارزش سرمايه گذاري هاست ...

اين اتفاق فقط يک بار ميتونه تکرار بشه و قابليت تکرار نداره ...
    اين سود داراي نسبت پي به اي 1 هست ...

من وصنعت را در 270 تومان نميخرم ...
    چون سودش از محل تعديل ذخيره کاهش ارزش سرمايه گذاري هاست که قابليت تکرار نيست ...

بايد سود عملياتي وصنعت را آناليز کرد که به مراتب از وسپه ضعيف و ضيف تر است
    آریو جان سلام،
    آنچنان نوشته ای که " به مراتب از وسپه ضعیف تر است" که گویا وسپه ضعیفه. عوض ایجاد رعب ممنون میشم که از وضعیت فعلی سهم و احتمالات تحلیلی ارائه بدی.
    سپاسگزارم
    زی تیر نگه کرد پر خویش بر او دید***گفتا ز که نالیم که از ماست که بر ماست

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید zorba از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) کیوان آواتار ها
    تشکر شده 23,351 بار در 4,529 ارسال
    سلام به کیوان عزیز ...
    نکنه میخواهید سر شونه سقف بسازید

من از روزی که وسپه رو خریدم گفتم تنها حالتی که ممکنه سهم به ارزشش نرسه ریزش شدید بازار هست ...

روز به روز به تعداد صف های فروش شرکت ها اضافه بشه و این اتفاق هم افتاد و شاخص ریزش شدیدی داشت ...

راستش را بخواهی من شخصی نیستم که برم تو صف خرید سهم هایی که با جریان پول دارن بالا میرن .... یا میخوان باد بادک بشن ... یا سهم هایی که با اما و اگر بالا میرن ...

کلا کم ریسک هستم .... خدا رو تا حالا شکر میکنم که نتیجه ام تا حالا گرفتم ...

فرق سهمی که با پول بالا میره و سهمی که با بنیاد بالا میره در اینه که .... سهمی که با بنیاد خودش بالا میره رو ارزش خودش میمونه ... نهایت با 10 تا 15 درصد بالا و پایین ...

اما سهمی که با سایر فاکتور ها بالا میره ... بعد از پایان بازی سهم ... ریزش های 50 تا 60 درصدی خواهد داشت
    نه ، روند صعودی براش متصورم اما نه اکنون و همونطور که گفتم عامل این تاخیر را "وامید" میدانم.
    اما اگر اجازه دهید ببینیم این هفته آنگونه که انتظار دارم می گذرد یا خیر. اگر حرفم درست بود بهتره فعلا دور وسپه را خط بکشید تا وقتش بشود ، شاید هم بر حدس من خط بطلانی کشیده شد که مجدد روش تمرکز میکنم.
    ما را به چوب و رخت شبانی فریفته اند ، این گرگ سالهاست که با گله آشناست

عضو فعال آریو آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط zorba نمایش پست ها
    آریو جان سلام،
    آنچنان نوشته ای که " به مراتب از وسپه ضعیف تر است" که گویا وسپه ضعیفه. عوض ایجاد رعب ممنون میشم که از وضعیت فعلی سهم و احتمالات تحلیلی ارائه بدی.
    سپاسگزارم
    دوست عزیز سلام ...بنده وسپه را به مراتب از وصنعت بهتر و کم ریسک تر میدانم ...
    سود عملاتی و پورتفوی سود ساز وسپه ... تقسیمی مناسب در مجامع وسپه را بسیار بهتر از وصنعت میدانم ...

در باره اینکه چرا وسپه بهتر است چند روزی هست که دارم رو سپه کار میکنم ... در صفحات قبل هست ... و باز هم پورتفوی سهم را بیشتر بررسی خواهم کرد ...

7. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط کیوان نمایش پست ها
    نه ، روند صعودی براش متصورم اما نه اکنون و همونطور که گفتم عامل این تاخیر را "وامید" میدانم.
    اما اگر اجازه دهید ببینیم این هفته آنگونه که انتظار دارم می گذرد یا خیر. اگر حرفم درست بود بهتره فعلا دور وسپه را خط بکشید تا وقتش بشود ، شاید هم بر حدس من خط بطلانی کشیده شد که مجدد روش تمرکز میکنم.
    کیوان جان راستش من رو وسپه کار میکردم و سهمشو خریدم ... اصلا نمیدونستم زمین داره ... البته یه چیزایی از ملکش شنیده بودم تا اینکه گزارش حسابرسی 6 ماهه دیشب رو خوندم ...
    47000 متر زمین داره قطعه بنده شده .. تغییر کاربری شده ... دیوار کشی شده در شمال تهران ...

خریده 20 میلیارد تومان ...متری 420 تومن ... زنگ زدم به دوستان اهل فن ... به من قیمت دادن .. متری 8 میلیون تا 14 میلیون تومان هست

این نکته قوت فوق العاده ایه برای سهم ...

9. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) کیوان آواتار ها
    تشکر شده 23,351 بار در 4,529 ارسال
    کیوان جان راستش من رو وسپه کار میکردم و سهمشو خریدم ... اصلا نمیدونستم زمین داره ... البته یه چیزایی از ملکش شنیده بودم تا اینکه گزارش حسابرسی 6 ماهه دیشب رو خوندم ...
    47000 متر زمین داره قطعه بنده شده .. تغییر کاربری شده ... دیوار کشی شده در شمال تهران ...

خریده 20 میلیارد تومان ...متری 420 تومن ... زنگ زدم به دوستان اهل فن ... به من قیمت دادن .. متری 8 میلیون تا 14 میلیون تومان هست

این نکته قوت فوق العاده ایه برای سهم ...
    آریو جان قطعا سهم ارزشمند هست چون همونطور که گفتم روندش رو صعودی میبینم منتها من تاکیدم روی زمان ورود هست که البته برای کسی مثل شما که کلی زحمت میکشه روی محاسبات ارزش سهم کمی بالا و پاینش یا کمی دیرتر و زودتر اهمیتی نداره. این اهمیتش برای یکی مثل من هست که ترجیح میدم اگر تصور میکنم دیرتر میتونم وارد سهم بشم برم جای دیگه سرگرم بشم و بعد بیام با شما همراه بشم که البته این موضوع ریسک فیل شدن تصورات و تحلیلهای من و جا ماندن از سهم را برای من نیز به ارمغان می آورد. ولی خب اگر دیدگاهها را بهم نزدیک کنیم شاید بشود بهترین بهره وری را کسب کرد.
    ما را به چوب و رخت شبانی فریفته اند ، این گرگ سالهاست که با گله آشناست

11. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی shahab58 آواتار ها
    تشکر شده 86 بار در 45 ارسال
    بازگشایی شبندر معادلات حقوقی کلیه سهمها رو تو روز شنبه بهم خواهد ریخت، سهمهایی که انتظار صف خرید تو روز شنبه و یکشنبه براشون هست، اگه صف فروش شدن تعجب نکنبد، آخه داره شاااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااه بندرررررررررررررررررررررر رررررررررررررررررررررر میااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااد.

13. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید shahab58 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال 3yh آواتار ها
    تشکر شده 792 بار در 232 ارسال
    خب صفتون هم که سنگین شد ... البته دوستان دل و روده سهم رو کشیدن بیرون... صف مبارک همتون

سهم ما هم خدارو شکر صفه ..... دیگه نیاید سهم ما رو خراب کنید هااااااا (شوخی)
    فرقی نمیکند که بخواهم سهام (Stocks) بخرم یا جوراب (Socks)، من دوست دارم کالای باکیفیت را وقتی تخفیف خورده خریداری کنم.....

15. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید 3yh از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط 3yh نمایش پست ها
    خب صفتون هم که سنگین شد ... البته دوستان دل و روده سهم رو کشیدن بیرون... صف مبارک همتون

سهم ما هم خدارو شکر صفه ..... دیگه نیاید سهم ما رو خراب کنید هااااااا (شوخی)
    3yh ما هم مثل شما صف خرید 50 میلیونی میخواهیم اونم بالای 300 تومان

17. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال arak_bourse آواتار ها
    تشکر شده 10,635 بار در 3,281 ارسال
    وسپه داره يه كارايي ميكنه . كمي دلگرم شديم
    تحلیلگر بازار tahlilgar0@

19. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید arak_bourse از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع