صفحه 1 از 9 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 84

موضوع: معرفی کارگزاران برتر آنلاین و نحوه عملکرد کارگزاران

عضو فعال analyst آواتار ها
    تشکر شده 2,486 بار در 329 ارسال

نظر شما در مورد کارگزاری ها

با سلام به تمام دوستان
    این تاپیک رو من ساختم به این منظور که دوستان نظرشون رو در مورد کارگزاری هایی که تجربه کار با هاشون رو دارن بزارن تا سایرین هم از تجربه اونها در انتخاب کارگزاری استفاده کنند.
    با تشکر

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید analyst از ایشان تشکر کرده است:

آقایون/ خانم ها
    نظری ندارید در مورد کارگزاری ها ؟
    نحوه پاسخگویی - خدمات اینترنتی - مشکلاتی که تا کنون برخورد داشتید و ...

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید analyst از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال محمود شریعت آواتار ها
    تشکر شده 5,029 بار در 1,203 ارسال
    به نظر من بدترين كارگزاري، كارگزاري مفيد است
    بنده قبلا با اين كارگزاري كار مي كردم. روزي نبود كه براي من مشكل درست نكنند. بنده هميشه درخواستهاي خريدم را قبل از شروع بازار ارسال ميكنم تا كارگزار به موقع وارد سيستم معاملا كند. ولي 90 درصد اوقات درخواست هاي خريد و فروشم حدود ساعت 10 صبح وارد سيستم معاملات ميشد. اين يعني فاجعه. يعني از دست دادن زمان، يعني از دست دادن فرصت خريد يا فروش. هيچ كس هم در اين كارگزاري جواب گو نيست
    حتي وقتي روز قبل درخواست فردا را ارسال ميكردم باز هم زود تر از 9:45 وارد سيستم معاملات نميشد. البته با سيستم معاملات بر خط مفيد اين مشكل حل ميشه اما ترجيح دادم سراغ يك كارگزار برم كه به مشتري هاش احترام ميذاره نه مفيد كه معامله گرش حتي ادب حرف زدن هم نداره (البته فقط معامله گر مشهدش اينجوريه)
    الان چند ماهي است با كارگزاري نهايت نگر كار ميكنم. سيستم معاملات آنلاين و اينترنتي عالي داره. معامله گرش هم كه محشره. خدارو شكر از وقتي اومدم نهايت نگر بازده ماهانم بيش از دوبرابر شده. تا حالا يك مشكل جزيي هم باهاش نداشتم و حتي فراتر از انتظارم نيز عمل ميكنند

عجيب تر از همه اينكه توي مفيد دو تا خريد براي من شده بود كه مين هيچ درخواست خريدي نكرده بودم . اونها درخواست يك نفر كه فاميلش با بنده يكي بود براي بنده ثبت كرده بودند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید محمود شریعت از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال amir2003 آواتار ها
    تشکر شده 6,244 بار در 1,084 ارسال
    عمران فارس از لحاظ خدمات بمشتري افتضاحه. تز مديرعاملش اينه مشتري با سرمايه كم بدرد نمي خوره. سايتش هميشه مشكل داره و هر روز قوانين براي مشتري حقيقي در رابطه با انتقال و پرداختپول بدتر ميشه به گفته مديرعاملش اگر براي بچه يكساله كد گرفتي براي درخواست پول و يا خريد خودش بايد بياد اگر ميگيد دروغ ميگم فقط يكبار امتحان كنيد اعتباري هم اصلا حرفش رو نزن ولي اگر بخاهيد پولتون رو بگيريد يكروز مدير عامل نيست يكروز مديرمالي نيست يكروز پول نيست.توصيه من اينه فقط اگر مثل من در شهرتون كارگزاري نبود از اون استفاده كنيد

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید amir2003 از ایشان تشکر کرده است:

کاربر فعال arak_bourse آواتار ها
    تشکر شده 10,635 بار در 3,281 ارسال
    كارگزاري پاسارگاد كه تا حالا باهش كار كردم خوب بوده. مشكل خاصي نداشته.
    پول رو هم 4 روز بعد درخواست ميريزن به حسابت
    من هم واقعا با اين خريدهام خيلي اذيت شون كردم. روزي 10 تا درخواست خريد و فروش رو سيستم مي زارم. ديگه تابلو شديم به قول خودشون به اندازه نصف مشتريهاي اينترنتي درخواست دارم.

عضو عادی مهدی آواتار ها
    تشکر شده 280 بار در 75 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمود خان نمایش پست ها
    به نظر من بدترين كارگزاري، كارگزاري مفيد است
    بنده قبلا با اين كارگزاري كار مي كردم. روزي نبود كه براي من مشكل درست نكنند. بنده هميشه درخواستهاي خريدم را قبل از شروع بازار ارسال ميكنم تا كارگزار به موقع وارد سيستم معاملا كند. ولي 90 درصد اوقات درخواست هاي خريد و فروشم حدود ساعت 10 صبح وارد سيستم معاملات ميشد. اين يعني فاجعه. يعني از دست دادن زمان، يعني از دست دادن فرصت خريد يا فروش. هيچ كس هم در اين كارگزاري جواب گو نيست
    حتي وقتي روز قبل درخواست فردا را ارسال ميكردم باز هم زود تر از 9:45 وارد سيستم معاملات نميشد. البته با سيستم معاملات بر خط مفيد اين مشكل حل ميشه اما ترجيح دادم سراغ يك كارگزار برم كه به مشتري هاش احترام ميذاره نه مفيد كه معامله گرش حتي ادب حرف زدن هم نداره (البته فقط معامله گر مشهدش اينجوريه)
    الان چند ماهي است با كارگزاري نهايت نگر كار ميكنم. سيستم معاملات آنلاين و اينترنتي عالي داره. معامله گرش هم كه محشره. خدارو شكر از وقتي اومدم نهايت نگر بازده ماهانم بيش از دوبرابر شده. تا حالا يك مشكل جزيي هم باهاش نداشتم و حتي فراتر از انتظارم نيز عمل ميكنند

عجيب تر از همه اينكه توي مفيد دو تا خريد براي من شده بود كه مين هيچ درخواست خريدي نكرده بودم . اونها درخواست يك نفر كه فاميلش با بنده يكي بود براي بنده ثبت كرده بودند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
    سلام محمودخان

برای خرید اعتبار هم میده ؟

بستگي به گردش معاملات و بازده كاري طرف دارد

عضو عادی
    تشکر شده 99 بار در 25 ارسال
    سلام دوستان

من حدود 1 سال با مفید اینترنتی کار می کنم . جدیدا هم آنلاین مفید . ولی هر چی جلوتر می ریم خدماتشون افتضاح تر میشه .

مفید هر روز بد تر از دیروز . دینگ دینگ

برای من که مفید کار عجیبی کرد من ساعت 10 صبح درخواست خرید صدرا دادم و توی سیستمش خورد در حال اقدام و تا ساعت 12 چند میلیون سهم زیر قیمت درخواست من معامله شد وقتی عملکرد روزم رو دیدم تعجب کردم که خرید نشده البته این مال چند روز پیش هست که صف نبود. بنظرم کارکنانش سرشون خیلی شلوغ هست و به کارهاشون نمی رسن. شاید با همه گیر شدن آنلاین تریدینگ درست بشه.

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید analyst از ایشان تشکر کرده است:

نقل قول نوشته اصلی توسط analyst نمایش پست ها
    برای من که مفید کار عجیبی کرد من ساعت 10 صبح درخواست خرید صدرا دادم و توی سیستمش خورد در حال اقدام و تا ساعت 12 چند میلیون سهم زیر قیمت درخواست من معامله شد وقتی عملکرد روزم رو دیدم تعجب کردم که خرید نشده البته این مال چند روز پیش هست که صف نبود. بنظرم کارکنانش سرشون خیلی شلوغ هست و به کارهاشون نمی رسن. شاید با همه گیر شدن آنلاین تریدینگ درست بشه.
    مفيد فقط اسم در كرده. هيچ كارشون درست و حسابي نيست...
    من هميشه اين مشكل را باهاشون داشتم. براي همين كارگزارم را عوض كردم. الان هروقت اراده كنم چه بصورت معاملات آنلاين (بر خط) و چه تلفني در كسري از ثانيه برام انجام ميشه. تا حالا نشده معامله گر نهايت نگر بگه سرم شلوغه بعدا زنگ بزن يا اينكه خودت كه اينترنت داري ازونجا درخواست بده. ولي مفيد حتي وقتي براي پيگيري درخواست اينترنتيم باهاش تماس مي گرفتم درست جواب نميداد. حتي يبار گفت شما چقدر تماس ميگيريد!!؟؟

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید محمود شریعت از ایشان تشکر کرده است:

صفحه 1 از 9 1234 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)