صفحه 3 از 9 نخست 123456 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 84

موضوع: معرفی کارگزاران برتر آنلاین و نحوه عملکرد کارگزاران

عضو جدید
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط FENCER نمایش پست ها
    نه آقا اوراق مسکنت رو راحت بخر . ظاهرا" اولین باره تو بورس داری معامله میکنی

در ضمن اگه شهرستان باشی سند اصلی تا 10 روز کاری زمان میبره برسه دستت
    منتها بانک عامل قبول کنه میتونی یه تائیدیه از کارگزاری براشون ببری مبنی بر خرید
    اوراق
    اره اولین باره ، پس مشکلی نیست

مدارک و.... چیا لازمه؟

از راهنماییت ممنونم

ضمنا تا چه ساعتی خرید بورس انجام میشه؟؟؟؟

عضو فعال FENCER آواتار ها
    تشکر شده 3,243 بار در 610 ارسال
    اگه کد معاملاتی داری که هیچ اگه نداری کارت ملی و شناسنامتو با کپی اونا ببر کارگزاری بقیشو خودشون حل میکنن
    شخصیت مرد سرنوشت اوست

3. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید FENCER از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 106 بار در 49 ارسال
    کارگزاری مفید اخیرا سهم دزدی هم میکنه.به این صورت که مثلا 5000 سهم میخرید بعد از مدتی میبینید 4000 تاست

عضو جدید
    تشکر شده 3 بار در 2 ارسال
    دوستان كدوم كارگزار در حال حاظر سرويس اينترنتی خوبی ارائه ميده ؟ من نظرم اين بود كه سرويس آنلاين مفيد رو بگيرم كه بعد از تماس باهاشون متوجه شدن دنگ و فنگ زيادی داره مثل آزمون و مصاحبه و اينجور چيزا واسه همين تصميم رفت روی اينترنتی به جای آنلاين. مينيمم سرمايه اين كارگزاری های اينترنتی چقدره (نميدونم چرا نميخوام از روش سنتی دل بكنم) ؟ در ضمن اون مصاحبه و آزمون فرماليتست يا واقعا سطح دانش خاصی میخواد (من حدودا دو ساله كه وارد بورس شدم) ؟

عضو فعال محمود شریعت آواتار ها
    تشکر شده 5,029 بار در 1,203 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط sysinfo نمایش پست ها
    دوستان كدوم كارگزار در حال حاظر سرويس اينترنتی خوبی ارائه ميده ؟ من نظرم اين بود كه سرويس آنلاين مفيد رو بگيرم كه بعد از تماس باهاشون متوجه شدن دنگ و فنگ زيادی داره مثل آزمون و مصاحبه و اينجور چيزا واسه همين تصميم رفت روی اينترنتی به جای آنلاين. مينيمم سرمايه اين كارگزاری های اينترنتی چقدره (نميدونم چرا نميخوام از روش سنتی دل بكنم) ؟ در ضمن اون مصاحبه و آزمون فرماليتست يا واقعا سطح دانش خاصی میخواد (من حدودا دو ساله كه وارد بورس شدم) ؟
    مفيد فقط اسم داره. خيلي كارگزاري هاي ديگه هستند كه خدمات آنلاين دارند. با يك جستجو در اينتنت ميتوانيد به ليستشون دسترسي پيدا كنيد.
    خودم هم با كارگزاري نهايت نگر كار ميكنم كه به نظر كارگزاريه خوبيه و خدمات خوبي هم ارايه ميده.

7. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید محمود شریعت از ایشان تشکر کرده است:

عضو جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمود خان نمایش پست ها
    مفيد فقط اسم داره. خيلي كارگزاري هاي ديگه هستند كه خدمات آنلاين دارند. با يك جستجو در اينتنت ميتوانيد به ليستشون دسترسي پيدا كنيد.
    خودم هم با كارگزاري نهايت نگر كار ميكنم كه به نظر كارگزاريه خوبيه و خدمات خوبي هم ارايه ميده.
    ممنون ، نهايت نگر محدوديت عدم امكان معامله با پول فروش يا انصراف خريد برای يك روز رو داره يا نه ؟ چون اين مورد تو مفيد واقعا مسخرست. در ضمن شما برای گرفتن خدمات آنلاينش آزمون دادين ؟ كارمزد خريد و فروششم بگين بيزحمت.
    ویرایش توسط sysinfo : 2011/02/16 در ساعت 20:38

9. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید sysinfo از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال محمود شریعت آواتار ها
    تشکر شده 5,029 بار در 1,203 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط sysinfo نمایش پست ها
    ممنون ، نهايت نگر محدوديت عدم امكان معامله با پول فروش يا انصراف خريد برای يك روز رو داره يا نه ؟ چون اين مورد تو مفيد واقعا مسخرست. در ضمن شما برای گرفتن خدمات آنلاينش آزمون دادين ؟ كارمزد خريد و فروششم بگين بيزحمت.
    نه. نداره. به محض فروش سهام ميتونيد با پولش دوباره سهام بخريد. آزمون هم نداره. فقط يه درخواست ساده ميخواد بديد. شما اهل كدوم شهريد؟

11. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید محمود شریعت از ایشان تشکر کرده است:

عضو جدید
    نه. نداره. به محض فروش سهام ميتونيد با پولش دوباره سهام بخريد. آزمون هم نداره. فقط يه درخواست ساده ميخواد بديد. شما اهل كدوم شهريد؟
    من تهران هستم ، از اونجا كه مفيد مشتري زياد داره و معمولا كارگزاریهای شلوغ كارشون خراب ميشه من تصميم گرفتم همين نهايت نگر رو تست كنم. فقط كارمزدشون چقدره ؟

13. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید sysinfo از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 39 بار در 15 ارسال
    منم با کارگذاری نهاین نگر کار میکنم ولی برعکس شما رضایت ندارم از کارشون. اون زمان که اینترنتی کار میکردم درخواست خرید یا فروشم خیلی وقتا انحام نمیشد. مثلا سهم x را با قیمت 320 درخواست خرید داده بودم و قیمت تا 319 هم معامله شده بود ولی با کمال تعجب میدیدم که برام خرید نشده، این اتفاق چندین بار هم در درخواست خرید و هم فروش اتفاق افتاد و وقتی هم که تماس گرفتم جواب منطقی ندادند و تصور میکنند دارند با کسی صحبت میکنند که هیجی از بورس حالیش نیست و با جوابهای سطحی سعی در تبرئه خودشون داشتند. آنلاینش بد نیست ولی اونم چنگی به دل نمی زنه و خبلی از وقتهای حساس مخصوصا ساعت 8:30 که میخوای درخواست اول وقت بدی و نیم ساعت آخر بعضی وقتها مشکل داشته و خیلی وقتها فرصتهای خرید و فروش را از دست دادم.

15. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید سینایی از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال

معرفی کارگزاران برتر آنلاین و نحوه عملکرد کارگزاران

مدیریت محترم سایت

لطفا" خواهشمند است جهت:

آشنا شدن دوستان و همکاران جدید که به این سایت وارد می شوند و یا

کلا" می خواهند به بورس وارد شوند و حتی

دوستان و همکاران قدیمی که سوابق زیادی نیز در بورس دارند

این تاپیک ایجاد گردد تا نحوه عملکرد کارگزاران مختلف از دیدگاه کلیه اعضاء مورد بحث و بررسی قرار گیرد

با تقدیم احترام

17. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 3 از 9 نخست 123456 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)