صفحه 51 از 59 نخست ... 4148495051525354 ... آخرین
نمایش نتایج: از 501 به 510 از 584

موضوع: لوله و تجهيزات سديد ( فسديد )

عضو فعال
    تشکر شده 901 بار در 287 ارسال

پاسخ : لوله و تجهيزات سديد ( فسديد )

نقل قول نوشته اصلی توسط aventus نمایش پست ها
    از همان لحظات اول روز بازگشایی بعد مجمع تا امروز حقوقی با عرضه های پرحجم درصدد کنترل قیمت سهم است. زهی خیال باطل چون دیگر دست آقایون رو شده است و تا پایان سال هم برای عرضه ها خریدار وجود دارد. مجمع اخیر شرکت نگاه بسیاری افراد تیزبین را به این سهم را تغییر داد. حجم معاملات بعد از بازگشایی عطش خریداران و همچنین دستپاچگی حقوقی در عرضه ها خود گویای همه ی این داستان است.
    بامطلب شما كاملا موافقم

عضو فعال

طي تماسي كه يكي ازدوستان باامورسهام داشته اعلام نمودند راههاي برون رفت ازشمول ماده 141 امروز به سهامدار عمده(گروه صنعتي سديد) اعلام شده كه پس ازبررسي درمجمع فوق العاده اي كه بعدا" برگزار ميشود دراين مورد تصميم گيري خواهد شد.

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi20 نمایش پست ها
    طي تماسي كه يكي ازدوستان باامورسهام داشته اعلام نمودند راههاي برون رفت ازشمول ماده 141 امروز به سهامدار عمده(گروه صنعتي سديد) اعلام شده كه پس ازبررسي درمجمع فوق العاده اي كه بعدا" برگزار ميشود دراين مورد تصميم گيري خواهد شد.

عضو عادی
    تشکر شده 377 بار در 127 ارسال

تا وقتی سهام وثیقه دست اقتصاد نوین میباشد ، جای تامل و تفکردارد.

5. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مشتاق از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 74 بار در 21 ارسال

بعد از کنسل شدن با عجله ی اردرهای فروش توسط فروشنده حقوقی (کارگزاری اقتصادنوین) شاهد رشد سریع قیمتی این سهم بودیم. جالب است سهمی که 140 به زور نگه داشته بودن با یک پرش قیمتی به 250 رسید. اکنون عده ای نوسانگیر و سهامدار کوتاه مدت فضا را مناسب دیده اند تا با تبلیغات و گنده گویی های بدون تحلیل (در قالب تحلیل) در یکی از سایتها به جو مثبت ایجاد شده دامن زنند تا بلکه سهمای خریداری شده خود را طی یک مدت کوتاه با گین بسیار عالی به دیگران بفروشند. بنده شش سال هست که سهامدار این شرکتم و تا حدود زیادی در جریان اوضاع شرکت هستم و بعنوان سهامدار از رشد قیمت خوشحال میشوم (گرچه مشتاق بودیم تا کل سهام حقوقی فروشنده را دو هفته پیش بخریم که قبول نکردند) ولی رشد قیمت باید منطقی باشد نه جو زده. خلاصه اینکه این سهم بسیار ارزنده است ولی سهامدار میخواهد نه نوسانگیر. اکنون عده ای فرصت طلب طی چند روز گذشته با مهیا دیدن شرایط سهم و خبرهای مثبتی که از تجدید ارزیابی سنگین سهم می آید به شدت فعال شده اند و با تبلیغات وسیع سعی دارن تا سود بسیار خوبی را طی مدت بسیار کوتاه از ان خود کنند. برای نمونه صحبت از مچ کردن 1190000 سهم در قیمت 500 تومان به هنگام ارسال گزارش تجدید ارزیابی کرده اند و الی آخر. خلاصه توصیه میکنم دوستان با سهم سهامداری کنند و در منفی شدن ها و مثبت شدن های این روزها خام حرفهای بسیار منفی و یا بسیار مثبت گروهی از جمله خود من قرار نگیرید چرا که همانطور که قبلا نیز گفتم دست این سهم دیگر رو شده است و دیگر لازم به صحبتهای بسیار منفی و یا بسیار مثبت دیگران ندارد.

7. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید aventus از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 154 بار در 68 ارسال

يك گروه 4 نفره هستند كه پيش از مجمع در قيمتهاي حوالي 80 تا 110 كمي خريد داشتند. با اين تبليغات بصورت موجي و به خيال خود قصد افزايش قيمت و فروش و فرار را دارند.

اما ارزش فسديد خيلي فراتر از تصورات ايشان است!!!

من چهار سال ماندم يكسال ديگر روي آن!!

9. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید نمرود از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط نمرود نمایش پست ها
    يك گروه 4 نفره هستند كه پيش از مجمع در قيمتهاي حوالي 80 تا 110 كمي خريد داشتند. با اين تبليغات بصورت موجي و به خيال خود قصد افزايش قيمت و فروش و فرار را دارند.

اما ارزش فسديد خيلي فراتر از تصورات ايشان است!!!

من چهار سال ماندم يكسال ديگر روي آن!!
    پيروصحبت دوست عزيزمان سهم ارزش مند است ولي بهتراست در قيمت خريدتان بيشتر دقت نماييد
    يكي ازدوستانم 900هزارسهم دارد جهت اطلاع قيمت تمام شده اش هم120تومان است مواظب باشيد كه اگر هوس فروش به سرش بزند ورنج بكشد سهم با كله ميآيد پايين حتي زير200
    ویرایش توسط mahdi20 : 2015/07/11 در ساعت 13:32

11. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mahdi20 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 983 بار در 329 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi20 نمایش پست ها
    پيروصحبت دوست عزيزمان سهم ارزش مند است ولي بهتراست در قيمت خريدتان بيشتر دقت نماييد
    يكي ازدوستانم 900هزارسهم دارد جهت اطلاع قيمت تمام شده اش هم120تومان است مواظب باشيد كه اگر هوس فروش به سرش بزند ورنج بكشد سهم با كله ميآيد پايين حتي زير200
    من یک میلیون سهم دارم با تمام شده 90 تومن
    ولی به نظرم توی این قیمت هم خریدنی است
    البته با فرض افزایش سرمایه سنگین از تجدید ارزیابی

13. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید حمید89 از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 74 بار در 21 ارسال

با انجام توافق تاریخی بدون شک یکی از سهمایی که یک روی دیگر سکه را نشان خواهد داد همین سهم است. با انجام این توافق و آزاد شدن پولهای بلوکه شده کارهای عمرانی سرعت زیادی خواهد گرفت و در این بین لوله سازها با گرفتن قراردادهای جدید و همچنین مطالبات عقب افتاده از دولت قطعا وضعیتشان دگرگون خواهد شد. شرکتهای لوله سازی جزء شرکتهایی هستند که طی چند سال گذشته بیشترین زیان را دیده اند از تحریم و خوابیدن کارهای عمرانی و عدم دریافت مطالبات به دلیل نبود منابع نقدینگی و همچنین جریمه های سنگین بانکی؛ حال با برداشته شدن تحریم ها و ورود نقدینگی داستان کاملا عوض خواهد شد و این شرکتها به شدت متحول خواهند شد.
    قطعا روزهای خوبی در انتظار لوله سازها میباشد ولی باید توجه داشت تمام این تحولات مثبت دو سه روزه و یکی دوماهه اتفاق نخواهد افتاد و کمی زمان نیاز دارد؛ نتیجتا به عنوان سهامدار چندین ساله فکر میکنم اکنون با توجه به چشم انداز مثبت این صنعت باید دید کوتاه مدت و چند روزه را از خود دور کنیم و کمی صبر و سهامداری را چاشنی کار کنیم؛ مخصوصا این روزها که میبینیم بعد از خبر تجدید ارزیابی سنگین سهم (که از مجمع بیرون آمد) عده ای به شدت در حال تبلیغات و یا بهتر بگوییم بوق زدن های ممتد و بی وقفه (البته نه در این سایت) میباشند و این حس را در سهامدار القا میکنند که در یک ماه آینده قیمت سهم از 1000 تومان میگذرد و با این جو دادن های گمراه کننده در فکر سود های کوتاه مدت خود میباشند که رقم این سودهایشان هم در این مدت کوتاه کم نیست و قطعا نمیخواهند این سود هنگفت و کوتاه مدت را از دست بدهند؛ پس توصیه میکنم زیاد به این جو دادن ها و قیمت دادن های کوتاه مدت توجه نکنید و آستانه ی تحملتان را بالا ببرید و در این شرایط جدید بوجود آمده با سهم سهامداری کنید نه سهامبازی. (نظر شخصی)

عضو عادی
    تشکر شده 154 بار در 68 ارسال

با شما کاملا موافقم

صفحه 51 از 59 نخست ... 4148495051525354 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)