صفحه 11 از 179 نخست ... 8910111213142161111 ... آخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 1784

موضوع: دوده صنعتي پارس ( شدوص )

عضو فعال farhad_p آواتار ها
    تشکر شده 4,216 بار در 888 ارسال
    نوشته اصلی توسط:ساده ي ساده
    دقيقا فرهاد جان....طرف خيلي زيرك بود هر كي بود نوش جونش....

ساده عزیز خریدار این ده هزار تا می دانست اگر تقاضایی وارد سیستم کند احتمال اینکه تقاضا یا تقاضاهای دیگری با او رقابت کنند بسیار است و درنتیجه شاید به هدف خودنرسد و یا شاید بدتر از آن کار به صف خرید و . . .پس تا دقیقۀ آخر صبر کرد .
    به نظر تقاضای ایشان به همین ده هزار تا ختم نمی شود و به روزهای بعد هم فکر میکند .
    نقل قول نوشته اصلی توسط ساده ي ساده نمایش پست ها
    من يه چيزي واسم سواله چرا پي ام كسي نميده كه من خريدم...خيلي جالبه....
    من فکر می کنم به احتمال زیاد یکی از دوستان همین تالار هستند و یا حداقل از خوانندگان این تاپیک می باشند که مطلبی هم نمیزنند.
    و عدم اطلاع رسانی هم به خاطر اینه که هنوز مونده که کارش تموم بشه ، پس صلاح میدونه آروم کارشو تموم کنه .
    گاهی گمان نمی کنیو میشود .گاهی نمی شود که نمی شود

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید farhad_p از ایشان تشکر کرده اند:

اينم فروشنده امروز كه بهم پيغام داده
    کاملأ معلوم بود که فروشنده به خاطر نیاز مالی این کار رو کرده و احتمالأ نتونسته سهم دیگه ای را بفروشد و در دقایق پایانی خریدار " شدوص " ناجی ایشان گردیده اند .
    امیدوارم از آنطرف خیر کنند .

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید farhad_p از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 22 بار در 7 ارسال
    با سلام خدمت عزیزان آقایان ساده ی ساده و farhad-p :
    عرض شود حضورتان که درخصوص خرید دیروز و امروز (61000 و 10000 سهم ) یکی از دوستان بنده این اقدام را انجام داده و گفتن تا من به اطلاعتان برسانم که از دوسال قبل سهامدار این سهم میباشند و تا یک درصد نیز درصورت فرصت مناسب و برای بلند مدت نیز در نظر گرفته اند( البته تا هدف کمی مربوطه فاصله کمی دارند ).از این که نتوانستند زودتر اطلاع رسانی نمایند بدلیل آخر سال و مشکلات آخر سال و کار های اداری بوده و پوزش خواستند و گفتند اگر اوامری باشد باعث افتخار خواهد بود تاانشاء الله فردا در خدمتتان باشند .
    موفق باشید.

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید stochastic از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,757 بار در 4,575 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط stochastic نمایش پست ها
    با سلام خدمت عزیزان آقایان ساده ی ساده و farhad-p :
    عرض شود حضورتان که درخصوص خرید دیروز و امروز (61000 و 10000 سهم ) یکی از دوستان بنده این اقدام را انجام داده و گفتن تا من به اطلاعتان برسانم که از دوسال قبل سهامدار این سهم میباشند و تا یک درصد نیز درصورت فرصت مناسب و برای بلند مدت نیز در نظر گرفته اند( البته تا هدف کمی مربوطه فاصله کمی دارند ).از این که نتوانستند زودتر اطلاع رسانی نمایند بدلیل آخر سال و مشکلات آخر سال و کار های اداری بوده و پوزش خواستند و گفتند اگر اوامری باشد باعث افتخار خواهد بود تاانشاء الله فردا در خدمتتان باشند .
    موفق باشید.
    جناب استوچاستيك يا استوكاستيك ببخشيد اگه اسمتونو اشتباه گفتم....از اينكه اطلاع رساني كرديد ممنونم......ايشون اگه ميخان يك درصد سهام رو بخرن كه ديگه واسه بقيه چيزي نميمونه به دوستتون بگيد كه چرا اردر خريد تو منفي ميده ايشون ميتونن رو صفر تابلو كل سهام رو جمع آوري كنن ...با دادن اردر روي منفي اين سهم ارزنده رو خراب ميكنن.....شما از طرف ايشون با من حتما هماهنگ باشيد......مطمئن باشيد از هماهنگ بودن با من ضرر نميكنيد.....اميدوارم با كمك شما اين سهم هم معاملاتش روون بشه و مورد توجه بازار قرار بگيره و مطمئنم اين دوست ناشناخته ما واقعا كار بلد هست و اردر در لحظات پاياني اونم در درصد منفي خيلي چيزا رو نشون داد.....مشخصه آدم آينده نگري هستن و مزد اين آينده نگريشونم خواهند گرفت......بازم از شما ممنونم
    مرا گر دولت عالم ببخشند .... برابر با نگاه مادرم نيست

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر ویژه بورسی rajabnejad آواتار ها
    تشکر شده 15,809 بار در 3,911 ارسال
    جناب استوچاستيك يا استوكاستيك ببخشيد اگه اسمتونو اشتباه گفتم....از اينكه اطلاع رساني كرديد ممنونم......ايشون اگه ميخان يك درصد سهام رو بخرن كه ديگه واسه بقيه چيزي نميمونه به دوستتون بگيد كه چرا اردر خريد تو منفي ميده ايشون ميتونن رو صفر تابلو كل سهام رو جمع آوري كنن ...با دادن اردر روي منفي اين سهم ارزنده رو خراب ميكنن.....شما از طرف ايشون با من حتما هماهنگ باشيد......مطمئن باشيد از هماهنگ بودن با من ضرر نميكنيد.....اميدوارم با كمك شما اين سهم هم معاملاتش روون بشه و مورد توجه بازار قرار بگيره و مطمئنم اين دوست ناشناخته ما واقعا كار بلد هست و اردر در لحظات پاياني اونم در درصد منفي خيلي چيزا رو نشون داد.....مشخصه آدم آينده نگري هستن و مزد اين آينده نگريشونم خواهند گرفت......بازم از شما ممنونم
    نصیحتهای دیشب شما بی فایده بود امروز ایشون کار خودشو کردs
    هرگاه زندگی را جهنم دیدی, سعی کن پخته بیرون آیی, سوختن رو همه بلدند ....

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید rajabnejad از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط rajabnejad نمایش پست ها
    نصیحتهای دیشب شما بی فایده بود امروز ایشون کار خودشو کردs
    نگران نباشيد هيچ اتفاقي نميفته ...اما اگه خريدار اين دوستمون هست داره سهمو خراب ميكنه يعني سهمي كه خودش داره رو داره خراب ميكنه

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    من واسه همين بود كه ميگفتم بايد هماهنگ باشيم اما اين دوستمون توجه نكرد متاسفانه.....البته اگه خريدار ايشون هست چون هنوز نميدونم كي داره ميخره

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط .......
    سلام جناب ساده من واقعا شرمندم اما هم به كارگزارم بدهكارم و هم براي عيد پول لازم دارم واسه همين دارم سهممو حراج ميكنم...اميدوارم دلخور نشيد...بازم شرمندم
    اين همين الان اومد واسم

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر ویژه بورسی rajabnejad آواتار ها
    تشکر شده 15,809 بار در 3,911 ارسال

اين همين الان اومد واسم
    اون حرفا رو نگفتم که نگران بشید ! نگران این سهم نیستم اینو نسبت به سهمهای دیگه ای که دارم با چشم و گوش بازتری خریدم .....حال و روزه بازار الانه دیگه کاریشم نمی شه کرد
    هرگاه زندگی را جهنم دیدی, سعی کن پخته بیرون آیی, سوختن رو همه بلدند ....

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید rajabnejad از ایشان تشکر کرده است:

نقل این حرفها نیست .فروشنده می تواند در قیمت مثبت بفروشد آنهم نیازی نیست اینگونه با عجله و در منفی کامل تقاضای خریدار را جواب دهد.
    و اینکه خریدار می توانست زودتر از اینها خرید خود را آغاز کند ، نه اینکه در چنین زمانی و در محدودۀ حمایتی سهم آنهم به قول ایشان با حجم بالا.
    خرید 1% سهام شرکت دوده صنعتی به عبارتی 600000 سهم آنهم به این روش ودر قیمتهای منفی ؟؟؟
    من فکر می کنم خریدار اصلی قصد ترساندن بقیه خریدارها و کشاندن پای فروشنده به وسط را دارد و خریدار ، فروشنده هم یک نفر یا یک گروه
    2 الی 3 نفره می باشند که ما هم نا خواسته داریم اینجا با آنها همکاری می کنیم .x-(

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید farhad_p از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 11 از 179 نخست ... 8910111213142161111 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)