صفحه 6 از 179 نخست ... 34567891656106 ... آخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 1786

موضوع: دوده صنعتي پارس ( شدوص )

عضو فعال
    تشکر شده 24,757 بار در 4,575 ارسال
    نگا كنيد دوستان بارها گفتم اين سهم يه سهم بخر بنداز كنار هست....اونم 5 تا 10 درصد سبد....كمتر بود اشكال نداره اما بيشتر نبايد باشه براي اوني كه تريد كوتاه مدت داره......به موقش اينم بالا ميره...در ضمن 170 تومن هم حمايته سهمه
    ویرایش توسط *سامان* : 2012/03/07 در ساعت 16:30
    مرا گر دولت عالم ببخشند .... برابر با نگاه مادرم نيست

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 67 بار در 31 ارسال
    [quهنوز نه ولي در عجبم چرا اين سهم اين قدر غريب است ///ote=ساده ي ساده;102114]مگه شما اين سهمو داري؟[/quote]

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید almani از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط almani نمایش پست ها
    [quهنوز نه ولي در عجبم چرا اين سهم اين قدر غريب است ///ote=ساده ي ساده;102114]مگه شما اين سهمو داري؟
    [/quote]

اينم از غريبي در مياد از اين سهماي غريب زيادن

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده است:

كاربر فعال mehran آواتار ها
    تشکر شده 8,232 بار در 1,458 ارسال
    سلام سامان جان خوبی برادر.....

بزرگوار به نظرت شدوص برای سال مالی 91 حدودا چه eps ای البته عملیاتی میتون پوشش بد؟؟

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mehran از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,314 بار در 645 ارسال
    مهران جان سلامووقت بخير .....ميخواستم بدون هنوز هم با ولصنم هستيد يا اينكه خارج شديد ممنون ميشوم بدانم با اين سهم هستيد يانه

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید baran از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehran نمایش پست ها
    سلام سامان جان خوبی برادر.....

بزرگوار به نظرت شدوص برای سال مالی 91 حدودا چه eps ای البته عملیاتی میتون پوشش بد؟؟
    به به مهران عزيز.....سود عملياتي 60 تومنيشو كامل ميتونه پوشش بده...... سود خالص 7 تومنيشم كامل ميتونه پوشش بده حالا اين وسط اگه واماش تسويه بشه كه سر رسيد واماش خيلياش امسال هست و مقداريشم در سال 91 هست (طبق ص 36 يادداشتهاي توضيحي )اون موقع سود خالص 7 تومنيش تعديلات سنگين پي در پي خواهد داشت چون واقعا از لحاظ عملياتي مشكل نداره.....توليدو فروشش طبق روال هست و بازار 38 درصدي داره.....مقداري صادرات داره كه همين مقدار صادرات باعث ميشه تسعير ارز 5 تومن سودشو ببره بالا.....حالا خوشحال ميشم شما اگه نكته مبهمي ميبينيد بيان كنيد....يه نكته ديگرم بگم شركت براي سال آينده صادرات پيشبيني نكرده اما مقداري صادرات داره كه ميتونه با توجه به كوچكي شركت تاثير مثبتي رو سهم بزاره

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

سلام باران عزیز مگر نه این است که خرید و فروش هایم را کامل اعلام میکنم...حرفی از فروش ولصنم نزدم و دیروز هم در تاپیک امروز چه کردید نوشتم که از صف فروش برداشتم یعنی چه جوری دیروز هم خریدم و هم فروختم؟؟ الآن 178.400 سهم ولصنم با تمام شده حدود 126 تومان دارم.....

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mehran از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط ساده ي ساده نمایش پست ها
    به به مهران عزيز.....سود عملياتي 60 تومنيشو كامل ميتونه پوشش بده...... سود خالص 7 تومنيشم كامل ميتونه پوشش بده حالا اين وسط اگه واماش تسويه بشه كه سر رسيد واماش خيلياش امسال هست و مقداريشم در سال 91 هست (طبق ص 36 يادداشتهاي توضيحي )اون موقع سود خالص 7 تومنيش تعديلات سنگين پي در پي خواهد داشت چون واقعا از لحاظ عملياتي مشكل نداره.....توليدو فروشش طبق روال هست و بازار 38 درصدي داره.....مقداري صادرات داره كه همين مقدار صادرات باعث ميشه تسعير ارز 5 تومن سودشو ببره بالا.....حالا خوشحال ميشم شما اگه نكته مبهمي ميبينيد بيان كنيد
    سامان جان اینجوری مطرح میکنم شما همه چیز را حساب کن....وام ها...تسعیر...همه و همهخ چیز را فرض کنید الآن بهمن ماه سال 91 هستیم و گزارش 9 ماهه شدوص آمده به نظرت در سطر پایانی <سود هر سهم پس از کسر مالیات> چه عددی ثبت شده ؟ و به نظرت چه عددی باید باشه که قیمت سهم رو از 200 تومان فراتر ببره...؟

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mehran از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,314 بار در 645 ارسال
    مهران جان ممنون از پاسخ شما ، حقيقتآ" نوشته هاي ديروز را نخواندم امروز وارد سايت شدم والان ديدم مطلب زديد گفتم تا تنور داغه آره ديگه...راسيتش خيلي وقت با سهم با ميانگين140 تومان هستم ونظاره گر بازي بد قلق صبا و وصنعت برر وي سهم هستم و دلم نميايد با زيان بفروشمش چون به غرورم بد جوري بر ميخوره (استراتژيم در بازار سرمايه اينه كه اگر از سهم با بنيادي خوب سود نكنم زيان هم نبايد بكنم) براي همين سوال كردمكه اگر اساتيدي چون شما هم از سهم خارج شديد چشمهايم را ببندم و بر خلاف ميلم قيد سهم را بزنم ......باز همممنون از شفاف سازي شما

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید baran از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehran نمایش پست ها
    سامان جان اینجوری مطرح میکنم شما همه چیز را حساب کن....وام ها...تسعیر...همه و همهخ چیز را فرض کنید الآن بهمن ماه سال 91 هستیم و گزارش 9 ماهه شدوص آمده به نظرت در سطر پایانی <سود هر سهم پس از کسر مالیات> چه عددی ثبت شده ؟ و به نظرت چه عددی باید باشه که قیمت سهم رو از 200 تومان فراتر ببره...؟
    نگاه كنيد مهران جان با توجه به سر رسيد وامهاش شركت بايد پايان 91 حداقل 30 تومن اعلام كنه....حالا اگه اين وسط شركت بره يه وام ديگه بگيره من ديگه ازون اطلاعي ندارم.....ولي با همين وضعيت 30 تومن ميتونه اعلام كنه و در سال 92 50 تومن

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 6 از 179 نخست ... 34567891656106 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)