صفحه 77 از 179 نخست ... 27677475767778798087127177 ... آخرین
نمایش نتایج: از 761 به 770 از 1784

موضوع: دوده صنعتي پارس ( شدوص )

عضو فعال
    تشکر شده 3,020 بار در 701 ارسال

پاسخ : دوده صنعتي پارس ( شدوص )

سهم اصلاح قیمتی زیادی کرده و دیگر قیمتهای کف قبلی را نخواهد دید.پیشنهاد عدم فروش حتی با منفی بودن سهم اهداف بالایی دارد.سهامداری پیشنهاد می گردد.بنده تعداد کمی از این سهم را تو سبد خود دارم و موجودی برای خرید بیشتر هم ندارم. صرفا عقاید و تحلیل بنده می باشد.

عضو فعال

" شدوص " در کنار " کربن ایران " قدرت اصلی تولید و تأمین دوده صنعتی در ایران هستند ، این صنعت از صنایع پیشرو ، با ارزش و پر درآمد در دنیا میباشد که متأسفانه در سالهای گذشته به علت واردات بی رویه و بدون کار کارشناسی با قیمتهای پایین مشکلات زیادی را برای تولید کنندگان داخلی این محصول مهم بوجود آورده است .
    اکنون به خاطر تحریم بخصوص افزایش نرخ ارز که باعث افزایش شدید قیمت وارداتی این محصول گردیده ، که نه صرفه اقتصادی برای وارد کننده دارد و نه برای مصرف کنندۀ داخلی و این یعنی فرصتی بسیار مناسب برای تولید کنندگان داخلی این کالا که باعث افزایش فروش و در نتیجه افزایش سودآوری آنها خواهد شد .

3. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید کریشنا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

شدوص امروز بسیار خوب درخشید! تو این بازار خراب امروز انتظار نداشتم مثبت معامله بشه! سهم سقف کانال بلند مدت نزولی اش را شکسته و آهسته آهسته روند صعودیش را در پیش گرفته

5. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید کریشنا از ایشان تشکر کرده است:

Banned
    تشکر شده 144 بار در 49 ارسال

به قول دوستان تکنیکالیست شدوص داره پولبک میکنه به خط روندی که شکسته و امروز هم ممکنه یه نمه منفی کنه که به نظرم فرصت خریده من خودم امروز در قیمتهای 212 و 210 دستور خرید دارم اگر دادن که هیچ و اگر هم ندادند خوب لابد قسمت نبوده دیگه! اما قصد دارم باز هم اگر فرصت خرید بده اضافه کنم خبرهای خوبی از بورس نیوز به گوش میرسه

نقل قول نوشته اصلی توسط کریشنا نمایش پست ها
    شدوص امروز بسیار خوب درخشید! تو این بازار خراب امروز انتظار نداشتم مثبت معامله بشه! سهم سقف کانال بلند مدت نزولی اش را شکسته و آهسته آهسته روند صعودیش را در پیش گرفته
    ویرایش توسط سنگر تک درخت : 2015/12/08 در ساعت 08:45

7. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید سنگر تک درخت از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 144 بار در 49 ارسال

۱۳۹۴/۰۹/۱۶

بازنگری در روش تولید دوده صنعتی پارس

مدیرعامل شرکت دوده صنعتی پارس از بازنگری در روش تولید در این کارخانه صنعتی خبر داد. به گزارش روابط عمومی وامور بین االملل شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی، رحیم اسلامی در گفتگو با خبرنگار بورس 24، با بیان اینکه در واحد تولیدی استفاده بهینه از مواد اولیه و بدست آوردن راندمان بالا از جمله پارامترهای مهم شمرده می شود. به تلاش های این مجموعه برای کاهش هزینه های تولید و انرژی تاکید کرد. وی به تولید yield در واحدهای تولید دوده صنعتی (کربن بلک) اشاره کرد که نمایان گر میزان مصرف روغن برای تولید یک کیلوگرم کربن بلک است. به گفته وی: هرچه نسبت مصرف روغن به تولید کربن بلک کمتر باشد، بهره دهی یا به زبان اقتصادی حاشیه سود بیشتر می گردد.
    مدیرعامل شرکت دوده صنعتی پارس ادامه داد: در طی عمر تولید کربن بلک استفاده از تجهیزات روز، باعپ کاهش چشمگیر میزان yield شده، از سوی دیگر این کاهش، رقابت را قابل تحمل می کندو قدرت تصمیم گیری در ابعاد مالی را بالا می برد. وی در این میان تولید کربن بلک در شرکت دوده صنعتی پارس از سال 1373 را مورد اشاره قرار داد که طی دو دهه روند کاری همیشه کاهش میزان yield تولید از این مقام مسئول در شدوص اضافه کرد: در همین راستا کار گروه های مختلف با هدف کاهش هزینه های تولید در این مجموعه تشکیل شد که نخستین دستاورد آن کاهش مصرف انرژی بوده است. رحیم اسلامی بزرگترین مانع بر سر تحقق کاهش yield را نبود تجهیزات جدید، مواد اولیه متناسب و همچنین نبود ریسک علمی نام برد که توقف روند کاهش را سبب می گردد. به گفته وی: بر این اساس از پایان سال 93 تا کنون تیمی متشکل از پرسنل کارخانه برای بررسی مو شکافانه این روند کار خود آغاز شده است تا بازنگری در روش تولید و ارزیابی در کلیه تجهیزات صورت گیرد. اسلامی همچنین از روند دریافت خوراک و ترکیب درصد آنها به عنوان پارامتر اصلی دیگر با توجه به میزان (Bureau of mines co_relution index) BMCI به عنوان اقدام دیگری نام برد که به واسطه آن هر یک از خوراک در آزمایشگاه مورد ارزیابی قرار گرفت. به گفته مدیرعامل شرکت دوده صنعتی پارس؛ طی دوره 15 روزه تولید و پس از رفع موانع پیش آمده در طی دوره 4 روزه انتهایی، تیم تولید با همراهی واحد های فنی و پشتیبانی توانست به 1.67 yield دست یابد که در نوع خود با توجه به نوع راکتورها و تجهیزات بی سابقه بوده است.
    گفتنی است عمده سهام شرکت دوده صنعتی پارس متعلق به سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی می باشد.

9. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید سنگر تک درخت از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 14,825 بار در 2,680 ارسال

شب به خیر دوستان...

یکی از دوستان تو پیام خصوصی راجع به این سهم و چند سهم دیگه سئوالاتی کرده بود... گفتم همینجا مطرح کنم تا باقی بچه ها که مشابه همین سئوالات را تلفنی ازم پرسیده بودن استفاده کنند...الان داشتم روند معاملات و نموار دوده صنعتی را نگاهی مینداختم هنوز امید به دیدن تارگتهای قبلی که قبلآ ارائه کرده بودم یعنی بالای 400 در بلند مدت هستم! البته من اعتراف میکنم که در موج شماری این سهم در چند ماه گذشته اشتباه کردم... دلیلش هم شاید این باشه که نزول را به زیر قیمت 200 متصور نبودم...اما الان از وقتی که کانال نزولی اش را پس دیدن تارگت 195 شکسته!! وضعیت خیلی فرق کرده ... فعلآ در انتهای اصلاح قیمتی این پولبکی که کرده را تا حداکثر 214 و 212 میدانم و نه بیشتر یکی دو روز دیگه اصلاح قیمتش که تکمیل شد سهم آهسته آهسته حرکت میکنه تا به 250 برسه... سقف قیمتی که واسش متصورم 265 است و صد البته با سه الی 4 درصد تلورانس مثبت و منفی... بعد از مشاهده این تارگتهای مذکور یعنی 250 باید روند سهم را به دقت رصد کرد چرا که هم ممکنه از این سقف مقاومتیش عبور کنه و یا ممکنه پولبک کنه به سمت قیمت 230 الی 240... فعلآ بیشتر نمیشه توضیح داد و بدلیل نداشتن داده های لازم باید دید سهم این قیمتها را میبینه!! یا نه و من باز هم ممکنه اشتباه کنم! اما در محدوده قیمتی 212 الی 215 را من هر فرصتی را که بهتون دست داد را فرصت خرید میدونم و البته قیمتهای بالاتر را هم واسه خرید میتونه خوب باشه مثلآ تا 220... بد نباشه اما تو این بازار پرمخاطره اصلآ نباید زیاد زیاد ریسک کرد... شاید فردا بازار منفی کنه و از قضا یک نفر که پول لازم همب باشه! تو این قیمتها بهتون بفروشه! اگه هم بازار مثبت کرد خیالی نیست... روی هم روفته برای بلند مدت سهم بسیار خوبیه و در آینده مانند گازلوله و شکربن یکی از آس های بازار خواهد بود... یا حق
    ویرایش توسط سهامدار 67 : 2015/12/08 در ساعت 19:07

11. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,757 بار در 4,575 ارسال

زماني كه اين تاپيكو زدم اين سهم اصلا معامله نميشد

150 تومن بود شد 1500

يكي از بزرگترين موفقيتهاي من در عالم فروم نويسي همين سهم بود

يادش بخير
    مرا گر دولت عالم ببخشند .... برابر با نگاه مادرم نيست

13. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال "heydar" آواتار ها
    تشکر شده 29,896 بار در 7,159 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط *سامان* نمایش پست ها
    زماني كه اين تاپيكو زدم اين سهم اصلا معامله نميشد

150 تومن بود شد 1500

يكي از بزرگترين موفقيتهاي من در عالم فروم نويسي همين سهم بود

يادش بخير
    یادم میاد عالی بود این سهم
    من از یه قسمتی از راه سوار شدم

15. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید "heydar" از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 14,825 بار در 2,680 ارسال

سلام دوستان

معاملات این چند روزه سهم را رصد می کنید؟؟ از منظر تکنیکال اکثر اندیکاتورها سیگنال ورود را داره بوضوح نشون میده... فردا و پس فردا اگه مثل امروز معامله بشه! سهم وارد یک کانا صعودی میشه که تا مدتها به رشدش ادامه خواهد داد یه حجم 500000 تایی هم تو این دو روز آینده میتونه این سهم را وارد این کانال کنه و بعد از ورودش روند صعودش ادامه دار خواهد بود... توصیه به خرید و فروش نه این سهم بلکه هیچ سهمی را ندارم و فقط نظرم را توی این تالار می نویسم خودتون هم میتونید بررسی کنید. اندیکاتورهای RSI. S. OSCILLATOR , williams و.... گویای همه چیزه ...یا حق

17. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

امروز در قیمت 214 و 215 فرصت خرید خوبی داد و من هم خریدم این شرکت مواد اولیه خودش را از شرکت نفت بهران و نفت سپاهان تهیه میکند که بدلیل افت شدید قیمت جهانی نفت قیمت مواد اولیه مورد نیاز این شرکت هم کاهش محسوسی داشته و در سودآوری این شرکت تاثیر قابل ملاحظه ای خواهد داشت و احتمالآ شرکت در گزارش 9 ماهه خود به این موضوع اشاره خواهد کرد.

19. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید کریشنا از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 10 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 10 مهمان ها)