صفحه 159 از 209 نخست ... 59109149156157158159160161162169 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,581 به 1,590 از 2085

موضوع: ******موشكافي هاي بنيادي ******

Banned
    تشکر شده 8,921 بار در 2,683 ارسال

پاسخ : ******موشكافي هاي بنيادي ******

پاینده و استوار باشی افرین بر شما صداقت و درستی رکن اول زندگی هست

بیا بساز برادر ما کارهای زیادی داریم
    ویرایش توسط m.hossein : 2016/01/05 در ساعت 20:09

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید m.hossein از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی petter آواتار ها
    تشکر شده 524 بار در 121 ارسال

با عرض پوزش، کسی نظر منو نخواست ، درسته هر دو عامل تاثیر گذارن اما مطمئنم که بازار بیشتر برای انتخابات داره اوج میگیره

دولت تا حالا علاقه ای به بورس نداشته و پول چندانی هم برای حمایت نداشته و همش وعده توخالی داده
    این پول بیشتر مال جناح رقیبه که چندین ساله که حسابی پولدار شدن و از بودجه و تعدیل منفی و ... هم نمیترسن
    چون همه میدونن پول که باشه سهام زیان انباشته هم میتونه 50 برابر بشه

ضمنا آقا سامان تبریک بابت آکنتور و قبلشم قندیها

این آکنتور لامصب رو من قبل از خیلیها حواسم بهش بود(چندین ماهه)، چه بنیادی و چه تکنیکی
    از 800 مراقب سهم بودم و هدفم 2000 تومن بود

1070 خریدم و بیشترشو 1170 فروختم و منتظر 900 بودم که تکسهم بشم اما بی مرام منو ول کرد و اوج گرفت

هدفم پوز دادن نیست که بگم من کشفش کردم! نه ... ، فقط اعصابم خورده ک چرا کمی خوش شانس نیستم!!

اشتباهم اینه که نمیدونم کی آقایون قراره سهمارو ببرن بالا ، رانت ندارم و گروهی هم کار نمیکنم... ... ... ایضا روی پتایر و حالا هم احتمالا باید نگران شکربنی باشم که چند ماه سهامدارش بودم و آخرشم حدود 290-310 فروختمش!!

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید petter از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,683 بار در 4,573 ارسال

ممنون لطف دارید ولی شما باید وقتی دیدید سهم صعودی شده مجدد وارد میشدید

اگه این پول مال جناح رقیبه عملا دارن به نفع دولت کار میکنن چون رشد بورس به اسم دولت تموم میشه

به نظر اطرافیان این دولت هم کوچک نیستن فقط تا الان اجازه ورود نداشتن و ظاهرا این اجازه صادر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط petter نمایش پست ها
    با عرض پوزش، کسی نظر منو نخواست ، درسته هر دو عامل تاثیر گذارن اما مطمئنم که بازار بیشتر برای انتخابات داره اوج میگیره

دولت تا حالا علاقه ای به بورس نداشته و پول چندانی هم برای حمایت نداشته و همش وعده توخالی داده
    این پول بیشتر مال جناح رقیبه که چندین ساله که حسابی پولدار شدن و از بودجه و تعدیل منفی و ... هم نمیترسن
    چون همه میدونن پول که باشه سهام زیان انباشته هم میتونه 50 برابر بشه

ضمنا آقا سامان تبریک بابت آکنتور و قبلشم قندیها

این آکنتور لامصب رو من قبل از خیلیها حواسم بهش بود(چندین ماهه)، چه بنیادی و چه تکنیکی
    از 800 مراقب سهم بودم و هدفم 2000 تومن بود

1070 خریدم و بیشترشو 1170 فروختم و منتظر 900 بودم که تکسهم بشم اما بی مرام منو ول کرد و اوج گرفت

هدفم پوز دادن نیست که بگم من کشفش کردم! نه ... ، فقط اعصابم خورده ک چرا کمی خوش شانس نیستم!!

اشتباهم اینه که نمیدونم کی آقایون قراره سهمارو ببرن بالا ، رانت ندارم و گروهی هم کار نمیکنم... ... ... ایضا روی پتایر و حالا هم احتمالا باید نگران شکربنی باشم که چند ماه سهامدارش بودم و آخرشم حدود 290-310 فروختمش!!
    مرا گر دولت عالم ببخشند .... برابر با نگاه مادرم نيست

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط *سامان* نمایش پست ها
    ممنون لطف دارید ولی شما باید وقتی دیدید سهم صعودی شده مجدد وارد میشدید

اگه این پول مال جناح رقیبه عملا دارن به نفع دولت کار میکنن چون رشد بورس به اسم دولت تموم میشه

به نظر اطرافیان این دولت هم کوچک نیستن فقط تا الان اجازه ورود نداشتن و ظاهرا این اجازه صادر شده
    درسته، اشتباه کم نداشتم ... یکیش همین که لجبازی کردم و گفتم حتما باید بیاد پایین و بعدش بره بالا

بازار رو مگه چقدر میبرن بالا که به نفع دولت تموم بشه؟! همین چند روزه مگه شاخص چقدر رفته بالا؟!
    اطرافیان دولت هم روی سهمها و گروه های خاص مسلما کار میکنن و از جو موجود استفاده میکنن، اما فعلا توان زیادی ندارن
    سهامدارا هم که خیلی اذیت شدن و دل پری از دولت دارن و تازه اگر بازار بالا بره هم میگن:
    دیدی دولتِ نامرد چ بلایی سر ما آورد و فقط نزدیک به انتخابات برای ... کمی بورس رو برد بالا

ضمنا ، سامان جان ، خودت استادی اما من اگه بودم آکنتور رو نهایت حدود 2500 ردش میکردم بره ، مگه تا کجا میخوان ببرنش بالا ؟! بیشتر از 3000 تومن؟؟!!!
    سودهای بالای 1000 هم الکیه ، نمیگم نمیتونه 1200 تومن EPS اعلام کنه! ، اما قطعا نمیتونه 1200 تومن محقق کنه ،، اینا شایعه هست

4 ساله سود سهامداراشو نداده، (تازه امسال اعلام کرده میخواد سود بده) ، قدیما هم یادمه صدای گارگراش در اومده بود ، البته شاید میخواستن بگن اوضاعشون خیلی بده تا طلبشون از دولت رو وصول کنن،، همین الآن هم شاید مقداریش رو وصول کرده باشن...

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید petter از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

اعلام میشه پیتر جان شایعه نیست

درسته، اشتباه کم نداشتم ... یکیش همین که لجبازی کردم و گفتم حتما باید بیاد پایین و بعدش بره بالا

بازار رو مگه چقدر میبرن بالا که به نفع دولت تموم بشه؟! همین چند روزه مگه شاخص چقدر رفته بالا؟!
    اطرافیان دولت هم روی سهمها و گروه های خاص مسلما کار میکنن و از جو موجود استفاده میکنن، اما فعلا توان زیادی ندارن
    سهامدارا هم که خیلی اذیت شدن و دل پری از دولت دارن و تازه اگر بازار بالا بره هم میگن:
    دیدی دولتِ نامرد چ بلایی سر ما آورد و فقط نزدیک به انتخابات برای ... کمی بورس رو برد بالا

ضمنا ، سامان جان ، خودت استادی اما من اگه بودم آکنتور رو نهایت حدود 2500 ردش میکردم بره ، مگه تا کجا میخوان ببرنش بالا ؟! بیشتر از 3000 تومن؟؟!!!
    سودهای بالای 1000 هم الکیه ، نمیگم نمیتونه 1200 تومن EPS اعلام کنه! ، اما قطعا نمیتونه 1200 تومن محقق کنه ،، اینا شایعه هست

4 ساله سود سهامداراشو نداده، (تازه امسال اعلام کرده میخواد سود بده) ، قدیما هم یادمه صدای گارگراش در اومده بود ، البته شاید میخواستن بگن اوضاعشون خیلی بده تا طلبشون از دولت رو وصول کنن،، همین الآن هم شاید مقداریش رو وصول کرده باشن...

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 505 بار در 97 ارسال

امروز دقیقا بعد دوسال از ریزش بازار بازار برگشت زد

امیدوارم این برگشت پایان دو سال زجر کش شدن سهامدارا باشه

ازین به بعد15 دیماه هر سال باید حواسمون باشه
    امیدوارم
    دو سال پیش همین روز که صف مپنا رو دادن من مپنا خریدم بعدش هم نزول شروع شد دومین معامله من بود اولیش حفاری بود

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید s90amir از ایشان تشکر کرده اند:

اعلام میشه پیتر جان شایعه نیست
    از ته دل امیدوارم اعلام بشه و سود خوبی نصیبت کنه
    سود اصلی این سهم به من نرسید و نمیرسه ، پس ای کاش که سود خوبی نصیب عزیزانی چون تو بشه سامان جان ، خداییش من از ته دل خوشحال میشم وقتی امثال تو و heydar و هامون و محسن باقری و ... سود میکنید

اما همینطور که گفتم بازم میگم به نظر من هرگز 1200 تومن سود رو محقق نمیکنه حتی اگر 1200 تومن ای پی اس اعلام کنه...

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید petter از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال

نگا کنید کنتور این سود حداقل 800 تومنی که احتمالا برای 94 اعلام میکنه و سود حداقل 1200 تومنی که برای 95 اعلام میکنه از قرارداد صندوقها هست

وقتی سودی از قرارداد شناسایی میشه قطعا قابلیت پوشش داره چون اسمش قرارداده

اما سود بدون قرارداد شرکت حوالی 350 تومن هست که احتمال عدم پوشش اون هست اما سود قرارداد پوششش قطعیه

خیلیم مخلصیم

از ته دل امیدوارم اعلام بشه و سود خوبی نصیبت کنه
    سود اصلی این سهم به من نرسید و نمیرسه ، پس ای کاش که سود خوبی نصیب عزیزانی چون تو بشه سامان جان ، خداییش من از ته دل خوشحال میشم وقتی امثال تو و heydar و هامون و محسن باقری و ... سود میکنید

اما همینطور که گفتم بازم میگم به نظر من هرگز 1200 تومن سود رو محقق نمیکنه حتی اگر 1200 تومن ای پی اس اعلام کنه...

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

بازار به صورت کاملا هوشمند رو به سهامی آورده که قبلا شفاف سازیهای خوبی دادن اما به دلیل جو بد بازار اون شفاف سازیها سوخت شده بوده

کنتور حفاری فاذر فاراک ازین دسته هستن

بالاس هم قبلا شفاف سازیهای خوبی داده بوده که حواستون باید بهش باشه

برید تو گزارشات شرکتها و شفاف سازیهایی که بابت قراردادهاشون دادن خوب جستجو کنید...

بسیاری از اونا یا پیش پرداخت گرفتن و یا عملیات اجرایی قراردادهاشون آغاز شده..اگه رشد سهما بنیادی باشه مطمئن باشید چارتها کم میارن همونطور که بارها بهتون گفتم رو کنتور چارت نکشید و تکنیکی به کنتور نگاه نکنید...من کنتور رو کاملا بنیادی خریدم و اصلا به هشدارهای چارتیستها توجه نکردم

الانم میگم به حفاری فاذر و فاراک با چارت نگاه نکنید اینا بنیادی دارن رشد میکنن

18. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 324 بار در 85 ارسال

اقا سامان نظرتون در مورد بنیاد پلوله چیه ؟ایا به این سهم هم مثل فاذر و فاراک اعتقاد دارین ؟ من غالبر و کفپارس رو فروختم و این سهمو خریدم

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید afshar47 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

بوک مارک ها