صفحه 192 از 210 نخست ... 92142182189190191192193194195202 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,911 به 1,920 از 2092

موضوع: ******موشكافي هاي بنيادي ******

عضو عادی
    تشکر شده 572 بار در 151 ارسال

پاسخ : ******موشكافي هاي بنيادي ******

جناب مبتدی ثپردیس چگونه است آیا بهتر از ثقزوی نیست

عضو فعال Davar آواتار ها
    تشکر شده 9,251 بار در 2,006 ارسال

با سلام

جناب سامان قبلا گفته بودید که از سهم خارج شدید

آیا این شایعه جدید کارت سلامت و مداران صحیح هست یا خیر؟

ممنون میشم اگر اطلاعاتی در مورد سهم دارید بیان کنید.

3. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Davar از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 24,757 بار در 4,575 ارسال

سلام جناب داداش خسته نباشید

مداران متاسفانه سودهایی که بدست میاره معلوم نیست کجا میره...همین پارسال عمده سودشو به بهانه شرکت توسعه گمو گور کرد و عملا سودش تعدیل مثبت جزئی خورد

کارت سلامت به رایتل و خدمات ماشینی تامین واگذار شده

حالا شایعه جدیدو لینکشو بزارید ببینم چی گفته ولی در کل رو کارت سلامت حساب نکنید

متاسفانه بی لیاقت ترین سهامدار عمده بانک رفاهه
    مرا گر دولت عالم ببخشند .... برابر با نگاه مادرم نيست

5. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(1)
    تشکر شده 7,174 بار در 2,106 ارسال

این مطلبی است که الان داره در تمام سایتها و کانالهای تلگرامی پخش میشه:

اطلاعیه
    مرحله اول
    کدهای مشکوک اشخاصی که در کلاه برداری کنتورسازی سودهای میلیاردی و هنگفتی برده اند بدستمان رسیده که به صورت تشریحی آنها را به سهامداران معرفی می کنیم و برای آخرین بار از سازمان می خواهیم مال حرام را از آنها پس بگیرند، چون در صورت عدم اقدام سازمان بورس سهامداران به صورت مستقیم اقدام خواهند کرد، این اسامی بدین شرح هستند:

۱- محمود حسن پور و همسرش که راننده ی علی عاملی در شرکت کنتورسازی بوده و بالای ۱۵ میلیارد تومن از خرید سهم‌در زیر۲ هزار و فروش بالای۷۵۰۰ سود برده که این پول براحتی قابل دسترسی می باشد.

۲- مدیر عامل(حسنعلی بشارت احسانی)و قائم مقام(سید رضا صادقی اصل)کارگزاری توسعه سرمایه دنیا که حدودا ۲۰ میلیارد تومن معامله داشتند که۱۵ میلیارد تومن سود خالص نصیبشان شده است.

۳- تیمسار رفیعی با استفاده از کد سرمایه گذاری ابیانه و در کارگزاری انصار حدود ۲ میلیون سهم را زیر ۲هزار خریده و بالای۷۵۰۰ همه را خالی کرده است.

۴- شخصی به نام علیرضا کشاورز که مرتبط با یکی از اعضای هیئت مدیره است، تعداد ۸۰۰ هزار سهم در قیمت های زیر ۲ هزار تومن داشته و بالای ۷۵۰۰ خالی کرده است.

۵- مجید عارف معروف به استاد شهریار (آیدی تلگرام) مدیر سبد گردانی کارگزاری راهبرد مشهد در قیمت های زیر۲ هزار تعداد ۲۰۰ هزار سهم‌را خریداری کرده و ‌در قیمت های بالای۷۵۰۰ همه‌را فروخته است.

۶- محمدرضا میرشکار ملقب به دایی رضا(آیدی تلگرام) در کارگزاری در مشهد در قیمت های زیر۲ هزار با کد خودش تعداد۱۵۰ هزار سهم‌و با کدهای فرزندان و‌ همسرش هم۱۵۰ هزار سهم خرید داشته و‌همه را بالای۷هزار خالی کرده است.

۷- مدیران ارشد و تحلیل گران ارشد در کارگزاری آگاه و سایت همفکران در مجموع ۲۸ میلیارد تومن از معاملات سود خالص برده اند. با توجه به شنیده ها و همکاری این کارگزاری جهت بازخرید، انتظار سهامداران بالابردن ریال جهت بازخرید تا ۲۸ میلیارد تومن مورد نیاز است.

۸- حمیدرضا لایو بورس، فعال سایت خبری لایو بورس که گفته می شود در مجموع حدود ۵۰۰ هزار سهم‌ را در قیمت های زیر۲ هزار خرید و در بالای۷هزار خالی کرده است.

۹- حدود ۸۰ میلیارد تومان سهام وثیقه ای که نزد بانک اقتصاد نوین بود، در سال گذشته با نامه نگاری های مستقیم علی عاملی با قیمت های بالای۶ هزارتومان به فروش رسید که در آن زمان حتی به صورت دروغین علی عاملی نامه ای در خصوص تعدیل مثبت بیشتر در مورد این هماهنگی و فروش وثیقه در سامانه کدال درج کرد.

تمامی این فساد با همکاری بی نظیر و نظارت سازمان بورس صورت گرفته است.
    به محض تکمیل شدن اطلاعات کدهای مشکوک بعدی اطلاع رسانی انجام خواهد شد...

7. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرانی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,818 بار در 907 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط ایرانی نمایش پست ها

اطلاعیه
    مرحله اول
    کدهای مشکوک اشخاصی که در کلاه برداری کنتورسازی سودهای میلیاردی و هنگفتی برده اند بدستمان رسیده که به صورت تشریحی آنها را به سهامداران معرفی می کنیم و برای آخرین بار از سازمان می خواهیم مال حرام را از آنها پس بگیرند، چون در صورت عدم اقدام سازمان بورس سهامداران به صورت مستقیم اقدام خواهند کرد، این اسامی بدین شرح هستند:

۱- محمود حسن پور و همسرش که راننده ی علی عاملی در شرکت کنتورسازی بوده و بالای ۱۵ میلیارد تومن از خرید سهم‌در زیر۲ هزار و فروش بالای۷۵۰۰ سود برده که این پول براحتی قابل دسترسی می باشد.

۲- مدیر عامل(حسنعلی بشارت احسانی)و قائم مقام(سید رضا صادقی اصل)کارگزاری توسعه سرمایه دنیا که حدودا ۲۰ میلیارد تومن معامله داشتند که۱۵ میلیارد تومن سود خالص نصیبشان شده است.

۳- تیمسار رفیعی با استفاده از کد سرمایه گذاری ابیانه و در کارگزاری انصار حدود ۲ میلیون سهم را زیر ۲هزار خریده و بالای۷۵۰۰ همه را خالی کرده است.

۴- شخصی به نام علیرضا کشاورز که مرتبط با یکی از اعضای هیئت مدیره است، تعداد ۸۰۰ هزار سهم در قیمت های زیر ۲ هزار تومن داشته و بالای ۷۵۰۰ خالی کرده است.

۵- مجید عارف معروف به استاد شهریار (آیدی تلگرام) مدیر سبد گردانی کارگزاری راهبرد مشهد در قیمت های زیر۲ هزار تعداد ۲۰۰ هزار سهم‌را خریداری کرده و ‌در قیمت های بالای۷۵۰۰ همه‌را فروخته است.

۶- محمدرضا میرشکار ملقب به دایی رضا(آیدی تلگرام) در کارگزاری در مشهد در قیمت های زیر۲ هزار با کد خودش تعداد۱۵۰ هزار سهم‌و با کدهای فرزندان و‌ همسرش هم۱۵۰ هزار سهم خرید داشته و‌همه را بالای۷هزار خالی کرده است.

۷- مدیران ارشد و تحلیل گران ارشد در کارگزاری آگاه و سایت همفکران در مجموع ۲۸ میلیارد تومن از معاملات سود خالص برده اند. با توجه به شنیده ها و همکاری این کارگزاری جهت بازخرید، انتظار سهامداران بالابردن ریال جهت بازخرید تا ۲۸ میلیارد تومن مورد نیاز است.

۸- حمیدرضا لایو بورس، فعال سایت خبری لایو بورس که گفته می شود در مجموع حدود ۵۰۰ هزار سهم‌ را در قیمت های زیر۲ هزار خرید و در بالای۷هزار خالی کرده است.

۹- حدود ۸۰ میلیارد تومان سهام وثیقه ای که نزد بانک اقتصاد نوین بود، در سال گذشته با نامه نگاری های مستقیم علی عاملی با قیمت های بالای۶ هزارتومان به فروش رسید که در آن زمان حتی به صورت دروغین علی عاملی نامه ای در خصوص تعدیل مثبت بیشتر در مورد این هماهنگی و فروش وثیقه در سامانه کدال درج کرد.

توی همین فروم های بورسی چند نفری هم بودن که شیپورچی آکنتور بودن و قیمت های 20 هزاز تومنی میدادن
    اینها هم دست شون توی کاسه اونا بوده

عضو فعال

بعضی چیزا اینقد مضحک و خنده دار هست که آدم میمونه جواب بده یا نده...وقتی کنتورو فروختم واضح اعلام کردم که خارج شدم و 5 ماه بعد از خروج من شرکت تو زرد از اب درومد و نمادش بسته شد...مگه ما کف دستمونو بو کرده بودیم؟ برید تاپیک کنتور سازی و سند اعلام خروج کامل منو در پست 1131 ببینید...5 ماه قبل از توقف نماد

نقل قول نوشته اصلی توسط *سامان* نمایش پست ها
    با این خبر سهم نتونست بالا بره واسه همین خارج شدم

ولی سهم پایینی نداره

من دیدم کوتاه مدت هست

انشالا بقیه هم سود کنن

و خداحافظ تاپیک کنتور

حالا شرکت دروغ گفته ما که اطلاعی نداشتیم...حالا من نمیدونم سهامدارای کنتور چرا به کسایی گیر میدن که هیچ گناهی ندارن جز خریدو فروش رو این سهم

به عقل خودتون رجوع کنید ببینید مشکل از معامله گران رو نماد هست یا دروغگوهایی که صورتهای مالی اشتباه دادن

من 5 ماه قبل توقف نماد فروختم و اعلام عمومی کردم ...کسی که رانت داشته باشه تو این سایتا و یا تو تلگرام مطلب نمیزنه...یه عده دنبال ابطال معاملات هستن اما اینو بدونن این نشدنی هست چون سهام در این 6 ماه دست به دست شده و پولش از حساب کارگزاریها خارج شده و عملا ابطال معاملات شدنی نیست...ماهم خدا شاهده خریدمون صرفا تابلوخوانی با چاشنی ریسک و تحلیل بنیادی بود و اصلا رانتی پشتش نبود

10. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

این همه سهم تو قیمتای بالا کردن تو پاچمون باید بریم اسم بیاریم که ال شد بل شد؟

همین مدارانو من تو قیمتای بالا خریدم و بعد از خرید من تا نصف قیمت هم پایین اومد...من باید برم بیخ خره اونایی که بالا به من فروختنو بگیرم بهشون بگم پول منو بهم بدید؟

اخه این چه حرفیه که سهامدارای کنتور میزنن؟

12. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مبتدی2 آواتار ها
    تشکر شده 1,062 بار در 559 ارسال

در ارزشمندی سهام ساختمانی شک ندارم و جز اولین های بازار بر روی قطعه سازان و ....و ساختمانی ها بودم
    اما سوال اگر با 300 میلیون تومان بخواهید وارد دو سهم از این گروه شوید یکی با 80 میلیون سهم و قیمت 300 تومان(ثقزوی ) و دیگری با 1000 میلیون سهم و قیمت نزدیک 150 تومان(سهم های با پتانسیل بالای گروه با سرمایه های بالا) و هر دو بسیار با پتانسیل وارد کدام می شوید ؟
    با 300 میلیون تومان در اولی صاحب 1 میلیون سهم می شوید که از نظر درصد معادل یک 80 شرکت یا 1.25 درصد شرکت است و در دیگری صاحب 2 میلیون سهم یا 2 هزارم شرکت می شوید
    ترجیح من اولی است که سهامدار درصدی بشوم
    هر چند دومی هم برای من ارزشمند است اما ترجیحم اولین شرکت است

عضو فعال
    تشکر شده 24,077 بار در 4,278 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط ایرانی نمایش پست ها

اطلاعیه
    مرحله اول

شما هیچی از داستان کنتور نمیدانید...که اگر میدانستید..کسایی را که نهایت..200..300..سهم داشتند را..و..هیچ تقصیری نداشتند...ناجوانمرانه..نمیز ید....اگر میخواهید....بدانیدوو..اینقدر هم مرد هستید ..که پیگیر باشید...برید دنبال خرید ها اقای انصاری...و..سپس فروش ایشان با ضرر...برید ..دنبال علت شات دان شدن یکی از برجسته ترین..سایت ها مرتبط با بورس..وقتی یکی از دوستان با مستندات کامل ..10..15..روز قبل از بسته شدن سهم..اطلاع رسانی ..کرد..جز ..فحش...ناسزا...تهدید..پاداشی نگرفت...کسانی را هم ..که در افشا..کنتور سازی..دستی داشتند...به عناوین..مختلف...داستان براشون درست کردند..برید ببنید..که خرید ها پاساگاد...چرا انجام شد...و..باعث خروج بی دردسر..چه کسایی..شد...پاسارگادی..که اراده کنه..امار پشه های ..گمرگ را انلاین براش میفرستند...
    دادا..نکن این کار ها را...
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

15. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال

خبر خوبی برای اوره سازها که مدتها بود دنبالش بودن اومده

گزارش بهمن شپدیس واضح نرخ کود اوره داخلی رو 918000 تومن در هر تن اعلام کرده

این نرخ قبلا 612000 تومن بوده و برای اولین بار هست که این نرخ اعلام میشه...یعنی 50 درصد افزایش قیمت

قبلا دیوان ادالت اداری دولت رو موظف کرده بود که خرید 612000 تومنی رو متوقف کنه و امروز شپدیس با نرخ جدید اوره رو اعلام کرده که خبر خوبی برای کرماشا خراسان و شپدیس هست

50 درصد افزایش نرخ

من خودم امروز کرماشا خریدم البته از این اتفاق خبری نداشتم چون گزارش شپدیس بعد بازار اومد...سود سال بعد کرماشا حداقل 120 تومن هست با این قیمت دلار و این نرخهای اوره جهانی و داخلی

17. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع