صفحه 187 از 210 نخست ... 87137177184185186187188189190197 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,861 به 1,870 از 2092

موضوع: ******موشكافي هاي بنيادي ******

عضو فعال
    تشکر شده 24,757 بار در 4,575 ارسال

پاسخ : ******موشكافي هاي بنيادي ******

نقل قول نوشته اصلی توسط FARIBORZ NAEL نمایش پست ها
    آقا سامان چقدر عقیده داری که مرقام داره مداران رو با خودش میکشه بالا؟
    یا اصلا قبول نداری؟
    نگا كنيد اين برگشتي كه مداران و مرقام دارن ميزنن صرفا يه برگشت تكنيكي هست كه مرقام تو 460 الي 80 به مشكل ميخوره و مداران اگه بسته نميشد تو 280 الي 90كارش مشكل ميشد...من اين برگشت فعلي رو اصلا جدي نميدونم

من اگه از بنياد سهم دارم حرف ميزنم دنبال تعديلهاي انچناني هستم

بعد از 35 الي 40 درصد افت يه برگشت 15 20 درصدي طبيعي هست و منم جدي نميگيرم

اينجا هم گفتم كسايي كه به سهم اعتقاد ندارن تو اين برگشت كه الان داره اتفاق ميفته از سهم خارج بشن
    مرا گر دولت عالم ببخشند .... برابر با نگاه مادرم نيست

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

گزارش برج 9 كه اومد و 72 ميليارد فروش اعلام كرد در واقع سود كل رو پوشش داد....فروش اعلامي شركت 102 ميليارد تومن بود كه با 72 ميلياردتومن كل اون 22 تومن پوشش خورد...الان در گزارش جديد 124 ميليارد فروش اعلام شده...يعني 52 ميليارد تومن بالاتر از بودجه...يعني شركت با 52 ميليارد تومن مازاد بر بودجه فقط 8 تومن سودشو تعديل داده...تا اينجارو داشته باشيد

اما عمده كار مداران مين فريم هست كه حاشيه سودش حداقل 30 درصد هست...دقت كنيد گفتم حداقل 30 درصد...ازين 52 ميليارد مازاد اگه فرض كنيم 45 ميلياردش مين فريم هست يعني حاشيه سود 15 ميلياردي براي شركت داشته كه براي هر سهم ميشه 23 تومن...اون 7 ميليارد ديگه هم شما بگيد 1 تومن بياره رو سود شركت كه جمعا ميشه 24 تومن و با اون 22 تومنه خودش ميشه 46 تومن

بريم سراغ بهاي تمام شده...در گزارش جديد بهاي تمام شده 66 درصد اعلام شده كه با پيشبيني هاي قبلي تقريبا 6 الي 7 درصد انحراف داره.. اگه اينم ميخاست عادي اعلام كنه حدود 11 تومن هم ازينجا به سود شركت اضافه ميشد.....يعني سود واقعي شركت بايد 57 تومن اعلام ميشد نه 30 تومن

اگه 6 ميليارد زيان توسعه رو ازش كم كنيم بايد سود شركت حداقل 45 اعلام ميشد و زيان توسعه رو هم صفر ميكرد
    ویرایش توسط *سامان* : 2017/01/15 در ساعت 00:28

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال روندشناس آواتار ها
    تشکر شده 3,974 بار در 1,044 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط *سامان* نمایش پست ها
    گزارش برج 9 كه اومد و 72 ميليارد فروش اعلام كرد در واقع سود كل رو پوشش داد....فروش اعلامي شركت 102 ميليارد تومن بود كه با 72 ميلياردتومن كل اون 22 تومن پوشش خورد...الان در گزارش جديد 124 ميليارد فروش اعلام شده...يعني 52 ميليارد تومن بالاتر از بودجه...يعني شركت با 52 ميليارد تومن مازاد بر بودجه فقط 8 تومن سودشو تعديل داده...تا اينجارو داشته باشيد

اما عمده كار مداران مين فريم هست كه حاشيه سودش حداقل 30 درصد هست...دقت كنيد گفتم حداقل 30 درصد...ازين 52 ميليارد مازاد اگه فرض كنيم 45 ميلياردش مين فريم هست يعني حاشيه سود 15 ميلياردي براي شركت داشته كه براي هر سهم ميشه 23 تومن...اون 7 ميليارد ديگه هم شما بگيد 1 تومن بياره رو سود شركت كه جمعا ميشه 24 تومن و با اون 22 تومنه خودش ميشه 46 تومن

بريم سراغ بهاي تمام شده...در گزارش جديد بهاي تمام شده 66 درصد اعلام شده كه با پيشبيني هاي قبلي تقريبا 6 الي 7 درصد انحراف داره.. اگه اينم ميخاست عادي اعلام كنه حدود 11 تومن هم ازينجا به سود شركت اضافه ميشد.....يعني سود واقعي شركت بايد 57 تومن اعلام ميشد نه 30 تومن

اگه 6 ميليارد زيان توسعه رو ازش كم كنيم بايد سود شركت حداقل 45 اعلام ميشد و زيان توسعه رو هم صفر ميكرد
    سامان جان شما تحلیل گر بنیادی قابلی هستی حالا به نظرت با اون جو کنتور که حاکم شده با این سود 45 تومان مداران به نظرت بازار روی خوش نشون میده به این سهم یا نه فرض نهایت بره 350 و یا 400 ایا کشش بیش از این قیمت با توجه به جو بازار داره.

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید روندشناس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,077 بار در 4,278 ارسال

سامان عزیز...تبریک..میگم...
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط روندشناس نمایش پست ها
    سامان جان شما تحلیل گر بنیادی قابلی هستی حالا به نظرت با اون جو کنتور که حاکم شده با این سود 45 تومان مداران به نظرت بازار روی خوش نشون میده به این سهم یا نه فرض نهایت بره 350 و یا 400 ایا کشش بیش از این قیمت با توجه به جو بازار داره.
    نگا کنید مداران به کنتور ارتباطی نداره...مداران نه صندوقی اعلام کرده و نه سودی شناسایی کرده که بخاد ازش گرفته بشه و مثه کنتور بشه..فقط اسمش تو لیست اتاق اصناف برای صندوقها اومده

مداران کاملا داره از عملکرد خودش تعدیل میده و هنوز هیچ خبری رو نکرده

اما در مورد این 30 تومن...قطعا این 30 تومن تاثیر انچنانی رو قیمت نداره اما بازار میشینه تحلیل میکنه و میگه سود 12 ماهش میره بالای 40 تومن بنابراین به قول شما با این سود شاید تا سقف قبلی رشد کنه

اما اون چیزی که من دنبالشم 30 40 تومن سود نیست

گزارش اولین پیشبینی باید یه سود دوندون گیر اعلام کنه که من منتظر اونم

دارم بررسی میکنم ببینم چقد میتونه اعلام کنه

از صندوقها پروژه شاپرک کوربنکینگ و کارت سلامت هم میگذریم

از 4 خبر بالا هر کدومش که بیاد بیرون رو سهم نمیتونید قیمت بزارید

من فعلا به این 4 خبر کاری ندارم

10. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

خب گفته بودم كه از 30 تومن خيلي بيشتر مداران ميتونست اعلام كنه و حداقل 40 بايد اعلام ميكرد

الان با خبر شدم كه سازمان به 30 تومن شركت گير داده و سازمان هم معتقد هست كه تعديل سود بايد بالاتر ميبوده

نامه زده به شركت كه جزييات رو كامل افشا كنه

حالا شركت هم ميخاد اين 30 تومنو ماست مالي كنه

حالا جوابيه شركت بياد بايد ببينيم سازمان قبول ميكنه يا 30 تومن اصلاحيه ميخوره و بالاتر اعلام ميشه

پست 1862 رو بخونيد ميفهميد گير كار كجاست

چطور با 52 ميليارد بالاي بودجه فقط 8 تومن به سود شركت اضافه شده؟

منتظر ميمونيم ببينيم با 30 تمومش ميكنن يا سازمان بالاخره يه كار مثبتي انجام ميده

12. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

يه شايعه اي پيچيده كه تعيين تكليف صندوقهاي فروشگاهي نزديك هست و ايين نامه اون به زودي ابلاغ ميشه و قراردادهاي جديد به زودي بسته ميشه

واسه همين ميگن احتمال اينكه مدارانو باز نكنن خيلي زياد شده...از طرف ديگه هم ميگن مرقامم احتمال بسته شدنش هست

مداران و مرقام پروانه 50000 صندوق فروشگاهي دارن كه اگه فقط همين 50 تارو بهشون بدن مرقام حداقل 70 تومن مياد رو سودش و براي توسعه هم سود بالاي 230 تومن داره و اينم بدونيد 100 درصد توسعه مال مداران هست

دقت كنيد كه اين عدد با فرض اين هست كه تو هر صندوق 1 ميليون تومن سود شناسايي كنن...توجه داشته باشيد كه كنتور 1.5 ميليون سود شناسايي كرده بود

خلاصه اگه اين خبر تو بازار بپيچه و خبر جدي بشه بازگشايي مداران جالب ميشه...فارس هم ديروز اخباري منتشر كرده بود و نامه هايي رو پيوست كرده بود كه جالب بود

http://s4.picofile.com/file/8283040518/28.jpg

تو اين نامه زده كنتور و دو شركت سازنده تو صندوقها اولويت دارن...نامه اتاق اصناف نشون ميده مرقام و مداران اون دو شركت هست و يه عده هم ميگن مرقام و تلوان و يه عده هم ميگن مداران و تلوان...كلا تلوان چون وابسته به نهاد هاي امنيتي و دولتي هست بودنش در اين پروژه اونم با حجم بالا كلا بعيده و سرو صدا زياد ميكنه

حالا بايد ببينيم اين شايعات و اين نامه ها تا چه حد درست هست

به نظر من اون دو شركت ديگه مداران و مرقام هستن

در كل 25 تا شركت تو فراخوان اتاق شركت كردن و حتي همون 50000 صندوق هم سود قابل توجهي هم براي مداران و هم براي مرقام داره

14. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

خب ظاهرا شركت قصد داره با همون 30 تومن 9 ماهه رو تموم كنه و ديگه مشخص ميشه سياست شركت تعديل پلكاني هست تا اينكه بيان يه دفه سود اصلي رو اعلام كنن

بنابراين گزارش 12ماهه بازم تعديل داره و راحت ميتونه بالاي 43 تومن پوشش بده

اما بعد از اين تعديل 9 ماهه ما اولين پيشبيني رو هم پيش رو داريم كه من خيلي به اين گزارش خوشبينم انتظارم اينه كه حداقل 50 تومن براي سال اينده اعلام كنه

بعد از اولين پيشبيني هم گزارش 12 ماهه هست كه اونم تعديل داره

حالا بايد منتظر بمونيم و ببينيم ايا بازار هم به اين تعديلاتي كه ما رسيديم ميرسه و قيمت رو پيشخور ميكنه يا نه

هنوز از اخبار اصلي شركت هم خبري بيرون نيومده و اين تعديلاتي كه ما داريم ميگيم از عمليات عادي شركت هست

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

اگه ما فرض كنيم با 22 تومن سود قيمت سهم 250 تومنه ايا بازار حاضره با 45 تومن سود قيمت 500 به سهم بده؟

هيجان رو هم كه اضافه كنيم ايا سهم توانايي ديدن 600 تومن رو داره؟

بايد ببينيم سهم چند باز ميشه و بعد از باز شدن چه اتفاقي ميفته...اين هست كه برام مهمه

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

خب سهم باز شد 280 تومن كه در روز بدي هم باز شد وگرنه حوالي 300 ميتونست قيمت بخوره

اما اولين پيشبيني رو پيش رو داريم كه من خيلي به اين گزارش اميدوارم

تعديلات پلكاني به نظرم اتفاق ميفته

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع