صفحه 3 از 86 نخست 1234561353 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 856

موضوع: صنايع كشاورزي وكود زنجان (زنجان)

عضو فعال تکنیکالیست آواتار ها
    تشکر شده 2,628 بار در 898 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهشید نمایش پست ها
    باز فسرب داراییهاشو بفروش برای هر سهم 400 - 500 تومن در میاره
    دوست عزیز اگر به فروش دارایی باشه که فکر نکنم شرکتی ثروتمند مثله ایرانخودرو از لحاظ دارایی وجود نداشته باشد اما فعلا با زیان سنگین درگیره. .. در کل هر سهمی ارزش خاصه خودش را دارد و ای کاش بگذارند ارزش گذاری سهمها بر اساس قانون عرضه و تقاضا مشخص شود نه بستن سهمها .
    ......

عضو فعال ashkan zandi آواتار ها
    تشکر شده 2,806 بار در 800 ارسال
    منم زنجانیم خدایش شرکت چیزی نداره که بشه ازش دفاع کرد اما اینم حساب کنید100تومن چندین سال پیش قطعا با الان که ارزشش یکی نیست اما خب بازم نمیشه چیزی گفت ولی شرکت تو سایت خودش زده توخوشبینانه ترین حالت7سال طول میکشه نزدیک240میلیون یورو پول لازمه

3. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ashkan zandi از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال amirabbas2011 آواتار ها
    تشکر شده 1,647 بار در 536 ارسال
    مقايسه پتروشيمي زنجان با پالايشگاهي ها اشتباهه،وربطي هم به سياست هاي دولت ها هم نداره،مجمع شركت امسال درسالن همايش اتاق بازرگاني زنجان برگزارشديادمه 10 ريال سود تصويب كردوباافتخار تو اون جلسه گفتند پول را بانك گذاشته ايم وجالبه 10 ريال به ملت دادند وبقيه اش ......

5. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید amirabbas2011 از ایشان تشکر کرده است:

Banned
    تشکر شده 1,578 بار در 557 ارسال
    بازار ما ناخداگاه این سهم رو میخره. به دلیل فعالیت در یکی از صنایع برتر کشور یعنی پتروشیمی و آینده و افق روشن در دولت جدید. فرابورسی بودن و حجم مبنی 1. و از همه مهمتر شناور پایین سهم که دیگه حرفه ای ها میدونن اینجور سهما خوراک کیا هستن

نقل قول نوشته اصلی توسط سیگنال نمایش پست ها
    بازار ما ناخداگاه این سهم رو میخره. به دلیل فعالیت در یکی از صنایع برتر کشور یعنی پتروشیمی و آینده و افق روشن در دولت جدید. فرابورسی بودن و حجم مبنی 1. و از همه مهمتر شناور پایین سهم که دیگه حرفه ای ها میدونن اینجور سهما خوراک کیا هستن
    دوست عزیز واقعا نیتت چیه من نمیدونم میگم ما زنجانی هستیم هیچی نیست من الان سهمم رو میفروشم میخری؟
    پتروشیمی کرمانشاه و خراسان اوره سازن 200تومان سود دارن قیمتشون رو1000فرض کنی با سودش در میاد700 اونوقت بری پترو زنجان رو بخری340بعدش7سال صبر کنی که چی بشه.
    من از خدامه این سهم بشه10000تومان اما واقعیت رو بپذیر سهمم میفروشم میخوای خصوصی بده

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ashkan zandi از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 174 بار در 60 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan zandi نمایش پست ها
    دوست عزیز واقعا نیتت چیه من نمیدونم میگم ما زنجانی هستیم هیچی نیست من الان سهمم رو میفروشم میخری؟
    پتروشیمی کرمانشاه و خراسان اوره سازن 200تومان سود دارن قیمتشون رو1000فرض کنی با سودش در میاد700 اونوقت بری پترو زنجان رو بخری340بعدش7سال صبر کنی که چی بشه.
    من از خدامه این سهم بشه10000تومان اما واقعیت رو بپذیر سهمم میفروشم میخوای خصوصی بده
    چرا وقتی 314 صف خرید بالای 10 میلیونی داشت ندادی؟؟؟؟؟

عضو جدید
    تشکر شده 17 بار در 9 ارسال
    من خودم زنجانی هستم پتروشیمی زنجان فقط یه در وسط بیابون ساختن و دیگه هیچی و حالا حالا ها هم خبری از ساخت و ساز نیست دوستان عزیز در اولین فرصت بعد از بازگشایی بفروشید و برید از ما گفتن بقیه رو خود دانی.

11. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید aminborj از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 1,578 بار در 557 ارسال

پاسخ : ..... پترو شیمی زنجان ......

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan zandi نمایش پست ها

میبینم آیدی های جدید با محتوای یکسان زیاد شده تو این تاپیک که فقط تعداد پستهایشان انگشت شمار است. دوست عزیز شما نخر. مثله اینکه خیلی زورت آمده که سهمی که بقول خودت هیچی نداره اینقدر رشد کرده و تو که همشهریش هستی از قافله جا موندی. سعی نکن با آیدیهای متفاوت مطلب بزنی. خواننده ها اینجا عاقل هستند داداش. خودتم که کلا 4 تا پست زدی که 2 تاش تو زنجانه .
    فعلا جو کل پترویی ها بخاطر افزایش نرخ خوراک مناسب نیست. خواهی دید بازار این سهم رو میخره یا نه. راستی این 7 سال صبر کردن رو بیشتر توضیح بده تا بقیه هم بفهمن
    ما که از 220 با سهمیم و حاشیه سودمون بالا. شما فعلا تلاشت رو بکن تا بتونی مفت خری کنی البته فقط سعی کن با یک آیدی بیای بالا

13. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید سیگنال از ایشان تشکر کرده است:

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood57 نمایش پست ها
    چرا وقتی 314 صف خرید بالای 10 میلیونی داشت ندادی؟؟؟؟؟
    خدا شاهدا بردیم کارکزاری.......شنبه ظهری بردیم گفت یکشنبه میفروشیم که اونم از شانس ما بست

نقل قول نوشته اصلی توسط سیگنال نمایش پست ها

میبینم آیدی های جدید با محتوای یکسان زیاد شده تو این تاپیک که فقط تعداد پستهایشان انگشت شمار است. دوست عزیز شما نخر. مثله اینکه خیلی زورت آمده که سهمی که بقول خودت هیچی نداره اینقدر رشد کرده و تو که همشهریش هستی از قافله جا موندی. سعی نکن با آیدیهای متفاوت مطلب بزنی. خواننده ها اینجا عاقل هستند داداش. خودتم که کلا 4 تا پست زدی که 2 تاش تو زنجانه .
    فعلا جو کل پترویی ها بخاطر افزایش نرخ خوراک مناسب نیست. خواهی دید بازار این سهم رو میخره یا نه. راستی این 7 سال صبر کردن رو بیشتر توضیح بده تا بقیه هم بفهمن
    ما که از 220 با سهمیم و حاشیه سودمون بالا. شما فعلا تلاشت رو بکن تا بتونی مفت خری کنی البته فقط سعی کن با یک آیدی بیای بالا
    مشکلی نسیت به مدیریت سایت بگین آی پی منو چک کنن اگه با آیدی جز این اومدم همین جا اعلام کنن من پست نمیزنم تا مردم رو الکی گول نزنم همون 7سال رو برو سایت خود شرکت ببین چی نوشته واقعا عده ای پول میگیرن تا........
    شرکت تو شهر ماست اونوقت تو اطلاعاتت بیشتر از ماست؟بخدا سهمم خواستی میفروشم مگه دیوانم که سهمی رو بخرم که فقط چنتا نگهبان داره.چندین سال سهم رو100تومان داریم همین چند ماه پیش90تومنم نمیخریدن اگه سهم خوبی بود تاکید روش بود ن یه نفری که شرکت رو از نزدیک ندیده تا باورش شه که هیچی نیست.بازم میگم دوستای من فروشنده هستند هر چه قد خواستی بگو من از همین زنجان واست جور کنم.
    ظاهرا شما میخوای عده ای از همه جا بی خبرو گول بزنی من و همشهریام اطلاعات درستی دادیم اگه باورت نمیشه از وحید20 که زنجانیه و همه میشناسنش بپرس شاید قانع شدی و تهمت نزدی.
    قبله اینکه بخوای جواب بدی یه سر برو سایت شرکت یا خواستی پاشو بیا بریم خود شرکت تا ببینی چی میگم دوست من اختلاس شده بود تو شرکت باعث و بانیاشم ازاد کردن هرطور خواستی من در خدمتم حتی خواستی میریم شرکت رو ببینی
    ویرایش توسط ashkan zandi : 2013/12/20 در ساعت 14:38

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ashkan zandi از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 3 از 86 نخست 1234561353 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)