صفحه 4 از 86 نخست 12345671454 ... آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 856

موضوع: صنايع كشاورزي وكود زنجان (زنجان)

Banned
    تشکر شده 1,578 بار در 557 ارسال

پاسخ : ..... پترو شیمی زنجان ......

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan zandi نمایش پست ها
    مشکلی نسیت به مدیریت سایت بگین آی پی منو چک کنن اگه با آیدی جز این اومدم همین جا اعلام کنن من پست نمیزنم تا مردم رو الکی گول نزنم همون 7سال رو برو سایت خود شرکت ببین چی نوشته واقعا عده ای پول میگیرن تا........
    شرکت تو شهر ماست اونوقت تو اطلاعاتت بیشتر از ماست؟بخدا سهمم خواستی میفروشم مگه دیوانم که سهمی رو بخرم که فقط چنتا نگهبان داره.چندین سال سهم رو100تومان داریم همین چند ماه پیش90تومنم نمیخریدن اگه سهم خوبی بود تاکید روش بود ن یه نفری که شرکت رو از نزدیک ندیده تا باورش شه که هیچی نیست.بازم میگم دوستای من فروشنده هستند هر چه قد خواستی بگو من از همین زنجان واست جور کنم.
    ظاهرا شما میخوای عده ای از همه جا بی خبرو گول بزنی من و همشهریام اطلاعات درستی دادیم اگه باورت نمیشه از وحید20 که زنجانیه و همه میشناسنش بپرس شاید قانع شدی و تهمت نزدی.
    قبله اینکه بخوای جواب بدی یه سر برو سایت شرکت یا خواستی پاشو بیا بریم خود شرکت تا ببینی چی میگم دوست من اختلاس شده بود تو شرکت باعث و بانیاشم ازاد کردن هرطور خواستی من در خدمتم حتی خواستی میریم شرکت رو ببینی
    ببین دوست عزیز اینقدر نمیخواد از سهم بد تعریف کنی. اینجا همه عاقل هستند . کسی با متنهای من گول نمیخورد. حتما میخای خودتو صادق ترین و درست ترین فرد تالار نشون بدی. همیشه سود خوب پشته ریسکه. من ازین بعد تر هم ریسک کردم .9 ماه در سهمی مثله آینده بهشت پارس سهامداره کلان بودم . حتما شنیدی بهشت چه داستانی داشت. از آخر سهم باز شد و با 90 درصد سود خارج شدم. حالا اونکه نابود و داغون بود خرابه ای بیش نبود در حومه قائم شهر. باز این یک پروژه ملی است در صنعت پتروشیمی.
    جالبه 3 نفر امدن تو این تاپیک و پستهای یکسان میزنن و هر سه هم میگن من بچه زنجانم. قضاوت با خوانندگان که این افراد یکی هستند یا خیر.
    من باشرکت تماس داشته ام ومشکلی برای بازگشایی سهم وجود ندارد و افزایش سرمایه هم پیش رو دارد در مجمع آینده.شما هم یه زحمت بده بجایی که بری تو سایت مایتا تماس تلفنی داشته باشی میفهمی

عضو فعال ashkan zandi آواتار ها
    تشکر شده 2,806 بار در 800 ارسال

[QUOTE=سیگنال;426229]ببین دوست عزیز اینقدر نمیخواد از سهم بد تعریف کنی. اینجا همه عاقل هستند . کسی با متنهای من گول نمیخورد. حتما میخای خودتو صادق ترین و درست ترین فرد تالار نشون بدی. همیشه سود خوب پشته ریسکه. من ازین بعد تر هم ریسک کردم .9 ماه در سهمی مثله آینده بهشت پارس سهامداره کلان بودم . حتما شنیدی بهشت چه داستانی داشت. از آخر سهم باز شد و با 90 درصد سود خارج شدم. حالا اونکه نابود و داغون بود خرابه ای بیش نبود در حومه قائم شهر. باز این یک پروژه ملی است در صنعت پتروشیمی.
    جالبه 3 نفر امدن تو این تاپیک و پستهای یکسان میزنن و هر سه هم میگن من بچه زنجانم. قضاوت با خوانندگان که این افراد یکی هستند یا خیر.
    من باشرکت تماس داشته ام ومشکلی برای بازگشایی سهم وجود ندارد و افزایش سرمایه هم پیش رو دارد در مجمع آینده.شما هم یه زحمت بده بجایی که بری تو سایت مایتا تماس تلفنی داشته باشی میفهمی
    [/QUOTE
    با خودتم درگیری میگم که مدیریت چک کنه ببینه هر3آیدی یکیه یا ن تو اگه به حرفات اطمینان داشتی میرفتی سایت شرکت میرفتی گزارشهای کدال رو میخوندی میومدی شرکت رو میدیدی بازم میگم هر چه قدر سهم خواستی بگو.
    وقتی محصولی از شرکت بیرون نیومده وقتی چیزی نیست چه بدگویی میتونم داشته باشم پارس سوییچ فسرب ترانسفو فزرین زنگان فاسمین و کلی شرکتهای دیگه که مال زنجان هستند چرا کسی در مورد اینا چیزی نمیگه کسی که خودشو زده بخواب نمیشه بیدارش کرد.
    اینم بدون شرکت هر چه زودتر راه بیفته به نفع شهر منه ن تو سهامدار کوچیک اما داری به تازه وادها اطلاعات غلطت میدی حاضرم روزی که سهم باز شد 10%پایین تر به شما بفروشم هر چه قدر که خواستی کارتم شده مقایسه زمین خالی با پالایشی ها و ساختمانی ها.خیلی مشخصه که با پول یه عده سهم رو الکی میبرن بالا تا آدمهای از همه جا بی خبرو بدبخت کنند
    همه کسایی که این تاپیک رو میخونن قطعا متوجه میشن که چند نفر از خود شهر که شرکت رو دیدن دروغ میگن اما تو راست میگی.
    نان حرام خوردن نداره امیدوارم کسی رو این سهم گرفتار سفته بازها نشه اگه تکنیکال بلد بودی چرا رو زمین خالی مانور میدادی

3. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ashkan zandi از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال amirabbas2011 آواتار ها
    تشکر شده 1,647 بار در 536 ارسال

ما اينجا مطلب مي زنيم وخواهيم زد تا افرادي مثل تو دراين قيمت با تعريف وتمجيد بيخودي از سهم باعث ضرروزيان ساير دوستان نشوند،امور سهام شركت در500 متري تالار بورس زنجان هست، اتفاقا خود من سه شنبه باهاشون صحبت مي كردم گفتند ، باز گشائي سهم حالاحالاها طول خواهد كشيد.......، پس زياد با مطالب غير واقعي جوسازي نكن،وسعي كن به يك تلفن در مورد سهم بسنده نكني ، خواندن گزارش جديد شركت رو كه در كدال موجود هست رابه همه خوانندگان عزيز اين تاپيك يه بار ديگه توصيه ميكنم،تا فضا براي تبليغات كاذب وسوء استفاده يك عده افراد سودجوفراهم نشه.......................
    ویرایش توسط amirabbas2011 : 2013/12/20 در ساعت 17:47

5. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید amirabbas2011 از ایشان تشکر کرده اند:

Banned

خوب اولین سهمی که برای شفاف سازی از بازار پایه بسته شده بود امروز با 10 میلیون صف خرید باز شد. بانک حکمت با تعدا سهام4 بیلیون و شناور بالا که امروز عرضه چندان زیادی هم نداشت و این یعنی سهم رو خشک کردن. ببینیم زنجانی که کلا 550 میلیون سهم داره چه خواهد کرد
    مینیشینیم و منتظر بازگشایی زنجان میمانیم. راستی دوستانی که دم از سود و زیان میزنن برن ببینن که شپلی با این گزارش وحشتناک چگونه 100درصد مثبت خورد امروز .

7. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید سیگنال از ایشان تشکر کرده است:

شپلی داشت کار میکرد و زیان ده بود بانک حکمت کجا زمینخالی زنجان کجا هنوزم میگم خرجتم پای من پاشو بیا بریم سر زمین شرکت حداقل دهشت هندونه کاشتن تعدیل داشته اما مال ما هیچی.
    بازم میگم15%زیر قیمت تابلو میفروشم هر مقدار خواستی

عضو عادی
    تشکر شده 15 بار در 9 ارسال

سلام وقت بخیر
    خبر رسید که هفته آینده نماد باز میشه با تلرانس - + 5 درصد هیچ خبری در سایت از بابت اجرای پروژه نیست فقط یه مقدار بانک صادرات خریده و یه مقداری سپاه و مقداری هم یه حقیقی پولدار چون سهم دست به دست شده داره رنج میزنه تا دولا پهنا به جو گیرا بندازن باز که شد اگه دارید بدید بره خواستید نگه دارید فعلا پروژه ای انجام نخواهد شد بلاخره کسی که سهامداره برندست راست و دروغ خبر رو نمیدونم چیزی رو که شنیدمو گفتم انشاا... که به کام همه شیرین باشه .

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ساغر از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال تکنیکالیست آواتار ها
    تشکر شده 2,628 بار در 898 ارسال

سهمهای بازار پایه رو خشک کردن و فعلا صعودی هستند. گزارش شلرد هم آمد آقای ساغر و سیگنال صحبت از پیشرفت 25%درصدی پروژه میشه.در صورتی که همه میگفتن هیچ پیشرفتی نداشته. منکه به این سهمها ایمان دارم. مقداری خریداری کرده ام انداختم یک گوشه واسه پسرم بهش دستم نمیزنم. بالاخره زمانی خواهد رسید که این سهم ها وارد بازار عادی فرابورس و بازار اصلی شوند . دوستان سود تپل پشت سره ریسکه
    ......

کاربر فعال آذرآبادگان آواتار ها
    تشکر شده 5,651 بار در 1,096 ارسال

در سرزمینی که سایه آدمهای کوچک بزرگ شد،در آن سرزمین آفتاب در حال غروب است!!!(( دکتر شریعتی ))

13. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید آذرآبادگان از ایشان تشکر کرده اند:

اینم از شفاف سازیش حالا هی بیایید بگید شما با این سهم پدر کشتگی دارید همون چیزی که تو سایت شرکت زده بود و ما هروز میبینیم که اتفاقی نیافتاده حالا مارو متهم کنید هرکیم خواست بازم میگم ما میفروشیم

15. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ashkan zandi از ایشان تشکر کرده اند:

Banned

خوب شفاف سازی هم امد به سلامتی. هیچ چیز فرقی نکرده. همونی بوده که هست نه پیشرفت نه پسرفت.
    سهم احتمالا فردا باز خواهد شد. هر کی خواست بفروشه. ماکه سهامدار میمونیم.
    سابقه این مدت اخیر بازار خودش نشون داده و میگه در مورد سهمهای زیانده چگونه باید برخورد کرد

صفحه 4 از 86 نخست 12345671454 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)