صفحه 32 از 50 نخست ... 222930313233343542 ... آخرین
نمایش نتایج: از 311 به 320 از 493

موضوع: سرمايه گذاري كاركنان بانك ها ( وسكاب )

عضو فعال arad700 آواتار ها
    تشکر شده 16,140 بار در 2,952 ارسال

پاسخ : سرمايه گذاري كاركنان بانك ها ( وسكاب )

امروز واقعا تقاضای خرید بالا بود هرچی عرضه میشد طرف تقاضا میخرید
    Honesty is the best policy

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,848 بار در 406 ارسال

منبع موثق میگه تا نزدیکا ۱۱۰ میارنش پایین و بعد معامله حقا بازیش شروع میشه
    اقبال خصم هرچه فزونتر شود نکوست
    فواره چون به اوج رسد سرنگون شود

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Zabih از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال

وسکاب

طی خبر قطعی قطعی ، 100 درصد فردا صبح مورخ 1397/11/24 اطلاعیه حق های استفاده نشده وسکاب روی کدال هست

مدت فروش حداکثر حق ها 15 روز هست ولی فرضا اگر کل حق ها همان روز اول فروش رود دیگر همان یک روز خواهد بود و دوستانی که تصور باطل میکنند که می خواهند پس از اتمام فروش حق ها به سهم وارد شوند اشتباه محض می کنند .

تعداد حق ها نیز حدود 400 میلیون سهم می باشد یعنی با قیمت فرضی 125 تومان حدودا 50 میلیارد تومان می شود . حال باید دید چه قیمتی حق ها را می خرند؟ چیزی که واضح است چرا باید فرضا زیر قیمت فعلی تابلو فروش رود چون طرف میتواند به جای اینکه حق بخرد خود سهم را بخرد . چون دقیقا همان خریدی که انجام میدهد چون حق استفاده نشده است باید 100 تومان را هم همان لحظه واریز کند .

اندکی صبر سحر نزدیک است . ما تا هفته دوم اسفند هم صبر می کنیم . دوستانی که روی 1299 به حرف بنده خریدند آیا ضرر کرده اند !! بنده در ساعت 15:45 مورخ 1397/11/07 سیگنال خرید دادم یعنی دوستان میتوانستند به راحتی همان هشتم بهمن ماه اول صبح روی قیمت 1200 ریال میلیونی هم خرید کنند !!! پس اگر فردی طبق نوشته بنده در همین تاپیک روی 1200 ریال میخرید همین الان هم توی سود هست . جالب است که عده ای کاربر روانی و توهم زن میگویند بابک 52 جو داده روی 130 تومان !!! پست بنده مشخص است که سهم x را میگفتم و تاریخ و ساعت پست هم مشخص هست که در بعدالظهر هفتم بهمن ماه است .

حال اصلا به ااین صحبتها کاری ندارم بنده روی 120 تومان سیگنال دادم و فرضا کسی روی 129 تومان هم خریده باشد مگر قیمت حداقل توی این چند روزه از 1235 پایینتر آمد؟ یعنی چند درصد می توانسته پایینتر بخره؟حدود 4 درصد !!

پس به آن کاربر روانی که در تاپیک همسایه عنوان داشته 10 درصد پایینتر میتوانستند افراد بخرند و بابک 52 جو روانی داده عرض میکنم اولا پست بنده مشخص هست و از تاریخی که بنده اعلام کردم میتوانستید روی 120 تومان بخرید نه 129 تومان

ثانیا 4 درصد میتوانسته ارزانتر بخره اگر 123 تومان میخریده

ثالثا صحبت ما سود 50 درصدی طی ماگزیمم یک ماه آینده هست و خیلی زودتر

اصلا مگه ما سر 4 درصد مشکل داریم

قسم میخورم تمامی کسانی که زیر 130 تومان بخرند یکماهه حدود 50 درصد سود میکنند

بنده رو همه به خاطر خبرهای رانتی ام می شناسند

حالا هی پشت سر ما غیبت کنید و دری و.ری و چرت و پرت بگید به جای تشکر کردن!!

طرف یکبار هم زیر پستهای من تشکر نزده الان طلبکار هم هست !!

همین کارها را میکنید که بنده حتی نخواهم یک خبر رانت دیگر اعلام کنم!!

یه مشت روانی بیمار موجب میشوند بنده دیگر نخواهم به غیر از خودم دیگران هم سود کنند!!

بنده مگر چقدر سرمایه دارم و چقدر میتوانم سود کنم؟ خب چه عیبی دارد به غیر از من بقیه هم سود کنند؟ ولی متاسفانه با وجود این بیمارهای روانی بنده علاقه ای به اعلام سودهای رانتی که قبل از کدال توسط بنده اعلام می شوند ندارم

کفپارس هم همین الان اعلام می کنم که با سود بفروشید ( بنده 1397/09/21 ساعت 8:50 صبح اعلام خرید کفپارس کردم که قیمت حداکثر 5604 بوده و هر فردی خریده همین الان هم توی سود هست و بنده هم چند وقت پیش در قیمتهای بالای 630 تومان و به صورت پله ای از کفپارس خارج شدم و همه را وسکاب خریدم و تک سهم وسکاب هستم همین الان )

کفپارس را در ابتدا به بنده گفته بودند بلوک روی1000 تومان ولی بعداً اعلام کردند که گفتند تخفیف گرفته صدر تامین و بنده هم پستم دقیقا مشخصه که نوشتم زیر 900 تومان و 750 الی 800 تومان که 750 تومان دقیقا درست بود

و چون قیمت بلوک 750 تومان هست و به احتمال بسیار قوی رقابتی هم نیست قیمت سهم بیشتر از 70 درصد بلوک بیشتر نمیارزد یعنی همین قیمتهای فعلی هم زیاد هست برای کفپارس

ما به تصور 1000 تومان خریدیم و البته بنده به کرار عرض کردم فقط برای نوسان خریدم چون کفپارس هیچ بنیادی ندارد

الان خرید معامله عمده خرینگ روی چند انجام شده؟ 3223 ریال و قیمت سهم الان چنده؟ 2015 ریال یعنی حدود 62 درصد و عرفا"همیشه و در بیشتر معاملات بلوکی که البته بسته به خیلی موارد داره 70 درصد بالاتر انجام می شود که در مورد کفپارس نشاندهنده این هست که قیمت بالای 600 تومان همین الان هم زیاد هست ! و شک نکنید که صدر تامین بعد از خرید بلوک شروع به عرضه های منف یمیکند تا سهامداران حقیقی را بترساند و با فعال شدن حد ضررشان حقیقی ها فروشنده شده و با کدهای دیگر حقیقی های خود سهم کفپارس رو جمع میکند و این بازی زمان زیادی طول می کشد تا حدود 14 میلیون سهمی که کم دارد را نیز از بازار بخرد . و البته مفت بخرد نه بالاتر از قیمت فعلی

کفپارس را یکی از دوستان خبرش را به بنده داد ولی وسکاب را بنده خودم به همه اطلاعات میدهم . امیدوارم این صحبت بنده را درک کرده باشید .

وسکاب بخرید چون دیگر فرصتی نمانده و شاید همان شنبه کل حق ها را یکجا خریدند و بازی و پرواز سهم از یکشنبه آغاز شود

دیگر مهلتی ندارید ای دوستان

دوستانی که وسکاب نخریده اند همین الان بخرند و شک نکنند که 50 درصد ماگزیمم یک ماهه سود خواهند کرد

کماکان اعلام میکنم 46 تومان سود 12 ماهه با سرمایه جدید وسکاب می باشد

برای چی امروز وسکاب مثبت است؟

چون می دانند که فردا اطلاعیه روی کدال هست و از یکشنبه دیگه سهم گیرتان نمی آید

پرواز نزدیک است
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

6. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (2)
    تشکر شده 6,804 بار در 2,443 ارسال

363 ریال سود سال 97.........تمام!!

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Amir.tala از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 63 بار در 31 ارسال

آقای بابک شما هنوز روی سود 46 تومانی اصرار میکنید؟

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید masood k از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 104,284 بار در 31,906 ارسال

با این صورتهای مالی سود انباشته شرکت 465 ریال میشه !

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (2)

نقل قول نوشته اصلی توسط negarminavi نمایش پست ها
    با این صورتهای مالی سود انباشته شرکت 465 ریال میشه !

در هر صورت،NAV به ازای هر سهم 172 تومان هست که معمولا بین 70-80 درصد آن قیمت تابلو هست.(البته در مقطع 30 اذر 97)

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Amir.tala از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی persis آواتار ها
    تشکر شده 381 بار در 96 ارسال

سلام بر شما NAV محاسبه شده شما بدون لحاظ کردن سبد غیر بورسی شرکته و اگه سبد شرکت روش بیاد به محدوده 190 تا 200 میرسه که با همون لحاظ 70 تا 80 درصد به عدد 160 تا 150 می رسیم یعنی باز هم در این شرایط بازار سهم داره در حوالی 60 درصد NAV معامله میشه

پس تمام این شتابزدگی در رفتار برای ارسال 2 گزارش حق و گزارش 12 ماهه به نظر من به دلیل جمع اوری حق و اندکی شوک به بازاره

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید persis از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,046 بار در 4,293 ارسال

هر سهم دو تا ارزش دارد . یکی قیمت خود سهم است که با توجه به پتانسیلهای خود سهم حاصل می شود . و دیگری ارزش نسبی است !!! که این موضوع در بازار سهام ایران خیلی پر رنگ است. یعنی هر سهم علاوه بر اینکه قیمت نهایی اش متاثر از ظرفیتهای خود سهم است بلکه متاثر از قیمت سایر سهام نیز می باشد . وقتی بازار در حال اصلاح کردن است اگر سهمی قیمتش افت نکند و یا زیاد هم بشود و اکثریت سهام منفی باشند و 10 درصد و بیشتر اصلاح کرده باشند . طبیعیه که سهامداران بازار نگاهشان از اون سهم که دارای پتانسیل بوده لیکن اصلاح نداشته و یا خیلی کم داشته بروند به سمت سهامی که تعدیل سنگین تری داشته اند . بنابراین اگر اصلاح بازار ادامه داشته باشد ممکن است اقبال به وسکاب علی رغم پتانسیلهای ذاتی اش کمتر شود!

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید رادین1 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (2)

نقل قول نوشته اصلی توسط persis نمایش پست ها
    سلام بر شما NAV محاسبه شده شما بدون لحاظ کردن سبد غیر بورسی شرکته و اگه سبد شرکت روش بیاد به محدوده 190 تا 200 میرسه که با همون لحاظ 70 تا 80 درصد به عدد 160 تا 150 می رسیم یعنی باز هم در این شرایط بازار سهم داره در حوالی 60 درصد NAV معامله میشه

پس تمام این شتابزدگی در رفتار برای ارسال 2 گزارش حق و گزارش 12 ماهه به نظر من به دلیل جمع اوری حق و اندکی شوک به بازاره
    دوست عزیز....NAV همیشه همین بوده است و سبد غیر بورسی در آن محاسبه نمی شده است و همیشه هم قیمت 70-80 درصد همین NAV بوده است.

البته نکته شما هم درسته.در NAV رشد سبد غیر بورسی صفر در نظر گرفته شده است.

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Amir.tala از ایشان تشکر کرده است:

صفحه 32 از 50 نخست ... 222930313233343542 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)