سال نو مبارك و خجسته باد
صفحه 2 از 14 اولیناولین 1234512 ... آخرینآخرین
نتایج از شماره 11 تا 20 از مجموع 134

موضوع: توسعه معادن وفلزات ( ومعادن )

عضو عادی
    ارسال
    156
    تشکر شده 278 بار در 122 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد ساده نمایش ارسال ها
    دوستان با این تکذیب به نظرتون فردا صف عرضه نمیشه؟من که فقط نگاه میکنم چون به نظرم این حرکات وقتی اتفاق میفته جالب نیست...در اصل باید نماد تا مشخص شدن تکلیفش بسته میشد و بالا باز میشد...و سهامدارهای صبوری که مدتهاس در حالت انتظار و بی تحرک گذاشته خوشحال کند...ولی بورس ایران و بدتریت مدیریت این سازمان در طول عمرشه...
    منم با نظرتون كاملا موافقم،امروز كروي و حقش دادم تو صف رفت،نميدونم چرا!!!!!!!!!!

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید alireza64 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    ارسال
    4,688
    تشکر شده 24,668 بار در 4,572 ارسال
    دوستان با این تکذیب به نظرتون فردا صف عرضه نمیشه؟من که فقط نگاه میکنم چون به نظرم این حرکات وقتی اتفاق میفته جالب نیست...در اصل باید نماد تا مشخص شدن تکلیفش بسته میشد و بالا باز میشد...و سهامدارهای صبوری که مدتهاس در حالت انتظار و بی تحرک گذاشته خوشحال کند...ولی بورس ایران و بدتریت مدیریت این سازمان در طول عمرشه...
    كدوم تكذيب؟
    مرا گر دولت عالم ببخشند .... برابر با نگاه مادرم نيست

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال کیوان آواتار ها
    ارسال
    4,179
    تشکر شده 19,861 بار در 3,912 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ساده ي ساده نمایش ارسال ها
    كدوم تكذيب؟
    بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم (دکتر جانسون)

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    ارسال
    156
    تشکر شده 278 بار در 122 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط keyvan نمایش ارسال ها
    كدوم تكذيب؟
    البته منم منظور از تكذيب نفهميدم.

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید alireza64 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال کیوان آواتار ها
    ارسال
    4,179
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza64 نمایش ارسال ها
    البته منم منظور از تكذيب نفهميدم.
    فکر کنم محمد جان مقاله "تاثیر واگذاری انگوران هنوز معلوم نیست" را به صورت تکذیبیه تفسیر کردند .

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    ارسال
    4,688
    نقل قول نوشته اصلی توسط وحید 20 نمایش ارسال ها
    تاثیر واگذاری انگوران هنوز معلوم نیست

نمابورس، بازار سرمایه_ خبر واگذاری معدن انگوران به کنسرسیومی متشکل از تولیدکنندگان سرب و روی کشور گروه سرب و روی در معاملات امروز بورس متاثر ساخت و آن ها را با افزایش تقاضا مواجه ساخت. این در حالی است که پیش از این نیز دستور واگذاری معدن انگوران توسط دولت واگذار شده بود که ملغی شد.

مصوبه اخیر هیئت دولت مبنی بر واگذاری این معدن به تولیدکنندگان سرب و روی کشور تاثیر عمده ای بر شرکت های این کنسرسیوم خواهد داشت.دکتر پویا احمد نژاد کارشناس بازار سهام ضمن بیان این مطلب به نمابورس می گوید:"اثر این خبر برای کروی مهمتر است و افزایش درآمد را برای این شرکت به همراه خواهد داشت." وی ادامه می دهد:" چراکه در کنار افزایش بهره برداری ،استحصال افزایش سودآوری نصیب این شرکت خواهد شد." دکتر احمد نژاد افزود:" این واگذاری به صورت کنسرسیوم صورت گرفته و به میزان سهمی که شرکت ها از این واگذاری دارند،تاثیرات بر سودآوری آن ها متفاوت خواهد بود." این کارشناس ابراز داشت:" البته شرکت های عضو کنسرسیوم هنوز تاثیرات این واگذاری را بررسی نکرده و حاشیه سود آن را مشخص نساخته اند." وی یادآور شد:" این خبر ،خبر بزرگی است و تاثیر عمده ای بر صورت های مالی این شرکت ها خواهد داشت." وی به شرکت های گروه مذکور در معاملات امروز اشاره و ابراز داشت:" شرکت های این گروه نیز امروز روند مثبتی را طی کردند و با افزایش حجم تقاضا مواجه شدند."
    اثرات واگذاري كاملا مشخص هست و اين خبر صرفا براي سوار شدن كدهاي شخصي منتشر شده

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال کیوان آواتار ها
    ارسال
    4,179
    اثرات واگذاري كاملا مشخص هست و اين خبر صرفا براي سوار شدن كدهاي شخصي منتشر شده
    دقیقا!

حالا اگر هم همچین نتیجه ای بدهد ما استقبال میکنیم! من امروز از این خبر زود هنگام در خماری ماندم ! تازه داشتیم گرم میشدیم اضافه کنیم این خبر امد کاسه کوزه ما را بهم ریخت! یحتمل بسیاری از کدهای خاص نیز غافلگیر شده و قلبشان همچون ما میتپد برای یک سواری دیگر!

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (48) وحید 20 آواتار ها
    ارسال
    24,451
    تشکر شده 94,243 بار در 22,380 ارسال
    در خصوص واگذاری حتی اگر نامه کتبا هم منتشر بشه بازهم به دلیل سابقه قبلی عده ای بی اعتماد خواهند بود.
    قبلا هم هیئت دولت تصویب کرده بود ولی در عمل اجرا نشد.
    دفعه قبل که رئیس جمهور اومده بود زنجان اس ام اس های تبریک ارسال میشد مبنی بر تبریک واگذاری معدن و همه قطعی میدونستن ولی.....
    نمیگم الان چطور میشه
    بیشتر اعضای خانواده کروی و فاسمین دارن و از رشد بسیار خوشحال میشم و فقط خواستم سابقه رو مطرح کنم.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

16. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    ارسال
    549
    تشکر شده 2,832 بار در 542 ارسال
    بله من منظورم تکذیب بود...چون قبلا دیده بودیم که حتی در مراحل مختلف...دادن معدن تاکید شد...ولی متاسفانه دوباره معدن پس گرفته شد...نکته مهم در اینجاس که...تیم دولت(شامل احمد و...)به دلایلی خاص از دادن این معدن به صاحبان اصلیش(شرکتهای رویی و...)به شدت ضرر میکنن...(کی شرکت موازی داره...چرا...چی کار میکنن...دولت عدالت پرور مگه نیست...بگذریم بحث سیاسی شد)...
    من که امیدوارم سهم و حقش صفشون حالا حالها پابرجا باشه...اتفاقا چنتا از حقوقیهای خوش نام...مهمترینشون مهر...مدتیه رو سهم فعال بودن و4شنبه و امروز فعالتر.موفق باشید.
    آخرین ویرایش توسط محمد ساده ، ۱۳۹۰/۱۲/۱۳ در ۲۲:۴۳.

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید محمد ساده از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    ارسال
    4,688
    بله من منظورم تکذیب بود...چون قبلا دیده بودیم که حتی در مراحل مختلف...دادن معدن تاکیید شد...ولی متاسفانه دوباره معدن پس گرفته شد...نکته مهم در اینجاس که...تیم دولت(شامل احمد و...)به دلایلی خواص از دادن این معدن به صاحبان اصلیش(شرکتهای رویی و...)به شدت ضرر میکنن...(کی شرکت موازی داره...چرا...چی کار میکنن...دولت عدالت پرور مگه نیست...بگذریم بحث سیاسی شد)...
    من که امیدوارم سهم و حقش صفشون حالا حالها پابرجا باشه...اتفاقا چنتا از حقوقیهای خوش نام...مهمترینشون مهر...مدتیه رو سهم فعال بودن و4شنبه و امروز فعالتر.موفق باشید.
    جناب ساده پيغام خصوصيتونو چك كنيد

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده است:

صفحه 2 از 14 اولیناولین 1234512 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 نفر از این موضوع دیدن می کنند (0 عضو و 1 مهمان)

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به ارسال ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید ارسال های خود را ویرایش کنید
  •