صفحه 1 از 7 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 61

موضوع: صنعت فولاد{فولاد-فخوز-فخاس}

 1. #1
  عضو عادی
  تاریخ عضویت
  Oct 2010
  نوشته ها
  86
  تشکر
  87
  تشکر شده 175 بار در 65 ارسال

  صنعت فولاد{فولاد-فخوز-فخاس}

  سهام زمستونی بورس هستن .

 2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید sahar از ایشان تشکر کرده است:


 3. #2
  عضو فعال
  تاریخ عضویت
  Nov 2010
  نوشته ها
  899
  تشکر
  387
  تشکر شده 1,516 بار در 359 ارسال
  ۶ آذر ۱۳۸۹ (۱۴:۱۴ب.ظ)

  سرمايه گذاري 7 هزار ميلياردي براي توسعه فولاد مباركه
  خبرگزاري موج - بانك تجارت هفت هزار ميليارد ريال در طرح هاي توسعه اي فولاد مباركه سرمايه گذاري مي كند.

  به گزارش موج، مديرعامل بانك تجارت در ديدار از شركت فولاد مباركه با اعلام خبر فوق تصريح كرد: به زودي با امضاي تفاهم نامه اي اين ميزان سرمايه در فولاد مبارکه تزريق خواهد شد. تفاهم نامه مذكور به امضاي مديران عامل فولاد مباركه و بانك تجارت خواهد رسيد.
  مجيد رضا داوري که به همراه اعضاي هيات مديره و مديران ارشد اين بانک با مدير عامل، معاون اقتصادي مالي و معاون طرح و توسعه فولاد مبارکه ديدار مي کرد با اشاره به اينكه فولاد مبارکه ثروتي ملي و متعلق به همه نسل هاي ايران است، اظهار داشت: بانک تجارت براي مشارکت در اجراي طرح هاي توسعه اين شرکت و انتقال اين ثروت ملي براي نسل هاي آينده آماده است تا با ارايه اين خدمت راه اجراي اين طرح ها را هموار كند.
  محمد مسعود سميعي نژاد مديرعامل فولاد مبارکه، اين شرکت را محل کار و سرمايه گذاري همه کساني دانست که عزت و سربلندي ايران اسلامي را خواهانند.
  وي در ادامه تاکيد کرد: در مسير توسعه نبايد فرصت را از دست داد و چنانچه اين فرآيند به تاخير افتد اقتصاد و بازار کشور متضرر خواهد شد. و با اجراي طرح هاي توسعه نه تنها از لحاظ اقتصادي بلکه از نظر اجتماعي و اشتغال زايي نيز کشور و به ويژه منطقه منتفع مي شود.
  مديرعامل شرکت فولاد مبارکه خاطرنشان کرد: هم اکنون توسط شرکت فولاد مبارکه 18 هزار فرصت شغلي به طور مستقيم و ده ها هزار فرصت شغلي غير مستقيم ايجاد شده اين در شرايطي است كه با اجراي طرح هاي توسعه در اين شرکت 10 هزار فرصت شغلي ديگر به صورت مستقيم ايجاد خواهد شد.

 4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید کاشف از ایشان تشکر کرده است:


 5. #3
  عضو فعال
  تاریخ عضویت
  Nov 2010
  نوشته ها
  899
  تشکر
  387
  تشکر شده 1,516 بار در 359 ارسال
  به علت کاهش تقاضا در فصل زمستان و رشد قیمت قراضه احتمال کاهش تولید شمش فولاد وجود دارد

  نمابورس، بین الملل_ هفته گذشته قیمت هر تن شمش فولاد در منطقه دریای سیاه به 660 دلار رسید. رشد قیمت قراضه زمینه افزایش قیمت شمش فولاد را فراهم کرده و اکنون انتظار میرود تولیدکننده این ماده خام به علت کاهش رشد تقاضا از سوی بخش ساخت و ساز و نیز افزایش قیمت قراضه، از تولید خود بکاهند. چند هفته پیش قیمت شمش فولاد 580 تا 610 دلار بود اما اکنون این رقم افزایش یافته است.

  معامله گران میگویند قیمت پیشنهادی تولیدکنندگان از دید مصرفکنندگان بیش از حد بالا تشخیص داده شده و به همین دلیل فروشی با قیمت یاد شده صورت نگرفته است. معمولا در فصل زمستان، تقاضای بخش ساخت و ساز که مهمترین مصرفکننده محصولات فولادی بلند است کاهش مییابد. اکنون این دو عامل یعنی کاهش تقاضا و رشد قیمت قراضه بر تولید شمش فولاد تاثیر گذاشته اند. طی چند ماه پیش، اقدام شرکتهای مصرفکننده فولاد به افزودن بر موجودی انبار و نیز حفظ شدن تقاضای بخش ساخت وساز برای این ماده خام، به رشد مداوم تقاضا و قیمت شمش فولاد منجر شده است.

  اما اکنون شرایط عوض شده است. طی سه هفته گذشته قیمت هر تن قراضه 65 تا 72 دلار افزایش یافته است و اکنون که به 465 تا 522 دلار در هر تن رسیده از رقم مربوط به ژانویه سال 2008 بالاتر است. از طرف دیگر امسال زمستان خیلی زود در اروپا و سواحل شرقی آمریکا آغاز شده و اندکی زودتر از سالهای گذشته به کاهش تقاضای بخش ساختوساز برای شمش فولاد منجر شده است. در مجموع انتظار میرود قیمت مواد خام بیش از پیش رشد کند زیرا سیل در استرالیا، تولید سنگ آهن را با مشکلاتی مواجه کرده است.

  نکته مهم دیگر این است که به رغم افتوخیزهایی که در شاخصهای اقتصادی ایالات متحده وجود دارد، روند رشد اقتصاد جهان بویژه در آسیا ادامه یافته است. اقتصادهای نوظهور آسیایی برای توسعه زیرساختهای خود که سالها طول خواهد کشید، همچنان متقاضی مواد خام هستند و محصولات فولادی از مهمترین مواد خام مورد نیاز برای اجرای صدها میلیارد دلار طرح زیرساختی هستند.

  امسال تقاضا برای تمامی مواد خام بالا باقی خواهد ماند زیرا رشد اقتصادی بالای 8 درصد در چین و هند و نیز تداوم رشد اقتصاد در ایالات متحده و خاورمیانه ضامن رشد تقاضاست اما روند قیمتها همواره صعودی نخواهد بود. به همین دلیل طی سال جاری میلادی حتی برای یک ماه نیز نمیتوان از رشد مداوم قیمتها مطمئن بود اما روند قیمتها در بلند مدت یعنی در نیمه نخست امسال و کل سال جاری صعودی خواهد بود. بخش زیرساخت در اقتصادهای نوظهور و در حال توسعه، صنعت خودرو و بخش مسکن مهمترین حوزه های مصرف انواع محصولات فولادی هستند. از این سه حوزه تنها بخش مسکن وضعیت مطلوبی ندارد. در نتیجه رونق بازار فولاد، البته با افت و خیزهای کوتاه مدت، حتمی خواهد بود.

 6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید کاشف از ایشان تشکر کرده است:


 7. #4
  عضو فعال
  تاریخ عضویت
  Nov 2010
  نوشته ها
  899
  تشکر
  387
  تشکر شده 1,516 بار در 359 ارسال
  حاشیه سود فولادسازان کاهش می یابد

  نمابورس ، بورس کالا _ تصمیمات مهم نمایندگان ریاست جمهوری در کارگروه طرح تحول اقتصادی در خصوص تنظیم بازار فولاد در بورس کالا موجب خواهد شد تا علاوه بر ایجاد فضای رقابتی و افزایش بهره وری تولید کنندگان فولاد، حاشیه سود این شرکت ها نیز در سال 90 کاهش یابد.

  مصطفی والهی نجات نایب رئیس شرکت کارگزاری عمران فارس در گفتگو با نمابورس با اشاره به تصمیمات کارگروه طرح تحول اقتصادی دولت مبنی بر کاهش سود بازرگانی و میلگرد متناسب با شرایط بازار و همچنین تنظیم بازار موادخام و تامین کسری نیاز کشور از طریق واردات گفت :" در حال حاضر میزان تولید فولاد خام در کشور به یازده هزار و پانصد میلیون می رسد که از این میزان بیش از پنج میلیون تن آن یعنی چیزی حدود پنجاه درصد را فولاد مبارکه تولید می کند."

  والهی به خاطرنشان کرد :" در حال حاضر میزان نیاز کشور به فولاد خام 20 میلیون و 500 هزار تن در سال است که کسری آن از طریق واردات تامین می شود."

  این فعال بازار دولت را حامی این صنعت دانست و ابراز داشت :" با اجرای طرح هدفمند کردن یارانه ها نهاده های تولید افزایش می یابد و انتظار می رود این امر موجب کاهش حاشیه سود شرکت های فولادی شود."

  وی افزود :از طرفی دولت هر ساله در فصل بهار سود و عوارض گمرکی فولاد را به صفر می رساند تا از این طریق فضای رقابتی را برای فولاد سازان فراهم آورد و آنان را به سمت و سوی افزایش بهره وری کنترل قیمت ها سوق دهد. این درحالی است که دولت بر خلاف سنت گذشته امسال در سه ماهه پایانی سال جاری با اتخاذ تصمیماتی در کارگروه طرح و تحول اقتصادی اقدام به ایجاد فضای رقابتی برای فولاد سازان کرد و از این طریق مانع افزایش قیمت ماده خام اکثر تولید کنندگان می شود."

  این فعال بازار در ادامه افزود :" افزایش قیمت فولاد توسط تولید کنندگان در بورس کالا به معنی واردات فولاد با قیمت مناسب تر از سوی تولید کنندگان است لذا به نظر می رسد این امر موجب کاهش حاشیه سود شرکت های فولادی در سال مالی آینده شود."

  بودجه سال 90 شرکت های فولادی در هاله ای از ابهام

  نایب رئیس شرکت کارگزاری عمران فارس همچنین یادآور شد:" از بین فولادسازان داخلی شرکت فولاد مبارکه به دلیل تکنولوزی پیشرفته ونوع محصول تولید فولاد کمتر از سایرین تحت تاثیر عوامل یادشده قرار خواهد گرفت."

  وی اجرای قانون هدفمندی یارانه ها را نیز یکی از عوامل موثر بر بودجه سال مالی 90 شرکت ها دانست و خاطر نشان کرد :" با اجرای طرح تحول اقتصادی دولت هر چند در سه ماهه پایانی سال مالی جاری شرکت های فولاد خواهند توانست سود خوبی را شناسایی و حتی تعدیل مثبت نیز بدهند اما این در حالی است که بازار نگران بودجه پیشنهادی سال مالی 90 شرکت ها و تبعات احتمالی آن در پیش بینی ها است که به نظر می رسد پیش بینی سال مالی 90 شرکت های فولادی محافظه کارانه اعلام شود."

  والهی ابراز داشت:" در حال حاضر بازار سرمایه به دلیل نداشتن رقیب و رکود در بازارهای موازی یکه تاز سرمایه گذاری فعالان است و تازمانی که بازار موازی با بازار سرمایه با رکود مواجه باشد ، انتظار می رود بازار سرمایه با یک دوره استراحت مجدداً روند مثبت خود را ادامه دهد."

 8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید کاشف از ایشان تشکر کرده است:


 9. #5
  عضو فعال
  تاریخ عضویت
  Nov 2010
  نوشته ها
  899
  تشکر
  387
  تشکر شده 1,516 بار در 359 ارسال
  كدخبر: ۴۲۳۹۳تاريخ انتشار: ۲۶ دي ۱۳۸۹ - ۱۰:۰۴ نسخه چاپي
  ارسال به دوستاندر پی امضاء صورت جلسه مجمع عادی بطور فوق العاده فولاد مبارکه اعلام شد :
  نماد"فولاد " در آستانه بازگشایی
  موضوع افزایش سرمایه 63 درصدی فولاد مبارکه از محل سود انباشته و مطالبات حال شده سهامداران به منظور اجرای طرح های عظیم توسعه ای در سال مالی آینده بطور جدی در دستور کار قرار گرفته که جزییات در این خصوص طی روزهای آتی به اطلاع خواهد رسید.
  طی آذر ماه اخیر نماد معاملاتی فولاد مبارکه در حالی به منظور تصمیم گیری در خصوص تداوم پرداخت هزینه های صندوق بازنشستگی فولاد در نوبت دوم مجمع عادی به طور فوق العاده سهامداران بسته شد که پیشتر در 24 آبان ماه این مجمع به علت عدم برخورداری از حد نصاب لازم با تنفس مواجه شده بود .

  به گزارش بورس نیوز ، شنیده ها حاکی است پس از گذشت بیش از 45 روز از برگزاری مجمع عادی بطور فوق العاده سهامداران شرکت فولاد مبارکه طی روز گذشته خلاصه تصمیمات این مجمع از سوی سهامداران عمده مبنی بر افزایش کمک 22 میلیارد تومانی به صندوق بازنشستگی فولاد به امضاء رسیده و از اینرو با ارسال صورت جلسه مجمع عادی بطور فوق العاده شرکت به سازمان بورس نماد "فولاد" در آستانه بازگشایی قرار گرفت .

  گفتنی است موضوع افزایش سرمایه 63 درصدی فولاد مبارکه از محل سود انباشته و مطالبات حال شده سهامداران به منظور اجرای طرح های عظیم توسعه ای در سال مالی آینده بطور جدی در دستور کار قرار گرفته که جزییات در این خصوص طی روزهای آتی به اطلاع خواهد رسید.

  آنچه در خصوص شرکت فولاد مبارکه حایز اهمیت می باشد نوع سرمایه گذاری های این شرکت در سهام شرکت های بورسی و تحصیل آنها در پرتفوی سرمایه گذاری شرکت بوده که با دور اندیشی های صورت گرفته در طول سه سال اخیر سعی در جذب سهام شرکت های عمدتاً تولید کننده مواد اولیه خود همچون شرکت معدنی و صنعتی چادر ملو با مالکیت حدود 10.5 درصدی ، سنگ آهن گل گهر بامالکیت 7.8 درصدی و سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات بامالکیت 23.37 درصدی تا پایان آذر ماه جاری نموده که نسبت به قیمت تمام شده سهام این شرکت ها سودی 200 میلیارد تومانی را می تواند برای شرکت در بر داشته باشد.

  شایان ذکر است با توجه به طرح های توسعه ای فولاد سازان در سال مالی 90 دستیابی به ظرفیت های بالاتر ، دولت با هدف حمایت از صنعت فولاد اقداماتی همچون محدودتر کردن صادرات سنگ آهن را در دستور کار قرار داده که می تواند با توجه به اجرای طرح های توسعه ای "فولاد" در سال آینده از اهمیت بسزایی برخوردار باشد.

 10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید کاشف از ایشان تشکر کرده است:


 11. #6
  عضو فعال
  تاریخ عضویت
  Nov 2010
  نوشته ها
  899
  تشکر
  387
  تشکر شده 1,516 بار در 359 ارسال
  سهامداران فولاد مباركه افزايش سرمايه هزار ميليارد توماني را نهايي ميكنند
  به گزارش خبرنگار اقتصادي فارس، نماد معاملاتي فولاد مباركه در شرايطي از 6 آذرماه تاكنون در بورس متوقف است كه در پي تصميم هيات مديره شركت فولاد مباركه براي اعمال افزايش سرمايه هزار ميليارد توماني و صدور مجوز مربوطه از سوي سازمان بورس واوراق بهادار ، سهامداران اين شركت با برگزاري مجمع فوق العاده اي در خصوص اعمال اين افزايش سرمايه تصميم گيري خواهند كرد.
  اين مجمع درحالي ساعت 9 صبح روز سه شنبه 19 بهمن در اصفهان، ميدان آزادي (دروازه شيراز) ، ابتداي خيابان سعادتآباد، جنب دفترفولاد مباركه، سالن اجتماعات بانك صادرات برگزار مي شود كه سرمايه كنوني هزار و 580 ميليارد توماني فولاد مباركه از محل مطالبات حال شده و آورده نقدي سهامداران و سود انباشته شركت ( با هدف تامين مالي طرح هاي توسعه ازجمله طرح فولاد صبا و ديگر موارد) به دو هزار و 500 ميليارد تومان خواهد رسيد.
  با اين اوصاف و در صورتي كه افزايش سرمايه هزار ميليارد توماني ( كه از آن به عنوان بزرگترين افزايش سرمايه شركت هاي بورسي ياد مي شود) فولادمباركه نهايي و قطعي شود اين شركت همچنان بعد از مخابرات عنوان دومين شركت بزرگ بورسي را حفظ خواهد كرد اما بايد ديد هر سهم آن چه قيمتي مي خورد تا ارزش روز فولادمباركه ( كه از ضريب تعداد سهام و آخرين بهاي هر سهم شركت ها محاسبه مي شود) هم محاسبه شود.
  فولاد مباركه به موجب اجراي قانون اصل 44 از 21 اسفند 85 با سرمايه اسمي هزار و 580 ميليارد توماني به عنوان دومين شركت مشمول اين اصل ( بعد ازملي مس كه در 15 بهمن 85 واگذار شد) به جمع شركت هاي بورسي پيوسته است.

 12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید کاشف از ایشان تشکر کرده است:


 13. #7
  عضو فعال
  تاریخ عضویت
  Nov 2010
  نوشته ها
  899
  تشکر
  387
  تشکر شده 1,516 بار در 359 ارسال
  سلام
  گزارش فولاد بر کدال نشست.http://www.codal.ir/Reports/EPSEstim...gZjG06fw%3d%3d

 14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید کاشف از ایشان تشکر کرده است:


 15. #8
  عضو فعال
  تاریخ عضویت
  Nov 2010
  نوشته ها
  899
  تشکر
  387
  تشکر شده 1,516 بار در 359 ارسال
  بازگشايي نماد معاملاتي فولاد
  به اطلاع مي رساند نماد معاملاتي شركت فولاد مباركه اصفهان با توجه به اعلام پيش بيني درآمد هر سهم به همراه عملكرد واقعي 9 ماهه سال مالي منتهي به 1389/12/29 و پس از برگزاري مجمع عمومي عادي بطور فوق العاده (بامحدوديت نوسان قيمت )آماده انجام معامله مي باشد . مديريت بازار

 16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید کاشف از ایشان تشکر کرده است:


 17. #9
  عضو فعال
  تاریخ عضویت
  Nov 2010
  نوشته ها
  899
  تشکر
  387
  تشکر شده 1,516 بار در 359 ارسال
  سه دلیل مهم برای بازگشت قهرمانانه "فولاد" به بورس
  پرتفوی سرمایه گذاری شرکت فولاد مبارکه و حضور شرکت هایی همچون معدنی و صنعتی چادر ملو ، سنگ آهن گل گهر و سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات با مالکیت 9.09 ، 6.46 و 23.37 درصدی را نباید از نظر دور داشت چرا که به لحاظ رشد قیمت جهانی سنگ آهن و نیز سود آوری شرکت های تابعه ، درآمد حاصل از سرمایه گذاری های "فولاد" به میزان قابل توجهی افزایش یافته و ادامه خواهد یافت.
  شرکت فولاد مبارکه طی 155 روز معاملاتی در سال جاری با در نظر گرفتن سود تقسیمی 500 ريالی در مجمع اخیر ، موفق به کسب بازدهی کل 36 درصدی برای هر سهم تا قبل از توقف نماد معاملاتی خود در تاریخ 89.09.06 شده و این در حالی است که در دوره مذکور بازدهی شرکت های هم گروه این شرکت در طبقه نورد و ریخته گری صنعت فلزات اساسی به طور میانگین کمتر از 13 درصد گزارش شده است.

  به گزارش بورس نیوز عایدی هر سهم شرکت فولاد مبارکه اصفهان برای سال مالی منتهی به پایان اسفند ماه جاری با سرمایه 1580 میلیارد ريالی بطور خالص مبلغ 598 ريال پیش بینی شده که شرکت توانسته طی عملکرد سه ماهه سوم امسال با پوشش 88 درصدی آن ، سودی 529 ريالی را برای هر سهم محقق سازد.

  گفتنی است در حالیکه نماد معاملاتی "فولاد" به دلیل برگزاری مجمع عادی بطور فوق العاده سهامداران این شرکت و تصمیم گیری در خصوص تداوم پرداخت هزینه های صندو ق بازنشستگی کارکنان فولاد از آذرماه اخیر با توقف مواجه شده بود اما بالاخره طی دو هفته گذشته با رایزنی های صورت گرفته ، صورت جلسه این مجمع مبنی بر افزایش کمک 22 میلیارد تومانی به صندوق به امضاء سهامداران عمده رسیده و از اینرو همزمان با ارایه گزارش عملکرد سه ماهه سوم سال مالی جاری نماد معاملاتی شرکت طی چهارشنبه اخیر بازگشایی شد.

  شایان ذکر است طی چهارشنبه هفته اخیر گزارش عملکرد 9 ماهه شرکت فولاد مبارکه اصفهان در حالی با تعدیل 18 درصدی سود پیش بینی شده و پوشش 88 درصدی آن در دوره فوق به بازار منعکس شد که به محض بازگشایی نماد این شرکت ، بازار شاهد هجوم خیره کننده خریداران و تشکیل صف خریدی با حجم 169 میلیونی سهمی در طرف تقاضا تا پایان ساعت معاملات بود .


  در این رابطه به نظر می رسد استقبال بی نظیر سهامداران پس از آغاز معاملات سهام شرکت فولاد مبارکه بنابه مولفه هایی صورت گرفته که سرمایه گذاران انتظار دارند با توجه به ارزش ذاتی سهام شرکت عظیم فولاد مبارکه اصفهان و از طرفی متغیرهای تأثیر گذار داخلی و خارجی بر آن همچنان از رشدی فزاینده و قابل قبول در بازار سهام برخوردار باشد.
  افزایش سرمایه 63 درصدی

  عواملی همچون اجرای برنامه افزایش سرمایه 63 درصدی به میزان هزار میلیارد تومان که طی سه شنبه هفته آینده با توقف مجدد و برگزاری مجمع فوق العاده دیگری به تصویب سهامداران می رسد یکی از نکاتی بوده که با توجه به بی نظیر بودن این میزان افزایش سرمایه در کل تاریخ بورس ، به نظر می رسد همچنان سهام "فولاد" از اقبال روز افزون معامله گران برخوردار باشد .


  در ضمن 13% افزایش سرمایه از محل سود انباشته و 50% از محل مطالبات و آورده نقدی است .

  رشد جهانی نرخ فولاد

  از طرفی رشد قیمت های جهانی فلزات اساسی و افزایش نرخ فولاد در بازار جهانی محصولات فلزی لندن (lme) و همچنین پیش بینی عبور آن از مرز 600 دلار برای هر تن در آینده ای نزدیک (که پیشتر این نرخ برای کل سال میلادی 2011 انتظار می رفت) موجب شده تا قیمت فروش محصولات فولادی علیرغم اجرای هدفمندی یارانه ها تحت تأثیر رشد قیمت قرار گرفته و بدین لحاظ به رشد سود آوری مناسبی از این محل دست یابد.

  گفتنی است در حال حاضر قیمت هر تن فولاد در بازار lme لندن 579 دلار ونیز قیمت بیلت (ماده خام شمش های فولادی) 560 دلار بوده و این در حالی است که نرخ انواع ورق های گرم و سرد با قیمت های بالاتری از ارقام فوق معامله می شوند .
  رشد قابل توجه درآمد حاصل از سرمایه گذاری ها

  افزون بر مطالب بالا ، پرتفوی سرمایه گذاری شرکت فولاد مبارکه و حضور شرکت هایی همچون معدنی و صنعتی چادر ملو ، سنگ آهن گل گهر و سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات با مالکیت 9.09 ، 6.46 و 23.37 درصدی را نباید از نظر دور داشت چرا که به لحاظ رشد قیمت جهانی سنگ آهن و نیز سود آوری شرکت های تابعه ، درآمد حاصل از سرمایه گذاری های "فولاد" به میزان قابل توجهی افزایش یافته و ادامه خواهد یافت.
  طرح های عظیم توسعه ای و بهره مندی از معدن سنگ آهن

  به تمام مطالب گفته شده اجرای طرح های عظیم توسعه ای را نیز باید افزود چرا که شرکت فولاد مبارکه اصفهان بنا دارد با تفکیک برخی از این طرح ها همچون طرح بزرگ شهید خرازی ، باسرعت بیشتری پروژهای خود را اجرا و بهره برداری کند.

  جدای از این شنیده می شود بهره برداری یکی از معادن غنی سنگ آهن به شرکت فولاد مبارکه واگذار شده که خود می تواند نقش بسزایی در کاهش قیمت تمام شده تولیدات شرکت داشته باشد.

  در خاتمه به نظر می رسد طی هفته جاری همچنان نماد "فولاد" در کانون توجه سهامداران قرار گرفته چرا که با بررسی عوامل فعلی تحقق سود 650 ريال هر سهم تا پایان سال مالی جاری برای شرکت امری بسیار ساده است .


  البته یک خبر بسیار خوب دیگر هم در رابطه با شرکت فولاد مبارکه اصفهان وجود دارد که تا زمان تایید نهایی خبر قابلیت انتشار ندارد اما به محض تایید خبر به اطلاع خوانندگان می رسد .

 18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید کاشف از ایشان تشکر کرده است:


 19. #10
  عضو فعال HOLY آواتار ها
  تاریخ عضویت
  Jan 1970
  نوشته ها
  1,101
  تشکر
  5,762
  تشکر شده 19,400 بار در 1,212 ارسال

  بنام خدا

  موج شماری و هدف آینده فولاد در میان مدت .....  با آرزوی موفقیت برای دوستان
  ویرایش توسط HOLY : 2011/02/04 در ساعت 01:56

 20. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:


صفحه 1 از 7 1234 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بوک مارک ها

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •