صفحه 1002 از 2674 نخست ... 250290295299299910001001100210031004100510121052110215022002 ... آخرین
نمایش نتایج: از 10,011 به 10,020 از 26732

موضوع: چی .......چرا؟؟؟؟

عضو فعال
    تشکر شده 3,119 بار در 824 ارسال
    سلام
    سید جعفر خوبی؟
    یه بنده خدایی واسه شنبه میخاد سهم بخره ومعادن و فملی داشت که اونا رو امروز به صف خرید فروخت حالا نقده.
    چی پیشنهاد میدی؟
    من کرماشا و غبشههر و بش گفتم اما گفت اونا رشد کردن ...
    شما چی توصیه میکنی؟
    با تشکر

2. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید MOSTAFA از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال سعید پور احمدی آواتار ها
    تشکر شده 22,759 بار در 2,760 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط زاپاتا نمایش پست ها
    با منی سعید جون، چشم عزیزم، منم میرم.

هزاره دوم تاپیک مبارک.
    چرا تو زاپاتا جون؟؟؟؟!!!ما هم مثل خودت شاکرد استاد جعفریم باور کن انتقاد از جعفر هم برای کسی که بی مزد وخدمت داره زحمت میکشه جایز نیست ومن که چند ماهه با جعفر رفاقت پیدا کردم از صمیم قلب دوسش دارم.
    دوستان بعضا با تاکتیک های جعفر آشنا نشدن که من اینجا توضیح میدم:

دوستی که انتقاد داشتی که صدر جدول دایم عوض میشه اولا که کی اینطور بوده؟؟؟اگر هم تغییراتی داشتیم بخاطر شرایطه و اوضاع کاملا متغیر کشوره و اصولا تو بورس باید انتخابها دایم تغییر کنه که سود کنی وقتی یه سهمی به هدف رسید که نباید بازم به زور انتظار رشدداشت!!!هیچ سهم جعفر کسی رو بیچاره نکرده و نخواهد کرد چون حد ضررهاش حرفه ای گذاشته میشه وبا قیمت پیشنهاد بالا میاد.
    من سوالم اینه که کی جعفر گفته که زاگرس الان برترین پتروشیمی هست که دوستی اینگونه برداشت کرده؟؟؟دوست من جعفر الان احتمالا با دید قویی بورسی وتجربه خودش با اومدن شبدیس و افزایش قیمت باقی پتروشیمی ها و انتظار رشد بیشتر برای نمادهای هم گروه تحلیل کرده که نسبت فاصله قیمت به درامدی باید حفظ بشه و زاگرس هم رشدی چنددرصدی داشته باشه واین سهم به عنوان خرید امروز معرفی شد.
    سعادت دیگران بخشی مهم از خوشبختی ماست.

4. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید سعید پور احمدی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,379 بار در 246 ارسال
    این کندل رو توی نرم افزار و یا نمودار سهم از سایت tsetmc میتونید ببینید

6. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید bours از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال سعید پور احمدی آواتار ها
    تشکر شده 22,759 بار در 2,760 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط sys144 نمایش پست ها
    دوستان اگر میشه بفرمایید این اصطلاح یعنی چی؟
    "کندل"
    طول پیک روزانه در نمودار شمعی.
    سعادت دیگران بخشی مهم از خوشبختی ماست.

8. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید سعید پور احمدی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال پرریسک آواتار ها
    تشکر شده 121,457 بار در 6,798 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط سعید پور احمدی نمایش پست ها
    چرا تو زاپاتا جون؟؟؟؟!!!ما هم مثل خودت شاکرد استاد جعفریم باور کن انتقاد از جعفر هم برای کسی که بی مزد وخدمت داره زحمت میکشه جایز نیست ومن که چند ماهه با جعفر رفاقت پیدا کردم از صمیم قلب دوسش دارم.
    دوستان بعضا با تاکتیک های جعفر آشنا نشدن که من اینجا توضیح میدم:

دوستی که انتقاد داشتی که صدر جدول دایم عوض میشه اولا که کی اینطور بوده؟؟؟اگر هم تغییراتی داشتیم بخاطر شرایطه و اوضاع کاملا متغیر کشوره و اصولا تو بورس باید انتخابها دایم تغییر کنه که سود کنی وقتی یه سهمی به هدف رسید که نباید بازم به زور انتظار رشدداشت!!!هیچ سهم جعفر کسی رو بیچاره نکرده و نخواهد کرد چون حد ضررهاش حرفه ای گذاشته میشه وبا قیمت پیشنهاد بالا میاد.
    من سوالم اینه که کی جعفر گفته که زاگرس الان برترین پتروشیمی هست که دوستی اینگونه برداشت کرده؟؟؟دوست من جعفر الان احتمالا با دید قویی بورسی وتجربه خودش با اومدن شبدیس و افزایش قیمت باقی پتروشیمی ها و انتظار رشد بیشتر برای نمادهای هم گروه تحلیل کرده که نسبت فاصله قیمت به درامدی باید حفظ بشه و زاگرس هم رشدی چنددرصدی داشته باشه واین سهم به عنوان خرید امروز معرفی شد.
    چه عجب یکی منظور ما رو متوجه شد ..

شپترو 500 شده 900 اون زمان لیدر بود در صدر لیست خرید بود ..در همون زمان کرمانشاه هم زیر 500 بود ودر صدر لیست خرید الان شپترو 900 هست وکرمانشاه زیر 700 تابلو هست که تا قویت کرمانشاه هست کی میره شپترو بخره مگر اینکه کرمانشاه بشه 800 تا900 وکرمانشاه میاد در صدر لیست خرید .

وقتی غبشهر رو 1000 باز شد قپیرا 900 بود فکر کنم همون روز گفتم غبشهر در صدر لیست تمام غذایی ها وقندیها ..چون کی میاد غبشهر با پی بریا زیر 4 رو ول کنه بره قندی با پی بریا بالیا 10 بخره ..قپیرا تا 1300 اومد وغبشهر الان بالای 1600 صف خرید وهمچنان می تازه چون پی بریا غبشهر مفته ومنم باشم این رو ول نمی کنم برم غذاایی دیگه بخرم ..

کی میاد سدور با پی برای حدود 4 رو ول کنه بره ساراب با پی برای بالای 6 بخره ..

در ضمن همه چی پی برای نیست وما تمام جوانب رو در نظر گرفتیم ..

در مورد زاگرس هم تکنیکال زیبایی داره وهدف 1800 باای 1155 دوام بیاره امروز که خوب بود وگروه پترو اکثرا مقاومتهای قدری شکستن واهداف خوبی دارن ..

عضو فعال پرریسک آواتار ها
    تشکر شده 121,457 بار در 6,798 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط MOSTAFA نمایش پست ها
    سلام
    سید جعفر خوبی؟
    یه بنده خدایی واسه شنبه میخاد سهم بخره ومعادن و فملی داشت که اونا رو امروز به صف خرید فروخت حالا نقده.
    چی پیشنهاد میدی؟
    من کرماشا و غبشههر و بش گفتم اما گفت اونا رشد کردن ...
    شما چی توصیه میکنی؟
    با تشکر
    سلام..
    همون سهامی که فروخته مجدد بره بخره ..چون امروز مقاومت شکستن ..سهمی که مقاومت میشکنه رو نگه می دارن نمی فروشن..این دسوت شمام نفروخته بعد شکست مقاومت فروخته ..عجب...

فاسمین وکروی پیشنهاد میشه ..طوفان گروه روی نزدیک هست ..زاگرس از گروه پترو وکرمانشاه همچنان درصدر ..

عضو عادی گل آقا آواتار ها
    تشکر شده 354 بار در 58 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط پرریسک نمایش پست ها
    سلام..
    همون سهامی که فروخته مجدد بره بخره ..چون امروز مقاومت شکستن ..سهمی که مقاومت میشکنه رو نگه می دارن نمی فروشن..این دسوت شمام نفروخته بعد شکست مقاومت فروخته ..عجب...

فاسمین وکروی پیشنهاد میشه ..طوفان گروه روی نزدیک هست ..زاگرس از گروه پترو وکرمانشاه همچنان درصدر ..
    سهم باید در مرزهای خاص اون باشرایط بازار و .. فروخت . ومعادن 380 جانانه شکسته و تازه اول عشقه کچاد بست کگل و فملی هم میبندند برای تعدیل تپل
    کروی و فاسمین گل گفتی .
    من امروز اولین پستم زدم و جالبه که خیلی وقته که عضو سایت هستم
    بچه های تالار بورس و بورکس ماشالا هر جا میرند چراغ اون سایت میشند
    امروز شخصا ومعادن و فاسمین اضافه کردم
    فاسمین زیر 920 و ومعادن زیر 600 فروشنده نباشید
    دوسهم شیک بازار .

عضو فعال meysam_sh_2020 آواتار ها
    تشکر شده 113,722 بار در 19,025 ارسال
    زاگرس مفت ترین سهم پتروشیمیه ...............منتها مشکل فروش داشته وگرنه الان 2000 تومن هم به کسی نمیدادن ....من از حدود 900 تومن دنبال این سهمم ولی میترسم فروشش به مشکل بخوره .............کما اینکه مشکل داشته ...........ولی خوب شاید اوضاع بهتر شده باشه براش ........دوستان اگه خبر دارن که دیگه مشکلی نداره بهترین سهم پتروشیمیه در این قیمت ها نسبت به سایرین .......فقط یکی به من موثق بگه همه چیش اوکی هست میریم رو این سهم ........

البته گزارش 6 ماهش بیاد خوب بررسی دقیق میکنیم ........و خود گزارش نشون دهنده وضعیت شرکته .......نیازی به رانت هم نداره ....ولی خوب اون موقع شاید دیر باشه شاید هم دیر نباشه ......
    کانال بنده در تلگرام : T.me/investmentuntil1408

13. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 30,535 بار در 9,530 ارسال
    با سلام یک سوال در مورد کگل داشتم به نظر شما کگل می تواند در این بازار بعد از اعلام تعدیل و گذر از مقاومت 820 تومان به هزار تومان برسد چون افزایش سرمایه هم در آبادن ماه دارد با تشکر

15. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج اکبری از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی rajoo آواتار ها
    تشکر شده 468 بار در 86 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط rajoo نمایش پست ها
    جعفر جان ولساپا(194) ساراب(519) وبوعلی(107) دارم
    دوست دارم بدونم اگر شما اینارو داشتی چه می کردی؟ (با توجه به اینکه بحث جا موندن از بازار هم هست)
    تعویض یا نگهداری؟
    پر ریسک جان منتظرم

17. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید rajoo از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 13 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 13 مهمان ها)