صفحه 12 از 2674 نخست ... 2910111213141522621125121012 ... آخرین
نمایش نتایج: از 111 به 120 از 26732

موضوع: چی .......چرا؟؟؟؟

عضو فعال پرریسک آواتار ها
    تشکر شده 121,457 بار در 6,798 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط پرریسک1 نمایش پست ها
    خوب بازار تموم شد...
    امیدوارم اونایی که رو منفی 4 فردا می فروختن بتونن تو همون قیمتی که فروختن سهام خود رو جایگزین کنن..............
    وبیمه با حمایتهای بسیار عالی دلیران داره میره به جایی که لیاقتش رو داره..گروه ساختمان پی برای نزدیک 5 اونوقت وبیمه پی برای هنوز 4 هم نشده ...تا بخواد بشه 5 باید قیمت بیاد رو 150...خوب از 80 تا 150 با 8 تومن سود مجمع میشه همون بازدهی 100 درصد که بارها گفته شد .....فردا بالای 112 بره عالی میشه ..با این رنج های اخر وقت احتمال زیاد میریم برای 150 کم کم ....چند وقت دیگه همین بازی سر غدیر در میاد ..گروه پترو پی برای بالای 5 ونزدیک 6 واونوقت غدیر پی برای 4 خنده دار هست................
    با سلام..
    بازار خوبی بود ..
    قند ثابت امروز برا افرادی که از فروش جا مونده بودن فرصت خروج داد...قندیها همچنان روند نزولی هست پس بیخودی خودتون رو گول نزنید....شاخص منفی بشه مثبت بشه گروه قند فعلا روند نزولی هتس....چند درصد بالاتر میخریم ولی در روند صعودی...

در بقیه بازار هم تعجبم از دوستانی هست که میگن بازار منفی بود ودم از سقوط مجدد می زنن ...اکثر سهام قیمت پایانی 1نهایت 2 درصد منفی بودن البته سهام خوب...فروشنده در منفی خیلی کم بود زیر پای ادم علف سبز میشد تا فروئشنده رو منفی 3-4 بیاد...

دوستی که دیروز پاراسن 625 فروختی امروز با کارمزد تونستی مجدد پارسان رو جایگزین کنی ....رفتی با فروش پارسان چی خریدی ..یا دوستی که وملت رو 64 فروختی امروز فقط نیم ساعت اخر سهم صف فروش شد اونم تازه منفی 4 امروز 648 ریال بود ....

کم کم منتظر برگشت بازار ومثبت شدن اون می مانیم ....البته سبد وحد ضرر فراموش نشه...غدیر 420 می فروختن ..حتما سهام بهتری سراغ دارن.......واقعا که..
    با سلام..
    خوب امروز در وبیمه دلیران بالای 300 تا خرید کرده ...
    در ضمن در معاملات دیروز که بالای 900 تا بوده حدود 600 تا هم یک حقوقی زیر یک درصد دیگه خرید کرده.....عجب سهمی شد این وبیمه حقوقی ها در به در دنبال خریدش هستن....چقدر روش حرص خوردیم ولی خدا رو شکر جواب داد...

وگردش گزارش هیئن مدیره داد در مجمع بالای 80 درصد تقسیم می کنه یعنی از سود 129 ریالی بالای 80 ریال ودر ضمن امروز با امور سهام وگردش صحبت کردم گفتن هفته دیگه باز میشه ...این رو امور سهامش گفت...

در مورد وملت هم که امروز منفی بود حقوقی بالای یک درصد که 12 میل داشت خالی می کرده وسهام دو روز دگیر برا اینکه روند صعودی پرقدرت اد امه داشته باشه وقت داره برا برگشت باید زیر 63 تثبیت نیشه وگرنه کوتاه مدت به مشکل میخوره....امیدوارم مولیبندن حمایت خوبی بکنه..

در مورد گروه خودرو هم تکنیکالی همگی در کف هستن واماده یک رشد حداقل 20 دردصدی.....

در مورد بقیه بازار هم ما که فعلا سیگنال فروشی نمی بینیم....
    اینم بازار مثبت در حد تیم ملی ....
    قندیها هم روند منفیه بیخودی وقت خود رو با این گروه تلف نکنید ..چند درصد بالاتر میخریم در روند صعودی .......

بقیه بازار همچنان روند صعودی هست ...وبیمه رو می فروشین چی بخرین یا غدیر .....در روند صعودی نوسانگیرها فقط وفقط باید بالاتر بخرن چون بازار پایین بیا نیست که نیست ..............

2. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید پرریسک از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی بابک خان آواتار ها
    تشکر شده 645 بار در 195 ارسال
    شمواد هم داره به قیمتهای خوبی میرسه.
    نظر دوستان چیه؟
    من درجامعه ایی زندگی می کنم که دویدن سهم کسانی است که نمی رسندورسیدن حق کسانی که نمی دوند.

وبیمه سهمی که بازار در 118 تازه به ارزشش پی برد................

حجم معاملات وحمایتهای بی نظیر دلیران از وبیمه واقعا ستودنی هست....

از فردا چشم بازار بر روی وبیمه باز میشه اونوقت دیدن خواهد داشت...وبیمه 150 تومنی دور از انتظار نیست .........مبارک دوستانی که با ما خریدن وسهامداری کردن ..............

5. 20 کاربر به خاطر ارسال مفید پرریسک از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,981 بار در 850 ارسال
    تبریک میگم به شما دوست عزیز
    من با بیمه از حدود 78 با گرفتن نوسانات موفق هستم...منم سهمو با گذر ز120 150 میبینم...تو گزارش قبلیشم نشون داد جهش سود آوریش و تقییراتی که داشته و آینده بسیار مناسبش...از دید من تو مجمع بعدی تا 20ت هم قابل تقسیم هست...
    سهم بعدی که خبرهای رامنتیم ازش دارم...وملته...مجمع بسیار جالبی 15 همین ماه داره...

7. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید محمد ساده از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,184 بار در 533 ارسال
    پرريسك جان
    خريد وپترو وركيش رو جطور ميبيني؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mobin نمایش پست ها
    پرريسك جان
    خريد وپترو وركيش رو جطور ميبيني؟
    با سلام..
    وپترو در 70تومان با حد ضرر 68 معرفی شد در در اراد سرمایه ...رو این قیمتها نظری ندارم دیگه..
    رکیش رو مناسب خرید می بینم وبه نظرم می تونه بالای 1500 بیاد ....
    در ضمن سهامی بخرید که در ابتدای روند صعود هست مثل شمواد بکام دکوثر فجر فملی فاراک غدیر .....فقط درصد در سبد رعایت بشه ..حد ضرر فراموش نشه

10. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید پرریسک از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط محمد ساده نمایش پست ها
    تبریک میگم به شما دوست عزیز
    من با بیمه از حدود 78 با گرفتن نوسانات موفق هستم...منم سهمو با گذر ز120 150 میبینم...تو گزارش قبلیشم نشون داد جهش سود آوریش و تقییراتی که داشته و آینده بسیار مناسبش...از دید من تو مجمع بعدی تا 20ت هم قابل تقسیم هست...
    سهم بعدی که خبرهای رامنتیم ازش دارم...وملته...مجمع بسیار جالبی 15 همین ماه داره...
    با سلام...
    خوشحالم که با دوستان در این سهم همراه هستیم ....
    در مورد وملت هم از زیر 60 شروع به خرید کردیم هر چند کمی دیر شد وباید زیر 40 زمانی که تکنیکالی نشانه های صعود رو داد وارد می شدیم ولی خوب ماهی رو هر موقع از اب بگیری تازه هست ...الانم منتظریم مجدد بیاد در قیمتهای مناسب تا پله های بعدی رو وارد بشیم ...البته امیدوارم زیر 63 تثبیت نشه تا در کمترین زمان به بیشترین بازدهی برسیم ...با وجود مولیبندن ودوستان نگرانی نداریم ودر ضمن درصد در سبد رعایت شده ..حد ضرر هم داریم ...

12. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید پرریسک از ایشان تشکر کرده اند:

خوب چند ماه قبل گفتیم یا قندی بخرید یا دلار یا سکه....
    قندی های که رشد 300-400 درصدی کردن وتا هر جا هم افت کنن دوستان اگر در موقع گفته شده وارد شده باشن در سودن ....
    دلار 1200-1300 هم الان 1900 هست ....
    خوب می رسیم به سکه ....سکه های پیش خرید 540 رو بریم تحویل بگیریم ....قیمت سکه در بازار 780 تومان ...اینم بازدهی 30 درصد با خیال راحت .....ایمدوارم دوستان خرید کرده باشن ...زمان تحویل سکه ها کم کم داره میرسه............

14. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید پرریسک از ایشان تشکر کرده اند:

با سلام..
    در وبیمه دیروز دلیران بالای یک میل خرید کرده ....امروز هم 120 رو شکست هدف بعدی 145 تومان ...مبارک دوستان..

قندیها روند همچنان نزولی ...اونایی که با روش پرریسک اشنا هستن می دونن پرریسک در روند نزولی سهم نمیخره حتی اگر میلیون ها صف خرید باشه ...در خرید عجله نکنید مخصوصا قندیها وقتی روند صعودی شد عرض می کنم....

حواسها به رکیش باشه ...سود این سهم نزدیک 200 تومان هست نه 167 تومان ....

16. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید پرریسک از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال Jamshidyar آواتار ها
    تشکر شده 2,561 بار در 512 ارسال
    سلام بر همه دوستان بخصوص جعفر عزیز
    جعفرجان از غپینو هم بگو
    موسسه خیریه حمایت از کودکان سرطانی (محک)
    www.mahak-charity.org/main/fa

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 12 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 12 مهمان ها)