صفحه 1856 از 2674 نخست ... 856135617561806184618531854185518561857185818591866190619562356 ... آخرین
نمایش نتایج: از 18,551 به 18,560 از 26732

موضوع: چی .......چرا؟؟؟؟

عضو فعال پرریسک آواتار ها
    تشکر شده 121,457 بار در 6,798 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط سعید پور احمدی نمایش پست ها
    Jafar joon vaght bekheyr va bacheha in akhrishe dige fingilsh neminevisa:
    jafar man tahghigh kardam bebin nabayad ye tarafe be ghazi raft sazman o nazer khom meghdari hagham daran shoma bejaye nazer khob az sherkat mikhay ye gozaresh bede sherkat nemide che bayad kard sherkat nabayad laj bazi kone va mesle folad bayad shafaf bashe bashe va be nazer ehteram bezare nazaram. sazman bayad rotebe bandi daghigh az shafafiyat sherkatha bede ke kharidare saham lahaz kone to kharid o foroshesh
    سازمانی که عرضه نداره از شرکتها گزارش بگیره درش باید گل گرفته بشه...

در ضمن این سازمان کور بود شبندر از 150 شده 400 تازه یادش میفته ببنده..نمی تونست رو 200 بنده رو 250 ببنده چرا رو 400 ..

ذوب رو کور بود رو 200 می بست چرا رو 340 بعد این رشد ...

چرا میاد سهام با پی بر ای زیر 6 رو می بنده ؟؟؟؟؟

چرا شبهرن رو نمی بنده..مگه مواد اولیه گران نشده؟؟؟؟

چرا این همه سهم با پی برای بالای 10 رو نمی بنده ؟؟؟؟میاد شیراز وکرمانشاه رو می بنده؟؟؟

این سازمان سر سوزنی ارزش دفاع نداره...

عضو عادی
    تشکر شده 107 بار در 28 ارسال
    پر ریسک جان سلام
    با توجه به گشایشی نماد بمیلا که فردا در فرا بورس خواهد داشت وافزایش قیمت سهم هایی که جدید وارد بورس می شوند لطفا" نظر خود را در باره این سهم بیان نمایید

3. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید kamei از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال داود آواتار ها
    تشکر شده 1,897 بار در 344 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط پرریسک نمایش پست ها
    دوست من قصد ندارم کسی رو نامید کنم ..امیدتون به خدا باشه ..پرریسک کیه..

ولی خوب با چشم باز معامله کنیم خیلی بهتر از اینه که با چشم بسته معامله کنیم وسرمون زیر برف باشه ..

بنده هم مثل شما ..قبلا فکر می کردم سود خوبی می کنم ولی وقتی یه سر به بیرون زدم دیدم خیر ..کدام سود چه کشکی چه مشکی..

گفتم تا دوستان هم حواسشان رو جمع کنند ..بعد چند سال بودن در بورس یک هو چشم باز کنند ببینند وای ویلا عمر گذشت جوانی گذشت قیمت ها سر به فلک زد وما همچنان در بورس در رویای سود کردن هستیم ..

بله همیشه گفته شده سبد داشته باشید هم در بورس وهم در کل سرمایه ..سرکه ملک اوراق همه چی ..

ولی خوب الان امدیم داریم بازدهی بورس رو بعد یکسال با بازدهی سایر بازار ها مقایسه می کنیم .90 درصد سهامدار ها باختن ..

9 درصد سهامدار ها حفظ ارزش پول وقدرت خرید کردن ..

1 درصد سهامدار ها هم از بازارهای رقیب جلو زدن سود کردن ..

با این همه در بورس هتسم ولی هر روز بیدارتر واگاه تر وهشیار تر از قبل ..
    سلام
    آفا سید میخواستم تائیدی بر مطالبتان داشته باشم که بعد از مطلب شما سود وزیان 9ماهه شرکتو که یه شرکت کاملا فعال تو بورس هم هست حساب کردم واقعاٌ تعجبم شد بازدهی 9ماهه با آن همه هزینه ونیروهای متخصص 4در صدهم نشده یعنی فقط حفظ اصل سرمایه تورمو هم حساب کنیم حداقل 100% افت سرمایه داشته در صورتی که زمینهائیکه اول سال میفروختیم الان به دوبرابر هم نمی فروشند حداقل این پولها تبدیل به اوراق میشدند حداقل 21%بودن استرس داشت

5. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید داود از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال Jamshidyar آواتار ها
    تشکر شده 2,561 بار در 512 ارسال
    سازمانی که عرضه نداره از شرکتها گزارش بگیره درش باید گل گرفته بشه...

در ضمن این سازمان کور بود شبندر از 150 شده 400 تازه یادش میفته ببنده..نمی تونست رو 200 بنده رو 250 ببنده چرا رو 400 ..

ذوب رو کور بود رو 200 می بست چرا رو 340 بعد این رشد ...

چرا میاد سهام با پی بر ای زیر 6 رو می بنده ؟؟؟؟؟

چرا شبهرن رو نمی بنده..مگه مواد اولیه گران نشده؟؟؟؟

چرا این همه سهم با پی برای بالای 10 رو نمی بنده ؟؟؟؟میاد شیراز وکرمانشاه رو می بنده؟؟؟

این سازمان سر سوزنی ارزش دفاع نداره...

خوب سازمان گندی دیگر زد ..

پسهند چند ماه بسته شد ..الان میگه فروش زمین رفت برا 92..

چند ماه سهامداری بسته بودن کشک..به همین راحتی...

بالاخره سازمان هم بخشی از این دولت محسوب میشه دیگه. از کوزه همان برون تراود که در اوست. اقتصاد مملکت که لجن مال شد. بقیه بازارها هم به ترتیب به شیوه مدیریت جهانی دچار تغییر خواهند شد.
    موسسه خیریه حمایت از کودکان سرطانی (محک)
    www.mahak-charity.org/main/fa

7. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید Jamshidyar از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,080 بار در 905 ارسال
    بحث کاش این چیزها نیست..

بعضی دوستان هم برا اینکه عملکرد ضعیف خود رو توجیه کنن میان میگن فلان بازار نمی دونم بازدهی نداره ..نمی دونم ادم گیر می افته ..نمی دونم بازی با خودن مردم هست واز این حرفها...

ما دنبال این هستیم اشتباه خود رو شناخته ودیگر تکرار نکینم..

در ضمن به کسی هم گفته نشد بره مواد عذایی مردم رو احتکار کنه که این پولها حرامه ووو

ولی اینکه در کل کشور قیمت میره بالای دوبرابر بهد به جای شناسایی دلایل این رشد اومدیم داریم دلایل واهی میاریم که این واقعا جای تاسف داره ..

بعد بگیم ان شاءالله میاد پایینن

تا وقتی این تفکر باشه این کشور درست نخواهد شد .و...

اره بشین بگو ان شاءالله قیمت دلبر میاد پایین..

اره حتما میاد ...

دنیا به کجا میرود ما به کجا..
    جعفر خان منظورتان از احتکار مواد غذایی چیه؟

منظور من اینکه قیمت سهم های غمارگ و غبشهر به تا اواخر فروردین به اهدافش میرسه.

9. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید ائلشن از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال داود آواتار ها
    تشکر شده 1,897 بار در 344 ارسال
    صنایع لاستیکی سهند ( پسهند) سود هر سهم سال جاری خود بر اساس عملکرد 9 ماهه را 434 ریال اعلام کرده است که نسبت به آخرین پیش بینی (مبلغ 200 ریال ) با رشد 117 درصدی روبرو شده است.در 9 ماهه هم 313 ریال آن را محقق نموده است.افزایش فروش و کاهش بهای تمام شده علت اصلی تعدیل شرکت بوده است.طبق استاندارهای حسابداری درآمد فروش زمین شرکت نیز در سال مالی 92 شناسایی خواهد شد.

عمده تولید و فروش شرکت مربوط به تسمه نقاله می باشد که شاهد افزایش 45.5 درصدی تولید آن در 9 ماهه امسال نسبت به 9 ماهه سال قبل هستیم.مبلغ فروش آن نیز نسبت به 9 ماهه سال قبل با توجه به افزایش مقدار فروش و افزایش نرخ فروش با رشد 69 درصدی روبرو شده است

شایان ذکر است این شرکت صادراتی ندارد اما در 9 ماهه واقعی امسال 1.3 میلیون دلار واردات مواد اولیه با نرخ دلار 2200 تومان داشته است

پرشین تحلیل

11. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید داود از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال پرریسک آواتار ها
    تشکر شده 121,457 بار در 6,798 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط داود نمایش پست ها
    سلام
    آفا سید میخواستم تائیدی بر مطالبتان داشته باشم که بعد از مطلب شما سود وزیان 9ماهه شرکتو که یه شرکت کاملا فعال تو بورس هم هست حساب کردم واقعاٌ تعجبم شد بازدهی 9ماهه با آن همه هزینه ونیروهای متخصص 4در صدهم نشده یعنی فقط حفظ اصل سرمایه تورمو هم حساب کنیم حداقل 100% افت سرمایه داشته در صورتی که زمینهائیکه اول سال میفروختیم الان به دوبرابر هم نمی فروشند حداقل این پولها تبدیل به اوراق میشدند حداقل 21%بودن استرس داشت
    با سلام

بنده هدفم گفتن از این حرفها اینه که سازمان بورس با دو تا مثبت خوردن بورس بوق حباب حباب به دست نگیره وسهام رو فرت فرت ببنده ..

اقا جون بورس در قباس با بازار های رقیب بازدهی منفی 100 که چه عرض کنم بادهی منفی 200-300 درصد داشته ..

بیش از این رو اعصاب سهامدار ها نرید ..

شفاف سازی کردی ..سهم رو باز کن دیگه به توی سازمان هیچ زبطی نداره سهم بالا میره یا پایین ..مردم عفل دارن شعور دارن خودشون خوب می دونن چی بخرن چی بفروشن..

قولاژ اون همه مدت بسته موند بعد باز شد صف شد سازمان میشه چرا بالا میری؟؟؟؟؟

بازم گرفت بست...

حالا دوستان به جای اینکه به سازمان اعتراض کنن تازه ازش دفاع هم می کنن..

به جای اینکه بیان بگن بورس از کل بازار ها عفی مونده میگن بورس جلو افتاده ..

خدایی وضع سهامدار حماعت یعنی این همه خوبه من اشتباه فکر می کردم ..

از اول سال 91 تا الان دوستان چقدر سود کردن ..در کل سبد ووومثل اینکه اینجا خیلی ها از بازار های رقیب بیشتر سود کردن که از سازمان وبورس راضی هستن؟؟

عضو فعال دکتر یزدان آواتار ها
    تشکر شده 1,350 بار در 203 ارسال
    با سلام

بنده هدفم گفتن از این حرفها اینه که سازمان بورس با دو تا مثبت خوردن بورس بوق حباب حباب به دست نگیره وسهام رو فرت فرت ببنده ..

اقا جون بورس در قباس با بازار های رقیب بازدهی منفی 100 که چه عرض کنم بادهی منفی 200-300 درصد داشته ..

بیش از این رو اعصاب سهامدار ها نرید ..

شفاف سازی کردی ..سهم رو باز کن دیگه به توی سازمان هیچ زبطی نداره سهم بالا میره یا پایین ..مردم عفل دارن شعور دارن خودشون خوب می دونن چی بخرن چی بفروشن..

قولاژ اون همه مدت بسته موند بعد باز شد صف شد سازمان میشه چرا بالا میری؟؟؟؟؟

بازم گرفت بست...

حالا دوستان به جای اینکه به سازمان اعتراض کنن تازه ازش دفاع هم می کنن..

به جای اینکه بیان بگن بورس از کل بازار ها عفی مونده میگن بورس جلو افتاده ..

خدایی وضع سهامدار حماعت یعنی این همه خوبه من اشتباه فکر می کردم ..

از اول سال 91 تا الان دوستان چقدر سود کردن ..در کل سبد ووومثل اینکه اینجا خیلی ها از بازار های رقیب بیشتر سود کردن که از سازمان وبورس راضی هستن؟؟
    با سلام خدمت شما
    اقا جعفر بهتر نیست بجایی اینکه اعصاب خودتون رو صرف این سازمان بی صاحب میکنید از انرژی مثبتتون برای کمک دوستان استفاده کنید
    خیلی ممنونم

14. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید دکتر یزدان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 2,797 بار در 482 ارسال
    جعفرجان با این گزارشهای خوب پسهند و شدوص و روند سودسازی دگرگون شده شون و توجه به اینکه شکربن سهامدار این دو تا هست و خودش هم امسال شروع کرده به خروج از زیان ، نظرت نسبت به شکربن بعد از بازگشایی چیه ؟
    میتونه شدوص دیگه ای باشه یا تو اون قواره ها نیس ؟

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید saeedte از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 4 بار در 1 ارسال
    با اجازه .آخه سرمایمون کمه وگرنه درست میگین زمین خیلی با صرفه است .لاقل آینده داره>>>>>>>>>>>

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید ahad rashidi از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)