صفحه 702 از 2674 نخست ... 20260265269269970070170270370470571275280212021702 ... آخرین
نمایش نتایج: از 7,011 به 7,020 از 26732

موضوع: چی .......چرا؟؟؟؟

عضو فعال
    تشکر شده 1,659 بار در 388 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط پرریسک نمایش پست ها
    در بالا هم گفتم بلوک اثری ندراه ..سهم باید خودش خوب باشه ..

بلوک حفاری برید ببیند در چه قیمتی معامله شد والان خود سهم کجاست ..
    بازار همچنان در مورد شراز وشبندر بیراهه میره ..نمیشه باهاش در افتاد ...ولی خوب اروم اروم یمان بالا ..

در مورد غبشهر غمارگ حد ضرر ها رو گفتم ..240 و.890 ئ...
    جعفرخان به نظر شما شراز و شبندر نیاز به استراحت دارند؟ عرضه ها در این دو سهم زیاد شده و از طرفی خریدار قوی هم داره . به نظر شما الان دور گروه روی، فلزات، فولاد و سیمان نیست؟ گروه پالایشگاه فعلاً مورد بی مهری قرار گرفته اند.

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید shimab از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال پرریسک آواتار ها
    تشکر شده 121,457 بار در 6,798 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط shimab نمایش پست ها
    جعفرخان به نظر شما شراز و شبندر نیاز به استراحت دارند؟ عرضه ها در این دو سهم زیاد شده و از طرفی خریدار قوی هم داره . به نظر شما الان دور گروه روی، فلزات، فولاد و سیمان نیست؟ گروه پالایشگاه فعلاً مورد بی مهری قرار گرفته اند.
    خوب اونها دارن رشد می کنن واز دور خارج میشن ..البته گروه سیمان تازه وارد دور شده ..این گروه حالا حالا بالا میره تا 30-40 درصد دیگه ..پس حتما اگر فردا هگمتان ارومیه فرصت خرید دادن بخرید ...

گروه فولاد هنوز اون رالی قشکنه رو اغاز نکردن ..فقط 20 تا 30 درصد راه رو اومدن ..رالی اصلی مونده ..لیدر بازار گروه فولاد خواهد شد ..

گروه روی هم مقداری از رالی رو اومدن شاید بشه گفت 40-50 درصد ..نصف رالی مونده ..امروز کروی مقاومت قدری رو شکست ..

گروه پالایشگاه از نظر خودم رالی رو اغاز نکردن هنوز یعنی صفر ...ولی خوب ما که بارها گفتیم سبد داشته باشید نگفتیم ..

4. 20 کاربر به خاطر ارسال مفید پرریسک از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(18) Aiming آواتار ها
    تشکر شده 14,107 بار در 2,540 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aiming نمایش پست ها
    دوست من قهکمت یکی از پایین ترین پی به ای ها رو در کنار قپیرا داره و رشد زیادی نداشته نسبت به قندی های دیگه در ضمن تو صورت های مالیش روند و شرایط مناسبی رو دیدم تا نظر اساتید دیگه چی باشه....... درمجموع من قهکمت و واسه خرید پسندیدم و امروز اون رو به سبدم اضافه کردم....
    آقای ولیخانی هم یکی از بزرگان بازار ما هستن که تو قپیرا نیز فعالند..........
    نقل قول نوشته اصلی توسط پرریسک نمایش پست ها
    پی برای تنها یک دلیل برا خرید هست ...
    بهترین قندیها قشهد قزوین هستن بعد قپیرا ...اینده مشخص خواهد کرد ...
    با سلام

جعفر جان حالا خارج از اون سه سهمی که فرمودید و ما هم به گفته های شما اعتقاد کامل داریم یعنی به نظرت این سهم قهگمت بنیادی
    قوی نداره ؟؟ چون تو صورت های مالیش روند رو به رشدش مشخص بود در ضمن در منطقه جغرافیایی خوبی هم قرار گرفته..... یا اگه اشتباه میکنم لطفا تصحیح بفرمایید.....
    وارن بافت :برای بدست آوردن بازدهی های فوق العاده نیازی نیست کارهای فوق العاده انجام بدیم.

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Aiming از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال roohe-khashen آواتار ها
    تشکر شده 8,665 بار در 2,055 ارسال
    با سلام

جعفر جان حالا خارج از اون سه سهمی که فرمودید و ما هم به گفته های شما اعتقاد کامل داریم یعنی به نظرت این سهم قهگمت بنیادی
    قوی نداره ؟؟ چون تو صورت های مالیش روند رو به رشدش مشخص بود در ضمن در منطقه جغرافیایی خوبی هم قرار گرفته..... یا اگه اشتباه میکنم لطفا تصحیح بفرمایید.....
    البته شاید درست نباشد من در تاپیک جعفر عزیز پاسخ دهم اما قهگمت یکی از سهمهای بسیار عالی از نظر بنیادی میباشد که در کنار قپیرا و قزوین باید حواسمان به این هم باشد
    دستم بگرفت و پا به پا برد...

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید roohe-khashen از ایشان تشکر کرده اند:

با سلام

با سلام...
    از نظر شما قشهدی که امسال 40 هزرا تن تولید شکر داره وسال بعد با افتتاح طرح 70 هزرا تن تولید شکر اونم با سرمایه یک سوم سرمایه قپیرا ومعادل سرمایه قند هگمتان وهم قیمت قند هگمتان بهتر هست ...

یا قند هگمتان که سال قبل چیزی حدود 22 هزرا تن تولید داشته ..البته کارمزدی هگمتان خیلی خوب کار می کنه ...اینم بگم ..

من قشهد رو برتر می بینم ...ولی هگمتان هم عالیه بتونه مثل قشهد تولید کنه اینم پدیده می تونه بشه برا خودش ...

10. 22 کاربر به خاطر ارسال مفید پرریسک از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 61 بار در 15 ارسال
    آقا جعفر، بنیادی قمرو را با توجه به سرمایه کمش چطور می بینید؟

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید arian از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(18) Aiming آواتار ها
    تشکر شده 14,107 بار در 2,540 ارسال
    از پاسخ شیوای دو دوست عزیزم پرریسک جان و roohekhashen گرامی متشکرم....

خدا رو شکر سهم قندی بنیادی قوی به سبدم اضافه کردم....

یه نکته دیگه ای هم که لازمه بگم راجع به این سهم شناور پایین و سرمایه پایین این سهم هست که فکر میکنم بعد از قصفها و قلر جزو کمترین ها باشه
    وارن بافت :برای بدست آوردن بازدهی های فوق العاده نیازی نیست کارهای فوق العاده انجام بدیم.

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Aiming از ایشان تشکر کرده اند:

از پاسخ شیوای دو دوست عزیزم پرریسک جان و roohekhashen گرامی متشکرم....

خدا رو شکر سهم قندی بنیادی قوی به سبدم اضافه کردم....

یه نکته دیگه ای هم که لازمه بگم راجع به این سهم شناور پایین و سرمایه پایین این سهم هست که فکر میکنم بعد از قصفها و قلر جزو کمترین ها باشه
    بله شناور کم هگمتان اگر حامی درست داشته باشه برا یک امتیاز هست ..در کنار اینکه مجمع هم نرفته ودر مجمع هم معمولا سود بالایی تقسیم می کنه ...سرمایه هم که پایین هست ودر منطقه اب وهوایی خوبی هست ..به نظرم بیارمش در لیست...4 تا قندی بهتر از سه تا قندی هست ...دوستان هگمتان بره تو لیست خرید ...

16. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید پرریسک از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط arian نمایش پست ها
    آقا جعفر، بنیادی قمرو را با توجه به سرمایه کمش چطور می بینید؟
    قمرو هم قندی خوبیه ...با مدیریت قوی اینم اینده روشنی مثل قلر داره ...بعد اون 4 تا قندی پنجمی این هست ...

18. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید پرریسک از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 206 بار در 60 ارسال
    http://www.mehrnews.com/fa/NewsDetai...NewsID=1696917
    معاون اداره کل ثبت سفارش وزارت صنعت، معدن و تجارت از تغییر جزئی در سیستم ثبت سفارش واردات کالا خبر داد و گفت: اولویتهای 1 و 2 گروههای کالایی همچنان مشمول دریافت ارز مرجع از بانک مرکزی میشوند و اتفاق خاصی در روند ثبت سفارش رخ نداده است.

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید yahya3004 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 13 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 13 مهمان ها)