صفحه 2501 از 2674 نخست ... 150120012401245124912498249925002501250225032504251125512601 ... آخرین
نمایش نتایج: از 25,001 به 25,010 از 26732

موضوع: چی .......چرا؟؟؟؟

عضو عادی
    تشکر شده 467 بار در 64 ارسال
    استاد گرامی پر ریسک جان.......... تشکر تشکرتشکرتشکر وباز هم تشکر

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید siamak777 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی masood5173 آواتار ها
    تشکر شده 403 بار در 69 ارسال
    دوستان همتالاری
    هرکی قصد خرید در روز شنبه داره یک باره دیگه گزارش غبشهر رو بخونه و با 9 ماهه مقایسه کنه .
    غبشهر تا بیستم 1650 رو رد میکنه .
    ...........
    با سپاس فراوان
    الملک ا...

4. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید masood5173 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال BETA آواتار ها
    تشکر شده 2,165 بار در 455 ارسال
    سید جان دوست داریم
    ارزش کار شما خیلی بالاتراز این حرفاست.
    من که شخصا از تحلیل و نگاهت به اقتصاد و جومثبتی که تو این تاپیک وجود داره لذت میبرم.
    تار و پود هستي ام بر باد رفت اما نرفت / عاشقي ها از دلم ديوانگي ها از سرم

6. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید BETA از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال Jamshidyar آواتار ها
    تشکر شده 2,561 بار در 512 ارسال
    سید جعفر رو یک کلمه خیلی تاکید داره. اونم حد ضرره. نمیدونم اون آقایون منتقد اصلا این تاپیک رو درست مطالعه کردن؟؟؟
    موسسه خیریه حمایت از کودکان سرطانی (محک)
    www.mahak-charity.org/main/fa

8. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید Jamshidyar از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال 313 آواتار ها
    تشکر شده 1,000 بار در 268 ارسال
    سلام خدمت جناب پر ریسک و همه ی دوستان . بنده خیلی وقته که مطالب اتاق رو مطالعه میکنم . ولی این اولین مطلبیست که میگذارم در چی و چرا ؟
    البته در یکی دیگه در قسمتهای سایت از دیروز مطلب گذاشتم .

حقیقتا وقتی با جناب پر ریسک آشنا شدم اومدم رانفورم رو که در 1280 خریده بودم در قیمت 1515 فروختم و غمارگ خریدم هنوز رانفور در همون قیمتها داره دست و پا میزنه گاه کمتر و گاه بیشتر ولی غمارگ 70 درصد به من سود داد .

به نظر من کار جناب پر ریسک عالیه چون ایشون
    ا. حد ضرر رو مشخص میکنن
    2.هدف قیمتی رو با بازه ی زمانی معرفی میکنند ,مثلا در یکی از سایتها به ما میگفتند وملت به 100 میرسه ولی به قول یکی از دوستان کی؟5 سال دیگه یا یک ماه دیگه ؟این مشخص نمیشد
    3.در مورد غمارگ بارها جناب پر ریسک میگفتند که اگر حوصله ندارید خارج بشید این سهمیه که یکدفعه بسته میشه میره برای تعدیل و نجومی باز میشه
    4.درضمن باز در یک سایت آقایی هستند که می آیند چند سهم معرفی میکنند و کلی هم مرید دارند ولی در زمانی که بازار ریزش دارد و افراد مبتدی نیاز به لیدر دارند ایشون همیشه به دلیل مسافرت یا به دلیل مشغله حضور ندارند و همه ی افرادی که با سیگنالهای ایشون معامله کردن در اون برهه از زمان هاج و واج هستند , بعد که ابها از آسیاب افتاد اون آقا دوباره میرسند با سیگنالای جدید یا اگه یکی از قبلیاش به هدف خورده باشه شروع میکنه به گفتن دیدید گفتم و...ولی در مدتی که من با جعفر خان آشنا شدم ایشون همیشه پاسخ گوی بچه ها بودن و در ریزش اخیر بازار دورادور میدیدم که چطوری از بچه ها حمایت میکردند

البته بنده گاه با پیشنهاد نقد شدن ایشون یا اینکه خبرهای اقتصادی تند و تیزی میدهند دچار دلهره میشدم ولی باز با یک پیشنهاد خرید یا راهنمایی ایشون خیالم راحت میشد .
    گاها هم سوالاتی از طریق دوستان از ایشون پرسیده میشد که دلهره را کم میکرد

واما
    در مورد دوستی که نسبت به جناب پر ریسک کمی عجولانه قضاوت کردند .ای کاش سایر دوستان در برخورد با ایشان کمی ریلکس تر برخورد میکردند .شاید ایشون واقعا دچار مشکلی شده ویا ضرر کرده .ای کاش همه به جای تو بیخ اون فرد فقط به برجسته کردن کارها ی پرریسک میپر داختند و جبهه گیری نمیکردند .
    گذشت زمان بهترین داور است

10. 21 کاربر به خاطر ارسال مفید 313 از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال bashash آواتار ها
    تشکر شده 3,518 بار در 593 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط parvaz نمایش پست ها

همه ایرانیا کلاً فقــط نیگا میکنن ..
    اعدام باشه نیگا میکنن...
    دعوا باشه نیگا میکنن...
    تصادف باشه نیگا میکنن...
    دختر 4 ساله تا پیرزن 80 ساله باشه نیگا میکنن ...
    طرف با زنش باشه نیگا میکنن....
    ماشین قراضه سوار باشی نیگا میکنن....
    ماشین آخرین سیستم سوار باشی نیگا میکنن....
    گرونی میشه نیگا میکنن...
    دلار 4000 تومن میشه نیگا میکنن ...
    کلا هرچی باشه نیگا میکنن..

پرواز جان سلام
    نوشته ات رو هم ما نيگا كرديم
    .......خداوند فرمودند :شادی ها را برای جمع کردن دوست آفریده ام ولی غم را برای انتخاب بهترین دوست...!

12. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید bashash از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال bashash آواتار ها
    تشکر شده 3,518 بار در 593 ارسال
    زندگي بي ريسك با پرريسك

- - - Updated - - -

زندگي بي ريسك با پرريسك

- - - Updated - - -

زندگي بي ريسك با پرريسك

- - - Updated - - -

زندگي بي ريسك با پرريسك
    .......خداوند فرمودند :شادی ها را برای جمع کردن دوست آفریده ام ولی غم را برای انتخاب بهترین دوست...!

14. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید bashash از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی امیر حسین1342 آواتار ها
    تشکر شده 65 بار در 20 ارسال
    سلام لطفا دوستان نظرشون در رابطه با سفته بازی و جو دادن تو بورس بگن.
    اصلا چطوری گروهی جو میدن و گروهی دنباله روی میکنن؟

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید امیر حسین1342 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی rasaunited آواتار ها
    تشکر شده 393 بار در 68 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط امیر حسین1342 نمایش پست ها
    سلام لطفا دوستان نظرشون در رابطه با سفته بازی و جو دادن تو بورس بگن.
    اصلا چطوری گروهی جو میدن و گروهی دنباله روی میکنن؟
    به به سلام امیرحیسن جان.
    داداش بچه های اینجا نظری در مورد این چیزا ندارند چون واقعا خودشونم معنی شو نمیدونن
    شما میتونی این نظراتو از سایت همسایه و آقا مهدی بپرسی.خوب میشناسیش که.اون معنی شو خوب بلده تو غاذر و قندی زیاد انجام داد و فقط خودش سود کرد
    ممنون میشم نظراتتو و تجربتون رو به بچه های اینجا هم انتقال بدید تا ما هم از این چیزا سر در بیاریم.ممنون.

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید rasaunited از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال خودشکوفا آواتار ها
    تشکر شده 12,121 بار در 1,678 ارسال
    با درود و آرزوی بامدادی خجسته
    دیروز اتفاقی در عرصه تحلیل نویسی در تاپیک اداف و تاپیک پدرش (چی چرا) نیفتاد و حتی کلمه ای علمی و اقتصادی از خامه دوستان ارزشمندم و اساتید گرامیم صادر نشد..... در عوض چندین پست در پاسخ به انتقاد تند شخصی که نمی شناسیمش, در تاپیک ها نوشته شد.
    این اتفاق از نگاه من نکاتی داره که شاید درسهاش به کار بیاد.

۱. انتقاد کردن و ابراز عقیده مخالف نه تنها خوب , بلکه واجبه.. اما ایرادی که به پست مورد بحث وارده عدم رعایت ادبه... مشخصه که کاربر فوق, تحت تاثیر هیجانات و احساسش قرار گرفته و نتونسته در گفتگو پا از مرز عدالت بیرون نگذاره... حتی اگه استاد و تحلیلگری اشتباهی هم داشته باشند , زیبنده فحش و دشنام نیست... حتما همین دلیل هست که خیلی از بزرگان این عرصه از معرفی نماد به کاربران خودداری می کنند. سری که درد نمی کنه رو دستمال نمی بندند دیگه.. حالا که جعفر با پشتکار و اخلاص همه داشته هاش رو در اختیار مردم می گذاره باید بیشتر قدرشو دونست و حرمتش رو حفظ کرد... بماند که ما شاهدیم در مورد خاص روغنی ها, ایشان حد ضرر را معرفی کرده بودند و در کل حرف غلطی نزده بودند. استاد معتقدند حتی با نزول و روند اصلاحی هم , بعد از یک سال بازدهی این نماد صد در صد خواهد بود و این حرف بیراهی نیست... ایراد از سهامدار کمتر صبوری هست که فقط انتظار صعود داره و تحمل و بردباری لازم جهت این عرصه رو نداره...

۲. کاربر مذکور ادعاهایی تند علیه سید جعفر مطرح کرد که بعضی هاش حتی در کشورهای قانونمند می تونه منجر به شکایت در دادگاه علیه این کاربر محترم بشه... جدا جای تاسفه که ما مردم هر چه می شنویم رو دربست قبول می کنیم و اینجا و آنجا نقل می کنیم , بدون این که از صحت اون مطمئن باشیم. کاش آن کاربر محترم هم کمی به بار حقوقی ادعاهای خویش فکر می کرد و بعد آنها را به زبان می آورد.

۳. نکته عجیب بعدی کثرت پست های جواب هست. واقعا نیاز به این همه پست بود؟ بارها شاهد بوده ام سید جعفر در آرامش و متانت جواب پست های این چنینی را با یکی دو پست داده و آب از آب تکان نخورده است...

. گمان می کنم ما گاهی فراموش می کنیم مفهوم آیتم تشکر پای پست ها یعنی با این مفهوم موافقم و مورد تاییدم است. کافی بود پای اولین پاسخ محکم و صحیح یکی از کاربران , تشکر های فراوان ثبت شود تا هر غریبه ای بفهمد نظر عمومی کاربران سایت چیست... شاید ریشه این رفتار در ناخوداگاه جمعی ما ایرانیان نهفته باشه که فکر می کنیم بهترین سخن همیشه سخن ماست و مثلا دوست من نمی تونه مثه خود من حق مطلب رو ادا کنه... با توجه به همین دلیل دیروز خودم نیاز احساس نکردم پست بزنم.. چون حرف دلم رو اکثر دوستان گفته بودند....
    ویرایش توسط خودشکوفا : 2013/02/22 در ساعت 10:58
    "سياستمدار انسانها را به دو دسته تقسيم مي كند: ابزار و دشمن؛ يعني تنها يك طبقه را مي شناسند و آن هم دشمن است."
    (نيچه)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 11 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 11 مهمان ها)