صفحه 1446 از 2674 نخست ... 446946134613961436144314441445144614471448144914561496154619462446 ... آخرین
نمایش نتایج: از 14,451 به 14,460 از 26732

موضوع: چی .......چرا؟؟؟؟

عضو فعال داروساز آواتار ها
    تشکر شده 3,036 بار در 570 ارسال
    من یکم خوش بین تر هستم چون دارن کوتاه میان در داخل سیستم اگه نشه که تارگت 5000 تومان دلار در اردیبهشت همچنان پا برجاست..... هر چند چرخش موضع دوستان در داخل نسبت به 6 ماه پیش قابل تحسین است ولی باز اینجا ایران و هر چیزی توش ممکن و به همین دلیل مدتی سود ها در بورس به سکه تبدیل می کنم چون واقعا قابل پیش بینی نیست و از سمتی واقعا زیر ساخت های کشور ضعیف شده است
    نقل قول نوشته اصلی توسط پرریسک نمایش پست ها
    تک نخری کنن ما ارزوی ما هست هر چند سر سوزنی باور ندارم ..اونم 2500 ..بشه چی میشه ..

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید داروساز از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 568 بار در 119 ارسال
    گروه شیمایی شدوص ..فقط پله ای خرید کنه هر 10 درصد یک پله ..البته اگر قبل 418 برگشت متونه 50 درصد خرید رو تکمیل کنه ..

گروه پترو از بین مارون ابادان کرمانشاه یکی رو انتخاب کنه ..

از گروه روی فاسمین کروی یکی رو انتخاب کنه ..

از گروه فلزات هم فسپا ..

سعی کنه خرید ها رو پله ای بکنه در هر گروه هر چند این گروهها واین سهام به نسبت بازار قیمت معقول دارن سود معقول دارن وبازدهی خوب وتکنیکال عالی ..
    سپاسگذارم.
    موفق باشید استاد

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید امیر علی از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 1,022 بار در 343 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط بچه کف بازار نمایش پست ها
    ممنون کهنه سوار برای پاسخت ولی شدیدا" نیاز به نقدینگی دارم از شما وسید جان راهنمایی می خوام شبندر یا و غدیر کدوم نقد کنم ؟
    بنظرم غدیروبفروش سهم میره مجمع ومدتی بسته میشه بعدازمجمع هم تامدتی ساکن میمونه

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید برزیل از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 60 بار در 12 ارسال
    تک نخری کنن ما ارزوی ما هست هر چند سر سوزنی باور ندارم ..اونم 2500 ..بشه چی میشه ..
    فکر نکنم برای تک نرخی کردن رقمی کمتر از 2000 تومان معنی داشته باشد در عمل هم حرف شما درسته چون ارزمرجع1226 واقعن بی معنیست

به گزارش همشهری، با وجود انتشار اخبار ضدو نقیض از تکلیف نرخ ارز در لایحه بودجه سال آینده، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه با اشاره به نزدیک بودن زمان ارائه لایحه بودجه، رقم دو هزار تومان را دارای شانس بالاتری برای توافق نهایی قلمداد میکند. غلامرضا مصباحیمقدم مبنای این محاسبه را نامعلوم عنوان کرده و در گفتوگو با خبرنگار ما خاطرنشان میکند:

ارز در بودجه صرفا جنبه محاسباتی دارد، نه جنبه بده بستان. به اعتقاد او اینگونه نیست که زمانی که قیمت ارز در بودجه تعیین شد، قیمت ارز در بازار آزاد هم دقیقا براساس همان نرخ تعیین شود. مصباحیمقدم این گفته خود را اینگونه تکمیل میکند که در زمان بستن بودجه باید براساس درآمد ناشی از نفت و قیمت ارز محاسباتی صورت گیرد و عدد و رقم بودجه مشخص شود،

والا این رقم هیچگونه اثر جدی در واقعیت امر ندارد اما باید براساس آن سقف درآمدی که از این تعیین قیمت درنظر گرفته میشود، هزینهها پوشش داده شود. بهعبارت دیگر هزینهها نمیتواند بیش از آن مبلغ باشد.

هشدارهای کارشناسان درباره نرخ ارز

کارشناسان بر این باورند که در سالجاری با وجود افزایش نرخ ارز در بازار آزاد، اقتصاد ایران تورم بالایی را تجربه کرد و بنابراین هر نرخی که در بودجه پایینتر از بازار آزاد تعیین شود، نهتنها اثرات منفی نخواهد داشت بلکه گامی در جهت کاهش نرخ تورم نیز تلقی میشود. البته دکتر میثم موسایی، عضو هیأت علمی دانشگاه تهران میگوید: دلارهای استحصالشده از محل فروش نفت، نباید بهدلیل اختلاف زیاد با نرخ آزاد، در بازار آزاد با قیمتهای بالاتر فروخته شود که احتمال دارد تمام این درآمد به خزانه وارد نشود. او بر این باور است که تعیین یک نرخ منطقی امکان جلوگیری از افزایش بیشتر تورم را دارد. دکتر احمد میرمطهری هم پایینبودن این رقم را عامل تشدید کسری بودجه عنوان کرده و میگوید:

تجربه نشان داده است که دولت همواره برای تأمین کسری بودجه به سراغ اعتبارات عمرانی رفته و هزینههای سرمایهگذاری را کاهش داده که این امر نیز به ضرر اقتصاد کشور تمام میشود. او البته نسبت به تبعات تورمی افزایش شدید قیمت ارز در بودجه نیز هشدار میدهد. عضو هیأت علمی دانشگاه علامه طباطبایی هم با اشاره به تداوم وابستگی بودجه به نفت گفت:

درصورت ابقای نرخ ارز در رقم فعلی، درآمدهای دولت بسیار کم میشود و با کسری بودجه در سال آینده مواجه خواهیم بود. دکتر مهدی تقوی تأکید میکند که نرخ ارز در این بودجه باید با دقت و ارزیابی کافی نسبت به هزینهها و فایدههای آن و بهمنظور به حداقلرساندن مضرات افزایش این نرخ تعیین شود.

شمارش معکوس برای برطرفشدن ابهامات بودجه

با وجود تمام این مباحث، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس معتقد است تا زمانی که لایحه بودجه به مجلس ارائه نشده نمیتوان نسبت به ارقام آن اظهارنظر دقیقی کرد. البته مصباحی مقدم با اشاره به جلساتی که با نمایندگان دولت داشته زمان ارائه لایحه بودجه را آیندهای نزدیک ارزیابی میکند و میگوید: حدود 10روز پیش گفتند لایحه بودجه پشت در جلسه هیأت دولت است و بهنظر میرسد که درصورت صحت این ادعا حداکثر تا 10روز آینده این لایحه در دولت نهایی و به مجلس ارائه شود.

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید balai از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال پرریسک آواتار ها
    تشکر شده 121,457 بار در 6,798 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط داروساز نمایش پست ها
    من یکم خوش بین تر هستم چون دارن کوتاه میان در داخل سیستم اگه نشه که تارگت 5000 تومان دلار در اردیبهشت همچنان پا برجاست..... هر چند چرخش موضع دوستان در داخل نسبت به 6 ماه پیش قابل تحسین است ولی باز اینجا ایران و هر چیزی توش ممکن و به همین دلیل مدتی سود ها در بورس به سکه تبدیل می کنم چون واقعا قابل پیش بینی نیست و از سمتی واقعا زیر ساخت های کشور ضعیف شده است
    دوست من بنده بارها خود گفتم چاره ای جز توافق نیست ولی توافق داریم تا توافق ..

نظر بنده از توافق اینکه اونوری ها تا همه چیز رو بار نکنن ونبرن راضی نخواهند شد ...وایا اینوری ها راضی میشن همه چی رو بارکنن بفرستن اونور..باید صبر کرد ..

در ضمن هیچ جنگی با ایران صورت نخواهد گرفت در صورت عدم توافق به این زودیها ...فقط فقط تحریم متاسفانه .

عضو فعال morteza93 آواتار ها
    تشکر شده 2,284 بار در 466 ارسال
    سید جعفر عزیز...
    ممنون میشم نظرتونو در مورد تمحرکه بفرمایید

11. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید morteza93 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال داروساز آواتار ها
    تشکر شده 3,036 بار در 570 ارسال
    فرمایش شما کاملا متین... که حتی متاسفانه در صورت توافق تحریم ها تا سال ها باقیست....
    دوست من بنده بارها خود گفتم چاره ای جز توافق نیست ولی توافق داریم تا توافق ..

نظر بنده از توافق اینکه اونوری ها تا همه چیز رو بار نکنن ونبرن راضی نخواهند شد ...وایا اینوری ها راضی میشن همه چی رو بارکنن بفرستن اونور..باید صبر کرد ..

در ضمن هیچ جنگی با ایران صورت نخواهد گرفت در صورت عدم توافق به این زودیها ...فقط فقط تحریم متاسفانه .

13. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید داروساز از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 2,797 بار در 482 ارسال
    جعفرجان اهداف شبریز بعد از ۷۰۰ رو میشه بگی؟

15. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید saeedte از ایشان تشکر کرده اند:

خوب گروه لبنی ..خراسان دیروز 12 درصد منفی نوش جان کرد باز هم صف فروش ..

اصفهان امروز 12 درصد منفی نوش جان کرد ولی خوب انگاری سفه بازها قصد ندارن ازش دست بکش ..غپاک هم صف فروش هست ..در صف خرید هشدار داده شد ..

با دو تا صف خرید وصف فروش تحلیل ما عوض نمیشه .

خیلی ها دلار چند تومن افت کرد گفتن بازار بادی صنعت عوض کنه ولی خوب چیزی که ما داریم می بینم فعلا سهام دلبری دارن بازار رو بالا میارن وقبلا هم همینطور بوده وباز هم خواهد بود ....

وارد هر سهم مزخرفی نشید خصوصا صنایعی که از تحریم صدمه می بینن مگر برای نوسان ..

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedte نمایش پست ها
    جعفر اهداف شبریز بعد از ۷۰۰ رو میشه بگی؟
    850...

18. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید پرریسک از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 9 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 9 مهمان ها)