صفحه 36 از 99 نخست ... 26333435363738394686 ... آخرین
نمایش نتایج: از 351 به 360 از 981

موضوع: پلی اکریل (شپلی)

Banned
    تشکر شده 9,198 بار در 2,112 ارسال

پاسخ : پلی اکریل (شپلی)

نقل قول نوشته اصلی توسط Quince نمایش پست ها
    دوست عزيز
    منتظريم
    من در بورس فعال نیستم اما شپلی با این چیزایی که ازش می شنوم و نمودارشو می بینم به نظرم سهم خوبی نیست

حالا شاید به شما سود بده...من نظرم اینه که افت می کنه و بر اساس حرف و شایعه تصمیم نگیریم

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید امیر بهرامی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال سرمایه گذار آواتار ها
    تشکر شده 6,400 بار در 1,612 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط امیر بهرامی نمایش پست ها
    من در بورس فعال نیستم اما شپلی با این چیزایی که ازش می شنوم و نمودارشو می بینم به نظرم سهم خوبی نیست

حالا شاید به شما سود بده...من نظرم اینه که افت می کنه و بر اساس حرف و شایعه تصمیم نگیریم
    آقای بهرامی همین صحبت شما را در تایپیک شپلی به قصد راهنمایی در تالار بورس گفتم ،اگر بدانید چه هجمه و حمله ای از افراد شنیدم که از نوشتن و خواندن در این سایت اصلا منصرف شدم. در بورس ایران متاسفانه حرف های خوب و امیدوارکننده و با زیر بنای الکیات را مردم دوست دارند.البته رنگ و لعابی که گرداندگان آن بخش به بحث ها می دهند نباید از نظر دور داشت ،بقول قدیم گنجشک را به اسم قناری رنگ کرده تحویل می دهند
    آنقدر که خرید به موقع مهم است، خرید ارزان مهم نیست.

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید سرمایه گذار از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 589 بار در 174 ارسال

خو پس چرا تو بورس نيستيد اينطوري اظهار نظر ميكنيد
    لطفا اگه حرفي هست با استدلال و فكت بفرماييد
    نمودارتونو بزاريد بحث كنيم نه داستانسرايي
    منتظريم
    Today a Reader Tomorrow a Leader

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Quince از ایشان تشکر کرده اند:

Banned

خو پس چرا تو بورس نيستيد اينطوري اظهار نظر ميكنيد
    لطفا اگه حرفي هست با استدلال و فكت بفرماييد
    نمودارتونو بزاريد بحث كنيم نه داستانسرايي
    منتظريم
    خب برداشتی که منداز بنیاد و تکنیکال شپلی داشتم اینو میگه
    احتیاجی به نمودارم نیست خود سهم داد میزنه چی هستم

میگم شاید به شما سود بده اما برا من و از نظر من خوب نیست

من فقط خواستم اینو بگم بر اساس شایعه کاری نکنیم...وساپا هم دو سه سالی هست قرار از انباسته 90تومنی افزایش سرمایه بده ولی نداد

موفق باشین

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید امیر بهرامی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی

خب برداشتی که منداز بنیاد و تکنیکال شپلی داشتم اینو میگه
    احتیاجی به نمودارم نیست خود سهم داد میزنه چی هستم

میگم شاید به شما سود بده اما برا من و از نظر من خوب نیست

من فقط خواستم اینو بگم بر اساس شایعه کاری نکنیم...وساپا هم دو سه سالی هست قرار از انباسته 90تومنی افزایش سرمایه بده ولی نداد

موفق باشین
    اي بابا …
    ادامه بحث فايده نداره چون شما باور و حرف خودتونو استاندارد قضيه ميدونيد و همين كار بدون ارائه معيار معني نداره در ضمن وساپا از انباشته هست و مجبور نيست افزايش بده ولي شپلي چاره اي نداره براي خروج از 141
    پس بايد از تجديد يا آورده اين كار بشه چه اينكه انحلال معني نخواهد داشت تا زمانيكه دارايي هاي داره برا ارزيابي بايد به اين روش چشم دوخت كما اينكه در خكاوه پس از كش و قوس فراوان نتيجه آن شد كه همه از آوردست تا الان فعلا
    حالا يا دارايي نيست يا تمايل نيست فرقي نميكنه ولي در مورد شپلي تمايل به انجام آن هست از تجديد به اندازه 484% كه ظاهرا به مشكل 2 تا از زمينها با منابع طبيعي برميگرده كه ظاهرا عودت براي رفع مشكل بوده
    سوال :

آيا شما در اصل افزايش شك داريد يا در تجديد بودن آن يا ؟!؟!

پ.ن: شما هم موفق باشيد

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Quince از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,077 بار در 4,278 ارسال

جعفر متوکل

عضو سايت
    تاريخ عضويتSep 2007
    پست ها340
    تشکر1,723
    تشکرها: 2,690 بار در 327 پست
    نوشته‌های وبلاگ1

باسلام به سهامداران شپلی وشمواد
    دوستان شپلی بزودی یک شفاف سازی به بازار روانه خواهد کردو550درصد افزایش سرمایه را به اطلاع بازار خواهد رسانید.هرچند بانک پارسیان فروشنده سهم درمقاطعی می باشد ولی نماینده این بانک درجلسه هیئت مدیره قول داده است که روند رو به رشد سهم راخراب نکند.بعداز شفاف سازی روند رشد قیمت سهم سرعت فزاینده ای خواهد گرفت.
    دوستان ،ضمنا افزایش سرمایه 250 تا 300درصدی شمواد نیز بزودی اطلاع رسانی می شودباتوجه به اتفاقات بنیادین شمواد همچون قراردادهای صادراتی دی ام تی جامد باکشورهای دیگر وقراردادهای تولید دی ا تی پی باشرکتهای داخلی در تناژ بسیار بالا ودریافت طلب از پتروشیمی اصفهان و....اطلاع رسانی دقیق همراه با اعداد وارقام راموکول به مناسب شدن وضعیت کلی بازار می نمائیم که در آن صورت چون شمواد سهم کوچکی است وعرضه کننده زیادی ندارد، این دو سهم برفراز آسمان بورس پروازهای جالب خواهند داشت که نظر سرمایه گذاران دربورس را به خود جلب خواهند نمود.دوستان ،فنر قیمتی شپلی وشمواداکنون بسیار فشرده شده است وپس از شفاف سازی هیچکس یارای جلوگیری از رشد قیمتی آنها را نخواهد داشت وکسانی که نقدینگی دارنداگر دوست داشتند می توانند از این خوان نعمت آماده بهره ها برگیرند که شاید بعدا براحتی برایشان در دسترس نخواهد بود...موفق باشید .
    پیشاپیش حلول ماه مبارک رمضان را به همه عزیزان تبریک عرض می نمایم.

​پ.ن....شپلی ندارم

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی RAMIN PEDRAM آواتار ها
    تشکر شده 985 بار در 198 ارسال

چند مطلب هست که نباید فراموش کرد. 1- هرگز فکر نکنید که رفتار فعالان بازار تماما" بر اساس منطق و استدلال هست برعکس بیشتر مواقع بر اساس غلبه

احساس و انتظار و به عبارتی روانشناسی است.

2- پس هرگز قابل پیش بینی نیست. آیا از دوستان فاندی کار کسی می تونه دلیل رشد 400درصدی ((ثنوسا)) رو تحلیل پایه ایی کنه؟؟؟!!! پس چسبیدن به صورتهای مالی

هیچ گاه نمی تونه ما را با حرکات بزرگ بازار همراهی کنه نمونش مپنایی بود که رشد می کرد .و من دنبال دلیلش بودم؟؟!!!!! فقط تماشا کردم و بس!!!

3- گاهی سهمهای قوی بنیاد به مرحله ایی از ثبات میرسند که تا مدتها نوسان خاصی ندارند و چزء سود مجمع عایدی خاصی برای صاحبانشان ندارند.

4- باید ذهن مون رو طوری پرورش بدیم که بتونه بی طرفانه به بازار نگاه کنه و آسودگی کامل رو به هنگام هر حرکتی در هر سمتی داشته باشه و بدون تضاد درونی بپذیره.

گاهی این حرکات به هیچ وجه منطقی و علمی نیست! ولی یادمون نره بازارهای مالی بر اساس احتمالات حرکت می کنند.یعنی هیچ چیزی در آن قطعی نیست.

5- همه این حرفها برای کسایی مفیدند که قصد آموختن رو دارند وگرنه کف بخر و سقف بفروش که این حرفها رو نداره؟؟؟؟!!!!!!
    ویرایش توسط RAMIN PEDRAM : 2015/06/15 در ساعت 22:21
    plan your trades and trade your plan

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید RAMIN PEDRAM از ایشان تشکر کرده اند:

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط RAMIN PEDRAM نمایش پست ها
    چند مطلب هست که نباید فراموش کرد. 1- هرگز فکر نکنید که رفتار فعالان بازار تماما" بر اساس منطق و استدلال هست برعکس بیشتر مواقع بر اساس غلبه

احساس و انتظار و به عبارتی روانشناسی است.

2- پس هرگز قابل پیش بینی نیست. آیا از دوستان فاندی کار کسی می تونه دلیل رشد 400درصدی ((ثنوسا)) رو تحلیل پایه ایی کنه؟؟؟!!! پس چسبیدن به صورتهای مالی

هیچ گاه نمی تونه ما را با حرکات بزرگ بازار همراهی کنه نمونش مپنایی بود که رشد می کرد .و من دنبال دلیلش بودم؟؟!!!!! فقط تماشا کردم و بس!!!

3- گاهی سهمهای قوی بنیاد به مرحله ایی از ثبات میرسند که تا مدتها نوسان خاصی ندارند و چزء سود مجمع عایدی خاصی برای صاحبانشان ندارند.

4- باید ذهن مون رو طوری پرورش بدیم که بتونه بی طرفانه به بازار نگاه کنه و آسودگی کامل رو به هنگام هر حرکتی در هر سمتی داشته باشه و بدون تضاد درونی بپذیره.

گاهی این حرکات به هیچ وجه منطقی و علمی نیست! ولی یادمون نره بازارهای مالی بر اساس احتمالات حرکت می کنند.یعنی هیچ چیزی در آن قطعی نیست.

5- همه این حرفها برای کسایی مفیدند که قصد آموختن رو دارند وگرنه کف بخر و سقف بفروش که این حرفها رو نداره؟؟؟؟!!!!!!
    بله من هم میدونم بازار به خصوص بازار بورس ایران بسیار غیر منطقی است و هیچگاه بر اساس منطق 100 درصدی تصمیم نگرفته ام و حرفی نزده ام

شما درباره فاند ثنوسا صحبت کردید و تاسف بسیار از اینکه هیچگاه فاند رو بررسی نکردید و دائما اون رو انتقاد می کنید

بهتر بدونید بنیاد رو دانستن بهتر از ندانستن است اما چون وقت شما را می گیرد ترجیح می دهید نزدیکش نشوید...بنیاد مپنا رو بررسی کردن وقت زیادی نمی برد...این مشکل تنبلی شماست نه بنیاد

البته فاند یک سهم همه چیز سهم نیست اما بخش مهمی از آن است...

ثنوسا یکی از دلایل بنیادی رشدش شاید سرمایه کم آن باشد...و شاید امیدی که بازار نسبت به آینده این سهم دارد و p/e 66 را داده...بنیادش را بررسی نکردم اما بدون شک نکات خاص خودش را دارد

آقای قاسمی پول خنگ نیست...پول بسیار باهوش است و جایی می رود که به نتیجه رسیده باشد نه صرفا ناشی از یک حرکت هیجانی بازار باشد

یادمه وبیمه رو شما فرمودید که مانند اسب می تازد اما الان اون سهم کجاست؟ و یادتون نیست که چقدر من درباره زمان بر بودن بنیاد این سهم به شما گفتم اما باز هم شما اون رو خریدید و در صورتی که تا حالا اونو نگه داشته باشید زیان زیادی کرده اید

در آخر من اینجا نیومدم که به شما بگم فاند خوبه یا تکنیکال بد و یا به عکس...سخن حق رو پذیرا هستم میخواد فاند باشه و یا تکنیکال

و یا خدای نکرده بگم من خوبم و شما بد و کنایه وار صحبت کنم

خواستم نکته ای رو گفته باشم از تکنیکال و بنیاد سهم و عدم توجه به شایعات که متاسفانه نپذیرفتید

موفق باشید...

Banned

اي بابا …
    ادامه بحث فايده نداره چون شما باور و حرف خودتونو استاندارد قضيه ميدونيد و همين كار بدون ارائه معيار معني نداره در ضمن وساپا از انباشته هست و مجبور نيست افزايش بده ولي شپلي چاره اي نداره براي خروج از 141
    پس بايد از تجديد يا آورده اين كار بشه چه اينكه انحلال معني نخواهد داشت تا زمانيكه دارايي هاي داره برا ارزيابي بايد به اين روش چشم دوخت كما اينكه در خكاوه پس از كش و قوس فراوان نتيجه آن شد كه همه از آوردست تا الان فعلا
    حالا يا دارايي نيست يا تمايل نيست فرقي نميكنه ولي در مورد شپلي تمايل به انجام آن هست از تجديد به اندازه 484% كه ظاهرا به مشكل 2 تا از زمينها با منابع طبيعي برميگرده كه ظاهرا عودت براي رفع مشكل بوده
    سوال :

آيا شما در اصل افزايش شك داريد يا در تجديد بودن آن يا ؟!؟!

پ.ن: شما هم موفق باشيد

دوست عزیز هر کسی در بورس استاندارد خودشو داره

من سهمی رو نمیخرم که یک پاش تو قبر منحل شدن است

حالا شما ریسک می کنی این قیمت میخری برود افزایش سرمایه هم بده و سود کنی نوش جونتون...به من چه

من سرمایه ام رو به خطر نمیندازم...خواستم این قضیه رو به شما بگم که حواستون رو جمع کنید...ناراحت شدین؟ من عذر میخوام...بحث نداره که

عضو عادی

عزيز جان
    ناراحتي چيه
    شما گفتي من تو بورس نيستم و … ولي اينطوري اونطوري
    ما هم گفتيم داستانسرايي نكنيم فكت و گراف زبان مشتركه شما گفتي من از اين قرتي بازيا خوشم نمياد!!!!
    بازم ما خواستيم دليل مستدل بياري بازم طفره رفتي و گفتي هميني كه هست من ميگم!!!!
    حالا شما بگو من نوعي چرا بايد قبول كنم ؟!
    بعدم شما فك كردي ما نميدونيم زيان داره و …
    اينكه روشها متفاوته منطقي ترين حرف شماست
    من معتقد به اين سهم براي محكوم به رشد بودنم شما پولتو ور ميداري فرار
    خو سود در ابهام استراتژي منه
    بهر حال موفق باشيددددددددد

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Quince از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 36 از 99 نخست ... 26333435363738394686 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)