صفحه 90 از 99 نخست ... 408087888990919293 ... آخرین
نمایش نتایج: از 891 به 900 از 982

موضوع: پلی اکریل (شپلی)

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,518 بار در 9,926 ارسال

پاسخ : پلی اکریل (شپلی)

آره دیگه سهم که نزولی شد، جنابعالی در بالا فروختید.
    پس حتما من بودم که هر روز میگفتم بخرید بخرید از فردا برمیگرده!
    دو پست بالاتر در صفحه قبل در قیمت 68تومن میگی فرصت خریده،بعد امروز میگی پله ای فروختم!!!
    لابد از فردا هم صعودی بشه،جنابعالی در پایین ترین قیمت خریده اید!!!
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,142 بار در 6,947 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    آره دیگه سهم که نزولی شد، جنابعالی در بالا فروختید.
    پس حتما من بودم که هر روز میگفتم بخرید بخرید از فردا برمیگرده!
    دو پست بالاتر در صفحه قبل در قیمت 68تومن میگی فرصت خریده،بعد امروز میگی پله ای فروختم!!!
    لابد از فردا هم صعودی بشه،جنابعالی در پایین ترین قیمت خریده اید!!!
    با سلام و درود
    فروشم را اعتراض دارید ( فروشم پله ای بود از 82 تا 65 چون در هر حال هر دو احتمال صعود و نزول هست ) و یا این که در دو پست قبلی فرصت خرید اعلام کرده ام ؟؟ اگر می دانستم صعود نمی کنه که پله ای نمی فروختم همه را در 82 تومان می فروختم کاری که در ذوب کردم در تاپیکش هم نوشتم.
    شما یه نگاهی بکنید به تاپیک های ولغدر ، وشمال ، سفارود ، فولای و ... قیمت های خرید هست ، فروش هم هست مثلا آخرینش سفارود است سوابق تابلو معاملات هم هست. البته الزاما فروش های خود را اغلام نمی کنم . چون حد سود برای افراد متفاوت است. در شپلی هم در 43 تومان فرصت خرید دادم و 100 درصد رشد کرد . خودم هم میانگین خریدم حدود 53 بود .
    در پست اخیر هم گفته ام اگر برگردد باز هم در 66 فرصت خرید است و حد ضرر را هم اعلام کرده ام
    شما که بهتر از من تکنیکال می دانید در دو پست فبل هم شپلی برگشت کرد و صف خرید شد، و فرصت خرید بود . حرف من را قبول ندارید اندیکاتور مکدی را نگاه کنید . ولی کل بازار منفی شد و شپلی مجددا اصلاحی شد و به سمت 60 امد .
    حالا هم در پست چدیدی که زدم احتمال برگشت شپلی را به سمت رشد بیشتر می دانم.احتمال اصلاح هم هست ولی ضعیف.
    باز هم درود
    ویرایش توسط Abad : 2017/06/05 در ساعت 01:08
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط Abad نمایش پست ها
    با سلام و درود
    فروشم را اعتراض دارید ( فروشم پله ای بود از 82 تا 65 چون در هر حال هر دو احتمال صعود و نزول هست ) و یا این که در دو پست قبلی فرصت خرید اعلام کرده ام ؟؟ اگر می دانستم صعود نمی کنه که پله ای نمی فروختم همه را در 82 تومان می فروختم کاری که در ذوب کردم در تاپیکش هم نوشتم.
    شما یه نگاهی بکنید به تاپیک های ولغدر ، وشمال ، سفارود ، فولای و ... قیمت های خرید هست ، فروش هم هست مثلا آخرینش سفارود است سوابق تابلو معاملات هم هست. البته الزاما فروش های خود را اغلام نمی کنم . چون حد سود برای افراد متفاوت است. در شپلی هم در 43 تومان فرصت خرید دادم و 100 درصد رشد کرد . خودم هم میانگین خریدم حدود 53 بود .
    در پست اخیر هم گفته ام اگر برگردد باز هم در 66 فرصت خرید است و حد ضرر را هم اعلام کرده ام
    شما که بهتر از من تکنیکال می دانید در دو پست فبل هم شپلی برگشت کرد و صف خرید شد، و فرصت خرید بود . حرف من را قبول ندارید اندیکاتور مکدی را نگاه کنید . ولی کل بازار منفی شد و شپلی مجددا اصلاحی شد و به سمت 60 امد .
    حالا هم در پست چدیدی که زدم احتمال برگشت شپلی را به سمت رشد بیشتر می دانم.احتمال اصلاح هم هست ولی ضعیف.
    باز هم درود
    دقیقا میخواستم همین جمله رو ازت بشنوم،وقتی چیزی رو که نمیدونی،چرا از صبح تا شب اصرار و تاکید به درست بودن اون میکنی؟
    هی از صبح تا شب مطلب میزنی که از اینجا برمیگرده ،از اونجا برمیگرده،فردا برمیگرده ،پس فردا برمیگرده،اونم در شرایطی که خودت میگی اگر میدونستم صعود نمیکنه،خب وقتی نمیدونی چرا هی روی حرفت اصرار میکنی؟یه بار دیدی حرفت درست نبود دیگه دنبالش رو نگیر ،ممکنه یکی به حرف شما اطمینان کنه و با حرفت خرید یا فروش بزنه ،تکلیف اون بابا چیه؟
    حرف من اینه وقتی خودت مطمئن از نظرت نیستی مدام روی اون با ارسال پست های تکراری ،تاکید نکن.

"مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

عضو فعال Abad آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    <font color="#008000">دقیقا میخواستم همین جمله رو ازت بشنوم،وقتی چیزی رو که نمیدونی،چرا از صبح تا شب اصرار و تاکید به درست بودن اون میکنی؟<br>
    هی از صبح تا شب مطلب میزنی که از اینجا برمیگرده ،از اونجا برمیگرده،فردا برمیگرده ،پس فردا برمیگرده،اونم در شرایطی که خودت میگی اگر میدونستم صعود نمیکنه،خب وقتی نمیدونی چرا هی روی حرفت اصرار میکنی؟یه بار دیدی حرفت درست نبود دیگه دنبالش رو نگیر ،ممکنه یکی به حرف شما اطمینان کنه و با حرفت خرید یا فروش بزنه ،تکلیف اون بابا چیه؟<br>
    حرف من اینه وقتی خودت مطمئن از نظرت نیستی مدام روی اون با ارسال پست های تکراری ،تاکید نکن.

</font>
    <br>

از راهنمایی شما سپاسگزارم

برای کسی که معنی احتمالات را نمی فهمه ، و معنی 100 درصد سود را که در شپلی داد نمی فهمه ، معلومه همه چیز رو میدونه !!! تو که می دونی بنویس . اما نوشتن دیگران حتی اگر کاملا اشتباه باشه بتو هیچ ربطی نداره و نخواهد داشت. !!!!
    نگران دیگران هم نباش خود را باش ، همین الان دوستی در خصوصی آمد ، و مشورت های لازم را با هم انجام دادیم ، دیگران بلدن چکار کنن .دیگران خودشان عاقل و بالغ هستند ، کسی وکیل و وصی لازم نداره !!!!
    ویرایش توسط Abad : 2017/06/05 در ساعت 22:32
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

7. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

<br>

از راهنمایی شما سپاسگزارم

برای کسی که معنی احتمالات را نمی فهمه ، و معنی 100 درصد سود را که در شپلی داد نمی فهمه ، معلومه همه چیز رو میدونه !!! تو که می دونی بنویس . اما نوشتن دیگران حتی اگر کاملا اشتباه باشه بتو هیچ ربطی نداره و نخواهد داشت. !!!!
    نگران دیگران هم نباش خود را باش ، همین الان دوستی در خصوصی آمد ، و مشورت های لازم را با هم انجام دادیم ، دیگران بلدن چکار کنن .دیگران خودشان عاقل و بالغ هستند ، کسی وکیل و وصی لازم نداره !!!!

با ادب باش.
    وقتی پست منو در صفحه 88 (که درست بوده)بعنوان پست اشتباه نقل قول میکنی پس باید منتظر واکنش من هم باشی.
    دیگه هم وقتی چیزی رو نمیدونی پست مردم رو نقل قول نکن.

عضو فعال Abad آواتار ها

شپلی

گرچه من از شپلی بصورت پله ای از قیمت 82 تومان تا 65 تومان خارج شده ام ولی شپلی بعنوان تجربه رصد می کنم شاید هم مجددا ورود کنیم برای من با وجود اینکه بیش از یک سال سهامدار شپلی بودم در مجموع سود آوری خوبی را داشت که البته تجربیات ان هم خوب بود.
    شپلی در بازگشتی که داشت نتوانست مقاومت روندی حدود 65 را رد کند که من هم باقیمانده سهام را فروختم.
    اما پتانسیل برگشت مجدد از همین حدود 60 تومان را دارد البته هنوز فشار فروش دارد ، و احتمال اصلاح هم هست ولی احتمال برگشت بیشتر است.
    چنانچه برگشت کند و حجم خوبی در قیمت حدود 65 داشته باشد خرید ان در 66 با حد ضرر 63 تا 60 کم ریسک خواهد بود و احتمالا می تواند سود خوبی داشته باشد.
    کماکان شپلی را رصد کردیم
    شپلی از 60 برگشت نکرد و تا حدود 52 تومان اصلاح کرد ، به نطر پایان اصلاح در همین حدود 52 تومان باشد.
    خرید در حدود 50 تا 54 تومان کم ریسک تلقی می شود . و می تواند در یک بازه سه یا 4 ماهه سود خوبی بدهد.
    گرچه من در حال کاهش تعداد سهام خود هستم شاید ما هم ورود کردیم.
    ویرایش توسط Abad : 2017/07/12 در ساعت 14:45

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال Abad آواتار ها

کماکان شپلی را رصد کردیم
    شپلی از 60 برگشت نکرد و تا حدود 52 تومان اصلاح کرد ، به نطر پایان اصلاح در همین حدود 52 تومان باشد.
    خرید در حدود 50 تا 54 تومان کم ریسک تلقی می شود . و می تواند در یک بازه سه یا 4 ماهه سود خوبی بدهد.
    گرچه من در حال کاهش تعداد سهام خود هستم شاید ما هم ورود کردیم.
    دوباره به شپلی ورود کردیم پله اول 526 ریال.

عضو فعال Abad آواتار ها

دو پله دیگر شپلی خرید شد. 522 ریال

13. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 2,444 بار در 902 ارسال

دو پله دیگر شپلی خرید شد. 522 ریال
    سلام.شرمنده بنده سواد بورسی ندارم .کلا سوالام فقط برام جنبه آموزشی دارن..میشه بگی دو پله دیگه رو با همان تعداد سهام پله اول وارد شدِی یا منظور دوبرابر پله اوله

15. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ارادت از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال Abad آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ارادت نمایش پست ها
    سلام.شرمنده بنده سواد بورسی ندارم .کلا سوالام فقط برام جنبه آموزشی دارن..میشه بگی دو پله دیگه رو با همان تعداد سهام پله اول وارد شدِی یا منظور دوبرابر پله اوله
    با سلام من هر پله را برابر با سقف مجاز هر ترید در نظر می گیرم ، در شپلی سقف مجاز هر اوردر خرید برابر با 100 هزار تا است . در برخی سهام 50 هزار تا است. مثلا امروز در شپلی 570 هزار سهم خرید کردم یعنی حدود 5 و نیم پله . درود
    ویرایش توسط Abad : 2017/07/15 در ساعت 22:41

17. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 90 از 99 نخست ... 408087888990919293 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)