صفحه 80 از 99 نخست ... 30707778798081828390 ... آخرین
نمایش نتایج: از 791 به 800 از 981

موضوع: پلی اکریل (شپلی)

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,137 بار در 6,946 ارسال

پاسخ : پلی اکریل (شپلی)

شپلی یکی از ارزانترین سهم های بورس ایران را از فردا رصد می کنیم ، عده ای تلاش دارن این سهم را به قیمت های نازلی برسانند ، دلیلش عدم حذف اوردر های فروش آن هم در دو روز تعطیلی بازار است ، رصد خواهیم کرد تا از فرصت های احتمالی استفاده کنیم .
    فردا و پس فردا برای تعیین نگاه بازار به این سهم مهم است هر چند بازگشایی بعد یک سال و اخر سال متغیر های منفی برای این سهم هستند.
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 2,293 بار در 491 ارسال

دوستان سهام اضافه شده تو پرتفوی من هنوز نیومده!!
    من تعداد 431 عدد سهم از قبل مجمع داشتم و الان همون 431 عدد هستش
    من از کارگزاری مفید خرید کردم.چکار کنم که درست بشه؟

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال

نباید سهام جدید رو به این زودی آزاد میکردند،این مورد همیشه به ضرر نوسانگیرها بوده.
    الان شپلی ،صف فروش با حجم بالای یکصد میلیونی داره .
    سابقه بازار میگه که هر چقدر صف فروش سنگین باشه طمع سهامداران عمده و کله گنده ها برای جمع آوری در قیمت های نازل بالا میره.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

5. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    نباید سهام جدید رو به این زودی آزاد میکردند،این مورد همیشه به ضرر نوسانگیرها بوده.
    الان شپلی ،صف فروش با حجم بالای یکصد میلیونی داره .
    سابقه بازار میگه که هر چقدر صف فروش سنگین باشه طمع سهامداران عمده و کله گنده ها برای جمع آوری در قیمت های نازل بالا میره.
    هر چند که ممکنه این سهم رو پایین بیارن ولی فروش در این قیمت ها ( حدود 50 تومان ) واقعا توجیه نداره
    فعلا هم به اندازه حجم مبنا خرید کردن که کامل پایانی منفی بخوره ، پس حساب شده داره عمل میشه.
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

7. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط Abad نمایش پست ها
    هر چند که ممکنه این سهم رو پایین بیارن ولی فروش در این قیمت ها ( حدود 50 تومان ) واقعا توجیه نداره
    فعلا هم به اندازه حجم مبنا خرید کردن که کامل پایانی منفی بخوره ، پس حساب شده داره عمل میشه.
    فعلا با این جو منفی روی این سهم من نمیتونم در این مورد که "فروش در این قیمت ها (حدود 50 تومن) واقعا توجیه نداره" با شما موافق باشم.
    با سهامداران کاری ندارم ولی به احتمال بالای 90 درصد میشه این سهم رو 38 تومن هم خرید.شایدهم من اشتباه کنم ولی فشار فروش چه عمدی چه غیرعمدی بالاست.

"مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

9. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    فعلا با این جو منفی روی این سهم من نمیتونم در این مورد که "فروش در این قیمت ها (حدود 50 تومن) واقعا توجیه نداره" با شما موافق باشم.
    با سهامداران کاری ندارم ولی به احتمال بالای 90 درصد میشه این سهم رو 38 تومن هم خرید.شایدهم من اشتباه کنم ولی فشار فروش چه عمدی چه غیرعمدی بالاست.

کلیت بازار منفی است آخر سال هم هست ، وقتی مثلا وپست حدود 5 میلیون صف فروش داره ، فاذر داره میاد زیر 300 ، وقتی زامیاد 76 تومان هست ، خوب بازار خیلی خراب هست اما اگر یک سهم 50 تومانی بیاد 40 تومان چه بهتر ، بنده پول نگه داشتم و منتظر ، با دید 6 ماهه خرید خواهم کرد. اما ریسک هم خواهد داشت و توصیه به خرید ندارم

11. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Abad نمایش پست ها
    کلیت بازار منفی است آخر سال هم هست ، وقتی مثلا وپست حدود 5 میلیون صف فروش داره ، فاذر داره میاد زیر 300 ، وقتی زامیاد 76 تومان هست ، خوب بازار خیلی خراب هست اما اگر یک سهم 50 تومانی بیاد 40 تومان چه بهتر ، بنده پول نگه داشتم و منتظر ، با دید 6 ماهه خرید خواهم کرد. اما ریسک هم خواهد داشت و توصیه به خرید ندارم
    شپلی حجم خورد و صفش مقداری کم شد.

ستاره دار(1)
    تشکر شده 7,174 بار در 2,106 ارسال

با احترام به همه دوستان و سهامداران محترم شپلی

به نظرم شپلی حتی با این قیمت امروزش ، به نسبت سرمایه و EPS و بنیادی سهم و وضعیت شرکت و ضرر و زیان انباشته ، قیمتش هنوز هم خیلی بالا و حبابی است. ( یعنی این قیمت 456 ریالی امروز و روزهای بعدش نباید ما را فریب دهد و گمراه کند که مثلا ارزان است و فلان.........)

امیدوارم دوستان از حرف بنده ناراحت نشوند. فکر کنم شپلی 627 درصد افزایش سرمایه داده و با احتساب افزایش سرمایه قیمتش الان 330 تومان است.

دو الی سه سال پیش ، حتی در بهترین بازار آنموقع قیمت شپلی 70 الی 80 تومان بود و سرمایه اش هم 627% کمتر

من الان گزارشات و صورتهای مالی شرکت را یه بررسی کردم ، با عرض معذرت از سهامداران ، این شرکت الان به مانند تار عنکبوت است و همه چیزش سست و بی بنیاد و ناجور و خراب است.

متاسفانه در صورتهای مالی و ترازنامه شپلی ، یه نکته امیدوار کننده و رو به بهبود ندیدم.

به نظرم سرمایه گذاری و سهامداری در این سهم ، فرصت سوزی و هزینه فرصت از دست رفته در سایر شرکتها و سایر موقعیت ها است.

با این وضعیت ناگوار و ناامید کننده شرکت ، همیشه باید ترس و نگران بسته شدن و اخراج از بورس را داشته باشیم.

حالا کاری نداریم که شاید این مطلب به مذاق بعضی از دوستان خوش نیاید و یا مثلا سایر عوامل از جمله فروش حقوقی ها و سهامداران عمده و خروج آنها از شپلی را ملاک قرار ندهیم.

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرانی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ایرانی نمایش پست ها
    با احترام به همه دوستان و سهامداران محترم شپلی

به نظرم شپلی حتی با این قیمت امروزش ، به نسبت سرمایه و EPS و بنیادی سهم و وضعیت شرکت و ضرر و زیان انباشته ، قیمتش هنوز هم خیلی بالا و حبابی است. ( یعنی این قیمت 456 ریالی امروز و روزهای بعدش نباید ما را فریب دهد و گمراه کند که مثلا ارزان است و فلان.........)

امیدوارم دوستان از حرف بنده ناراحت نشوند. فکر کنم شپلی 627 درصد افزایش سرمایه داده و با احتساب افزایش سرمایه قیمتش الان 330 تومان است.

دو الی سه سال پیش ، حتی در بهترین بازار آنموقع قیمت شپلی 70 الی 80 تومان بود و سرمایه اش هم 627% کمتر

من الان گزارشات و صورتهای مالی شرکت را یه بررسی کردم ، با عرض معذرت از سهامداران ، این شرکت الان به مانند تار عنکبوت است و همه چیزش سست و بی بنیاد و ناجور و خراب است.

متاسفانه در صورتهای مالی و ترازنامه شپلی ، یه نکته امیدوار کننده و رو به بهبود ندیدم.

به نظرم سرمایه گذاری و سهامداری در این سهم ، فرصت سوزی و هزینه فرصت از دست رفته در سایر شرکتها و سایر موقعیت ها است.

با این وضعیت ناگوار و ناامید کننده شرکت ، همیشه باید ترس و نگران بسته شدن و اخراج از بورس را داشته باشیم.

حالا کاری نداریم که شاید این مطلب به مذاق بعضی از دوستان خوش نیاید و یا مثلا سایر عوامل از جمله فروش حقوقی ها و سهامداران عمده و خروج آنها از شپلی را ملاک قرار ندهیم.
    جناب ایرانی با سلام
    با تشکر از توصیه بجا چون فرمودید صورت های مالی را بررسی کردید سوالی داشتم
    می دانید اخیرا دولت به کمک این شرکت آمده ، و شرکت هم اقدامات خوبی برای کاهش هزینه ها برداشته از جمله نصف کارگران تعدیل شده اند( با حمایت دولت تحت پوشش بیمه بیکاری قرار گرفتند ، می دانید این فرصت براحتی در اختیار شرکت ها برای چابک سازی قرار نمی گیرد ) . در گزارش 9 ماهه شرکت باهمه مشکلات و درگیری های امسال و تبعیض سازمان بورس مبنی بر عدم پذیرش 1200 درصد ،
    فروش شرکت حدود 93 میلیارد تومان بوده با وجود اینکه خط اصلی پلی استر در دو ماه آینده قولش را داده اند . و در سه سال گذشته برای اولین بار سود ناخالص شرکت حدود 6.5 میلیارد تومان هست . آن هم در سال 95 که از سر روی شرکت مشکل باریده.
    این مطلب رو چگونه ارزیابی می کنید؟؟؟
    بنده هم توصیه به خرید ندارم ریسک بالاست
    اما ممکنه خودم خرید کنم با قبول ریسک آن.
    درود
    ویرایش توسط Abad : 2017/03/13 در ساعت 14:44

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده است:

فردا ممکنه صف فروش شپلی جمع آوری بشه ولی این بمعنای اتمام اصلاح نمیتونه باشه.
    اگر صف فروش فردا بطور کامل جمع آوری بشه و حجم بالا بخوره و فروشنده ها فرار نکنند ممکنه یه نوسان مثبتی بکنه ، حالا تا کجا میتونه بالا بره ؟اون بستگی به فشار فروش در بالای 50 تومن خواهد داشت،ولی بازهم میگم این بمعنای اتمام اصلاح نیست.
    از نظر من شپلی حداقل تا 385 ریال بصورت نوسانی میتونه بیاد.
    ویرایش توسط orumbourse : 2017/03/13 در ساعت 23:10

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 80 از 99 نخست ... 30707778798081828390 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)