صفحه 12 از 24 نخست ... 2910111213141522 ... آخرین
نمایش نتایج: از 111 به 120 از 240

موضوع: پیام نوروزی رهبر معظم و تاثیر ان بر بورس

ستاره دار (1) کیوان آواتار ها
    تشکر شده 23,351 بار در 4,529 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط طيب نمایش پست ها
    مصطفی جان

وقتیکه اون زمانو ندیده ای قضاوت نکن

همین خانه های 60متری صد ها برابر بهتر از خانه های اون زمان است

الان هم داریم چوب بی شرفی های خاندان پهلوی رو میخوریم

...
    قصدم دفاع از حکومت پهلوی نیست ؛ اما تمام مطالبی که شما نقل کردید عینا در کتب دبستانی به ما دیکته کردند برداشت شده!
    فرض که آن دوران نکبت و همه آن شاهان بیسواد و وطن فروش و دزد!
    چه کرد این حکومت در این 34 سال که نتواست بیشرفی خاندان پهلوی را پاک کند که شرافتی برای هیچ ایرانی باقی نگذاشت ؟!
    چرا حاکمان امروز ایران سعی میکنند زشتی های صورت و سیرت خود را با تاریخ گذشته پاک کنند ؟ آنها در برابر تک تک کلمات و رفتارهایی که ایران و ایرانی را به چنین جایگاه پست و حقیری رسانده اند مسئول و مقصر هستند. گور پهلوی را 34 سال پیش کندند رفت پی کارش تمام شد. اینها هوچی گری است. این شرف نمی شود.
    ما را به چوب و رخت شبانی فریفته اند ، این گرگ سالهاست که با گله آشناست

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال meysam_sh_2020 آواتار ها
    تشکر شده 113,997 بار در 19,077 ارسال
    الان اخبار داره از ریزش شاخص های بورس اروپایی میگه .............. فک نمیکنم هیچ بورسی امروز و این چند روز به اندازه بورس ایران ریخته باشه ولی اینا صداش رو در نمیارن ................... خوب این چه وضعشه.........
    حالا یه روز اگه مثبت باشه .............صد بار میگنو انقدر میگن که منفی بشه ............
    کانال بنده در تلگرام : T.me/investmentuntil1408

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,534 بار در 903 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahshid20 نمایش پست ها
    اين مردم حقشونه و از اين بدتر بايد سرشون بياد تا ادم بشن وقتي نا شكري ميكنند ميشه همين اخه يكي نيست بگه براي چي انقلاب كردين چيتون كم بود اون موقع ايران حرف اولو ميزد تو منطقه از هر لحاظ ما اول بوديم هيچ كشوري جرات نمي كرد نگاه چپ بكنه به ايران ولي چي شد اون از دهه اول انقلاب كه جنگ شد كلي جووناي اين مملكت كشته شدن اون از دهه دوم كه گروني شروع شد اين هم از دهه سوم كه تحريم و بدبختي و بيچارگي
    امام حسین با تمام خانواده اش برای چی امده در کربلا و این همه سختی وبلا دیدن؟؟؟ .
    این حرفهایی که الان می زنم باید به شرط اعتقاد به وجود حضرت مهدی عج باشد :
    وگرنه لازم نیست بخونید و جواب دهید:

اگر حضرت مهدی است پس بالاخره یه جوری زمینه ظهورش باید فراهم شود . اگر قراره خودشون بیایند پس چرا رفتن؟؟؟ . پس باید وضع جامعه با تمام این دوران ها فرق داشته باشد.
    انقلاب ایران همون اتفاق بود و نه دست انگلیس بود و نه دست هیچ کس دیگر . وسیله هایی مثل امام خمینی و شهدا در این راه خدمت کردن و نوش جانشان مزد ان را هم خواهند برد (که اگر به اون دنیا و راه انها اعتقادی ندارید پس همون بهتر که مردن و راحت شدن چون این طرف هم خبری نیست . دارید می بینید)

پس تا اینجا همه چیز دست خدا بود

ولی قرار نیست همه چیز همین طور ادامه داشته باشد که اگر این طور بود همون اولش ادم از بهشت بیرون رانده نمی شد.
    پس شیطان دست به کار است
    حالا انگلیس و ... را می تونید شیطون کوچک حساب کنید .
    لطفا نگویید که اینها برای مردم خودشون که خوبند !!!
    چه خوبی ای . به چه قیمتی؟؟؟
    به قیمت این که لیبی را نابود کردن تا بازار اقتصادی برای خودشون ایجاد کنند و نفت هم دستشون باشد. این پول خوردن دارد؟؟؟؟
    ایا این دولت ها که بعضی ها می گویند برای مردم خودشون خوبه ، درسته ؟
    یا این ترکیه که داره برای خودشیرینی (صفت مورد نظر چیز دیگریست ) غرب و پیوستن به اتحادیه اروپا و ... داره با انها همراهی می کند . حالا در سوریه هر غلطی می خواهند بکنند خود مردمش بالاخره راه را پیدا می کنند که اگر نکنند از بدبختی خودشون است. وقتی ملتی این طور است چه جوشی است که بقیه بخورن. (البته باید همه به فکر هم باشد چون در این تاریخ در دنیا چنین چیزی نداشتیم پس بحثی نیست) اگر راست می گویند همه دولت ها کمک کنند تا ملت ها بهترین تصمیم ها را بگیرند . این کار را نمی کنند چون منافعشون در خطر است . در ضمن این دولت ها هیچ گاه به فکر ملت ها نبودن . بیشتر به فکر منافع شخصی هستند.

انقلاب ما را هم دور زدن . شیطان که بی کار ننشسته . همه را دور می زند .
    ولی سوال اصلی من این است که دوست دارم دوستان با منطق جواب دهند و نه با غرض و حمایت از گروه های سیاسی
    (پیام بازرگانی : همین الان اخبار گفت که انگلستان بورسش به پائین ترین حد خود در چقدر وقت گذشته رسید : اخه مردک چرا بورس خودمون را نمی گویی که نابود شده : پایان پیام بازرگانی)
    :
    ما اسلام را به معنای واقعی دوست داریم . ولی همه هم می دانیم که اون اسلام تحققش سخت و فقط به دست امام زمان است . یک مشتی هم الان دارند سو استفاده می کنند . شکی درش نیست. در تاریخ پر از اینها بوده و هست و ... . ولی ما باید چه کار کنیم ؟؟؟ . مثلا رای ندهیم ؟. خوب رای ندادن ما به خاطر مدریت یه مشت کله پاچه به کی ضررمی رساند. به نظام اسلامی نه به مدیریت. چون اگر نظام سقوط کند خون این همه شهید عزیز چه می شود . این همه بدبختی ها چه می شود . تازه نظام بعدی ایا فکر کرده اید چه گل و بلبلی خواهد بود ؟ مشاهده اوضاع لیبی و بقیه انقلاب ها را داشته باشید . فقط اسم ها عوض شدن . تازه زحمت این تغییر فقط برای من وشما است ولی در نهایت با هزار تا دوز و کلت یکی می شود رئیس نظام که به درد من و تو نمی خورد .
    خلاصه کلام که بهترین نظام نظام اسلامی و همون که امام حسین ع ان را ابیاری کردن . ولی باید این واقعیت را هم بدانیم که دشمن هم به راحتی کوتاه نمی اید و اینکه الان مدیران ما این طور درجا می زنند چه اگاهانه و چه جاهلانه در نقشه شیطان قرار می گیرند . ما باید چه کار کنیم ؟؟؟؟ نکند با حرف و اعمالمان جزء پیاده نظام شیطان و غرب باشیم . پس سال این شد که چه کار کنیم که به هدف برسیم بدون اینکه دور شده بشویم؟
    در پایان در حرفام فکر نکنم از کسی طرفداری کردم . فقط اسلام بوده وبس . حالا چگونه این را شما باید بگویید . با علم به اینکه کلاه هم سرمون نرود . از سی شیطان بزرگ و کوچک (مثلا انگلستان)

ممنون از حوصله دوستان

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید علی بابا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مصطفی مصری پور آواتار ها
    تشکر شده 37,784 بار در 6,672 ارسال
    یاد فرهاد مهراد بخیر که میگفت :
    خیال خوبیها درمان بدیها نیست بلکه صد چندان بر زشتی آن می افزاید.

الان بهداشت داریم،بله ایران تنها کشوری هست که تامین اجتماعی 30% حقوق کارگران رو به زور میگیره و حتی نسخه پزشکیشون هم پشتیبانی نمیکنه!

واقعا بعد از 30 سال هنوز هم باید شپش داشته باشیم که بگیم پیشرفت صورت نگرفته؟
    یعنی مهمترین شاخص رشد یک کشور در نظر شما تعداد شپشهای داخل خونهاشه؟

حتی افغانستان به اون فلاکت هم دیگه این مشکلاتو نداره. پس افغانستان هم پیشرفت کرده؟

خب در مورد دانشگاه...چند دانشگاه دولتی بعد از انقلاب کلنگ زده شد؟
    بهترین دانشگاهای فعلی کشور مال چه زمانی هستند؟

جناب طیب متاسفانه ما سنمون به اونجا نرسیده که اندکی از اون زمان رو تجربه کنیم. خیابونی رو ببینیم که توش گشت ارشاد نیست. نماینده مجلسش تحصیل کرده خارج از کشوره. کشور حقیری مثل امارات براش شاخ و شونه نمیکشه. برای پرواز به کوچکترین کشورهای دنیا لازم نیست از خطوط پرواز عربی استفاده کنی. قیمتهاش لحظه ای تغییر نمیکنه.
    وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید مصطفی مصری پور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,534 بار در 903 ارسال
    پس سوال این شد که چه کار کنیم که به هدف برسیم بدون اینکه دور زده بشویم؟

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید علی بابا از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال FENCER آواتار ها
    تشکر شده 3,243 بار در 610 ارسال
    طبیعیه که از دل رژیمی مثل رژیم پهلوی ، یک چنین رژیمی بیرون بزنه ......
    انقلاب رو فقط حزب جمهوری اسلامی نکرد اما کل مملکت نصیبش شد و تمام مخالفان رو از سر راه بر داشت
    با کمک کی ؟ ایتجاش خیلی مهمه ......
    شخصیت مرد سرنوشت اوست

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید FENCER از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 19,326 بار در 2,624 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط کیوان نمایش پست ها
    قصدم دفاع از حکومت پهلوی نیست ؛ اما تمام مطالبی که شما نقل کردید عینا در کتب دبستانی به ما دیکته کردند برداشت شده!
    فرض که آن دوران نکبت و همه آن شاهان بیسواد و وطن فروش و دزد!
    چه کرد این حکومت در این 34 سال که نتواست بیشرفی خاندان پهلوی را پاک کند که شرافتی برای هیچ ایرانی باقی نگذاشت ؟!
    چرا حاکمان امروز ایران سعی میکنند زشتی های صورت و سیرت خود را با تاریخ گذشته پاک کنند ؟ آنها در برابر تک تک کلمات و رفتارهایی که ایران و ایرانی را به چنین جایگاه پست و حقیری رسانده اند مسئول و مقصر هستند. گور پهلوی را 34 سال پیش کندند رفت پی کارش تمام شد. اینها هوچی گری است. این شرف نمی شود.

سلام

در کتب دبستانی برای ما دیکته کرده اند ؟!!!!!!!!!!واقعیت هایی بود که با چشمان خودم دیده ام

عرض کردم وضعیت فعلی رو هم تایید نمیکنم

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید طيب از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مات آواتار ها
    تشکر شده 13,899 بار در 4,563 ارسال
    جناب طيب بزرگوار شما كه حمايت ميكنيد از اين رژيم در مقابل رژيم گذشته اون رژيم از بيكاري خبري نبود ايراني ها اقاي خودشون بودن از فيليپين و كره و خيلي از كشور ها ميومدن تا تو ايران كار كنند ولي الان چي الان ايراني ها دارن ميرن تا تو اون كشورها كارگري كنند تو اون موقع مردم شاد بودن الان چي
    الماس را جز در قعر زمین نمیتوان یافت و حقایق را جز در اعماق فکر نمی توان کشف کرد.(ویکتور هوگو)
    اگر می خواهی بنده کسی نشی بنده هیچ چیز مشو.(ژاک دوال)
    اعتماد به نفس را از شیر بیاموزید اوبا خودش یکدل است و هرگز تضاد در او راه ندارد.

عضو فعال
    تشکر شده 19,326 بار در 2,624 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahshid20 نمایش پست ها
    جناب طيب بزرگوار شما كه حمايت ميكنيد از اين رژيم در مقابل رژيم گذشته اون رژيم از بيكاري خبري نبود ايراني ها اقاي خودشون بودن از فيليپين و كره و خيلي از كشور ها ميومدن تا تو ايران كار كنند ولي الان چي الان ايراني ها دارن ميرن تا تو اون كشورها كارگري كنند تو اون موقع مردم شاد بودن الان چي
    بله از خون جوانانی که در راه حفظ استقلال و نوامیس مردم دفاع کرده اند و این انقلاب ثمره خون شهیدان است دفاع میکنم

از جوانانیکه در اثر بمب های شیمیایی که همون از خدا بی خبرا به صدام داده بودند و جانشان را در راه حفظ نوامیس من وشما فدا کردند دفاع میکنم

بله از جوانانیکه دست و پای خودشان را تقدیم کردند دفاع میکنم

بله از اوناییکه تجاوز های دسته جمعی در مناطق جنگی و بعدا گورستان دسته جمعی درست کردند متنفرم

بله از اوناییکه برای مردم صادقانه خدمت کرده اند دفاع میکنم

بله از اوناییکه جانشان را در طبق اخلاص گذاشتند تا من وشما الان از رژیم منفور و کثافت پهلوی دم میزنیم دفاع میکنم

بله از خون شهداییکه یک موی سرشان قداست یه دنیارو داره دفاع میکنم

برحسب وظیفه

17. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید طيب از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مات آواتار ها
    تشکر شده 13,899 بار در 4,563 ارسال
    همين شروع جنگ رو كي باعث شد ايا در رژيم قبلي كسي جرات ميكرد به يك وجب خاك اين مملكت نگاه چپ كنه
    الماس را جز در قعر زمین نمیتوان یافت و حقایق را جز در اعماق فکر نمی توان کشف کرد.(ویکتور هوگو)
    اگر می خواهی بنده کسی نشی بنده هیچ چیز مشو.(ژاک دوال)
    اعتماد به نفس را از شیر بیاموزید اوبا خودش یکدل است و هرگز تضاد در او راه ندارد.

صفحه 12 از 24 نخست ... 2910111213141522 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)