صفحه 16 از 24 نخست ... 613141516171819 ... آخرین
نمایش نتایج: از 151 به 160 از 240

موضوع: پیام نوروزی رهبر معظم و تاثیر ان بر بورس

عضو عادی علاء الدین آواتار ها
    تشکر شده 482 بار در 66 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط meysam_sh_2020 نمایش پست ها
    من الان شنیدم و البته غیر منطقی هم میاد چون حکمشو قبلا خدا داده اگه اشتباه نکنم .......... توی دین ما هم گفتن چیز غیر منطقی وجود نداره ............ اونجایی که منطق ارور میده اطلاعات ناقصه .............

حکمش مگه همون شلاق نبوده از اول ؟؟
    متاسفانه حقیقت داره میثم جان...ولی تا وقتیکه سعی کنیم خودمون رو به خواب بزنیم باور کردن خبرهایی که مطابق افکارمون نیستن خیلی سخته
    ما خود گناه خویشیم .... به بودن نه به کردن

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید علاء الدین از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال بابي چارلتون آواتار ها
    تشکر شده 5,665 بار در 986 ارسال
    من الان شنیدم و البته غیر منطقی هم میاد چون حکمشو قبلا خدا داده اگه اشتباه نکنم .......... توی دین ما هم گفتن چیز غیر منطقی وجود نداره ............ اونجایی که منطق ارور میده اطلاعات ناقصه .............

حکمش مگه همون شلاق نبوده از اول ؟؟
    رییس کل دادگستری خراسان رضوی روز یکشنبه اعلام کرد حکم اعدام دو نفر که «برای سومین بار» از مشروبات الکلی استفاده کرده اند از سوی دیوان عالی کشور تایید شده است.

حسن شریعتی به خبرگزاری ایسنا گفته است: «دو نفر که برای سومین بار مرتکب استفاده از مشروبات الکلی شده بودند و در دو مرتبه گذشته حد شرب خمر در مورد آنها اجرا شده بود، محکوم به اعدام شده‏اند به گونهای که پس از تایید حکم در دیوان عالی کشور اکنون در حال فراهم کردن مقدمات اجرای حکم هستیم».

مجازات نوشیدن مشروبات الکی در ایران، هشتاد ضربه شلاق است اما در ماده ۱۷۹ قانون مجازات اسلامی ایران آمدهاست که «هرگاه کسی چند بار شرب مسکر بنماید و بعد از هربار حد بر او جاری شود در مرتبه سوم کشته میشود»؛ این قانون البته در ایران بهجز چند مورد، کمتر به اجرا درآمدهاست.

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید بابي چارلتون از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال meysam_sh_2020 آواتار ها
    تشکر شده 113,944 بار در 19,065 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط علاء الدین نمایش پست ها
    یک مقام بلندپایه قضایی در ایران از محکومیت دو نفر به اعدام، به جرم "شرب خمر" یا نوشیدن مشروبات الکلی خبر داد.
    حسن شریعتی، رییس کل دادگستری استان خراسان رضوی در یک کنفرانس خبری ضمن اعلام این خبر گفت: "در جرایم مربوط به مشروبات الکلی به هیچ وجه در تعقیب، محاکمه و مجازات ارفاق نمی کنیم و حتما مرتکبین این جرایم را به اشد مجازات محکوم می کنیم".

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، ایسنا، آقای شریعتی در مثالی برای این شیوه برخورد دستگاه قضایی با جرایم مربوط به مشروبات الکلی، به صدور حکم اعدام برای دو نفر اشاره کرد که برای سومین بار "مرتکب استفاده از مشروبات الکلی شده بودند" و در دو مرتبه گذشته "حد شرب خمر" درباره آنها اجرا شده بود.
    بر اساس احکام اسلام و قانون مجازات اسلامی در ایران، نوشیدن مشروب الکلی برای مسلمانان جرم است و اگر کسی مشروب بنوشد، در بارهای اول و دوم ۸۰ ضربه شلاق می خورد.
    اما اگر کسی که دو بار به جرم نوشیدن الکل شلاق خورده است، برای بار سوم مشروب بنوشد، طبق قانون مجازات اسلامی به مرگ محکوم می شود.
    رییس کل دادگستری استان خراسان رضوی گفته است که احکام اعدام دو نفر به جرم "شرب خمر" در دیوان عالی کشور تایید شده و مسئولان هم اکنون در حال "فراهم کردن مقدمات اجرای حکم" هستند.
    اره خوندم خبرشو .......... اخرش نوشته اگه توبه کنن بخشوده میشن ............شاید بیشتر جنبه ترس داشته باشه ........ هر موقع عملی شد ..........
    کانال بنده در تلگرام : T.me/investmentuntil1408

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال مات آواتار ها
    تشکر شده 13,899 بار در 4,563 ارسال
    چند ساله پيش همين حكمو اجرا كردن مطمئن باشيد اجرا خواهد شد
    الماس را جز در قعر زمین نمیتوان یافت و حقایق را جز در اعماق فکر نمی توان کشف کرد.(ویکتور هوگو)
    اگر می خواهی بنده کسی نشی بنده هیچ چیز مشو.(ژاک دوال)
    اعتماد به نفس را از شیر بیاموزید اوبا خودش یکدل است و هرگز تضاد در او راه ندارد.

اره خوندم خبرشو .......... اخرش نوشته اگه توبه کنن بخشوده میشن ............شاید بیشتر جنبه ترس داشته باشه ........ هر موقع عملی شد ..........
    هر موقع عملی شد چیکار کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟
    شما اصل خبر رو که ضمانت اجرایی داره ول کردی میگی هروقت توبه کنن بخشیده میشند؟؟؟؟؟
    توبه پیش کی؟؟؟؟ کی باید تشخیص بده که اینا توبه کردن؟؟؟؟ کسانی که خودشون صدر بزرگترین گناهکاران باید اینو تشخیص بدن؟؟؟؟؟(هیچ گناهی رو بزرگتر از سوء استفاده از دین نمیدونم)
    یعنی مثلا اگه بگن غلط کردیم اسمش میشه توبه؟؟؟؟
    چقدر راحت خودمونو آروم میکنیم با این حرفا....
    یه وقتایی فکر میکنم واقعا لیاقتمون همین کسانیه که دارن بهمون حکومت میکنند
    ویرایش توسط علاء الدین : 2012/06/26 در ساعت 00:26

9. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید علاء الدین از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) کیوان آواتار ها
    تشکر شده 23,351 بار در 4,529 ارسال
    2 فردای دیگه میان سراغ ما سهامدارها بعنوان قمار باز و مفسد فی الارض هممون را دار می زنند!

طناب دار هم دارد برای ما مردم عادی میشود!
    ما را به چوب و رخت شبانی فریفته اند ، این گرگ سالهاست که با گله آشناست

11. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال meysam_sh_2020 آواتار ها
    تشکر شده 113,944 بار در 19,065 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط علاء الدین نمایش پست ها
    هر موقع عملی شد چیکار کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟
    شما اصل خبر رو که ضمانت اجرایی داره ول کردی میگی هروقت توبه کنن بخشیده میشند؟؟؟؟؟
    توبه پیش کی؟؟؟؟ کی باید تشخیص بده که اینا توبه کردن؟؟؟؟ کسانی که خودشون صدر بزرگترین گناهکاران باید اینو تشخیص بدن؟؟؟؟؟(هیچ گناهی رو بزرگتر از سوء استفاده از دین نمیدونم)
    یعنی مثلا اگه بگن غلط کردیم اسمش میشه توبه؟؟؟؟
    چقدر راحت خودمونو آروم میکنیم با این حرفا....وردیم
    یه وقتایی فکر میکنم واقعا لیاقتمون همین کسانیه که دارن بهمون حکومت میکنند
    اقا ما کم اوردیم خوب چی بگم؟ یه کی دیگه گند میزنه ما باید جواب بدیم .........
    -----------------------
    من اخرین جملم اینه : دین میخوای باید سختی بکشی باهات میجنگن پوستت رو هم میکنن ..............
    دین نیمخوای بهترین چیزا رو هم میتونی به دست بیاری رفاه و اسایش رو هم بهت میدن ..................... همین ملت اگه دین نخوان میتونن قیام کنن پدر نظام و دولت رو هم دربیارن ..............

البته این دو تا که گفتم تو ایران اینجوریه.................... تو کشورهای دیگه شاید راحت تر باشه .............هر کی هر کاری عشقش بود بکنه ............
    نمیتونم دیگه بیشتر توضیح بدم ..............

من خودم 24 سالمه جوونم و ادعای دین داری این چیزا رو ندارم که ورود به این معقوله هم کار هر کسی نیست (دین رو کسی داره که ضرر کرد بگه خدایا شکر سود کرد بگه خدارو شکر و همه چیزش خدایی و برا خدا باشه نه این که واسه منافعت هر جور دوس داری و اونجایی که باب میلته دیندار نشون بدی و اونجایی که باید به دین عمل کنی و باب میلت نیست به دینت عمل نکنی ) ............... و خودم متحیر و مبهوت از کار اینایی که دم از دین و دینداری میزنن ولی درعمل چیز دیگه ای هستن ......... ولی باز هم کار یک یا چند نفر رو با اصل دین مقایسه نمیکنم .........در کل اول خودمون اصلاح بشیم و هر کی خودش اصلاح بشه و خطا نکنه جامعه درست میشه ........
    ویرایش توسط meysam_sh_2020 : 2012/06/26 در ساعت 00:52
    کانال بنده در تلگرام : T.me/investmentuntil1408

13. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده اند:

اقا ما کم اوردیم خوب چی بگم؟ یه کی دیگه گند میزنه ما باید جواب بدیم .........
    -----------------------
    من اخرین جملم اینه : دین میخوای باید سختی بکشی باهات میجنگن پوستت رو هم میکنن ..............
    دین نیمخوای بهترین چیزا رو هم میتونی به دست بیاری رفاه و اسایش رو هم بهت میدن ..................... همین ملت اگه دین نخوان میتونن قیام کنن پدر نظام و دولت رو هم دربیارن ..............

البته این دو تا که گفتم تو ایران اینجوریه.................... تو کشورهای دیگه شاید راحت تر باشه .............هر کی هر کاری عشقش بود بکنه ............
    نمیتونم دیگه بیشتر توضیح بدم ..............

من خودم 24 سالمه جوونم و ادعای دین داری این چیزا رو ندارم که ورود به این معقوله هم کار هر کسی نیست (دین رو کسی داره که ضرر کرد بگه خدایا شکر سود کرد بگه خدارو شکر و همه چیزش خدایی و برا خدا باشه نه این که واسه منافعت هر جور دوس داری و اونجایی که باب میلته دیندار نشون بدی و اونجایی که باید به دین عمل کنی و باب میلت نیست به دینت عمل نکنی ) ............... و خودم متحیر و مبهوت از کار اینایی که دم از دین و دینداری میزنن ولی درعمل چیز دیگه ای هستن ......... ولی باز هم کار یک یا چند نفر رو با اصل دین مقایسه نمیکنم .........در کل اول خودمون اصلاح بشیم و هر کی خودش اصلاح بشه و خطا نکنه جامعه درست میشه ........
    توي اين حرفايي كه ميزني من كه اختلاف نظري باهات ندارم ميثم جان... بحث ما چيز ديگه اي بود
    بهرحال من ازت معذرت ميخوام

15. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید علاء الدین از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,533 بار در 430 ارسال
    دوستان برای اینکه پیام رهبری تحقق پیدا نکند یک عده باعث سقوط آزاد بورس شدند که مردم را نسبت به رهبری بد بین کنند به خدا پشت پرده دارند کارهایی می کنند من پیشنهاد دارم در هفته آینده در تالار بورس ویا جلو درب مجلس تجمعی صورت گیرد و یا حداقل نامه ای برای رهبری نوشته شود ضمنا این سقوط بازار غیر عادی است

17. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ناظم از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال FENCER آواتار ها
    تشکر شده 3,243 بار در 610 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط طيب نمایش پست ها
    خیلی مخلصیم

دکتر و سوسک سدن؟!!!!!!!!!! فکرش هم نکن

استاد ادبیات نوشتاریه

و اند مرام

مثل خودت

صب کن عکسمو بزنم تو سایت ، کنار اون عکسش ، اونوقت ادبیات فارسی که سهله ، ادبیات مشرق و مغرب هم به دادش نمیرسه
    شخصیت مرد سرنوشت اوست

19. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید FENCER از ایشان تشکر کرده است:

صفحه 16 از 24 نخست ... 613141516171819 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)