صفحه 13 از 112 نخست ... 3101112131415162363 ... آخرین
نمایش نتایج: از 121 به 130 از 1120

موضوع: حفاري شمال ( حفاري )

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,522 بار در 26,655 ارسال
    با خریدهایی که امروز صبا تامین و نیکروز داشتند به احتمال زیاد در هفته اینده شاهد معاملات مثبت خواهیم بود.

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 917 بار در 156 ارسال
    با درود
    تا چند هفته پیش همه حفاری رو بدون ریسک، بدون سود می دیدیم. ولی الان دیگه کاملا بر عکس شده. حداقل دیگه حفاری بدون ریسک نیست. بدون سود بودنشو دیگه نمیدونم. قبل از عید خدمت دوستان عرض کردم دوره در جا زدن و معاملات کسل کننده حفاری دیگه تموم شده حفاری از این به بعد یا صف خرید یا صف فروش که تا الان تقریبا همینجوری هم بوده
    من فکر میکنم فعلا مهمترین مشکل حفاری گیر کردن داخل این کاناله و تا زمانی که ازش با قدرت رد نشه هیچ امیدی بهش نیست.
    حالت اول: در صورت موفق شدن به عبور از کانال که در این صورت اهداف سهم 350- 380- 430 و000 ( البته اگه عمرمون به اونجا قد بده).
    حالت دوم: نوسان سهم داخل همین کانال با سقف 320 و کف 250 و در بدبینانه ترین حالت 210 کف کانال
    حمایتهای پیش روی سهم
    278 معادل فیبوی 38 و حمایت تکنیکی( خط سبز شکل 1 و شکل 2)
    265 فیبوی 50
    250-249 فبیوی و حمایت تکنیکی،روانی – روحی روانی- تیمارستانی یا هر چی که میخواین اسمشو بذارین.

معاملات شنبه واقعا مهمه. اگه سهم حمایت بشه خیلی میشه بهش امیدوار بود چون از لحاظ روانی بینهایت رو سهم تاثیر میذاره . اگه این اتفاق بیوفته احتمال داره یه فنجون کوچولو با دستش درست بشه( شکل شماره 2)
    باور کنین چیز دیگه ای در مورد این شغال به ذهنم نمیرسه.

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید احتشام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها
    تشکر شده 27,005 بار در 4,769 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط payan نمایش پست ها
    استاد عزیز آریو
    شما فکر نمیکنید این هم در صورت تداوم برای ما فرصت خرید میتونه باشه ؟
    دوست عزیزم payan جان من شاگرد شما هستم
    در مورد خرید حفاری شمال کمی بیشتر دقت کنید و از دوستان تکنیکالیست کمک بگیرید ...شاید با بازی حقوقی ها معادلات تکنیکالیست ها بهم بخوره ولی بازم استفاده کردن از نمودار های تکنیکال خالی از لطف نباشه .... من حفاری رو از لحاظ بنیادی خوب میدونم و همینطور صنعتشو عالی میدونم در کل من همیشه خرید هامو رو سهمای بنیادی و تو کف قیمتی میخرم تا خیالم راحت باشه مثلا همین حفاری رو 230 خرید داشتم و محدوده 300 فروختم ولی این بار دقیقه رو مرز 320 خرید کردم چون احتمال میدادم 320 رو رد کنه و سطوح قیمتی جدیدی رو ببینه اما نشد و من شکست خوردم هر چند هنوز بازی تموم نشده .....در اینکه حفاری شمال اینده خوبی داره شکی نیست حتی اگه نتونیم اینده بازار رو خوب بدونیم ولی اینده حفاری خوبه ...
    راستش یکی از دوستان به من گفت که دکل های حفاری رو بنیاد داره براش وارد میکنه که خیلی میتونه معنی دار باشه
    دوست عزیز بازم تاکید میکنم در خرید حفاری عجله نکن بذار قشنگ بازی روشن بشه و سهم خودشو پیدا کنه
    ریسک از آنجایی ناشی می‌شود که ندانید در حال انجام چه کاری هستید.

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی payan آواتار ها
    تشکر شده 597 بار در 143 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط آریو نمایش پست ها
    دوست عزیزم payan جان من شاگرد شما هستم
    در مورد خرید حفاری شمال کمی بیشتر دقت کنید و از دوستان تکنیکالیست کمک بگیرید ...شاید با بازی حقوقی ها معادلات تکنیکالیست ها بهم بخوره ولی بازم استفاده کردن از نمودار های تکنیکال خالی از لطف نباشه .... من حفاری رو از لحاظ بنیادی خوب میدونم و همینطور صنعتشو عالی میدونم در کل من همیشه خرید هامو رو سهمای بنیادی و تو کف قیمتی میخرم تا خیالم راحت باشه مثلا همین حفاری رو 230 خرید داشتم و محدوده 300 فروختم ولی این بار دقیقه رو مرز 320 خرید کردم چون احتمال میدادم 320 رو رد کنه و سطوح قیمتی جدیدی رو ببینه اما نشد و من شکست خوردم هر چند هنوز بازی تموم نشده .....در اینکه حفاری شمال اینده خوبی داره شکی نیست حتی اگه نتونیم اینده بازار رو خوب بدونیم ولی اینده حفاری خوبه ...
    راستش یکی از دوستان به من گفت که دکل های حفاری رو بنیاد داره براش وارد میکنه که خیلی میتونه معنی دار باشه
    دوست عزیز بازم تاکید میکنم در خرید حفاری عجله نکن بذار قشنگ بازی روشن بشه و سهم خودشو پیدا کنه
    با سلام
    اول اینکه ببخشید نتونستم زودتر عرض ارادت و مراتب تشکر خودم رو خدمتتون ابراز کنم ولی بدون تعارف تو این چند وقته که افتخار حضور دارم راهنمایی ها و نقطه نظرات شما رو بسیار دقیق و موشکافانه دیدم .
    و امید دارم بتونم محبتهای شما (الی الخصوص) و سایر بزرگواران را منت دار باشم .
    تقدیر , تقویم انسانهای عادی و تغییر , تدبیر انسانهای عالی است ...

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید payan از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها
    تشکر شده 27,005 بار در 4,769 ارسال
    خبر از یکی از استیشن ها میگه که در معاملات امروز سازمان خصوصی سازی حفاری هاشو با ساتا و صبا تامین کد به کد میکرد

جایگزین دکل حفاری 118 وارد چرخه عملیات می شود

معاون مدیرعامل شرکت حفاری شمال در عملیات، از خرید یک دکل جدید و جایگزینی آن با دکل آسیب دیده 118 در حادثه نفت شهر تا پایان خردادماه سال جاری خبر داد.

به گزارش شرکت حفاری شمال، اسفندیار جهانگیری، معاون مدیرعامل در عملیات این شرکت، در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران گفت: در بخش خشکی تا پایان خردادماه سال جاری یک دستگاه حفاری به جای دستگاه حفاری 118 که در حادثه نفت شهر آسیب دید وارد چرخه عملیات می شود.

دکل حفاری 118 شرکت حفاری شمال در خردادماه سال 1389 پس از حفر 613 متر حفاری در نفت شهر دچار آتش سوزی شد.

جهانگیری از افزایش ناوگان دریایی در سال جاری خبر داد و گفت: با خرید دو دستگاه حفاری دریایی جدید از چین، به زودی این شرکت در خلیج فارس نیز اعلام حضور می کند.

وی از انجام حفاری های افقی در حوزه فعالیت شرکت نفت مناطق مرکزی خبر داد و گفت: شرکت حفاری شمال از نظر دانش و تجهیزات در بخش حفاری های افقی نیز در سال جاری به خودکفایی می رسد.

جهانگیری با بیان اینکه نیاز کارفرمای شرکت حفاری شمال در دریای خزر (شرکت نفت خزر) برای دریافت خدمات حفاری در حال افزایش است، اظهار کرد: با توجه به نیاز رو به رشد خدمت رسانی در حوزه خزر، شرکت حفاری شمال رسالت خود را بر مبنای توسعه ناوگان دریایی بنیان نهاده است
    ریسک از آنجایی ناشی می‌شود که ندانید در حال انجام چه کاری هستید.

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر (6) مجيد رادمنش آواتار ها
    تشکر شده 24,885 بار در 4,797 ارسال
    ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۰ (۱۱:۲۲ق.ظ)

حفاري نخستين چاه در فاز 14 پارس جنوبي آغاز شد
    خبرگزاري موج - حفاري نخستين چاه در فاز 14 پارس جنوبي از ديروز (30 ارديبهشت) آغاز شد.

به گزارش موج به نقل از پايگاه اطلاع رساني شركت ملي نفت ايران، سعيد ستاري نائيني جانشين مدير پروژه طرح توسعه فاز 14 پارس جنوبي با اعلام اين خبر، گفت: دهمين سكوي دكل حفاري پارس جنوبي در فاز 14 پارس جنوبي، پيش از نصب جكت در اين فاز عمليات حفاري خود را به منظور حفاري يك حلقه چاه توصيفي و 10 حلقه چاه توليدي روز گذشته آغاز كرد.

وي تصريح كرد: تعداد 2325 نفر نيروي انساني در فاز 14 پارس جنوبي مشغول به كارهستند و پيشرفت عمليات حفاري طرح توسعه فاز 14 پارس جنوبي معادل 14.10 درصد است.

ستاري نائيني با اشاره به مشخصات طرح توسعه فاز 14 پارس جنوبي گفت: اين طرح شامل 4 سكوي دريايي هركدام به ظرفيت 500 ميليون فوت مكعب در روز،44 حلقه حلقه توليدي و 2 خط لوله زيردريايي 32 اينچ و در كل به طول 260 كيلومتر مي شود.

جانشين مدير پروژه طرح توسعه فاز 14 پارس جنوبي افزود: 2خط لوله دريايي 18 اينچ جمعا به طول 18 كيلومتر و پالايشگاه خشكي به ظرفيت 2000 ميليون فوت مكعب در روز را ازديگر مشخصات طرح توسعه فاز 14 پارس جنوبي عنوان كرد.

http://www.mojnews.com/fa/Miscellane..._News&r=772819

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید مجيد رادمنش از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال امیر2309 آواتار ها
    تشکر شده 5,894 بار در 1,749 ارسال
    نوشته شده توسط خبرنگار
    یکشنبه, ۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ساعت ۰۵:۰۲

حفاری شمال

اخبار و زمزمه هایی که از سوی شرکت حفاری شمال در بازار سرمایه به گوش می رسد حاکی از آنست که شرکت سرمایه گذاری صبا تامین تصمیم دارد جهن حضمور در هیئت مدیره این شرکت سهام شرکت حفاری شمال را بطور گسترده از بازار سرمایه جمع آوری نماید
    www.mahak-charity.org

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید امیر2309 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ع-خاکسار قیری آواتار ها
    تشکر شده 7,691 بار در 427 ارسال
    بدون هیچ تحلیلی سهم را صف فروش کرده بودند برای 25ریال که کمتر ساخته بود اون 298 ریال که ساخته رو ندیدند!!!
    پتانسیل اینده سهم + انجام شدن معامله بلوکی که تا صف میشد دولت عرضه میکرد+ گروه خوب......
    امسال یه چندتا دکل خریداری کرده که شروع بکار میکند اولین دکل تا یه ماه دیگه میاد درامد اون دکل روزانه حدود37میلیون تومانه
    من هرجور بررسی میکردم فروختنی نبود
    فملی هم جزء بهترین سهمهای بازار هست
    میرم مجمع و افزایش سرمایه با این دوسهم تا خدا چه خواهد

16. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید ع-خاکسار قیری از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 51 بار در 14 ارسال
    معاملات حفاري شمال به اين شكل هست كه اول سهامدار عمده با اوردر هاي 100 هزار تايي ميچينده تو صف فروش بعد بقيه رو تحريك براي چيدن صف ميكنه بعد بدون اينكه حجم صف كم بشه خودش از جلوي صف به آخر صف ميبره در نهايت برا بقيه رو بر ميداره ....اما چه فايده ما چه بخوايم چه نخوايم داره افت ميكنه ديگه نيازي به اين بازي ها نيست ...
    حفاري تو يكي رو ديگه با ضرر نميفروشم...بذار تبيه بشم كه تو بازاري كه صاحب نداشت نوسان گيري نكنم

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ARYO از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر (6) مجيد رادمنش آواتار ها
    تشکر شده 24,885 بار در 4,797 ارسال
    تهران - نخستين و مرتفعترين دستگاه كامل حفاري چاههاي نفت و گاز كشور با حضور وزير دفاع به شركت ملي حفاري ايران تحويل شد.

به گزارش ايرنا از اداره تبليغات دفاعي وزارت دفاع، همزمان با ايام حماسه فتح خرمشهر، نخستين و مرتفعترين دستگاه كامل حفاري چاههاي نفت و گاز كشور كه به دست متخصصان زبده و كارآمد مجتمع صنعتي فجر شيراز سازمان صنايع دفاع وابسته به وزارت دفاع طراحي و ساخته شده است با حضور سردار احمد وحيدي وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح، مقامات وزارت نفت و مسئولان استان فارس در شيراز به شركت ملي حفاري ايران تحويل شد.
    سردار وحيدي در مراسم پايان ساخت و تحويل اين دستگاه حفاري گفت: امروز به بركت اين ايام خجسته يكي از آرزوهاي ديرپاي صنعت نفت كشور تحقق يافت و مديران، متخصصان و كارگران مجرب و سختكوش مجتمع صنعتي فجر شيراز سازمان صنايع دفاع موفق شدند نخستين و مرتفعترين دستگاه كامل حفاري چاههاي نفت و گاز را با فناوري بومي در كشور طراحي و توليد كنند و عصر جديدي در ساخت و تامين تجهيزات صنعت نفت كشور پديد آورده تجلي ديگري از تحريم شكني را به منصه ظهور برسانند.

وي در تشريح ويژگيهاي اين دستگاه اظهار داشت: دستگاه كامل حفاري داراي 1.300.000 پوند ظرفيت، 56 متر ارتفاع از سطح زمين، 330 تن وزن سازه و عمق حفاري آن 7500 متر است.

وزير دفاع افزود: اين دستگاه شامل بخشهاي مكانيك، هيدروليك، پنوماتيك، برق قدرت و الكترونيك سازه و سيالات است كه كارشناسان مجتمع صنعتي فجر شيراز با كار مطالعاتي ، فني با همكاري دانشگاه و بخش خصوصي موفق به ساخت آن شدند.

وحيدي ادامه داد: وزارت دفاع زير ساختهاي لازم را براي توليد اين نوع دستگاههاي فراهم كرده و در حال حاضر با قيمتي رقابتي مطابق با كيفيت و استانداردهاي روز دنيا قادر به تامين نيازهاي مختلف صنعت حفاري كشور است.

وي خاطرنشان كرد: در حال حاضر وزارت دفاع با بكارگيري توانمندي، تخصص و تجارب خود در سه حوزه استراتژيك انرژي، حمل و نقل و ارتباطات، ظرفيتهاي خالي خود را در خدمت توسعه ملي قرار داده است.

وزير دفاع در پايان با قدرداني از تلاش مديران، متخصصان و كارگران مجتمع صنعتي فجر شيراز سازمان صنايع دفاع تاكيد كرد: جهاد اقتصادي اقتضا ميكند با حداكثري سازي بهرهوري در كشور ضمن اشتغالزايي مولد، توليد و ثروت ملي را در همه عرصهها افزايش دهيم.

http://www.irna.ir/NewsShow.aspx?NID=30404290

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید مجيد رادمنش از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 13 از 112 نخست ... 3101112131415162363 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع