صفحه 20 از 52 نخست ... 101718192021222330 ... آخرین
نمایش نتایج: از 191 به 200 از 519

موضوع: "" شغل اصلی بچه های بورسی چیه؟؟؟ ""

عضو جدید
    تشکر شده 114 بار در 7 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط آمن نمایش پست ها
    ماهور جونم خدا نکنه یه روزی ما متولد 48 بشیم و عقلمون در جا بزنه عزیزم.. بزار حساب و کتاب کنم متولد 48 یعنی چند سال ؟؟؟یعنی 43 سال.............اوووووووووووووو ووووووووووووووووو ..خیلی زیادددددددددددددددده...
    می دونی تا اون موقع چند تا کتاب خوندیم،چندصدتا آدم خوب و بد دیدیم؛چقدر مرام و معرفت از پدرامون یاد گرفتیم و بزرگ شدیم؟؟ چقدر پخته و جافتاده شدیم ؟؟یه 14 سالی وقت داریم؛ البته من
    مثل اون تبلیغ صاایران نباید بشیم .... که ملت پشت سرمون بگن هر روز بدتر از دیروز ...
    آمن عزیز
    مگه تا 43سالگیمون چه قدر راهه؟مگه این بیست و چند سال خیلی طول کشید؟
    بنشین برلب جوی و گذر عمر ببین.

عضو عادی
    تشکر شده 314 بار در 54 ارسال
    احمد هستم از مشهد
    درگير ارشد ميكروبيولوژي ام
    28 سالمه و فعلا نياز مالي ندارم و به غير از درس تمام وقت تمركزم در بورسه البته قبلش روزي 12 ساعت توي فيسبوك بودم و چند تا گروه و پيج مديريت مي كردم كه ديگه حضورمو كمتر كردم چون اين روزاي آخر تجـــــــــــــرد هم داره يواش يواش مي گذره و بايد به فكر اقتصاد خانواده بود....

از اين گروه چيزاي خوبي ياد گرفتم و سعي مي كنم اگه نكته اي ياد بگيرم كه به درد دوستان بخوره توي اين انجمن بگم

شاد باشيد....

عضو عادی payan آواتار ها
    تشکر شده 597 بار در 143 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط نرگس نمایش پست ها
    آمن عزیز
    مگه تا 43سالگیمون چه قدر راهه؟مگه این بیست و چند سال خیلی طول کشید؟
    بنشین برلب جوی و گذر عمر ببین.
    انگار دیروز بود 17 یا 18 سالم بود و همیشه آرزو میکردم 24 ساله بشم . خوش تیپ بشم . بزرگ بشم ...
    ولی حیف که یه وقت به تقویم نگاه کردم دیدم از 24 سالکی ام 16 سالم گذشته . هیچ نفهمیدم چطور گذشت .
    ولی خاطره هاش خیلی قشنگه ...
    پیرشید جوونا
    همچیییییییین ، انگاری من پیرم
    تقدیر , تقویم انسانهای عادی و تغییر , تدبیر انسانهای عالی است ...

عضو عادی
    تشکر شده 88 بار در 16 ارسال

سعید هستم
    31 ساله
    فوق دیپلم حسابداری
    کرمانشاه
    کارمند بیمه آسیا
    از سال 89 در بورس فعالیت می کنم

5. 19 کاربر به خاطر ارسال مفید saeed_kazemiyan از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 11,142 بار در 1,753 ارسال
    ....مهربانم....قطره بارانم...سوسکم......متولد اول اذر 56....سنه 17 جمادی الاول 1389...4 اوگوست 1979....2585 یزدگردی....14 برومیر مطابق با تقویم انقلاب فرانسه....خلاصه کاری نداریم ما اومدیم دیگه...به هر چیزی میخورم بجز پزشک...از هنر پیشه سینما بگیر تا دوبلور وخواننده و مواد فروش بگیر تا راهزنو قطاع الطریق به من چسبوندن...دشمن غریزی سهم بندازو سهم چاق کنو سفته بازو کفتر بازو تل باز....
    ...چندین مدالو کاپ و لوح تقدیر از مبارزاتم در فرومهای مختلف بورسی به ارمغان دارم و بارها در تالارهای مختلف در مقاطع زمانی خاص تاریخ ساز شدم.....اهم اونها نابود کردن تالار بورس بمدت 4 روز طوری که سایت تعطیل شد...5 بار بسته شدن ایدی در سایت بورکس علیرغم اینکه فرزاد نون قندی رفیق فاب منه....فحش کاری با نصف تحلیلگرای الکی تالارها و قرار دعوا گذاشتن...باور کنید با حمید اعرابی قرار خون گذاشتم سالعت 4 شب که کاظم نانچکو واسطه شد.....البته حمید الان از دوستای خوبو عزیز منه....فقط یه مقدار دودره و بیو جدانه که من برا همین بیشتر از قبل دوسش دارم...
    ...حالا میگید شغلم چیه...هیچی ...الکی الکی...اقایون بخونند ..می ..می...پزشک شدم...بی هیچ علت خاص و دلیل مشخصی...اینرشته رو از مولای جان و جهانم ابا عبدالله دارم...بعدا قضیه اشو مفصل براتون تعریف میکنم...تا جونتون در اد......البرز درس خوندم...سال سوم کمترین نمره انضباط یه بخشو گرفتم...از بس از دیوار دبیرستان میپریدم میرفتم جلوی دبیرستان دخترانه....یاد پریناز بخیر...هییی... چقدر مثبت بودم اونروزا......میخواستم مرد زندگیش بشم...سعادت نصیبش نشد....خدا از ناظم سال 4 نگذره انقدر منو با خط کشو کابل زد..همشم بخاطر فرار ازم درسه... دستش زیر ساطور....
    ....پزشکیرو دانشگاه ازاد تهران خوندم...بهترین دوران زندگی من بود....و فراموش نشدنی....چقدر بخشارو دودر میکردیم...کار عملیم 20 بود...بخیه سوند ختنه cpr....فقط یه بار افتادم اونم اناتومی عملی تنه بود سال 3...تموم شد رفتیم لرستان...اخه عاشق شده بودم شیکست عشقی خوردم گفتم برم یه جایی خودمو گم و گور کنم....اما ..نم پاره شد...اخه بگو کسی بخاطر دختر جلای وطن میکنه....هر شب فحشش میدم......شرمنده ام...من دروغ تو خونم نیست...پدرم لرستان دراومد 4 سال...در عین اینکه بهترین دوران زندگیم بود...اونجا از سوسولی دراومدم مرد شدم....قبلش سیبیل داشتم ولی مرد نبودم...ولی اونجا مرد شدم...
    ...اونجا همه چی یاد گرفتم...صداقت..مردی...روراستی ...کلی حرف زشت وفحشای چارواداری و حرکات قبیح یاد گرفتم...خیلی بدردم خورد.......و البته الانم میخوره...
    ....بورسم از سال اول دانشگاه....18 ساله که بورس بازم...واقعنا...جدی میگم....سابقه ام از همه تون بیشتره...اما قد کلمم از صورتای مالی و تکنیک مکنیک سرم نمیشه....بزار برم بالا رو بخونم ببینم بقیه دیگه چی نوشتن...
    ...بچه ندارم...البته زن هم ندارم...ولی نمیدونم شاید بچه داشته باشم...ولی چطور ممکنه؟...اخه زن ندارم...حالیم نمیشه...
    .....اولین سهمی که خریدم ازمایش بود...بعد گروه بهمن...سود های هنگفت و ضررهای هنگفت گردم.....صبحها مسوول فنی یه کلینیک ترک اعتیادم بعد از ظهر هم میرم بیمارستانی کلینیکی درمانگاهی کشیک میدم....خلاصه زندگی میگذره...توقع زیادی از سرزمین ادما نداریم....
    ....به عدد موهای سرم دوست و رفیق دارم....از رییس شرکتو کارگزار و ابدارچی و تحلیلگر تکنیکال کارو فاندامنتال کار و گچ کارو بنا و....خلاااصهه...
    ...ایدی مهربان پسر منه....با همین وضعیت نامانوس و بیقاعده خلقش کردم و پرورشش دادم و بزرگش کردم و به اینجور نوشتن و نثر عادتش دادم و اصرار دارم....
    ...مخلص همه تونم هستم...صداقت بی ریایی و رک بودن رو دوست دارم...پولم خیلی دوست دارم....
    ...میمیرم برا این تاپیکای معارفه...هی میشینی خالی بندی مینویسی از خودت تعریف میکنی...بقیه رم گاگول فرض میکنی...........

عضو فعال پرریسک آواتار ها
    تشکر شده 121,457 بار در 6,798 ارسال
    با سلامم.
    اسمم رو دیگه همه می دونن ...اسمم جعفر هست....سید هم هستم.....
    لیسانس عمران ..البته اخراشه بگیرم....27 ساله ..متولد روستای نوراباد مرند......از سال 1370ساکن ارومیه...
    در مورد شغل هم در کار ملک وساختمان سازی در کنار برادران مشغولیم والبته پرتفوی بورسی برادران هم دادن دست من ........
    از سال 84 با بورس اشنا شدم توسط برادر بزرگترم...
    تا سال 88 فعالیت خاصی نداشتم ..از 88فعالیتم بیشتر شد ...از سال 90 هم شروع کردیم یه کم اصولی تر بازار رو دنبال کردن...
    از اینکه در جمع دوستان هستم خوشحالم ...
    ویرایش توسط پرریسک : 2012/05/09 در ساعت 16:56

عضو فعال sourena آواتار ها
    تشکر شده 5,327 بار در 1,077 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط پرریسک1 نمایش پست ها
    با سلامم.
    اسمم رو دیگه همه می دونن ...اسمم جعفر هست....سید هم هستم.....
    لیسانس عمران ..البته اخراشه بگیرم....27 ساله ..متولد روستای نوراباد مرند......از سال 1370ساکن ارومیه...
    در مورد شغل هم در کار ملک وساختمان سازی در کنار برادران مشغولیم والبته پرتفوی بورسی برادران هم دادن دست من ........
    از سال 84 با بورس اشنا شدم توسط برادر بزرگترم...
    تا سال 88 فعالیت خاصی نداشتم ..از 88فعالیتم بیشتر شد ...از سال 90 هم شروع کردیم یه کم اصولی تر بازار رو دنبال کردن...
    از اینکه در جمع دوستان هستم خوشحالم ...

خوب جناب پرریسک تقریباً هم رشته هم هستیم
    خلاصه نقشه بردار خواستی در خدمتیم
    آخرین شرکتی که کارمندش بودم همون مپنای فلک زده خودمونه که واقعاً از هر نظر عالی به کارمنداش سرویس میده
    اینکه دیگه گل سرسبد شرکتها برای یک مهندس فنی باشه ولی من یکی دیگه متقاعد شدم خودم برای خودم کار کنم و ارباب خودم باشم تا خدا چی بخواد

عضو فعال پرریسک آواتار ها
    تشکر شده 121,457 بار در 6,798 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط sourena نمایش پست ها
    خوب جناب پرریسک تقریباً هم رشته هم هستیم
    خلاصه نقشه بردار خواستی در خدمتیم
    آخرین شرکتی که کارمندش بودم همون مپنای فلک زده خودمونه که واقعاً از هر نظر عالی به کارمنداش سرویس میده
    اینکه دیگه گل سرسبد شرکتها برای یک مهندس فنی باشه ولی من یکی دیگه متقاعد شدم خودم برای خودم کار کنم و ارباب خودم باشم تا خدا چی بخواد
    خدمت از ماست....
    در مورد کار هم بنده معتقدم تا زمانی که فرد سرمایه ای از خود نداشته باشد باید برا فراهم اوردن این سرمایه در جایی مشغول شود ولی اگر سرمایه داشته باشد یا سرمایه توانست بعد مدتی فراهم کند نیازی نمی بینم برا کار در جایی واگر فرد بتواند خودش گلیم خودش رو از اب بکشه بیرون بهتره.....همین بورس بهترین مکان درامدزایی البته برا بلدش ....مسکن بهترین درامدزایی وبا کمترین ریسک ....
    محیط کاری وکارمندی انسان رو محافظه کار به بار می یاره .....البته این نظر منه شایدم اشتباه فکر می کنم ....ولی خوب افرادی که برا خود کار کردن در اطراف بنده در عرض دو سه سال به همه چی رسیدن ...هم مادی هم معنوی...

محیط کاری وکارمندی وشغل ثابت یک حسنی که داره ارامش اعصاب وخیال هست ومیدونی که سر برج یه چیزیی دستت رو میگیره ولی گفتم کسی مدیریت سرمایه کنه هیچ وقت به مشکل برنمیخوره....

نقل قول نوشته اصلی توسط مهربان نمایش پست ها
    ....مهربانم....قطره بارانم...سوسکم......متولد اول اذر 56....سنه 17 جمادی الاول 1389...4 اوگوست 1979....2585 یزدگردی....14 برومیر مطابق با تقویم انقلاب فرانسه....خلاصه کاری نداریم ما اومدیم دیگه...به هر چیزی میخورم بجز پزشک...از هنر پیشه سینما بگیر تا دوبلور وخواننده و مواد فروش بگیر تا راهزنو قطاع الطریق به من چسبوندن...دشمن غریزی سهم بندازو سهم چاق کنو سفته بازو کفتر بازو تل باز....
    ...چندین مدالو کاپ و لوح تقدیر از مبارزاتم در فرومهای مختلف بورسی به ارمغان دارم و بارها در تالارهای مختلف در مقاطع زمانی خاص تاریخ ساز شدم.....اهم اونها نابود کردن تالار بورس بمدت 4 روز طوری که سایت تعطیل شد...5 بار بسته شدن ایدی در سایت بورکس علیرغم اینکه فرزاد نون قندی رفیق فاب منه....فحش کاری با نصف تحلیلگرای الکی تالارها و قرار دعوا گذاشتن...باور کنید با حمید اعرابی قرار خون گذاشتم سالعت 4 شب که کاظم نانچکو واسطه شد.....البته حمید الان از دوستای خوبو عزیز منه....فقط یه مقدار دودره و بیو جدانه که من برا همین بیشتر از قبل دوسش دارم...
    ...حالا میگید شغلم چیه...هیچی ...الکی الکی...اقایون بخونند ..می ..می...پزشک شدم...بی هیچ علت خاص و دلیل مشخصی...اینرشته رو از مولای جان و جهانم ابا عبدالله دارم...بعدا قضیه اشو مفصل براتون تعریف میکنم...تا جونتون در اد......البرز درس خوندم...سال سوم کمترین نمره انضباط یه بخشو گرفتم...از بس از دیوار دبیرستان میپریدم میرفتم جلوی دبیرستان دخترانه....یاد پریناز بخیر...هییی... چقدر مثبت بودم اونروزا......میخواستم مرد زندگیش بشم...سعادت نصیبش نشد....خدا از ناظم سال 4 نگذره انقدر منو با خط کشو کابل زد..همشم بخاطر فرار ازم درسه... دستش زیر ساطور....
    ....پزشکیرو دانشگاه ازاد تهران خوندم...بهترین دوران زندگی من بود....و فراموش نشدنی....چقدر بخشارو دودر میکردیم...کار عملیم 20 بود...بخیه سوند ختنه cpr....فقط یه بار افتادم اونم اناتومی عملی تنه بود سال 3...تموم شد رفتیم لرستان...اخه عاشق شده بودم شیکست عشقی خوردم گفتم برم یه جایی خودمو گم و گور کنم....اما ..نم پاره شد...اخه بگو کسی بخاطر دختر جلای وطن میکنه....هر شب فحشش میدم......شرمنده ام...من دروغ تو خونم نیست...پدرم لرستان دراومد 4 سال...در عین اینکه بهترین دوران زندگیم بود...اونجا از سوسولی دراومدم مرد شدم....قبلش سیبیل داشتم ولی مرد نبودم...ولی اونجا مرد شدم...
    ...اونجا همه چی یاد گرفتم...صداقت..مردی...روراستی ...کلی حرف زشت وفحشای چارواداری و حرکات قبیح یاد گرفتم...خیلی بدردم خورد.......و البته الانم میخوره...
    ....بورسم از سال اول دانشگاه....18 ساله که بورس بازم...واقعنا...جدی میگم....سابقه ام از همه تون بیشتره...اما قد کلمم از صورتای مالی و تکنیک مکنیک سرم نمیشه....بزار برم بالا رو بخونم ببینم بقیه دیگه چی نوشتن...
    ...بچه ندارم...البته زن هم ندارم...ولی نمیدونم شاید بچه داشته باشم...ولی چطور ممکنه؟...اخه زن ندارم...حالیم نمیشه...
    .....اولین سهمی که خریدم ازمایش بود...بعد گروه بهمن...سود های هنگفت و ضررهای هنگفت گردم.....صبحها مسوول فنی یه کلینیک ترک اعتیادم بعد از ظهر هم میرم بیمارستانی کلینیکی درمانگاهی کشیک میدم....خلاصه زندگی میگذره...توقع زیادی از سرزمین ادما نداریم....
    ....به عدد موهای سرم دوست و رفیق دارم....از رییس شرکتو کارگزار و ابدارچی و تحلیلگر تکنیکال کارو فاندامنتال کار و گچ کارو بنا و....خلاااصهه...
    ...ایدی مهربان پسر منه....با همین وضعیت نامانوس و بیقاعده خلقش کردم و پرورشش دادم و بزرگش کردم و به اینجور نوشتن و نثر عادتش دادم و اصرار دارم....
    ...مخلص همه تونم هستم...صداقت بی ریایی و رک بودن رو دوست دارم...پولم خیلی دوست دارم....
    ...میمیرم برا این تاپیکای معارفه...هی میشینی خالی بندی مینویسی از خودت تعریف میکنی...بقیه رم گاگول فرض میکنی...........
    مهربان درود بر تو
    با نوشته زیبات خیلی حال کردم مثل همون حظی که از نوشته های ابراهیم نبوی میبرم!حالا ربطی داره نمیدونم
    خلاصه ما رو هم جز هوادارهات بدون . شاید چون منهم متولد آذرم البته هفتمش به سال 54 سریع احساس نزدیکی کردم!

نقل قول نوشته اصلی توسط محمد صالحی نمایش پست ها
    فوری فوری
    تشکر نکنید من دکی را کاملا میشناسم هر کسی مایل بود پیغام بده تا معرفی کنم دکیا از خودش بهتر

دکتر که خودش با معرفیش کولاک کرد اما فکر کنم از زبان شما هم شنیدنی (خوندنی)باشه

12. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید sourena از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 20 از 52 نخست ... 101718192021222330 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)