صفحه 102 از 121 نخست ... 2529299100101102103104105112 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,011 به 1,020 از 1210

موضوع: گلوكوزان ( غگل )

عضو فعال
    تشکر شده 24,089 بار در 4,309 ارسال

پاسخ : گلوكوزان ( غگل )

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    نتونستی مدرک بیاری و علنا دروغ گفتی.
    اون کسایی هم که زیر پست تو لایک کردند اونا هم در دروغگویت شریک اند.
    چطور میشه من مخالف غگل 150 تومنی باشم ولی حرف از غگل 820 تومنی بزنم!!!مرغ پخته هم از این حرف خنده اش میگیره.
    حیف آدم وقت باارزشش رو برای افرادی مثل شما هدر بده،بمونید در جهالت

پسر جان مثل اینکه شما حالت خوش نیست حتما یک دکتر خودتون را نشون بدهید . شما چکار دارید به کسانی که زیر پست ها را لایک می کنند یا نه ! شما با یک نفر دیگه بحث می کنی چرا پای بقیه را وسط می کشی!

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید رادین1 از ایشان تشکر کرده است:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,519 بار در 9,926 ارسال

تو چند سالته بمن میگی پسر؟
    شاید من همسن تو پسر داشته باشم.چند سالته؟
    خجالت هم خوب چیزیه.طرف بیست سالش نیست حرف های گنده میزنه.
    کی با تو کار داره نخود هر آش شدی.راهتو بکش برو.سر بحث دو نفر نیا با لایک کردن طرف انتخاب کنی.مردم رو خر فرض نکن.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط رادین1 نمایش پست ها
    پسر جان مثل اینکه شما حالت خوش نیست حتما یک دکتر خودتون را نشون بدهید . شما چکار دارید به کسانی که زیر پست ها را لایک می کنند یا نه ! شما با یک نفر دیگه بحث می کنی چرا پای بقیه را وسط می کشی!
    الان همچین پستی من زده بودم برام تاپیک با عناوین زشت میزنند ولی ببینید چه راحت بمن توهین میکنه ولی هیچ کس عین خیالش نیست
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) جان اسنو. آواتار ها
    تشکر شده 10,038 بار در 1,951 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط جان اسنو. نمایش پست ها
    دوستان بهتر نیست بحث های حاشیه ای رو بزاریم ، بزارید ، و البته یه عده بزارند کنار . ما همه اومدین اینجا و از وقت و انرژیمون زدیم تا تو این وانفسا سود کنیم نه اینکه این انرژی رو تو بحث های حاشیه ای هدر بدیم .

غگل امروز از نظر من فرصت خرید بود عالی معامله شد پر حجم و پر توان ضمن اینکه چارتش هم داشت داد می زد . گزارش ماهانه نسبتا خوبش هم دقیقا تو اون تایمی که باید بلند میشد فرستاده شد . اقای سجاد اروم بورس هم یکی از تحلیل گران خوب اینجا هستن و کاملا قابل احترام

به عمل کار برآید

best to love
    ...Helping hands are more valuable than praying lips

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید جان اسنو. از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال امام قلی خان آواتار ها
    تشکر شده 5,372 بار در 1,383 ارسال

نتونستی مدرک بیاری و علنا دروغ گفتی.
    اون کسایی هم که زیر پست تو لایک کردند اونا هم در دروغگویت شریک اند.
    چطور میشه من مخالف غگل 150 تومنی باشم ولی حرف از غگل 820 تومنی بزنم!!!مرغ پخته هم از این حرف خنده اش میگیره.
    حیف آدم وقت باارزشش رو برای افرادی مثل شما هدر بده،بمونید در جهالت

سلام اروم بورس خان
    من که مثل شما هی آنلاین نمیشوم ببینم دیگران چه می گویند یا در موردم چه می گویند.عذر خواهی نمی نمایم. حتی همین پست که نقل قول نمودی از خودت را اصلش را دیگران ببینند که قبلش با دیگران بحث می نمودی و نوشتی کن نفر دلخور می باشد و بالایش را عمدا در نقل قول اینجا نیاورده ای.مدتی هم در تالار از غگل بد نوشتی که تالار پریده پست هایش و برای همین با اعتماد به نفس می کویی یک پست بیاور. زیر بعضی پست ها که گفتند گران و کذاست غگل هم لایک نموده ای اگر مبنا لایک نمودن باشد کما اینکه اینجا به لایک دیگران بیخود گیر می دهی. مغلطه بزرگ این می باشد که بله. شما هیچ کجا به غگل 150 تومنی یا 200 تومنی یا همین حدود گیر نداده ای چون اصلا در ظاهر این قیمت ها را مشاهده ننموده است. ولی قبل از افزایش این حرف ها را زده ای کما اینکه برای ختراک گفتی و بعد از افزایش و افت و شکست قیمت مغطله نمودی.برخی پست هایت هم که در انجمن بحث می شده و بحث بوده پاک نموده اند.من هم حال گشتن و حفاری گذشته را ندارم.هی چندین نفر را سیبل ننما و سهامی که در قدیم داشته اند را دنبال کن.اینجا همه دنبال سود و کمی شادی و دوستی می باشند. من هم عمرم تمام است. وقتی مردم خوشحال باش و فکر کن مرگم عذرخواهی از تو بوده است. عجب گیری نمودم آخر عمری.دیگر جوابت را نمی دهم
    با تشکر
    مرگ بر زالوصفتان
    مرگ بر حسود و مغرضان
    مرگ بر سر در کار دیگران کنندگان
    نه محقق بود نه دانشمند چارپایی بر او کتابی چند
    از هم ندوشیم.
    با هم بنوشیم.

تو یه آدم دم مرگ نیستی ولی مطمئنا دروغگوی کاربلدی هستی.
    اون سه تا مرگ هم میاد سراغ خودت.چون اورم بورس فقط حقایق رو نوشته ولی برخی جاهلان و سهامداران متعصب و برخی سفته بگیران تحمل حقایق رو ندارند.
    تو از این سه تا در رده اول هستی البته جاهل دروغگو.
    وسلام.
    الان دوباره بر علیه ام تاپیک میزنند.

11. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(1) mohsen ho آواتار ها
    تشکر شده 51,816 بار در 9,356 ارسال

سهامدارعمده شرکت تقریبا50درصد کل شرکت را داشت .... که بعد ازمجمع تجدید دارایی از رنج 700استارت فروش زد وتا1500تکمیل کرد!!
    متوسط1000تومان بیش از2.5میلیارد سهم فروش زد در رالی های ابتدای سال
    حال سهم کف های متعددی را در گروه غذایی درحال ثبت کردن هست با شناوری بسیارسنگینی که داره
    نکته جالب استارت حریدهای سهامدارشرکت بعد از مدت ها !..... 325 معادل قیمت کف اوپن پس ازتجدید نقطه جذابی هست ...... در واچ

13. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mohsen ho از ایشان تشکر کرده اند:

درود
    در وضعیت فعلی نمودار غگل بدک نیست روند نزولی خیلی ضعیف شده ولی هنوز مثبت های قویی نخورده که بگیم کامل پایان یافته.
    امروز در حال واکنش به حمایت 387 تومن بود که با برخورد به اون کف ،رنج های مثبت روی سهم زده شد.
    بنظر من اگر در روزهای آینده بتونه سه چهار تا مثبت قوی و پرحجم بخوره و خودش رو بالای 500 تومن تثبیت کنه و بعد از یه مدت بره سر وقت مقاومت 600 تومن، اون وقت هم مقاومت 600 تومن شکسته میشه هم روند نزولی پایان میپذیره و پرنوسان میره بالا ولی چنانچه در سه چهار روز اینده نتونه مثبت قوی بخوره احتمال اینکه حمایت 387 تومن رو از دست بده هست و
    اون وقت دو تا حمایت 350 و 320 تومن کف های جدید سهم ممکنه باشند.
    ولی در کل بنظر میاد سهم دیگه جون زیادی برای نزول نداره و بیشتر اصلاح رو خورده حالا از کی و در چه قیمتی برگرده جو بازار هم در این قضیه سهیمه.
    به احتمال زیاد غگل کف خود رو در 341 تومن زده یا اگر هم نزده باشه نهایت تا 320 تومن میتونه بیاد ولی به احتمال زیاد کف سهم زده شده.
    با امدن سهم به بالای 400 تومن باید منتظر شروع یه موج صعودی پرنوسان بود.
    من اینطور فکر میکنم.
    .
    .
    .
    .
    .
    "قابل توجه افردا منظوردار"
    شما میتونند این پست رو نادیده بگیرید و بعدا بگویید اورم بورس در این قیمت ها پیشنهاد فروش میداد.

15. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

بالای 400 تومن بیاد موج اصلاحی تموم،و با یه موج صعودی پرنوسان میره بالا.فکر کنم حداقل 900 تومن رو ببینه.

17. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(1) mohsen ho آواتار ها
    تشکر شده 51,816 بار در 9,356 ارسال

شنبه احتمالا کف جدیدی زده بشه! از رنج فعلی تا 320 حمایتی های متعددی داره که میتونه فشار فروش را بگیره ... در واچ

19. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mohsen ho از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)