صفحه 101 از 121 نخست ... 51919899100101102103104111 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,001 به 1,010 از 1210

موضوع: گلوكوزان ( غگل )

ستاره‌دار(25)
    تشکر شده 2,302 بار در 669 ارسال

پاسخ : گلوكوزان ( غگل )

هنر یک معامله گر همین است که تشخیص درست و به موقع دهد و سعی کند ورود و خروج به موقع یا نزدیک به موقع داشته باشد( دقیق را که نمیتوان گفت ولی حدودی )
    همین سهم از حدود ۳۰۰۰تومان قبل از افزایش به حدود ۱۵۰۰ تومان بعد از افزایش رسید یعنی از تئوریک ۱۲۰ تومان به اون عدد رسید که معادل نزدیک ۵۰ هزارتومان قبل از افزایش بود آنهم در مدت چند ماه!! که رشد عالی بود و برد رو کسانی کردند که زمانی که حرفی از سهم نبود ارام خریدند و وقتی همه جا حرف از اعداد بالاتر ( حتی بالاتر از ۵۰ هزارتومان که رسید) فروختند. مانند خودرو که تا قیمت معادل ۱۵ هزارتومان بعد از تجدید رسید و برخی تازه آنحا بفکر خرید بودند!!
    افت سهم هم علاوه بر تکنیکال بخاطر فروش شدید سهامدار عمده و بالا رفتن شدید شناوری بود که سهمی را که شناور کم داشت را به یکی از پرشناورترین ها رساند و از طرفی منفی و اصلاح بازار
    اصلاح سهم های بزرگ مانند شپنا شستا خودرو خزامیا شتران خپارس و... از سقف قیمتی هم بشدت بالا بوده که تا حدی طبیعیست وقتی سهمی در مدت کم رشد شارپ و سریع میکند احتمال اینکه موقع افت هم عمیق تر باشد بیشتر است.
    معامله گری=تشخیص درست زمان و قیمت ورود و خروج

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید naderi1 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال امام قلی خان آواتار ها
    تشکر شده 5,372 بار در 1,383 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    این تحلیل رو من 8 فروردین 99 وقتی برخی ها صحبت از غگل 6 هزار تومنی میکردند انجام دادم اون زمان تازه از مجمع افزایش سرمایه اومده بود و حوالی 650 تومن معامله میشد گفتم میرسه به 550 یا 590 تومن و از اونجا میره بالای سقف 730 تومن رو میشکنه و هدفش یا 820 تومن یا کمی بالاتر،و بعد از اون هم شروع موج اصلاحی چهارم چندین ماهه.که دقیقا از 560 تومن برگشت و رفت تا 1480 تومن و الان هم چندین ماهه در اصلاحه و تا 400 تومن هم رسید یعنی اگر کسی این تحلیل رو مد نظر داشت و زرنگ بود حتی در سقف هم نمی فروخت و 900 یا 1000 تومن می فروخت الان خیلی جلو بود.
    بمن خرده می گرفتند که چرا این تحلیل رو کردی ولی زمان عیار تحلیل منو رو نشون داد.من حداقل یه ریز موج و دو تا موج متوسط رو با تفاوتی جزیی در تعیین هدف تونستم شناسایی کنم.
    به به اروم بورس خان
    این تحویل شما بعد از درست درامدن تحلیل شما بود.
    آنوقتی که تو می گفتی نخرید یک وقت دیگر بود که سهم یک سوم این قیمت الان با همه بدبختی و کمتر از نصف شدن هم نبود.
    این کارت مانند این می باشد که بگویم اروم بورس خان در فلان وقت گفت خگستر بخرید و ببیند الان چه گشته است. هر کس پست ها را می خواند تاریخ هایش را مد نگر بگیرد.
    با تشکر
    مرگ بر زالوصفتان
    نه محقق بود نه دانشمند چارپایی بر او کتابی چند
    از هم ندوشیم.
    با هم بنوشیم.

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید امام قلی خان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال نجاT... آواتار ها
    تشکر شده 10,000 بار در 2,400 ارسال

امام قلی خان این گفته های شما نمونه بارز توهین هست به اروم بورس! بنده هیچ صنمی با سجاد عزیز ندارم اما در بی طرف بودن ایشون هیچ تردیدی نیست، در اینکه ایشون به حق برترین تحلیلگر ایرانه تردیدی نیست. همینجوری ور ندار یه‌چیزی بنویس
    مرگ بر زالوصفتان
    انتقال ثروت از كوتاه مدتي ها به بلند مدت ها !

6. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید نجاT... از ایشان تشکر کرده اند:

سلام
    نجات خان
    توهینی نشد. شما اگر جایی دنبال براکت تبلیغ یا دلسوزی می گردی آنجا اینجا نمی باشد. من هم با اروم بورس خان دوست می باشم. اما در ختراک و اینجا چیزهایی گفته که من هم پاسخ خودم را می دهم.
    با تشکر
    مرگ بر زالوصفتان
    از هم ندوشیم.
    با هم بنوشیم.

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید امام قلی خان از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,519 بار در 9,926 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط امام قلی خان نمایش پست ها
    سلام
    نجات خان
    توهینی نشد. شما اگر جایی دنبال براکت تبلیغ یا دلسوزی می گردی آنجا اینجا نمی باشد. من هم با اروم بورس خان دوست می باشم. اما در ختراک و اینجا چیزهایی گفته که من هم پاسخ خودم را می دهم.
    با تشکر
    مرگ بر زالوصفتان
    درود
    من فکر میکنم شما اصلا مطلب تحلیلی من رو نخونده اید،چطور ممکنه یه کسی مطلب تحلیلی منو بخونه بعد بگه این درست نیست؟
    اصلا این موضوع چه ربطی به ختراک داره.توی موضوع ختراک هم هر کسی به حرف من گوش میکرد بازم برنده بود ختراک اون زمان که ما گفتیم با خودرو عوض بشه ختراک نهایتا 100 درصد یا اصلا گیریم 200 درصد بابا اصلا 300 درصد رفت بالا ولی خودرو چند درصد رفت بالا، 6 هزار درصد!
    شما میخوای مطلب منو در مورد غگل قبول کن یا نکن.آن چیز که عیان هست چه حاجت به بیان هست.
    خوشبختانه تاریخ معاملات در تی ست هست و نمودار هم پیش روی همه.ببنید در غگل چه اتفاقی افتاده؟

"مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

10. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

سلام اروم بورس خان
    نمی شود صد سال بعد یک چیزی را گفت.آنوقت که شما مخالف غگل بودی نزدیک 150 تومن تئوریک بود. چندین و چند برابر گشت. نوشته ای که نقل قول نمودی بعد از عید ایرانی و بعد از افزایش می باشد که غگل حدودا بود و باز بعد از 300 درصد رشد از آنجا که تقریبا مخالف بودی. ختراک هم هر کس آنوقت سود کرد کرد.الان چند برابر آنوقت می باشد و دو بار افزایش را مد نگر نمی گیری. ضمنا نمی شود یک سهمی را مخالفت بنمایی بگویی خوب نمی گردد. بعد 300 درصد رشد بنماید.بعد افزایش بدهد باز رشد بنماید.بعد با افزایش قیمتش باز بشکند و بعد با خرابی بازار افت بنماید و بگویی من گفته بودم. آنوقت که خودرو رشد نمود دیگر الاغ مشتی باقر هم رشد می نمود. ولی رشد غگل و ختراک قبل از آن بود و با رشد آنها برخی اساتید رفتند سود خودرو هم گرفتند.سال ۹۸ کاری به سال ۹۹ ندارد
    می روم بخوابم
    با تشکر
    از هم ندوشیم.
    با هم بنوشیم.

12. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید امام قلی خان از ایشان تشکر کرده اند:

سلام اروم بورس خان
    نمی شود صد سال بعد یک چیزی را گفت.آنوقت که شما مخالف غگل بودی نزدیک 150 تومن تئوریک بود. چندین و چند برابر گشت. نوشته ای که نقل قول نمودی بعد از عید ایرانی و بعد از افزایش می باشد که غگل حدودا بود و باز بعد از 300 درصد رشد از آنجا که تقریبا مخالف بودی. ختراک هم هر کس آنوقت سود کرد کرد.الان چند برابر آنوقت می باشد و دو بار افزایش را مد نگر نمی گیری. ضمنا نمی شود یک سهمی را مخالفت بنمایی بگویی خوب نمی گردد. بعد 300 درصد رشد بنماید.بعد افزایش بدهد باز رشد بنماید.بعد با افزایش قیمتش باز بشکند و بعد با خرابی بازار افت بنماید و بگویی من گفته بودم. آنوقت که خودرو رشد نمود دیگر الاغ مشتی باقر هم رشد می نمود. ولی رشد غگل و ختراک قبل از آن بود و با رشد آنها برخی اساتید رفتند سود خودرو هم گرفتند.سال ۹۸ کاری به سال ۹۹ ندارد
    می روم بخوابم
    با تشکر
    شما یه مدرک از من بیاور که من مخالف غگل 150 تومنی بودم ،بنده همین جا شاگرد بورسی شما میشم.
    ولی همین الان بیار بالا.
    اگه پیدا نکردی جرات معذرت خواهی از من رو هم داشته باش
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

14. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) جان اسنو. آواتار ها
    تشکر شده 10,038 بار در 1,951 ارسال

دوستان بهتر نیست بحث های حاشیه ای رو بزاریم ، بزارید ، و البته یه عده بزارند کنار . ما همه اومدین اینجا و از وقت و انرژیمون زدیم تا تو این وانفسا سود کنیم نه اینکه این انرژی رو تو بحث های حاشیه ای هدر بدیم .

غگل امروز از نظر من فرصت خرید بود عالی معامله شد پر حجم و پر توان ضمن اینکه چارتش هم داشت داد می زد . گزارش ماهانه نسبتا خوبش هم دقیقا تو اون تایمی که باید بلند میشد فرستاده شد . اقای سجاد اروم بورس هم یکی از تحلیل گران خوب اینجا هستن و کاملا قابل احترام

...Helping hands are more valuable than praying lips

16. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید جان اسنو. از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط جان اسنو. نمایش پست ها
    دوستان بهتر نیست بحث های حاشیه ای رو بزاریم ، بزارید ، و البته یه عده بزارند کنار . ما همه اومدین اینجا و از وقت و انرژیمون زدیم تا تو این وانفسا سود کنیم نه اینکه این انرژی رو تو بحث های حاشیه ای هدر بدیم .

غگل امروز از نظر من فرصت خرید بود عالی معامله شد پر حجم و پر توان ضمن اینکه چارتش هم داشت داد می زد . گزارش ماهانه نسبتا خوبش هم دقیقا تو اون تایمی که باید بلند میشد فرستاده شد . اقای سجاد اروم بورس هم یکی از تحلیل گران خوب اینجا هستن و کاملا قابل احترام
    درود
    در وضعیت فعلی نمودار غگل بدک نیست روند نزولی خیلی ضعیف شده ولی هنوز مثبت های قویی نخورده که بگیم کامل پایان یافته.
    امروز در حال واکنش به حمایت 387 تومن بود که با برخورد به اون کف ،رنج های مثبت روی سهم زده شد.
    بنظر من اگر در روزهای آینده بتونه سه چهار تا مثبت قوی و پرحجم بخوره و خودش رو بالای 500 تومن تثبیت کنه و بعد از یه مدت بره سر وقت مقاومت 600 تومن، اون وقت هم مقاومت 600 تومن شکسته میشه هم روند نزولی پایان میپذیره و پرنوسان میره بالا ولی چنانچه در سه چهار روز اینده نتونه مثبت قوی بخوره احتمال اینکه حمایت 387 تومن رو از دست بده هست و اون وقت دو تا حمایت 350 و 320 تومن کف های جدید سهم ممکنه باشند.
    ولی در کل بنظر میاد سهم دیگه جون زیادی برای نزول نداره و بیشتر اصلاح رو خورده حالا از کی و در چه قیمتی برگرده جو بازار هم در این قضیه سهیمه.

18. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

سلام اروم بورس خان
    می روم بخوابم
    با تشکر
    نتونستی مدرک بیاری و علنا دروغ گفتی.
    اون کسایی هم که زیر پست تو لایک کردند اونا هم در دروغگویت شریک اند.
    چطور میشه من مخالف غگل 150 تومنی باشم ولی حرف از غگل 820 تومنی بزنم!!!مرغ پخته هم از این حرف خنده اش میگیره.
    حیف آدم وقت باارزشش رو برای افرادی مثل شما هدر بده،بمونید در جهالت

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)