صفحه 66 از 121 نخست ... 16566364656667686976116 ... آخرین
نمایش نتایج: از 651 به 660 از 1207

موضوع: گلوكوزان ( غگل )

ستاره دار(4) zorba آواتار ها
    تشکر شده 24,864 بار در 3,838 ارسال

پاسخ : گلوكوزان ( غگل )

وقتی برای سفارش 90 تایی فروش در سهمی کارگزاری به ما زنگ میزنه که آقا کم تعداد نگذارین--که البته هیچ خلاف قانونی صورت نگرفته--از سازمان انتظار میره که اگر واقعا علت ابطال معاملات فروش حقوقی به این تعداد بوده،قبل از مچینگ شنبه بهشون اخطار بده و مانع از انجام کار مشابه بشه!
    البته اگر حقوقی قصد فروش سهم رو داشته باشه،قطعا اون کار رو مجددا انجام نخواهد داد!
    قبلا عرض کردم که انتظار چیزی بالغ بر 400 میلیون سهم در بازگشایی را داشتم و دارم....حالا اگر فرصت کم باشه حداقل 250 تا 300 میلیون!
    فروشنده سنگین وزن (در اینجا حقوقی) اگر عقل معاش داشته باشه تا انجام مچینگ و از سر گرفته شدن معاملات صبر میکنه!
    من اهل نوشتن اینجور مطالب نیستم ولی به کرات دیدم و در مورد این سهم هم دارم مشاهده می کنم که عده ای با نظر تنگی قصد دارن سهم رو بکوبن که همانطور که در فبیرا و یا ددام فریاد حسادتشون به جایی نرسید اینجا هم نخواهد رسید!
    یارو کانال داره، شیپورچی وجامی با اون ناو داغونه،که بخرین 2 زار و ده شاهی سود داره!
    نتونست تحمل کنه و علیه غگل مطلب نوشت....
    ....
    سعدی علیه الرحمه می فرماید:
    توانم آنکه نیازارم اندرون کسی
    حسود را چه کنم کو ز خود به رنج در است
    بمیر تا برهی ای حسود کاین رنجیست
    که از مشقت آن جز به مرگ نتوان رست
    ............
    الغرض که عرض خود می بری و زحمت ما می داری....

زی تیر نگه کرد پر خویش بر او دید***گفتا ز که نالیم که از ماست که بر ماست

2. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید zorba از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,747 بار در 319 ارسال

یه چیزی در مورد غگل مشخصه و اون اینکه حقوقی عمدا باطل کرد معاملات رو و اونم دلیل داره، میدونن سهم خریدار داره و میخوان زیر قیمت تا میتونن جمع کنن. احتمالا شنبه یا بعد از اون خیلی رنج منفی بزنن یا اینکه ازه کارهارو بترسونن و قیمت هارو بالا پایین کنن.

یه چیز رو فراموش نکنید سهم هر چقدر هم خریدار داشته باشه حقوقی میتونه خیلی چیزارو به هم بریزه و خیلی هارو پیاده کنه.

خلاصه مطلب: سهم کاملا ارزنده است ولی باید دید حقوقی چه خواهد کرد...

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید wxy4u از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(4) zorba آواتار ها
    تشکر شده 24,864 بار در 3,838 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط wxy4u نمایش پست ها
    یه چیزی در مورد غگل مشخصه و اون اینکه حقوقی عمدا باطل کرد معاملات رو و اونم دلیل داره، میدونن سهم خریدار داره و میخوان زیر قیمت تا میتونن جمع کنن. احتمالا شنبه یا بعد از اون خیلی رنج منفی بزنن یا اینکه ازه کارهارو بترسونن و قیمت هارو بالا پایین کنن.

یه چیز رو فراموش نکنید سهم هر چقدر هم خریدار داشته باشه حقوقی میتونه خیلی چیزارو به هم بریزه و خیلی هارو پیاده کنه.

خلاصه مطلب: سهم کاملا ارزنده است ولی باید دید حقوقی چه خواهد کرد...
    دوست عزیز،
    زیر درصدی ها که هیچی
    صبا هم مجموعا 137 میلیون سهم داره که صبحانه ی بازار هم نیست و ازش میخرن!
    همینجا چند نفر در کدهای مختلف بیش از این حقوقی از سهم دارن!
    اون حقوقی 51 درصدی که فروش نداره و این هم اگر معاملات تایید شده بود 30 40 میل دیگه براش سهم مونده بود که اندازه ی یک لقمه بود در گشایش!
    پس از این بازیا نمیتونه دربیاره
    زی تیر نگه کرد پر خویش بر او دید***گفتا ز که نالیم که از ماست که بر ماست

6. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید zorba از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط zorba نمایش پست ها
    دوست عزیز،
    زیر درصدی ها که هیچی
    صبا هم مجموعا 137 میلیون سهم داره که صبحانه ی بازار هم نیست و ازش میخرن!
    همینجا چند نفر در کدهای مختلف بیش از این حقوقی از سهم دارن!
    اون حقوقی 51 درصدی که فروش نداره و این هم اگر معاملات تایید شده بود 30 40 میل دیگه براش سهم مونده بود که اندازه ی یک لقمه بود در گشایش!
    پس از این بازیا نمیتونه دربیاره
    احتمال کد به کد هم در نظر بگیرید.
    حقوقی این ارزندگی رو به راحتی که شما فکر می کنید از دست نمیده. یعنی من و شما میدونیم سود خوبی در راهه ولی حقوقی نمیدونه و قصد داره اتیش بزنه به مالش کل سهامشو رد کنه بره؟!
    قطعا خیلی از کسانی که دیروز در صف بودن دوستان خود حقوقی هستن. من خودم دیروز خرید زدم ولی متاسفانه باطل شد.

انشاالله هر چی که بشه واسه همه پر برکت باشه ورود به این سهم.

8. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید wxy4u از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال arad700 آواتار ها
    تشکر شده 16,140 بار در 2,952 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط zorba نمایش پست ها
    وقتی برای سفارش 90 تایی فروش در سهمی کارگزاری به ما زنگ میزنه که آقا کم تعداد نگذارین--که البته هیچ خلاف قانونی صورت نگرفته--از سازمان انتظار میره که اگر واقعا علت ابطال معاملات فروش حقوقی به این تعداد بوده،قبل از مچینگ شنبه بهشون اخطار بده و مانع از انجام کار مشابه بشه!
    البته اگر حقوقی قصد فروش سهم رو داشته باشه،قطعا اون کار رو مجددا انجام نخواهد داد!
    قبلا عرض کردم که انتظار چیزی بالغ بر 400 میلیون سهم در بازگشایی را داشتم و دارم....حالا اگر فرصت کم باشه حداقل 250 تا 300 میلیون!
    فروشنده سنگین وزن (در اینجا حقوقی) اگر عقل معاش داشته باشه تا انجام مچینگ و از سر گرفته شدن معاملات صبر میکنه!
    من اهل نوشتن اینجور مطالب نیستم ولی به کرات دیدم و در مورد این سهم هم دارم مشاهده می کنم که عده ای با نظر تنگی قصد دارن سهم رو بکوبن که همانطور که در فبیرا و یا ددام فریاد حسادتشون به جایی نرسید اینجا هم نخواهد رسید!
    یارو کانال داره، شیپورچی وجامی با اون ناو داغونه،که بخرین 2 زار و ده شاهی سود داره!
    نتونست تحمل کنه و علیه غگل مطلب نوشت....
    ....
    سعدی علیه الرحمه می فرماید:
    توانم آنکه نیازارم اندرون کسی
    حسود را چه کنم کو ز خود به رنج در است
    بمیر تا برهی ای حسود کاین رنجیست
    که از مشقت آن جز به مرگ نتوان رست
    ............
    الغرض که عرض خود می بری و زحمت ما می داری....

احسنت جناب zorba
    Honesty is the best policy

10. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی mehdig آواتار ها
    تشکر شده 708 بار در 121 ارسال

شفاف سازس ذیل که الان غگل گذاشته کدال یعنی چه؟ مگه معاملات چهارشنبه ابطال نشده؟
    موضوع: شفاف سازي درخصوص نوسان قیمت سهام
    به استناد ماده 17 مکرر دستورالعملاجرایی نحوه انجام معاملات در بورساوراقبهادار تهرانبه اطلاعمی رساند از تاریخگزارشگري قبلی (صورت هاي مالی و گزارش تفسیري مدیریت دوره مالی 3/6/9/12 ماهه منتهی به 30/09/1398 ( تا مقطع فعلی تغییر با
    اهمیتی در وضعیت مالی یا عملکردشرکت رخنداده است. نوسانات اخیر در قیمت سهم،ناشی از تغییرشرایط مالی وسوداوري شرکت نیست. با توجه به نوسانات اخیر قیمت سهم در بازگشایی، به اطلاعمی رساند بازگشایی نماد پساز افزایشسرمایهشرکت از محل
    تجدید ارزیابی داراییها در مجمع فوقالعاده مورخ98/11/15 بوده است. کلیه آثار ناشی از تجدید ارزیابی داراییها،در گزارش توجیهی افزایشسرمایه اعلام و افشاءشده و از تاریخگزارشگري قبلی تا مقطع فعلی رویداد با اهمیتی که منجر به تغییر درشرایط مالی شود و
    سودآوري جدیدي بدنبالداشته باشدرخنداده است. توصیه اکید می شود کهسرمایه گذارانمحترم براي تصمیمگیري در خصوصانجام معاملات سهام، ضمن توجه کاملبه اطلاعات افشاشدهشرکت درسامانه کدال، از تصمیمات هیجانی متکی بر اطلاعات غیر
    مستند بپرهیزند. هرگونه تغییر واقعی درسهامشرکت در صورتهاي مالی و گزارشافزایشسرمایه وسایر گزارشاتی که درسامانه کدالارائه می شود قابلبررسی و ارزیابی می باشد

12. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mehdig از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

خوب میخوان ترمز اینو هم مثل وآوا بکشن، بورس پهن‌مغزی ما...

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید wxy4u از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

پول من برگشت خورد توی حساب کارگزاریم!

اگه تایید شده پس‌ این شفاف سازی چیه؟ اگه نشده چرا سازمان چیزی نمیگه؟!

اگرم باز تاییده طبق‌بیانیه‌کدال پس چرا پول من برگشت خورده؟!

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید wxy4u از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی mehdig آواتار ها
    تشکر شده 708 بار در 121 ارسال

خودشونم نمی دونن چه کار کنن. سهم طرفدار داره عجیب و این رو سازمان دوست نداره. از شنبه میشه لیدر بازار چون تعداد زیادی سهم رودارن و تعداد زیادی هم خوهند خرید.
    هر جا میریم، دفتر کارگزاریها، کانال های تلگرام، فروم ها و ... حرف غگل است. و سازمان هم با این فشار به شرکت که پنج شنبه بعد ازظهر شفاف سازی بزن و ابطال و ...
    جواب برعکس می گیره و تازه سهم بیشتر میاد تو چشم بازار.
    شنبه سهم باز خواهد شد با حدود 40 تا 60% و قفل در صف خرید و تا مدتها صف خرید بدون عرضه خواهد بود. شنبه باید سهم رو شکار کرد.

18. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mehdig از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال arad700 آواتار ها
    تشکر شده 16,140 بار در 2,952 ارسال

دوستان توجه بفرمابید
    من نمی خواستم اینجوری با صراحت حرف بزنم
    فکر کردید این اطلاعیه سازمان واسه چیه؟
    یه مشت مفت خور توی سازمان نشستن و دست چپ و راست بلد نیستن . طرف دیده سهم ۱۰۰ درصد مثبته دیگه به خودش زحمت نداده بررسی کنه که معاملات ابطال شده اومده اطلاعیه نوسان ۱۰۰ درصد داده
    فکر کردید با یه عده آدم با سواد و منطقی طرفید؟
    نه عزیزان من ! اینها یه مشت بی سواد مفت خور هستند
    واسه هر کاری بهشون زنگ می زنی جوری حرف می زنن انگار دارند با شاگرد خونه نداشتشون حرف می زنن.‌یکی نیست بهشون بگه آخه اگه من سرمایم توی بورس نباشه که تو آدم پررو در سازمان استخدام نمی شدی که اینجور بلبل زبونی کنی؟
    همین رفتار را در امور سهام شرکتها هم می بینید.‌زنگ زده بودم به امور سهام یه شرکتی بابت ابهام در اطلاعیه ای که صادر کرده بود بپرسم ، دختره پررو به من میگه مگه ما وظیفه داریم به شما جواب بدیم؟ من هم بهش گفتم‌ بله که وظیفه داری ! باید جواب بدی! اصلا تو اینجایی که جواب سهامدارها را بدی
    خلاصه دوستان خودتون را درگیر این چیزا نکنید
    معاملات غگل ابطال بشه یا نشه که به نظرم ابطال شده شرکت راه خودش را خواهد رفت و این شیطنت ها به جایی نمی رسه
    Honesty is the best policy

20. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)