صفحه 18 از 19 اولیناولین ... 81516171819 آخرینآخرین
نتایج از شماره 171 تا 180 از مجموع 189

موضوع: دلخوشی ها ودلتنگی ها(ازهردری، سخنی )

مدیر mhjboursy آواتار ها
    ارسال
    10,443
    تشکر شده 30,478 بار در 9,618 ارسال

پاسخ : دلخوشی ها ودلتنگی ها(ازهردری، سخنی )

یکی از کانال‌های تلگرامی نام خودش را گذاشته:
    باهوش‌ترین کانال بورس!

من دیگر حرفی ندارم.

«محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان کار کن که گویا فردا خواهی مرد.

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر mhjboursy آواتار ها
    ارسال
    10,443

اخیرا شمار نمادهای درون سبدم را کاهش دادم...
    هر آدمی یک جوری است...
    انصافا دارم زجر می‌کشم...

آن زمانی که ۲۰-۳۰ نماد در سبدم بود بسیار آسوده‌تر و روان‌تر کار می‌کردم و تمرکزم هم بیشتر بود!
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان کار کن که گویا فردا خواهی مرد.

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر mhjboursy آواتار ها
    ارسال
    10,443

چه خوب است آدم آزاد زندگی کند...
    رها و شاد و آرام...
    بدون دغدغه‌ی کم شدن و زیاد شدن ثروت...

برخی این گونه هستند... (برخی سفها و برخی عقلا و برخی عوام)

برخی هم مانند من الکی زندگی را سخت می‌گیرند...
    «محمد حسین» هستم.

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر mhjboursy آواتار ها
    ارسال
    10,443

دو روز که بازار خوب شده دوباره دیدی‌گفتم‌ها رو شد...
    خوب عزیز من... معلوم است در این بازار عالی هر چه بررسی از رشد نمادی داشته‌ای درست از آب در می‌آید!
    حالا کانال‌های دوزاری و تازه به دوران رسیده که خوب است... برخی از با تجربه ها و پیرهن پاره کرده‌ها و استخوان خرد کرده ها هم در این بازار به دیدی‌گفتم دید‌گفتم افتاده‌اند...
    آخر تو دیگر چرا عزیز من؟ تو که ده تا از این بازارها را دیده‌ای چرا؟ تو که از من هم تجربه‌ات بیشتر است چرا؟ خجالت بکش عزیزم! تو که هم سن این بچه‌ها نیستی که مانند اینها داری از این بازی‌ها می‌کنی... به خودت مسلط باش مرد...
    «محمد حسین» هستم.

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    ارسال
    101
    تشکر شده 165 بار در 76 ارسال

چند روز هست یک خبری مبنی بر ممنوعیت صادرات کاغذ (به جز چند مورد استثنا) منتشر شده ولی کسی چیزی نمیگه درباره اش. با اینکه هفته های قبل خیلی روی کاغذها بخصوص چکاپا مانور میشد برای خرید و رشد و صادرات. شاید میخوان صداشو درنیارن تا سهامشون رو بدون ضرر بفروشن. شایدم داستان چیز دیگریست که من نمیدانم.

ولی کلا حال میکنم با این اخبار روزانه و تصمیمات شبانه در این مملکت. واقعا هرچقدر که تاسف بخوریم باز هم جا دارد!

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید prince0fpersia از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    ارسال
    130
    تشکر شده 460 بار در 130 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط prince0fpersia نمایش ارسال ها
    چند روز هست یک خبری مبنی بر ممنوعیت صادرات کاغذ (به جز چند مورد استثنا) منتشر شده ولی کسی چیزی نمیگه درباره اش. با اینکه هفته های قبل خیلی روی کاغذها بخصوص چکاپا مانور میشد برای خرید و رشد و صادرات. شاید میخوان صداشو درنیارن تا سهامشون رو بدون ضرر بفروشن. شایدم داستان چیز دیگریست که من نمیدانم.

ولی کلا حال میکنم با این اخبار روزانه و تصمیمات شبانه در این مملکت. واقعا هرچقدر که تاسف بخوریم باز هم جا دارد!
    درست می فرمائید. اما طبق چیزی که من شنیدم عمده صادرات چکاپا خمیرویرجین هست و فکر نمی کنم در این مورد مشکلی برای صادرات وجود داشته باشه.
    ظاهرا آخر شهریورماه هم قراره از طرح توسعه چکاپا رونمایی بشه. (بورس24)
    نمی توان طبیعت را فریب داد. تنها وقتی بهای لازم را پرداختید آنچه را که می خواهید به دست می آورید. ناپلئون هیل

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید NewAge از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر mhjboursy آواتار ها
    ارسال
    10,443

از سایت فتا:

دلایل نامشروع بودن فارکس در ایران

درقسمت زیر به بررسی تحلیلی دلایل نامشروع بودن فارکس در ایران می پردازیم:
    1 – اولین دلیلی که برای عدم مشروعیت فارکس در ایران باید در نظر گرفت بحث اعتبار کارگزارها به معامله گران بازار فارکس می باشد. اگر کارگزارها اعتبار به معامله گران ندهند جذابیت این بازار از بین می رود و بسیاری از معامله گران به خاطر اندک سرمایه آورده قادر به انجام معاملات نخواهند بود و اگر اعتبار بدهند تعداد زیادی تحت تأثیر فشارهای روانی و وسوسه های اغوا کننده و با هدف سود آوری بیشتر با حجم سنگین معامله وارد بازار شده و متضرر خواهند شد.

2 – یکی از دلایل، بحث خروج ارز از کشور می باشد. همانطور که می دانید بازار فارکس بازار تبادلات ارز بین المللی می باشد در واقع معامله گران در این بازار به کار خرید و فروش ارز مبادرت می ورزند و این امر باعث خروج ارز از کشور می شود و چون از سوی هیچ نهاد یا ارگان قانونی داخلی، نظارتی وجود ندارد، سرمایه های داخلی به جای سرمایه گذاری در داخل کشور به خارج منتقل می شود. و باعث وارد شدن لطمات زیادی به اقتصاد کشور می شود.

3 – معمولاً %90 از افرادی که وارد بازار معاملات ارز بین المللی می شوند ضرر می کنند. در واقع به علت عدم آگاهی افراد معامله گر و پیچیدگی هایی که در این زمینه وجود دارد افراد زیادی در این بازار متضرر می شود. معمولاً افراد با گذراندن دوره های کوتاه مدت و ناکافی وارد این بازار می شوند و سرمایه های خود را از دست می دهند. معمولاً سرمایه گذاران دیگر کشور ها حرفه ای تر و کارآمدتر می باشند. لذا با توجه به قاعدۀ لاضرر، این معامله نامشروع می باشد.

4 – به دلیل ضعف زیر ساختهای فنی در کشور و سرعت پایین اینترنت امکان رقابت معامله گران با سرمایه گذاران کشورهای خارجی که معمولاً به صورت بانک های بزرگ می باشند وجود ندارد. خیلی از افراد وقتی از بروکر این سؤال را می کنند که چرا در فلان معامله ضرر کردیم در حالیکه تحلیل بازار چیز دیگری را نشان می داد با این پاسخ مواجه می شوند که به علت عدم دریافت پیام مناسب در زمان مورد نظر، شما دچار زیان شده اید.

5 – از بررسی قوانین دیگر کشورهای جهان به این نتیجه می رسیم نه تنها در دیگر کشورها هیچ گونه مشوقی در این زمینه وجود ندارد بلکه تا حد امکان در این زمینه قوانین محدود کننده وجود دارد و این به خاطر پیچیدگیهای این بازار می باشد که باید افراد حرفه ای در آن سرمایه گذاری کنند ولی در کشور ما عمدتاً افراد غیر حرفه ای در این زمینه سرمایه گذاری می کنند.

6 – بحث ربوی بودن معاملات بازار فارکس نیز مطرح می باشد. کارگزار برای اینکه قدرت آوردۀ معامله گر را بالا ببرد و به او امکان داد و ستد در بازار بدهد به او ضریب اعتباری می دهد. در واقع کارگزار مقداری پول به معامله گر قرض می دهد تا معامله گر بتواند به انجام معامله بپردازد و بعد از بدست آوردن سود در ازای این قرض مقداری از معامله گر سود دریافت می کند که این از مصادیق ربا می باشد.

7 – دلیل دیگر آنکه بیشتر مواقع اساساً تبادلات ارزی به صورت واقعی صورت نمی پذیرد و صرفاً یک معامله صوری انجام می پذیرد. چرا که طبق نظر کارشناسان با توجه به تغییراتی که توسط افراد سود جو در نرم افزار ایجاد می شود اساساً ارتباط بین معامله گر و بازار تبادلات ارزی برقرار نمی شود.

در پایان متذکر می شویم که اگر برای یکی از هموطنان مشکلی از نظر حقوقی و قضایی پیش آید در صورتی که فردی که می خواهند از او شکایت کنند در ایران نباشد، امکان هیچ گونه پیگیری مساله در دادگاه ها و محاکم قضایی وجود ندارد. مثلاً اگر یکی از معامله گران کشور از بروکری شکایت داشته باشد به دلیل عدم وجود قوانین بین المللی در این زمینه و نبودن نظارت از سوی مجامع بین المللی امکان پیگیری حقوقی و کیفری قضیه وجود ندارد.
    منبع:
    ايران هشدار
    «محمد حسین» هستم.

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر mhjboursy آواتار ها
    ارسال
    10,443

آهنگ سیستانی "چَلمَچَلو" از محمدرضا میری که در خندوانه اجرا شد:

ویدئو:
    https://www.aparat.com/v/Rx4Wq/%D9%85%D8%AD%D9%85%D8%AF%D8%B1%D8%B6%D8%A7_%D9%85% DB%8C%D8%B1%DB%8C_%26laquo%3B%D9%82%D8%B7%D8%B9%D9 %87_%DA%86%D9%84%D9%85%DA%86%D9%84%D9%88%26raquo%3 B_%D8%AF%D8%B1_%D8%AE%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%A7%D9%8 6%D9%87

صدا:
    https://www.aparat.com/v/RyIdJ/%D8%A7%D9%87%D9%86%DA%AF_%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA% D8%A7%D9%86%DB%8C_%D9%85%D8%AD%D9%85%D8%AF_%D8%B1% D8%B6%D8%A7_%D9%85%DB%8C%D8%B1%DB%8C_-%DA%86%D9%84_%D9%85%D9%87_%DA%86%D9%84%D9%88

به نقل از یک کاربر:

این داستان یه دختر که به یه فرفره تشبیه شده چل مه چلو یعنی فرفره و امشو مگلو یعنی امشب نچرخ امشب نگرد

آخرین ویرایش توسط mhjboursy ، ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ در ۰۲:۵۰.
    «محمد حسین» هستم.

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

مدیر mhjboursy آواتار ها
    ارسال
    10,443

«محمد حسین» هستم.

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر mhjboursy آواتار ها
    ارسال
    10,443

نقل قول نوشته اصلی توسط prince0fpersia نمایش ارسال ها
    هر دم از این باغ بری میرسد... تازه تر از تازه تری میرسد
    آقا میترسم آخرش ما با هم همسایه و همکار دربیایم. اولش از برنامه نویسی شروع شد، تا حالا به ECA رسیده، فردا لابد کویر الکترونیک و stackexchange و github و ....

یادم هست یکبار با یک نفر که کارش گرافیک بود صحبت میکردم. بهش گفتم کار عکاسی هم برای مدل هات انجام میدی؟ گفت ای بابا چرا توی ایران همه توقع دارند یکنفر متخصص همه چیز باشد! حال آنکه در تمام دنیا هرکس تخصص یک چیز مثلا فوتوشاپ دارد! یا حتی داخل همین فوتوشاپ هم باز دسته بندی های تخصصی کاری وجود دارد

ولی خب ما پیرجوانان، عادت کرده ایم همه کار را خودمان کنیم. از طراحی با آلتیوم بگیر تا اتو کشی مدار! برنامه نویسی از اسمبلی تا سی شارپ! و خدا قسمت کند طراحی با سالیدورکز و پرینت سه بعدی با پرینتر دست ساز خودمان هم انجام میدیم! حال نمیدانم این از همه کاره بودن ماست یا سوسول بازی جدیدی ها (جفتشم یکی شد... چقدر ادبیاتی شدم من)

اره خلاصه من خیلی وقته توی فروم های فارسی فعالیتی ندارم(فکر کن تیونیگ تالک هم داره خاک میخوره). و توی فروم های خارجی بر خلاف ما، تا یک سوال مشتقه از سوال اصلی میپرسی، صد تا کامنت میگذارند که لطفا یک تاپیک جدید برای هر سوالت بساز!! و مارو بد عادت کرده اند خلاصه.

درباره اینکه چرا کسی دیگه فعال نیست نظر شما و نظر جناب پتر رو تایید میکنم. اما این رو هم اضافه میکنم که تلگرام باعث از رونق افتادن فروم های اینترنتی است. همانطور که فیس بوک رو از رونق انداخت(البته اینجا اینستا هم دخیل بودش). خلاصه الان ملت توی تلگرامن و دیگه نمیان پای کامپیوتر. (فقط نمیدونم بچه های TT کحان).

درباره ی بی حوصلگی شما هم. به نظرم شما مدیر و صاحب این سایت باشید؟ که انصافا هم خوب کار میکنید و زحمت میکشید. اما این روزها باید بیزنس پلان تعریف کنید و دیگه کار در راه رضای خدا نه خیلی انگیزه داره و نه خیلی سودی! شما هم چنتا کانال بزنید و 4 مزدور اجیر کنید و همش به همدیگه لینک بزنید و افکار عمومی را مهندسی کنید و پول پارو کنید (البته میدانم اهلش نیستید! ولی خب اینطوری هم شاید خیلی دوام نیاورید! به هرحال یک بیزنس برای بقا باید درآمد زایی (توجیه اقتصادی) داشته باشد و این توجیه صرفا چاپیدن مردم و کلاهبرداری نیست). شاید مثلا یک بخش VIP به انجمن اضافه کنید و چنتا از بچه هایی که میدونید کارشون درسته و سابقه شون مشخصه رو ببرید اونجا و حق ورودی بگیرید برای تحلیل یا معرفی سهام خاص! و خلاصه از اینطور کارها(منم 6 ماه عضویت رایگان به خاطر پیشنهاد خوبم)
    سلام.
    چه جالب! پس خیلی دیدگاه‌های ذهنی‌مان می‌تواند به هم نزدیک باشد.
    این دو تا آیدی‌های من در آن سایت بود:
    https://www.eca.ir/forums/members/mhjeca.html
    https://www.eca.ir/forums/members/%D...%88%D9%86.html
    بیشتر هم روی پیک مایکروکنترلرها کار می‌کردم.... البته آنالوگ هم کار می‌کردم ولی بیشتر فضای کاری‌ام دیجیتال بود...
    از قضا من در فتوشاپ و سالیدورکز اینها خیلی کار کرده‌ام... همه همین‌جورند... حتی من یک زمانی روی طراحی سایت و کدهای اچ‌تی‌ام‌ال و... هم کار می‌کردم... خوب... علتش؟ برای من که یک سری از اینها به خاطر این بود که سر محل کار تمام وقت فعال نبودم و دوست داشتم یک کاری بکنم که هم به درد محل کارم بخورد و هم به درد خودم... خوب... یک روز مثلا مدیر شرکتمان آمد گفت سایت بلدی طراحی کنی؟ من هم که تا آن زمان یک چند تا کار کوچک کرده بودم یا علی گفتم و رفتم تو کار طراحی حرفه‌ای سایت شرکت... آن زمان بیشتر کدها را روی Adobe Dreamweaver و خدا بیامرز مرحوم Microsoft FrontPage می‌نوشتم... که گویا دیگر ادامه داده نشد...
    منظور اینکه...
    * یک دلیلش می‌تواند این باشد که ما ایرانی‌ها (یا دست کم ما برقی‌ها) در زمینه‌های گوناگون یک مقدار موضوعات را دنبال کرده‌ایم... (یعنی کمبود کار در تخصص اصلی و تلاش برای عدم هدر رفتن وقت...)
    * دلیل دیگرش پول است... من یک جایی برای خودم دستگاهی اختراع کرده بودم... می‌خواستم کارهایش را بکنم... می‌رفتم پیش لیزرکار... او هم یک پولی از من می‌گرفت و هم اینکه باید یک سری روی کاغذ نقشه می‌کشیدم و یک سری برای او توضیح می‌دادم و یک سری او می‌رفت نقشه‌های من را روی نرم‌افزار می‌کشید و می‌آورد نشانم می‌داد و تصحیح می‌کردم و می‌رفت و می‌آمد و .... اووووف.... آقایی که شما باشید دیدم کل کارش برای من دو روز است... که با توجه به اینکه پیش‌تر در فری‌هند و کورل‌دراو دستی بر آتش داشته‌ام اکنون بیایم و برای کارهای لیزر متخصص شوم... دو دو تا کردم دیدم این جا دو روز تنها باید بدهم در حالی که آنجا هر بار باید یک دو سه روز به علاوه‌ی هزینه‌ی ریالی طراحی بدهم... خوب دیدم چه کاری است؟ نشستم دو روزه متخصص کرل شدم... خیلی هم عالی بود... به خصوص بعدا که می‌خواستم پنل طراحی کنم برای همان فروشگاه‌های جمهوری این هم به دردم خورد... (پس این دلیل هم شد هزینه‌ها و فایده‌های پیدا کردن تخصص‌های گوناگون)
    * یک دلیل دیگرش هم این است که دانشگاه‌های ما مانند یک سری از کشورهای خارجی تخصصی/کاری نیست. مثلا... یک نفر اینجا اپلای می‌کند برای فلان دانشگاه آمریکا... از همین اکنون شغل آینده‌اش هم در آن کشور دقیقا مشخص است! می‌داند دقیقا قرار است چه بشود و چه تخصص‌هایی را برای آن کار نیاز دارد... اصلا در حقیقت می‌رود در زمینه‌ی همان شغلش آنجا دانشجویی می‌کند! ولی اینجا ما در دانشگاه دقیقا معلوم نیست چه کاره قرار است بشویم... حتی ارگانی هم وجود ندارد که این کارهای موجود را سنجیده باشد و اندازه‌گیری کرده باشد که دانشجوها یک تخمین و برآورد داشته باشند و بدانند چه چیزی را یاد بگیرند بهتر است... هیچ دیگر... مجبوریم هزارتا تخصص برویم یاد بگیریم... هیچ کدام را هم حرفه‌ای دنبال نکنیم! چرا که در آینده معلوم نیست کدام تخصص دقیقا به کارمان خواهد آمد.
    * و بدتر اینکه شغل‌هایمان هم پایدار نیست... معلوم نیست فردا این شغل را که رفته‌ایم برایش تخصص جمع کرده‌ایم را داشته باشیم یا نه! یک وقت می‌بینی تقی به توقی خورد و اصلا نه تنها شغل تو و شغل دوستانت و... بلکه اصلا رشته‌ی شغلی تو بالکل از مملکت رخت بربست... حالا خر بیار و باقالی بار کن... امروز می‌روی کلی اطلاعات در زمینه‌ی مهندسی‌پزشکی جمع کرده‌ای... فردا خیلی راحت با یک نفر بگو مگو می‌کنی و از شغلت می‌روی بیرون و دیگر در آن زمینه هیچ شغل خالی‌ای وجود ندارد... یعنی مطمئن می‌شوی که باید چندین ماه بگردی که آیا شغلی در سطحی پایین‌تر در این زمینه پیدا کنی... پس قیدش را می‌زنی و می‌روی در صنایع مثلا پتروشیمی که اکنون گل کرده و دارد نیرو جذب می‌کند و آن همه مهندسی‌پزشکی‌ای را هم که جمع کرده بودی می‌ریزی دور... اینهاست که باعث می‌شود آدم برود چندین مهارت را دنبال کند و حالت آچار فرانسه (ضعیف) پیدا کند.

آن stackexchange و github ای هم که فرمودید به جای stackexchange اش بنده StackOverFlow را پیشنهاد می‌کنم که هم مامان آن است و هم اینکه با مفاهیم پایه الکترونیکی هم بیشتر سازگار است! (مهندسین رایانه یکی در میان اصلا نمی‌فهمند OverFlow دقیقا یعنی چه! این یک مفهوم رایانه‌ای است که تنها مهندسین الکترونیک با گوشت و پوست و استخوانشان می‌توانند آن را درک کنند. رایانه‌ای‌ها دقیقا نمی‌توانند درک کنند Stack چیست و کجاست و چگونه کار می‌تواند بکند و زمانی که سرریز می‌شود چه می‌شود.)

در مورد تکثر یا وحدت جستارها (Topics) هم خدمتتان عرض کنم که... این بستگی به ابعاد انجمن‌ها و نگرش مدیران به آن دارد... ببینید... اگر یک انجمن بین‌المللی داشته باشیم که روزی چند هزار مطلب جدید در آن نوشته‌ می‌شود... خوب بله... در این حالت چه خوب است برای هدایت آسان‌تر خوانندگان مطالب تحت هزار زیرمجموعه قرار گیرد و هر موضوع هم در یک جستار خاص خودش نوشته شود... ولی زمانی که کلا یک انجمن بسیار تخصصی گرد آمده و نویسنده‌ها و نوشته‌هایش آن قدر نیستند و موضوعات هم زیاد پراکنده نیستند (باز هم برای هدایت آسان‌تر خوانندگان) مطالب در چند زیرمجموعه اصلی قرار می‌گیرد و موضوعات نزدیک به‌هم هم در جستارهای واحد قرار بگیرند احتمالا بهتر می‌شود. شما فکر کن ما یک زیر مجموعه که داریم به نام آموزشی یک زیرمجموعه دیگر در دل آن درست کنیم به نام نرم‌افزارهای مرتبط و باز یک زیرمجموعه دیگر به نام متاتریدر و باز یک زیرمجموعه دیگر به نام داده‌در متاتریدر و و و و در نهایت چند جستار آنجا باشد که به طور تخصصی در این موضوع بحث کرده باشند... اوووووه... انصافا چه کسی آنجا می‌رود و آن را می‌خواند؟ همین‌ الان هم که کلا کل جستارهای آموزشی ما در زیرمجموعه آموزشی است، آنجا سالی یک بار هم کسی سر نمی‌زند... گمان کنم تنها نویسنده‌ی سال اخیر در جستارهای آموزشی خودم بودم! در جستار کارگاه... و آن هم تنها چند خواننده داشت...

از همین‌جا دستاویز مورد بعدی هم باز می‌شود... که چرا پرسش و پاسخ زیاد انجام نمی‌گیرد... گمان کنم کلا مطالب آموزشی مورد استقبال نیست... الان که دارم فکر می‌کنم می‌بینم جستار آموزشی به آن عالی‌ای ما داشتیم آنجا... چند نفر می‌آمدند استفاده کنند؟ رایگان هم بود... هنوز هم هست... ولی کلا چند نفر استفاده کردند... پس تنها مشکل پاسخ دادن به پرسش‌ها نیست... مشکل کل موارد آموزشی هم هست.

در مورد مدیریت... من یکی از مدیران این سایت هستم ولی مدیر کل نیستم و مالک هم نیستم... جناب علیرضا جمالی بسیار عزیز موسس این سایت هستند... که انصافا سایت خوبی گرد آوردند... که بنده یواش یواش عاشق این سایت بسیار عالی شدم که انصافا یک سری فرهیخته را در خودش گردآوری کرده... و یک مدت در بخش مسابقات سایت همکاری می‌کردم و ناظر سایت شدم و پس از مدتی هم مدیر...
    الان که دارم فکر می‌کنم می‌بینم عجب سایت خوبی داریم... من به شخصه از همه‌ی عزیزان حاضر در انجمن تشکر می‌کنم... حتی آن دوستانی که فقط خواننده هستند و با همین تشکر‌هایشان و اعلام حضورشان موجب گرمی و رونق سایت می‌شوند...
    (الان دارم فکر می‌کنم... می‌بینم دلم برای امام‌قلی‌خان و چرت و پرت‌هایش هم تنگ شده... کجایی قلی‌ عزیز که ببینی شلوار همه سهم‌ها بالاست... البته طبق آخرین اطلاعات واصله گویا... ایشان زرتشان قمصور شده و... شلوارشان به حالت نیمه‌افراشته درآمده و... شیر درآمد را ننوشیده شربت شهادت را دارند می‌زنند به رگ... ای بمیری که زندگی‌ات یک دردسر بود و مرگت یکی دیگر...)

در مورد منبع درآمد هم... سپاسگزارم از ایده‌هایتان... من هم خودم ایده‌هایی دارم... دوستان هم ایده‌هایی دارند... منتها چیزی که هست نیاز به سرمایه است... سرمایه ریالی را نمی‌گویم... سرمایه زمانی... و زمانی که حرف از سرمایه‌گذاری و درآمدزایی می‌شود جای دودوتا چهارتا است... که آیا این زمانی که می‌گذاریم می‌تواند منجر به این شود که درآمد خوبی داشته باشیم؟ چقدر درآمد؟ اگر این زمان را در جای دیگر بگذاریم چقدر در می‌آوریم؟
    که من به شخصه گمان کنم آدم روی همین بورس زمان بگذارد و فکر کند، از همه چیز بهتر باشد...

یا علی
    آخرین ویرایش توسط mhjboursy ، ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ در ۰۵:۱۸.
    «محمد حسین» هستم.

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 نفر از این موضوع دیدن می کنند (0 عضو و 1 مهمان)