صفحه 20 از 64 نخست ... 101718192021222330 ... آخرین
نمایش نتایج: از 191 به 200 از 633

موضوع: دلخوشی‌ها و دلتنگی‌ها (از هر دری، سخنی) ?

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال

پاسخ : دلخوشی ها ودلتنگی ها(ازهردری، سخنی )

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    اینکه یه نفر چپ و راست بمن تیکه میندازه فقط بخاطر شما مدیران سایت هست.
    اقای کاپیتان نئمو لطفا دیگه از من نخواه دوباره بیام اینجا بنویسم.
    اینم آخرین پست من در این سایت بود.
    حیف وقتی که من در این سایت گذشتم.واقعا حیف.
    با سلام و احترام

بنده به کرار تذکر دادم که جناب آقای سجاد orumbourse را ادمین کنید تا هر فردی بی احترامی کرد و تیکه انداخت رو چون تاپیک خودش هست مسدود کنه .

الان توی این سایت به جز تعداد اندکی که به اندازه تعداد انگشتان یک دست هم نمیشه مطلب تحلیلی می زنند!!

اگر فرضا همین سجاد خان مطلب نزنه تعداد افراد بازدید کننده از سایت به یک پنجم کاهش پیدا خواهد کرد

خبر رو همه جا میشه پیدا کرد ولی توی این تاپیک
    به جرات می توان گفت 100 درصد سهامی که معرفی شدند بازدهی های توفانی و عالی داشتند و به هدفشان رسیدند

اینکه مدیران سایت ظاهراً به این موضوع تعداد افراد بازدید کننده سایت اهمیت نمی دهند ، جای تعجب بسیار دارد

از جناب آقای مهندس جمالی خواهشمند است شخصا دست به کار بشوند و جناب orumbourse را ادمین بفرمایند

این تنها راه چاره می باشد چون متاسفانه ادمینها نمی توانند مطالبی که مخالف نظر جناب orumbourse هست را بلافاصله پاک نمایند .

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 193 بار در 79 ارسال

تو زمانه ای که دهها سایت و کانال تلگرامی هر روز سیگنال میفرستن، و با سند و مدرک درصدهای سودی که قبلا پیش بینی کرده بودن رو فوروارد میکنن، یه تازه وارد به این امید که جایی رو پیدا کنه که 4 کلام مثل انسان بتونه حرف بزنه میاد تو فرومهایی مثل اینجا. نه بخاطر 4تا سیگنال کشکی که خدا میدونه روی هم جمع کنی بازدهش چقدر بوده. و افرادی با این سطح ادب و شعور باعث میشن میهمان ها همونطور میهمان باقی بمونن و اعضا هم دیگه رغبتی نکنن نظر بدن. چون گویا چند نفر هستن که به هرکس بخوان هر توهینی میکنن و مشکلی هم نیست!

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید prince0fpersia از ایشان تشکر کرده است:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

سلام.
    از این بازار، هم خوشم می‌آید و هم بدم می‌آید...
    خوشم می‌آید چون... خوب... سود تویش است.
    اما در جایی که هر پیشبینی‌ای که انجام داده باشی به ثمر بنشیند (حتی تازه‌کارها) دیگر بررسی کردن و تحلیل معنایی ندارد...
    اکنون در بدترین حالت هم اگر یک فرد بسیار مبتدی در چند وقت پیش دست روی هر نمادی گذاشته بود (به هر دلیلی) اکنون به سود (آن هم سود بسیار بسیار عالی) رسیده بود. و اکنون می‌توانست دیدی‌گفتم‌هایش را رو کند...

البته یک چیزی هم بگویم‌ها... (به عنوان نقطه‌ی مثبتش) تو این بازارها یکی میزان رشد مهم است نسبت به کل بازار... مثلا اگر کل بازار یک ماهه ۵۰ درصد سود داده باشد و تو توانسته باشی ۱۰۰ درصد سود کرده باشی این نشان می‌دهد که این‌کاره بوده‌ای... و دیگر اینکه اگر یک مرد وجود داشته باشد در بازار که بتواند روی نمادهایی پیشبینی افت بکند این روزها نشان می‌دهد این‌کاره و بورس‌باز واقعی است...

ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــ

پی‌نوشت: اکنون دیدم... این نوشته می‌تواند به نوشته‌های بالا که دوستان داشتند مرتبط باشد... این را بگویم که این را بدون توجه به آنها نوشتم... چند چیز دیگر هم (در مورد دین و فلسفه) داشتم که می‌خواستم بگویم... و بعدا ان‌شاءالله بگویم...
    ویرایش توسط mhjboursy : 2018/09/26 در ساعت 16:18
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

6. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,518 بار در 9,926 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط prince0fpersia نمایش پست ها
    یادمه سال 92 که یک عده ای میومدن و ذوق زده از سود های 50 و 100 درصدی شون توی فروم ها میگفتن و ادعای تحلیلگریشون آسمون رو پاره کرده بود، یکی برگشت گفت تو اون سال اگر دمپایی هم میخریدی 3 برابر میشد! نیاز به اینهمه وقت و تحلیل و ریسک و زحمتم نداشت! کسی اگر مرده تحلیل سالهای قبلشو بذاره. اونم نه گلچینش رو، بلکه همشو! بعد میانگین بگیره ببینه چقدر سود کرده؟ وگرنه باید سود سال 92 رو با سود 200% دمپایی قیاس کنه، ببینه اگر بیشتر شد، سینه سپر کنه بگه من تحلیل گرم و فلانم و بهمانم!

توهم سال 92، منتقل شده به سال 97 دوباره
    من که ادعایی ندارم و نداشتم.البته من به توانایی های خودم واقفم.
    هر کسی هم خواست میتونه بره سوابق منو پیدا کنه جمع کنه ببینه سود و زیان نظرات من در مجموع چند درصد بوده.
    شما درست میفرمایید امروز شرکت دمپایی رو هم بخری 200 درصد سود میکنی ولی نه روز فقط همین امروزه نه اینکه بازار همیشه همین منوال خواهد بود.
    همون شرکت دمپایی رو باید یک روز بفروشی و عیار افراد با تجربه و تازه کار در تعیین قیمت فروش مشخص خواهد شد.
    راه دور نمیرم همین کفرا را در 400 تومن یه عده ای گفتند اینجا دیگه سقفشه باید بریزه ،عده ای دیگر گفتند 500 تومن سقفشه،باید بریزه، عده ای 700 تومن و عده ای هم 900 تومن را گفتند ولی هیچ کدام درست نبود و سهم همچنان بالا میومد،چرا؟
    چون اونها به جزییات دقت نمیکردند ولی یه فرد باتجربه به جزییات بازار خیلی اهمیت میده.یه فرد باتجربه میتونه گول بخوره ولی نمیتونه بیش از چند روز باشه اما یه فرد تازه کار میتونه ماهها و با زیان 50 درصدی هنوز هم گول بخوره و صد البته تعیین سقف سهم های مثل کفرا در تخصص و بررسی های افراد باتجربه خواهد بود.
    تو نمیتونی وارد یه شغلی بشی و افراد باتجربه اونو مسخره کنی و بگی شما متوهمید.
    شاید بهتر باشه با مثالی منظورم رو برسونم پلوله از 4000 تومن ریزش کرد و در طی چند سال به 30 تومن رسید و افرادی با تفکر دمپایی در 4000 تومن خریدن و میلیارد ها تومن زیان گذاشتند ولی باتجربه ها بسیار با احتیاط در سقف ها رفتار کردند و هشدار دادند "مواظب باشید".
    همین جمله کوتاه "مواظب باشید" از زبان یه باتجربه ممکنه میلیاردها تومن کمک کرده باشه به افرادی که سرمایه خودشون رو از دست ندهند.
    و این فرق یه آدم به اصطلاح متوهم از دید شما با یه فرد با تفکر دمپایی هست.
    و اما بازار بسمتی میره که قیمت ها مثل پلوله 4000 تومنی زیادی گرون خواهند شد و اون وقت آیا کسی خواهد بود که به شما بگوید "مواظب باشید"؟!!!

ویرایش توسط orumbourse : 2018/09/26 در ساعت 13:22
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

8. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال توسکا آواتار ها
    تشکر شده 5,677 بار در 503 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    من که ادعایی ندارم و نداشتم.البته من به توانایی های خودم واقفم.
    هر کسی هم خواست میتونه بره سوابق منو پیدا کنه جمع کنه ببینه سود و زیان نظرات من در مجموع چند درصد بوده.
    شما درست میفرمایید امروز شرکت دمپایی رو هم بخری 200 درصد سود میکنی ولی نه روز فقط همین امروزه نه اینکه بازار همیشه همین روال خواهد بود.
    همون شرکت دمپایی رو باید یک روز بفروشی و عیار افراد با تجربه و تازه کار در تعیین قیمت فروش مشخص خواهد شد.
    راه دور نمیرم همین کفرا را در 400 تومن یه عده ای گفتند اینجا دیگه سقفشه باید بریزه ،عده ای دیگر گفتند 500 تومن سقفشه،باید بریزه، عده ای 700 تومن و عده ای هم 900 تومن را گفتند ولی هیچ کدام درست نبود و سهم همچنان بالا میومد،چرا؟
    چون اونها به جزییات دقت نمیکردند ولی یه فرد باتجربه به جزییات بازار خیلی اهمیت میده.یه فرد باتجربه میتونه گول بخوره و نمیتونه بیش از چند روز باشه ولی یه فرد تازه کار میتونه ماهها و با زیان 50 درصدی هنوز هم گول بخوره و صد البته تعیین سقف سهم های مثل کفرا در تخصص و بررسی های افراد باتجربه خواهد بود.
    تو نمیتونی وارد یه شغلی بشی و افراد باتجربه اونو مسخره کنی و بگی شما متوهمید.
    شاید بهتر باشه با مثالی منظورم رو برسونم پلوله از 4000 تومن ریزش کرد و در طی چند سال به 30 تومن رسید و افرادی با تفکر دمپایی در 4000 تومن خریدن و میلیارد ها تومن زیان گذاشتند ولی باتجربه ها بسیار با احتیاط در سقف ها رفتار کردند و هشدار دادند "مواظب باشید".
    همین جمله کوتاه "مواظب باشید" از زبان یه باتجربه ممکنه میلیاردها تومن کمک کرده باشه به افرادی که سرمایه خودشون رو از دست ندهند.
    و این فرق یه آدم به اصطلاح متوهم از دید شما با یه فرد با تفکر دمپایی هست.
    و اما بازار بسمتی میره که قیمت ها مثل پلوله 4000 تومنی زیادی گرون خواهند شد و اون وقت آیا کسی خواهد بود که به شما بگوید "مواظب باشید"؟!!!

حرف حساب.

حیف یه همچین نازنین یه که ننویسه...

به شخصه برای دو جیز خیلی احترام قائلم...

1. فرد با اخلاق
    2. فرد متخصص و به قولی آدم حرفه ای

ارادتمند
    مطالب اینجانب نظرات شخصی است و عاری از خطا نمیباشد لطفا آنرا ملاک تصمیم گیری خود نفرمایید.

آدرس
    کانال تحلیل تکنیکال توسکا در پیام رسان ایتا :
    https://eitaa.com/joinchat/1941439082C81d8779d33

10. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید توسکا از ایشان تشکر کرده اند:

دل آدم هر روز یک وری است...
    به خصوص دل من که این گردشش زیاد هم هست...
    الان دلم هوای عرفان و معنویت کرده...
    ببینید این شعر چقدر زیبا است:

دلا بسوز که سوز تو کارها بکند // نیاز نیم شبی دفع صد بلا بکند
    عتاب یار پری چهره عاشقانه بکش // که یک کرشمه تلافی صد جفا بکند
    ز ملک تا ملکوتش حجاب بردارند // هر آن که خدمت جام جهان نما بکند
    طبیب عشق، مسیحادم است و مشفق لیک // چو درد در تو نبیند که را دوا بکند
    تو با خدای خود انداز کار و دل خوش دار // که رحم اگر نکند مدعی خدا بکند
    ز بخت خفته ملولم بود که بیداری // به وقت فاتحه صبح یک دعا بکند
    بسوخت حافظ و بویی به زلف یار نبرد // مگر دلالت این دولتش صبا بکند

دلا... بسوز...
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

12. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

این چند وقت که دهه‌ی اول محرم بود... خیلی دوست داشتم یک مقدار اینجا از محرم بگویم... برخی وقت‌ها دل آدم خیلی خوشگل می‌شود... خیلی... به خصوص در محرم و رمضان... آدم یک وقت به خودش می‌آید می‌بیند چقدر زندگی‌اش زیبا شده... دیگر آدم زیاد به بالا پایین دنیا توجه نمی‌کند و همواره در یک حال خوبی است... نه آدم برای بالا رفتن از دنیا حرص می‌خورد نه از پایین افتادن از دنیا برایش فاجعه‌ای دردناک می‌شود...
    این زمانی است که آدم یک نگاه از بالا به کل دنیا می‌اندازد...
    این زمانی است که آدم با
    حسین(ع) آشنا می‌شود...
    با حسین
    (ع) با ابوالفضل با قاسم با حر با زهیر...

با خودم می‌گفتم... ای دنیا... چقدر بی معرفتی... چقدر کثیفی... چقدر قر و قاطی هستی... یک روز انسان‌های پاک را بالا می‌بری و انسان‌های پست‌فطرت را پایین... یک روز هم برعکس انسان‌های بدسرشت را رو می‌آوری و سرداران پاک و سرافراز را می‌بری در گودال و در بازار...

این دنیا است...
    کارش حساب کتاب ندارد...
    البته حساب کتاب که صد البته دارد... ولی حساب کتابش این‌جوری است... این مدلی است...
    حساب کتابش بی‌حساب‌کتابی است...
    حالا ما را باش که مجبوریم صبح تا شب در این دنیای بی حساب کتاب بنشینیم حساب کتاب کنیم...

بگذریم...
    داشتم می‌گفتم...
    دلم با یاد حسین صفا می‌گیرد...
    آدم یک لحظاتی می‌تواند چند لحظه بگوید... دنیا... گور بابایت... و آن لحظه آدم می‌تواند مقداری نفس راحت بکشد... انگار آنجاست که آدم می‌تواند نگاه کند... پیش از آن نگاه آدم مات است... آدم اسیر دو دو تا چهارتاهای رایج دنیا است... که آیا فملی‌ام را به پارس تبدیل کنم؟ فردا لنگ کرایه خانه نمانم؟ دختر مش‌رحیم را می‌گرفتم بهتر نبود؟ () یک جهیزیه‌ای جور کنم دهن صغری را ببندم... از این جور دودوتاچهارتاها...
    ولی یک لحظه که آدم از فکر اینها بیرون می‌آید و اینها را رها می‌کند یک مقدار آدم سبک می‌شود...
    «محمد حسین» هستم.

14. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط Aiming نمایش پست ها
    درود

مطالب خوبی در این تاپیک مطرح شده مخصوصا پستهای اخیر که به نظرم کسانیکه سابقه زیادی در بورس ندارند بدقت مطالعه کنند که خودش یه تجربه چند ساله هست از اتفاقات سالهای اخیر.
    این مطالب متاسفانه خیلی کم در موردش در سایت ها و کانال ها (منجمله کانال خودم که حتما بهش خواهم پرداخت) صحبت میشه و بیشتر به سیگنال سهام و بخر و بفروش ها پرداخته میشود ولی این مطالب حلقه گمشده رصد بازار توسط فعالین بازار هست که لازم است بیشتر در موردش صحبت بشه.

ممنون از محمد حسین عزیز
    سلام جناب Aiming گرامی. واقعا لطف دارید. از محبتتان سپاسگزارم.
    «محمد حسین» هستم.

16. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

چند وقت پیش در جستار مسابقات هفتگی بازار پایه یک فرمول نوشتم (در همان برگه نخست آن جستار) در مورد اینکه نمادهای مسابقه را برایمان نشان دهد و آنها که مشکل دارند و نمی‌توانند در مسابقه شرکت داده شوند نشان داده نشوند. البته فرمول مشکل داشت... چون سایت بورس مشکل داشت... یعنی یک سری از داده ها را در زمان خارج از ساعات کاری درست ارائه نمی‌داد... در سایت خوب نشان نمی‌داد ولی وقتی به صورت متغیر در فرمول استفاده می‌کردیم یک چیز دیگر ارائه می‌داد!
    این فرمول زیر را امروز نوشتم... گفتم شاید یکی به دردش بخورد اینجا هم گذاشتم...
    اتکاء به این درست نیست و بد نیست آدم خودش چشمی هم یک نگاهی بیاندزد... به خصوص اینکه میانگین حجم محاسبه شده من و سایت با هم متفاوت است... و اینکه همان‌گونه که گفتم برخی زمان‌ها سایت متغیرها را درست اعلام نمی‌کند...
    خودم می‌خواهم شرکت کنم یک بار دیگر هم چشمی نگاه می‌کنم...

// ______________________________ مسابقه
    // ______________________________ محاسبه میانگین حجم ماه
    days_count = v_sum =0;
    for(n =0; n <30; n++)
    if(typeof([ih][n]!="undefined")){
    v_sum +=[ih][n].QTotTran5J;
    days_count++;
    }
    v_average = v_sum/days_count;
    // ______________________________ اگر صف بود حجم صف از میانگین ماه کمتر باشد
    unacceptable_buying_ask =false;
    if((pd1)==(tmax)&&(qd1)!=0&&(qd1)> v_average) unacceptable_buying_ask =true;
    // ______________________________ شرایط مسابقه // چهارشنبه حداقل به اندازه حجم مبنا معامله شده باشد و همچنین صف خرید آن از میانگین حجم ماه بیشتر نباشد.
    if((bvol)>1)mabna =(bvol);else mabna =50000;
    match_conditions =
    (((bvol)==1&&(tvol)>50000)||((bvol)>1&&((tvol)>(bvol))))// حجم از مبنا بیشتر باشد
    &&
    !unacceptable_buying_ask;
    // ______________________________ نوشتن مقادیر ستون‌ها برای مشاهده
    // (cfield0) = "" + Math.round((tvol)/1e3)+ ">" + Math.round(mabna/1e3) + " & "+ Math.round((qd1)/1e3) + "<" + Math.round(v_average/1e3) ;
    // ______________________________
    match_conditions

«محمد حسین» هستم.

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

دارم برنامه را آزمایش می‌کنم برای مسابقات...
    نمی‌دانم چرا حفاریح را پیدا نمی‌کند... اینها را هم پیدا نمی‌کند: تابا - هپکو (که خوب باید تپکو باشد و اشکال از شرکت‌کننده است)
    خوب... تابا را هم فهمیدم... مشکل فروش داشته... یعنی قیمت خرید را نرم‌افزار پیدا کرده ولی قیمت فروش را چون همین‌جوری برای یک روز داده‌بودم (روز 970701) پیدا نکرده. آن روز تابا بسته بوده...
    اما حفاری اصلا نیست!
    انگار در پرونده‌ی اکسلی که سایت بورس منتشر می‌کند هیچ حق تقدمی وجود ندارد!
    گمان کنم این را باید هر بار دستی وارد کنم...

وضعیت نمادهای شرکت داده شده و جزئیات مسابقه:
    رتبه نماد خرید فروش سود تکرار کسانی که این نماد را برگزیده اند
    1 خزامیا 1083 1115 2٫95 0 ‎وحید20
    2 خساپا 1336 1374 2٫84 0 ‎وحید20
    3 حفاریح 0 0 (؟) 1 ‎mmeymari + navasan
    4 خودرو 3178 3171 -0٫22 0 ‎وحید20
    5 خبهمن 1285 1271 -1٫09 0 ‎وحید20
    6 فاذر 3495 3400 -2٫72 3 ‎zorba + iligal + mhjboursy + علیرضا جمالی
    7 خشرق 2680 2600 -2٫99 0 ‎مجید رادمنش
    8 وساپا 1140 1098 -3٫68 0 ‎Aiming
    9 پارسیان 1854 1767 -4٫69 1 ‎zorba + علیرضا جمالی
    10 ولساپا 1671 1580 -5٫45 0 ‎Aiming
    11 فاراک 1615 1523 -5٫7 2 ‎zorba + iligal + mhjboursy
    12 پارسان 4736 4392 -7٫26 0 ‎mhjboursy
    13 اسیا 2561 2365 -7٫65 1 ‎zorba + Aiming
    14 پارس 40154 37070 -7٫68 0 ‎mhjboursy
    15 پترول 2043 1881 -7٫93 1 ‎مجید رادمنش + mhjboursy
    16 خریخت 1465 1343 -8٫33 0 ‎mehdi620
    17 چکاوه 3552 3228 -9٫12 1 ‎mmeymari + navasan
    18 وپترو 2985 2710 -9٫21 1 ‎iligal + علیرضا جمالی
    19 کفپارس 5819 5263 -9٫55 0 ‎mehdi620
    20 بالبر 2993 2699 -9٫82 0 ‎mehdi620
    21 اتکام 1604 1433 -10٫66 0 ‎mehdi620
    22 بهپاک 6949 6174 -11٫15 0 ‎seraj
    23 حفاری 3603 3198 -11٫24 1 ‎mmeymari + navasan
    24 کطبس 7008 6213 -11٫34 0 ‎navasan
    25 شپاس 6003 5308 -11٫58 0 ‎seraj
    26 تکمبا 1445 1271 -12٫04 0 ‎مجید رادمنش
    27 وبیمه 6989 6133 -12٫25 0 ‎iligal
    28 فنوال 2923 2536 -13٫24 0 ‎seraj
    29 وخارزم 1293 1121 -13٫3 0 ‎iligal
    30 پاسا 2528 2185 -13٫57 0 ‎seraj
    31 چکاپا 8281 7136 -13٫83 0 ‎Aiming
    32 غبشهر 3722 3075 -17٫38 0 ‎مجید رادمنش
    33 سهرمز 8602 6387 -25٫75 0 ‎علیرضا جمالی
    34 ونیروح 464 281 -39٫44 0 ‎mmeymari
    شمار شرکت کنندگان: 11
    شمار کل نماد ها: 46
    شمار نمادها بدون تکرار: 34
    میانگین سود شرکت کنندگان: -9.07
    میانگین سود نمادها بدون تکرار: -9.23
    قیمت هایی که دستی وارد شده اند:
    این نتایج مربوط به اولین روز مسابقات ماهانه و مربوط به بازه ی زمانی 1397\7\4 تا 1397\7\7 می باشد.
    توضیحات عمومی: در صورتی که در ارتباط با تایید سبدها پرسشی دارید به آیدی iligal پیام خصوصی بفرستید. در صورتی که در ارتباط با برگزاری مسابقه و اعلام نتایج مسئله ای دارید به آیدی mhjboursy پیام خصوصی بفرستید. در صورتی که بعد از مدتی -مثلا دو هفته- پس از اتمام مسابقه نتایج مسابقات روی ستاره های شما تاثیر نداشته آن را در جستار «ارتباط با مدیران» مطرح کنید.لطفا سبدهای خودتان را به صورت استاندارد درج نمایید یعنی ابتدای ارسال آیدی (نام کاربری) خودتان را بنویسید، خط زیرش نماد اول خط بعدش نماد بعدی و خط بعدی هم باز نماد بعدی... تا آخرین نماد... و بعد یک خط زیر اینها بکشید و توضیحات را بنویسید. لازم به ذکر است که نوشتن توضیحات برای مسابقه بازار پایه الزامی نیست.
    سپاس؛ یا علی.
    «محمد حسین» هستم.

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 20 از 64 نخست ... 101718192021222330 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)