صفحه 14 از 39 نخست ... 41112131415161724 ... آخرین
نمایش نتایج: از 131 به 140 از 381

موضوع: قند مرودشت (قمرو)

عضو فعال amirreza6790 آواتار ها
    تشکر شده 1,702 بار در 295 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط sourena نمایش پست ها
    حیف ازین سهم.کاش سهامدار عمده فکری براش میکرد
    ولی کسی که بلندمدته یا حتی میان مدت (6 ماهه) اصلاً نگران نباشه
    الان ديگه كسي كه كوتاه مدت هم بوده خود به خود ميان مدت شده!!
    هميشه بايد به خريدار ها و فروشنده هاي سهم شك داشت!!..شايد خوده فرشنده همان خريدار است!!

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید amirreza6790 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid26967 آواتار ها
    تشکر شده 1,611 بار در 370 ارسال
    الا ای صف نشینان قمرو . قثابت با p/e = 298 صف فروش نیست. پس چرا سهمی با p/e = 13 v رو می خواین قربانی کنید. هنوز عید قربان نشده که

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid26967 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال sourena آواتار ها
    تشکر شده 5,327 بار در 1,077 ارسال
    باز گلی به جمال سهامدار عمده که مثل قلرست و قهگمت هرروز سهم رو پایین نمیکشه

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید sourena از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال بابي چارلتون آواتار ها
    تشکر شده 5,665 بار در 986 ارسال
    خبرهاي ضد و نقيضي از به بن بست رسيدن جلسه وين به گوش ميرسه

همين خبرها باعث شده که امروز نرخ ارز و طلا در بازار رشدي رو سپري کند ، به هر حال آينده بازار آنچنان که تحليل گران خوشبين و رو به رشد پيشبيني ميکردند ، فکر نمي کنم باشد.

با اجراي فاز دوم هدفمندي ، قطعا افزايش قيمت شکر رو شاهد خواهيم بود

دوستان همسنگر در غمرو هم يک گره رو امروز ناظر بهمون آبانس داد ، البته همانطور که ديديم در قنيشا و قثابت و قنقش معاملات کاملا با حمايت حقوقي روان شده و مي توان در آينده اي نچندان دور (مشخص نيست چه موقع ) به رشد اين گروه اميدوار بود

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید بابي چارلتون از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال بابي چارلتون آواتار ها
    تشکر شده 5,665 بار در 986 ارسال
    نقل قولي ميزارم اينجا از آقاي سپهبد ، امروز گزارش هاي قند قزوين و اصفهان گزارششون رو دادند ، منتظر گزارش هاي بعدي خواهيم ماند
    راستي دوستان امروز نميدونم کي بود که مي خواست با 640 عدد خريداران رو تحريک به خريد کنه

""""""
    با سلام خدمت شما
    امروز دیگر به کسی پوشیده نیست که گروه قند و شکر با تحلیل و بر اساس اتفاقات خوبی که قرار بود برای انها بیفتد قیمت سهامش افزایش یافته است .اگر سازمان به دست و پا افتاد به دلیل رشد قیمتی این سهام قبل از آن بازگشایی های کذایی بود نه به دلیل قیمت های بعد از ان .
    قیمت های بازگشایی که در اکثر سهام منجر به افت و در برخی از سهام منجر به روند خنثی و کم تحرک شد به دلیل برنامه از پیش تعیین شده ای بود که توسط بدخواهان گروه قند برنامه ریزی شده بود .در بسیاری از سهام این گروه هنوز قیمتها به قیمتهای قبل از ماه 11 نرسیده است و پیش بینی سودها پی بر ای این سهام را در بازار منطقی تر کرده است .همان سودهای قابل تعدیل مثبت دوباره که وعده داده شده بود .

دو سهم قند قزوین و اصفهان گزارش دادند .گزارشی همراه با تعدیل مثبت همانند بقیه گروه که قبلا گزارش داده بودند

قند قزوین در سال مالی گذشته 38 میلیارد ریال زیان انباشته داشته است و طبق گزارش ارسالی امسال توانسته 40 میلیارد ریال سود کسب کند .گذر از زیاندهی به سوددهی و پوشش زیان انباشته .
    نکته جالب در گزارش این است که یک سوم تولید شکر خود را در انبار نگه داشته است و به سال مالی 91 منتقل کرده است .اگر این 9 هزار تن موجودی انبار را با قیمت حداقل 1175 تومان هم در نظر بگیریم سودش می شود 40 تومان بازای هر سهم یعنی قزوین می توانسته امسال سود خود را 100 تومان هم اعلام کند اما اینکار را نکرده و انتقال داده به سال بعد .
    حالا اگر برای سال 91 تولید این شرکت را همان 26 هزار تن تولید امسال د رنظر بگیریم و سود هر کیلو شکر حاصل از چغندر را 250 تومان در نظر بگیریم این سهم برای سال 91 می تواند 150 تومان سود داشته باشد .حالا به این 150 تومان پی بر ای چند می دهید ؟6 خوبه ؟یا 7؟6 بدید می شه 900 تومان 7 بدید میشه 1000 تومان
    من اینها رو می بینم که می گم اجازه دهید تا جو منفی دستوری پلیسی قندی ها تمام بشه انوقت حرکت نمایشی اونها دوباره شروع میشه
    قند اصفهان هم گزارش مشابه همین داره .
    با وجود اینکه 14 هزار تن شکر خود را انتقال داده به سال 91 اما بازهم با تعدیل مثبت مواجه بوده است.300 تومان سود محقق شده برای سال 90 و جالب میشه 91 این شرکت
    14 هزار تن موجودی انبار از سال 90 به 91 رسیده است که سودش با قیمت حداقل 1175 تومان میشه 150 تومان بازای هر سهم .!!!اگر تولیدش مثل سال 90 همان 50 هزار تن باشد و سود هر کیلو 250 تومان داریم 540 تومان به ازای هر سهم !!!یعنی سال 91 می تواند 700 تومان سود داشته باشد .حالا پی بر ای چند میدید 6؟7؟6 بدید میشه 4200 تومان و با 7 میشه 5 هزار تومان سود مجمع هم می تونه تقسیم کنه از این 300 تومان 200 تومان هم تقسیم کنه قیمتها برای محاسبه بازدهی میشه 4400 یا 5200
    بحث افزایش سرمایه و بقیه مسایل هم پیش کش بدخواهان و نامردان .
    ما هستیم و سود صبرمان را تا حداکثر 6 ماه دیگر بر می داریم .
    برای اینکه جلو جلو نریم نگفتم که دلار می خواد تک نرخی بشه و قیمت شکر به 1500 تومان میرسه و نخواستم بگم که 14 هزار تن موجودی انبار اصفهان اگر در 1500 تومان فروخته بشه 350 تومان سود میشه و بعد بگم این 350 تومان را با تولید سال 91 جمع کنید 900 تومان سود داره و بعد با پی بر ای 7 و سود مجمع 6-7 هزار تومان قیمت خواهد داشت .
    من که قند دارم و می خرم و می مانم و این نیز بگذرد .

این رو از من داشته باشید که چون این سهام از بالا به پایین آمدند در صورت شروع حرکت سهم های این گروه دیگه به راحتی سالهای قبل نمیشه سهم خرید و انوقت شاهد صفهایی خواهیم بود که عرضه ای ندارند .
    راستی یکی به من بگه این شکر شاهرود که در گزارشش گفته بود 7 هزار تن شکر در انبار داره و ارزش این 7 هزار تن شکر به قیمت 1175 تومان 8 میلیارد تومانه چطور داره در ارزش بازار 14 میلیارد تومان معامله میشه؟!!!!عجبا و وا مصیبتا !!!!!!!!!میگم بیاید پول رو هم بزاریم 50 درصد بهشهر و بخریم 7 میلیارد تومان بعد موجودی انبارشو بفروشیم 8 میلیارد تومان و پولمونو بزاریم جیبمون صاحب کارخونه هم بشیم

"""""""

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید بابي چارلتون از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 765 بار در 156 ارسال
    دوستان قندی؛من امروز با امور سهام قمرو تماس گرفتم(شماره88518826و27)گفتند که تعدیل سهم را به بورس داده اند هرچه اصرار کردم که مقدار تعدیل چقدر است گفت که نمی تواند بگوید ولی مثبت است.......سپس به سازمان بورس و قسمت مربوطه که با هزار مکافات و تلفن به اینطرف و آنطرف شماره اش را پیدا کردم(شماره84083702)تلفن زدم و ماجرا را گفتم؛آن کسی که پشت خط بود داشت بهانه می آورد که سازمان دارد بررسی می کند...به او گفتم که مگر بررسی چقدر باید طول بکشد بهرحال دوستانی که سهام قمرو را دارند با شماره سازمان بورس تماس بگیرند و پیگیری کنند تا حداقل این سهم ارزشمند قندی هم در این بازار مثبت قندیها بتواند سهامدارانش را شیرین کام کند

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید حسینی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال morteza93 آواتار ها
    تشکر شده 2,284 بار در 466 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط حسینی نمایش پست ها
    دوستان قندی؛من امروز با امور سهام قمرو تماس گرفتم(شماره88518826و27)گفتند که تعدیل سهم را به بورس داده اند هرچه اصرار کردم که مقدار تعدیل چقدر است گفت که نمی تواند بگوید ولی مثبت است.......سپس به سازمان بورس و قسمت مربوطه که با هزار مکافات و تلفن به اینطرف و آنطرف شماره اش را پیدا کردم(شماره84083702)تلفن زدم و ماجرا را گفتم؛آن کسی که پشت خط بود داشت بهانه می آورد که سازمان دارد بررسی می کند...به او گفتم که مگر بررسی چقدر باید طول بکشد بهرحال دوستانی که سهام قمرو را دارند با شماره سازمان بورس تماس بگیرند و پیگیری کنند تا حداقل این سهم ارزشمند قندی هم در این بازار مثبت قندیها بتواند سهامدارانش را شیرین کام کند
    متاسفانه گزارش خیلی خوبی هم قمرو به بورس ارائه کرده بود که بورس پس از بررسی اولیه خواستار تعدیل گزارش شده... به همین دلیلی پروسه زمانبر شده... البته در تماسی که من داشتم قول بازگشایی برای اوائل هفته آینده دادند

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید morteza93 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی babake آواتار ها
    تشکر شده 316 بار در 61 ارسال
    دوستان شب خوش وطاعات و عباداتتون قبول
    اینو ازمن نشیده بگیرین سهامدارای عمده قمرو قصد پایین بازشدن وجمع کردن تو نرخهای پایین هستن ........... پس حواستونو جمع کنین واجازه اینکارو ندین حتی شده هرکس به وسع خودش خرید بکنه تا اجازه نده اینکارصورت گیرد
    ضمنا خودمم قمرو دارم این حرفی هم که زدم کاملا جدی است امیدوارم نورهمدانیان مثل فبل حمایتش کنه والا اگه دست س ص ایران ویا خانواده ((ر)) برسه کارسخت میشه ممنون میشم حواسمون رو روز بازگشایی بیشتر جمع کنیم .....

16. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید babake از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ata007 آواتار ها
    تشکر شده 31,931 بار در 5,976 ارسال
    قند مرودشت سود هر سهم منتهی به 31/4/91 خود را بر اساس عملکرد 9 ماهه 171 تومان اعلام کرده است که نسبت به اخرین پیش بینی 21 درصد رشد داشته است.در 9 ماهه منتهی به 31/1/91 نیز 102 تومان اعلام کرده است
    دلايل تغييرات eps با پيش بيني قبلي به دو علت بوده است:
    1-کاهش قيمت تمام شده کالاي فروش رفته به دليل عدم پرداخت بخشي از کمک کرايه حمل چغندر
    2-پيش بيني کاهش هزينه هاي مالي شرکت
    عمده فروش قمرو شکر می باشد که فروش هر کیلو را 1186 تومان در نظر گرفته است.در 9 ماهه نیز 1109 تومان فروخته است
    پرشین تحلیل

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید ata007 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 765 بار در 156 ارسال
    الان داشتم گزارش قمرو را مي خواندم ديدم اولين پيش بيني سود سال مالي منتهاي به31/4/90 را 109ريال اعلام كرده و بر اساس آخرين گزارش حسابرسي شده1486ريال پوشش داده است همين شركت اولين پيش بيني سودسال91 را698ريال اعلام كرده بود كه در گزارش 9ماهه به1710ريال افزايش داده است مضاف براينكه حدود8000تن شكر و900تن قند توليد شده را هنوز نفروخته كه اگر با همين كيلوئي100تومان اضافه قيمت بفروشد مي تواند به ازاي هر سهم حدود400ريال ديگر تعديل بدهد.......واقعا نمي دانم سازمان بورس در اين ميانه چكاره است كه شركتها مي توانند اينگونه گزارش بدهند و.......

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید حسینی از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 14 از 39 نخست ... 41112131415161724 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع