نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیاتوافق سیاسی در مدت زمان منتهی به اسفند صورت میپذیرد

رأی دهندگان
172. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

98 56.98%
  • خیر

74 43.02%
صفحه 2068 از 2403 نخست ... 106815681968201820582065206620672068206920702071207821182168 ... آخرین
نمایش نتایج: از 20,671 به 20,680 از 24025

موضوع: آثار توافق هسته اي ايران و 5+1

عضو فعال
    تشکر شده 15,019 بار در 6,183 ارسال

پاسخ : آثار توافق هسته اي ايران و 5+1

در جدیدترین لفاظی علیه ایران؛

ترامپ: ایران با آتش بازی می‌کند؛ من مثل اوباما مهربان نیستم
    ترامپ
    - جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۸

«دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا در جدیدترین لفاظی‌های خود علیه جمهوری اسلامی ایران، اعلام کرده است: ایران با آتش بازی می‌کند؛ من مثل اوباما مهربان نیستم.
    به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از الجزیره، «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا بار دیگر علیه جمهوری اسلامی ایران به لفاظی پرداخته است.

بر اساس این گزارش، وی در جدیدترین توئیت خود علیه ایران اعلام کرده است: ایران با آتش بازی می‌کند؛ آنها قدر محبت‌های اوباما را نمی‌دانند.

ترامپ در توئیت خود همچنین آورده است: من مثل اوباما مهربان نیستم.

گفتنی است، رئیس جمهوری آمریکا طی روزهای اخیر مطالبی را علیه جمهوری اسلامی ایران در توئیتر خود منتشر کرده است.
    بهترین دانش آن است که سودمند باشی

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال امام قلی خان آواتار ها
    تشکر شده 5,372 بار در 1,383 ارسال

توافق تمام شده و الباقی این حرفهای ترامپ و نیتان یابو چرت است.ترامپ که به دختر خودش نظر دارد معلوم است به توافق هسته ای هم نظر داشته باشد ولی از نظربازی تا عمل خیلی راه است. انگشتش هم به توافق نمیرسد و هرچه میگوید حرف مفت است و غلط کرد
    با تشکر
    نه محقق بود نه دانشمند چارپایی بر او کتابی چند
    از هم ندوشیم.
    با هم بنوشیم.

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید امام قلی خان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

کاخ سفید: ایران برجام را نقض می‌کند/اقدامات احتمالی علیه ایران را حالا فاش نمی‌کنیم

۹۵/۱۱/۱۹ :: ۲۲:۳۷
    سخنگوی کاخ سفید مدعی است که ایران برجام را مکرراً نقض می‌کند و می‌گوید که ترامپ برای مقابله با این وضعیت، گزینه‌هایی دارد که فعلاً از آنها سخن نمی‌گوید.

به گزارش گروه مانیتورینگ بین‌الملل خبرگزاری فارس، «شان اسپایسر» سخنگوی کاخ سفید در ادامه لفاظی‌های مقامات این کشور علیه ایران، از اقدامات محتمل و گزینه‌های

روی میز علیه ملت ایران سخن گفت.اسپایسر در این راستا گفت:
    «نظام ایران به زودی می‌فهمند که رئیس‌جمهور جدیدی (در آمریکا) در مسند امور است. این رئیس‌جمهور

قصد ندارد کنار بنشیند
    تا ایران نقض آشکار توافق جمعی را ادامه دهد.»منظور سخنگو از «توافق جمعی» که بعضاً از آن با عنوان «قطعنامه جمعی» هم یاد می‌کند، توافق

هسته‌ای ایران و 1+5 است.سخنگوی کاخ سفید در خصوص نحوه مقابله ترامپ با آنچه اقدام به نقض برجام می‌داند، گفت: «رئیس‌جمهور بر طبق صلاحدید خود، اقدام (علیه

ایران) را ادامه خواهد داد؛ او بارها و بارها گفته که قصد ندارد نشان دهد که آن اقدامات چه خواهد بود و او هیچ گزینه‌ای را از روی میز برنداشته است.»

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

رویترز گزارش داد

۹۵/۱۱/۱۹ :: ۱۲:۰۶

ترامپ دنبال همراهی اروپا برای فشار علیه برنامه موشکی ایران است

رسانه غربی به نقل از منابع نزدیک به ترامپ، بر تمرکز او و نخست وزیر رژیم صهیونیستی روی برنامه موشکی ایران و امیدهای وی به همراهی اروپایی‌ها با آمریکا در قبال ایران تأکید کردند.

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مبتدی2 آواتار ها
    تشکر شده 1,062 بار در 559 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط ایرج سابق نمایش پست ها
    در جدیدترین لفاظی علیه ایران؛

ترامپ: ایران با آتش بازی می‌کند؛ من مثل اوباما مهربان نیستم
    ترامپ
    - جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۸

«دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا در جدیدترین لفاظی‌های خود علیه جمهوری اسلامی ایران، اعلام کرده است: ایران با آتش بازی می‌کند؛ من مثل اوباما مهربان نیستم.
    به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از الجزیره، «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا بار دیگر علیه جمهوری اسلامی ایران به لفاظی پرداخته است.

بر اساس این گزارش، وی در جدیدترین توئیت خود علیه ایران اعلام کرده است: ایران با آتش بازی می‌کند؛ آنها قدر محبت‌های اوباما را نمی‌دانند.

ترامپ در توئیت خود همچنین آورده است: من مثل اوباما مهربان نیستم.

گفتنی است، رئیس جمهوری آمریکا طی روزهای اخیر مطالبی را علیه جمهوری اسلامی ایران در توئیتر خود منتشر کرده است.
    همیشه حضور دموکراتها درمسند قدرت تهدید بالقوه خطرناک تری علیه امنیت ایران بوده است
    در زمان اوباما منطقه تحت نفوذ ایران شامل عراق و سوریه به شدت ناامن شد
    درگیری های سیاسی در ایران موجبات کاهش امنیت عمومی شد پ
    تحریمها باعث آسیب نظام اقتصادی ایران شد
    و...
    بد تر از دشمنی ها و آسیب هایی که اوباما به ایران زد تا کنون هیچ رییس جمهور آمریکا نزده است

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید مبتدی2 از ایشان تشکر کرده اند:

ترامپ ای الهی که قربان اوباما بروی که اینقدر زالوصفت و لاشخور پیشه ای.همانوقت که اولین بار از سی بی اس صورت کریه ات را دیدم و دیدم یک زن خوشگل و جوان داری د رحالی که تقریبا هم سن من میباشی فهمیدم که از آن زالوصفتان کفتارپیشه ای.درد و بلای ملانیا بخورد توی سرت و امیدوارم با ترزا می محشور بشوی که هر دو لاشخور به هم می آیید.دیر نمیباشد که شلوار تو و دامن ترزا هر دو از پایتان در آورده شود و او را در هایدپارک و تو را در سنترال پارک به گاری ببندند
    از هم ندوشیم.
    با هم بنوشیم.

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید امام قلی خان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مبتدی2 آواتار ها
    تشکر شده 1,062 بار در 559 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط مبتدی2 نمایش پست ها
    همیشه حضور دموکراتها درمسند قدرت تهدید بالقوه خطرناک تری علیه امنیت ایران بوده است
    در زمان اوباما منطقه تحت نفوذ ایران شامل عراق و سوریه به شدت ناامن شد
    درگیری های سیاسی در ایران موجبات کاهش امنیت عمومی شد پ
    تحریمها باعث آسیب نظام اقتصادی ایران شد
    و...
    بد تر از دشمنی ها و آسیب هایی که اوباما به ایران زد تا کنون هیچ رییس جمهور آمریکا نزده است
    ترامپ: ایران هیچ توجهی به ما ندارد

رئیس جمهور آمریکا: اگر ایران می گفت که «بیایید با هم باشیم من با توافق هسته‌ای مشکل نداشتم اما ایران هیچ احترامی برای ما قائل نیست و آنها جسور تر شده اند.
    به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما، رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه اختصاصی با فاکس نیوز درباره این که آیا فکر می کنید ما در مسیر برخورد با این ایران قرار داریم؟ گفت: من فکر می کنم این بدترین توافقی بود که تاکنون دیده ام درباره آن مذاکره شد. من فکر می کنم این توافقی بود که هیچ گاه نباید درباره آن مذاکره می شد.
    ترامپ گفت: مایه شرمساری است که ما چنین توافقی (توافق هسته ای) با ایران داشتیم.

وی گفت: آنها هواپیماهای ما را تعقیب می کنند، دور کشتی های ما را با قایق های کوچک خود می گیرند و آنها (به ما) احترام نمی گذارند.؟
    رئیس جمهور آمریکا گفت: دقیقا. توافقی که دولت اوباما آن را ایجاد کرد. من فکر می کنم مایه شرمساری است که ما چنین توافقی داشتیم و مجبور شدیم توافقی مانند آن را امضاء کنیم در حالی که هیچ دلیلی برای انجام این کار نبود و اگر بخواهید این کار را انجام دهید باید توافق خوبی داشته باشید.
    دونالد ترامپ گفت: ما یک میلیارد و هفتصد میلیون دلار نقد به آنها دادیم که بی سابقه است، این پول را تحویل دادیم و هیچ دلیلی برای آن نداشتیم.
    مجری پرسید آیا این احتمال وجود دارد شما آن را پاره کنید؟
    رئیس جمهور آمریکا گفت: ما خواهیم دید چه اتفاقی خواهد افتاد. من می توانم بگویم که ما قصد داریم ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد، آنها هیچ توجهی به کشور ما ندارند.
    دونالد ترامپ افزود: من هرگز درباره اقدامات نظامی حرف نمی زنم. من همواره از رئیس جمهور اوباما به خاطر این که اعلام کرد می خواهیم به موصل برویم، انتقاد کردم. آنها اسم و تاریخ را دادند. من نمی توانم این را باور کنم.

مجری پرسید آیا موضع شما درباره ایران سرسختانه نیست؟

دونالد ترامپ گفت: من سرسخت نیستم. من فکر می کنم آنها کاملا به کشور ما بی اعتنایی می کنند و من این توافق را درک می کنم. اگر آنها می گفتند بسیار خوب ما اکنون با یکدیگر هستیم، با این توافق مشکلی نداشتم اما این دقیقا برعکس است. مثل این که آنها جسور شده اند. آنها هواپیماهای ما را تعقیب می کنند، دور کشتی های ما را با قایق های کوچک خود می گیرند و آنها احترام (به ما) نمی گذارند زیرا آنها باور نمی کنند کسی بتواند اینقدر احمق باشد که بتواند چنین توافقی حاصل کند.

ترامپ برو جلوی دخترت را بگیر که همه جایش عملی است و از سر تا سینه اش را داده است اضافه و کم کرده اند. ای الهی مار و عقرب زبان تو را بزند که نمیدانم کدام زالوصفت سق سیاهی تو را روی کار آورده. امروز در یکی از خیابانها دیدم شورت با عکس ات میفروشند که مایه آبروریزی است. حتی ملانیا خوشگله هم تو را دوست ندارد. مردک این زن را رها کن برود با جوانان.چرا به پای پیر هاپ هاپویی مثل تو بسوزد. مرده شور موهای نارنجی ات را ببرد.
    مرگ بر ترامپ صفتان و زالوصفتان
    از هم ندوشیم.
    با هم بنوشیم.

15. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید امام قلی خان از ایشان تشکر کرده است:

عضو جدید
    تشکر شده 36 بار در 6 ارسال

عزیز دل برادر، فکر نکنم این مطلب شما رو ترامپ بخونه! ضمن اینکه از این حرف ها تو این سالها، واسه ملت (غیر از بعضی ها) آب و نونی در نیومده. فراموش نکن که اگه شورت با عکس ترامپ مایه آبروریزی ترامپ شده، فقط به آبروی ترامپ آسیب زده(البته از نظر شما). شما بهتره یه نگاهی به دور و برت بندازی و ببینی که کارگر بیچاره چون 6 ماهه حقوق نگرفته آبروش پیش زن و بچه هاش و همسایه و صاحبخانه و غیره رفته . بهتره اینقدر نگران آبروی اون آقا نباشی به فکر آبروی خودمون باش.

نقل قول نوشته اصلی توسط طلوع کبک2 نمایش پست ها
    عزیز دل برادر، فکر نکنم این مطلب شما رو ترامپ بخونه! ضمن اینکه از این حرف ها تو این سالها، واسه ملت (غیر از بعضی ها) آب و نونی در نیومده. فراموش نکن که اگه شورت با عکس ترامپ مایه آبروریزی ترامپ شده، فقط به آبروی ترامپ آسیب زده(البته از نظر شما). شما بهتره یه نگاهی به دور و برت بندازی و ببینی که کارگر بیچاره چون 6 ماهه حقوق نگرفته آبروش پیش زن و بچه هاش و همسایه و صاحبخانه و غیره رفته . بهتره اینقدر نگران آبروی اون آقا نباشی به فکر آبروی خودمون باش.
    طلوخواع کبک خان دو سلام
    من که گفته ام حاضرم خودم را بسوزانم و دروغ هم نمیگویم تا اگر به این سوختن من است اندکی مملکت بهتر بشود. اینجا اما اگر ترامپ نیاید ترامپ صفتان می آیند و ببینند عاقبت کارشان چه خواهد بود. نگران ترامپ نمیباشم. بلکه یک دنیا دست این گوساله ی غیر شیری می باشد که عیاش و زن خواه و کثافت است و یک دنیا از پدرسوختگی این مردک درعذاب
    با تشکر
    از هم ندوشیم.
    با هم بنوشیم.

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید امام قلی خان از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 9 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 9 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع