نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیاتوافق سیاسی در مدت زمان منتهی به اسفند صورت میپذیرد

رأی دهندگان
172. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

98 56.98%
  • خیر

74 43.02%
صفحه 2106 از 2403 نخست ... 110616062006205620962103210421052106210721082109211621562206 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21,051 به 21,060 از 24025

موضوع: آثار توافق هسته اي ايران و 5+1

عضو فعال
    تشکر شده 8,454 بار در 2,980 ارسال

پاسخ : آثار توافق هسته اي ايران و 5+1

به نظر من چه برجام باشه وچه نباشه برای ایران فرق زیادی نمیکند ایراد ومشکلات ما 90 درصد داخلی است سود بالای پول حقوق بگیران زیاد دولتی و هزینه بسیار بالای حقوق انها و رانت وعدم قوانین ضد دلالی وسفته بازی

من که از اول هفته شروع به خرید پله ای بعضی از سهام بازار کردم وپیش بینیم از بورس این است که تا 6 ماه دیگر بیشتر بازار یک رشد 50 درصدی داشته باشند چون بازارهای دیگر مثل سکه ودلار تقریبا امنیتی شده است و ملک هم حباب بسیار بالایی دارد فقط در این بازارها بورس با بعضی از سهامها هنوز برای رشد جا بسیار دارند

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید جواد277 از ایشان تشکر کرده است:

mey

عضو فعال
    تشکر شده 15,019 بار در 6,183 ارسال

رویترز:ترامپ از احتمال توافق با مکرون درباره برجام گفت

تاریخ خبر: 04/02/1397 - 20:57

تهران- ایرنا- رئیس جمهوری آمریکا پس از گفت و گو با همتای فرانسوی خود گفت که احتمالا به توافقی پیرامون برجام دست یابند.

به گزارش سه شنبه شب ایرنا به نقل از خبرگزاری رویترز، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا پس از دیدار با امانوئل مکرون همتای فرانسوی خود از احتمال توافق با او درباره برجام گفت.
    وی گفت: فکر می کنم گفت و گوی اصولی درباره ایران داشتیم و در انتظار اقدامات بعدی هستیم.

رئیس جمهوری آمریکا تاکید کرد:احتمالا بتوانیم در مدتی کوتاه میان خود دست کم یک توافق داشته باشیم. فکر می کنم کاملا همدیگر را می فهمیم.

ترامپ پیش از این دیدار در میان خبرنگاران ایران را تهدید کرد که در صورت از سرگیری برنامه هسته ای با مشکلاتی روبه رو خواهد شد که تاکنون نداشته است.

رئیس جمهوری آمریکا قرار است روز 22 اردیبهشت درباره تعلیق تحریم های هسته ای ایران تصمیم گیری کند.
    بهترین دانش آن است که سودمند باشی

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,077 بار در 4,278 ارسال

بتا سهم, [24.04.18 22:12]
    در این دقایق همه مشغول پوشش صحبت های ترامپ و ماکرون هستند برخی نوشتند ترامپ رئیس جمهوری آمریکا پس از گفت و گو با همتای فرانسوی خود گفت که احتمالا به توافقی پیرامون برجام دست یابنداز سوی دیگر ترامپ گفته اگر ایران ما را به هر نحوی تهدید کند هزینه ای خواهد پرداخت که کمتر کشوری تاکنون آن را پرداخته است.می توانیم خیلی سریعتر با ماکرون بر سر ایران به توافق برسیم.ما 150 میلیارد دلار به آنها دادیم 1.8 میلیارد نقد پرداخت کردیم برای چه؟
    موضع من در قبال برجام تغییری نکرده و همه این را میدانند./ماکرون هم گفته ما به دنبال توافق جدیدی هستیم که چند موضوع را در قبال ایران از جمله برنامه هسته ای تا سال 2025، برنامه بلند مدت هسته ای، موشکی و مهار ایران در منطقه را در برگیرد. اگر آمریکا از برجام خارج شود و فرانسه باقی بماند این دلیل بر عدم دوستی دو کشور نیست. اگر چهار موضوع مورد نظر ما در مورد برجام حاصل نشود مسلما شرایط فعلی برقرار نخواهد بود.
    با این کنفرانس خبری ..مشخصه برجام.نخواهد ماند....وقتی ماکرون.میگه دنبال توافق جدیدی هستیم..یعنی...قرار ...به برجام..چیزی اضافه..و یا حذف بشه.....حرف خوبه این بود....حرف های ترامپ به ...کنار... رژیم ایران هم رسما گفته..هیچ چیز جدید را نمی پذیرند....
    بازار خروج امریکا از برجام...را پیش خور کرده....هر داستانی بشه از 92 شرایط ..بسیار بهتره..هیجانی..معامله..نکنید ..
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

ترامپ در کنفرانس خبری مشترک با رئیس‌جمهور فرانسه:
    ?کره شمالی باید تسلیحات هسته‌ای‌اش را از بین ببرد.
    ?خواستار توافق جدیدی با ایران هستیم که دارای زیرساخت "مستحکم" باشد/AFP

?از حالا به بعد می‌توانیم برجام را درك كنيم
    ?اطمینان از آن که بعد از ٢٠٢۵ هم به سلاح هسته‌ای نمی‌رسد
    ?پایان دادن به برنامه موشکی بالستیک ایران
    ‏?تلاش برای راه‌حل سیاسی برای مهار ایران در منطقه
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

مکرون ابراز امیدواری کرد که بتوان روی یک توافق جدید با ایران درباره فعالیتهای هسته ای و موشکی کار کرد @Boursepress_With_BABAK52

مکرون: بجای نابود کردن برجام می توانیم چیزهایی به آن اضافه کنیم/ نمیگویم از یک توافق به توافق دیگر برویم بلکه برجام یک جنبه از مشکل است باید روی چهار محور کار کنیم که برجام یکی را پوشش داده است

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

رسما داره..میگه برجام را تایید نخواهم..کرد

? سوال: ایران گفته اگر برجام فسخ شود برنامه هسته ای را مجددا آغاز می کند
    ? ترامپ: آنها چیزی را شروع نمیکنند چون دچار دردسر بزرگی میشوند @Boursepress_With_BABAK52

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

������‏امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه از یک "برجام بزرگ" حرف زد:
    توافقی شامل
    ⭕️برجام به شکل کنونی،
    ⭕️ به علاوه بعضی محدودیتهای هسته‌ای درازمدت تر
    ⭕️ برنامه موشکی
    ⭕️ فعالیت‌های منطقه‌ای ایران.
    مذاکرات برجام یک، دو سال طول کشید. مذاکرات برجام بزرگ چقدر طول می‌کشد و ممکن است؟ @Boursepress_With_BABAK52
    تحلیل امیر پایور...

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

...بازار بی برجام...افتی نداره...تمام این ها را هم پیشخور کرده...در سهم های ارزنده سهامداری کنید...هیجانی ترید کردن...جز ضرر چیزی عایدتان نمیکنه...برجام چیزی نداده..که بخواهد الان بگیره...

16. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

۱۳۹۷/۰۲/۰۵ :: ۱۰:۴۸

خبرگزاری فارس: موگرینی: هیچ جایگزینی برای توافق هسته‌ای ایران وجود ندارد

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت که جایگزینی برای توافق هسته‌ای با ایران وجود ندارد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «فدریکا موگرینی» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا امروز در حاشیه نشست اتحادیه اروپا و سازمان ملل در باره سوریه گفت که هیچ جایگزینی برای توافق هسته‌ای با ایران وجود ندارد و این توافق به طور کامل اجرا خواهد شد.

وزاری اروپایی و دیگر مقامات جهانی امروز جهاشنبه در بروکسل در راستای دومین شورای حمایت از آینده سوریه و منطقه تشکیل جلسه می دهند. نمایندگان بیش از 85 کشور و سازمان در سطح وزیر دیروز و امروز در این نشست حضور دارند.

هدف از برگزاری این نشست، گردآوری کمک‌های بشردوستانه برای افرادی است که در پی جنگ در سوریه آسیب دیده‌اند و نیز پرداختن هر چه بیشتر به روند صلح در این کشور تحت حمایت سازمان ملل در دستور کار قرار دارد.

انتهای‌پیام/

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

در توضیح درباره اظهارات ماکرون در واشنگتن؛

۱۳۹۷/۰۲/۰۵ :: ۱۷:۲۷

موگرینی: برجام دست‌نخورده باقی می‌ماند/بحثی درباره مذاکره مجدد مطرح نیست

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز چهارشنبه در توضیح درباره اظهارات روز گذشته رئیس‌جمهور فرانسه گفت بحثی در خصوص مذاکره مجدد بر سر برجام در کار نیست.

به گزارش گروه مانیتورینگ بین‌الملل خبرگزاری فارس، «فدریکا موگرینی»، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز چهارشنبه درباره توافق هسته‌ای برجام اظهارنظر کرد.

موگرینی درباره اظهارات روز گذشته (سه‌شنبه) «امانوئل ماکرون»، رئیس‌جمهور فرانسه درباره ضرورت رسیدن به «توافقی جدید» درباره ایران گفت: «تیم من امروز فرصت تبادل‌نظر با تیم ماکرون، همانند روزهای گذشته را نداشته.
    بحثی درباره مذاکره مجدد در خصوص برجام مطرح نیست.»

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت: «این توافق به امضای بازیگران مختلفی رسیده است. این توافق از جایگاهی هم‌تراز یک قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل برخوردار است. برجام در واقعی یکی از ضمیمه‌های یک قطعنامه شورای امنیت است. بنابراین ما درباره مذاکره مجدد برجام صحبت نمی‌کنیم و آنچه سران دو کشور (آمریکا و فرانسه) گفتند هم این نبود. به نظرم من نباید درباره مسائلی که آنها درباره‌اش گفت‌وگو کرده‌اند توضیح بدهم، اما بر اساس رایزنی‌ها و دیده‌های من آشکار است که ماکرون در واشنگتن یکبار دیگر بر پشتیبانی ۱۰۰ درصدی کل اروپا از اجرای کامل توافق هسته‌ای تأکید کرد.»

مسئول سیاست خارجی آمریکا در عین حال گفت مسائلی که درباره آنها بحث می‌شود مسائلی خارج از چارچوب برجام هستند.

موگرینی تأکید کرد: «توافق هسته‌ای ایران دست‌نخورده باقی مانده و کماکان اجرا خواهد شد. گفت‌وگوهای بیشتری بین رئیس‌جمهور فرانسه و رئیس‌جمهور آمریکا جریان خواهد داشت و آن گفت‌وگوها می‌توانند بر اساس اجرای توافق هسته‌ای استوار شوند. این موضع آشکاری است که اتحادیه اروپا و ۲۸ عضو آن گرفته‌اند.»

موگرینی در بخش دیگری از این گفت‌وگو تصریح کرد که ظرف چند ساعت آینده تماسی با «محمد جواد ظریف»، وزیر خارجه ایران خواهد داشت.

«امانوئل ماکرون» که برای سفری سه روزه به واشنگتن سفر کرده در نشست خبری مشترک با »دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا در کاخ سفید آمادگی خود را برای همکاری با آمریکا جهت رسیدن به «توافقی جدید» در خصوص ایران با چهار ستون اعلام کرد. (+ بیشتر بخوانید)

انتهای پیام/

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع