نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیاتوافق سیاسی در مدت زمان منتهی به اسفند صورت میپذیرد

رأی دهندگان
172. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

98 56.98%
  • خیر

74 43.02%
صفحه 2107 از 2403 نخست ... 110716072007205720972104210521062107210821092110211721572207 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21,061 به 21,070 از 24025

موضوع: آثار توافق هسته اي ايران و 5+1

عضو فعال
    تشکر شده 24,077 بار در 4,278 ارسال

پاسخ : آثار توافق هسته اي ايران و 5+1

.....بنظرم...این گفتار...مثبته...
    ?ماکرون در کنگره امریکا گفت :

? درباره ایران، هدف ما روشن است. جمهوری اسلامی ایران هرگز نباید به سلاح اتمی دست بیابد. نه الان، نه در ده سال، و نه بعد. هرگز!

?ماکرون: ما توافق هسته ای با ایران را به توصیه و ابتکار آمریکا امضا کردیم. الان نباید بگوئیم خوب نیست و کنار بگذاریم. اشکالاتی وجود دارد. باید روی آن کار کنیم. اما این توافقی در حال اجراست و ما از آن #خارج نمی شویم

?رئیس جمهوری فرانسه: نباید جنگ های جدید ایجاد کنیم. باید به حاکمیت جمهوری اسلامی ایران احترام بگذاریم. ایران کشوری با تمدن است.

?رئیس جمهوری فرانسه: با پرزیدنت ترامپ پیشتر درباره این صحبت کردم که باید درباره بی ثبات سازی ایران در منطقه و برنامه موشکی آنها تلاش کنیم و فشار بیاوریم اما برنامه هسته ای باید اجرا شود.

?امانوئل ماکرون در میان تشویق اعضای کنگره وارد شد. پیش بینی می شود آقای ماکرون درباره ماندن در توافق هسته ای ایران در کنگره سخنرانی کند.

?ماکرون: این افتخار بزرگی برای من است که در یکی از مظاهر مهم دموکراسی جهان حضور یابم.

?آقای ماکرون از سابقه همکاری آمریکا و فرانسه گفت و تاکید کرد همین روحیه است که پاریس و واشنگتن امروز هم در مقابل تهدیدهای جهانی متحد هستند.
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,077 بار در 4,278 ارسال

ماکرون: برجام را ترک نمی‌کنیم

رییس‌جمهوری فرانسه گفت که کشورش از توافق هسته‌ای با ایران خارج نخواهد شد زیرا این توافق را امضا کرده است./ایسنا
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال نوام چامسکی آواتار ها
    تشکر شده 33,365 بار در 3,463 ارسال

همینطور که قبلا نوشتم

ایران هیچ نرمشی نشون نداد و هیچ مذاکره ای هم نکرد و نمیکنه

حتی بابت یک بند از برجام هم مذاکره نخواهد کرد

حال که داریم به روز 22اردیبهشت نردیک میشیم

جای بسی خوشحالی هست که نتونستن و نمیتونن برما بیشتر از این فشار بیارن

وقتی داعش به دروارهای دمشق رسیده بود

همه ار بشار اسد خواستن کشورش رو ترک کنه

حتی ما پیشنهاد دادیم

خانواده اسد بیاد ایران

باز هم اسد قبول نکرد

اون روز نه ایران بود نه روسیه

بشار اسد سخنرانی میکنه و میگه

بذارید من رو بکشن ولی من جای نمیریم و بذارید اینده گان

بدونن کسانی بودن که بخاطر کشورشون کشته شدن و ذلت رو نپذیرفتن

///////////////

هر حکومتی در ایران باشه با هر دیدگاهی

ما نمیتونیم سر امنیت 80میلیون ایرانی معامله کنیم

امنیت نباشه

هیچ چیری معنا نداره

///////////////

ماکرون در جمع نمایندگان کنگره آمریکا:
    ?سیاست‌های ما نباید به جنگ در خاورمیانه منجر شود.
    ? ما باید به ثبات و حاکمیت کشورها احترام بگذاریم. این شامل ایران هم می‌شود که یک تمدن بزرگ است.
    ? ما نباید اشتباهات گذشته در آن منطقه را تکرار کنیم.
    ?بیایید دوباره جنگ درست نکنیم.الان یک چارچوب به نام برجام، برای کنترل فعالیت هسته‌ای ایران وجود دارد.
    ?ما آن را امضا کردیم، به ابتکار ایالات متحده. هم ایالات متحده و فرانسه آن را امضا کردیم.
    ?به همین دلیل نمی‌توانیم بگوییم بیایید از شرش خلاص شویم.

ماکرون: برجام را ترک نمی‌کنیم

رییس‌جمهوری فرانسه گفت که کشورش از توافق هسته‌ای با ایران خارج نخواهد شد زیرا این توافق را امضا کرده است./ایسنا

http://forums.boursy.com/showthread.php?t=2936

6. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید نوام چامسکی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال علیرضا123 آواتار ها
    تشکر شده 7,161 بار در 1,547 ارسال

نوام جان....جنس این امنیتی که میگی تا دلت بخاد الان در کشوری مثل کره شمالی هست..اما مردمش زندگی نمیکنند و تا الان برده ایدولوژی مسخره بودند...یکم به تاریخ هم رجوع کنیم میبینیم..اسد و پدرش حافظ اسد چه خون هایی که نریختند تو سوریه...بموقع سر امنیت 80 میلیون ایرانی هم معامله میکنند...نرمش قهرمانانه را رونمایی کردند البته بعد از 12 سال بگیر و ببند و قطعنامه...چربش قهرمانانه هم رونمایی میشه..البته به وقتش

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا123 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا123 نمایش پست ها
    نوام جان....جنس این امنیتی که میگی تا دلت بخاد الان در کشوری مثل کره شمالی هست..اما مردمش زندگی نمیکنند و تا الان برده ایدولوژی مسخره بودند...یکم به تاریخ هم رجوع کنیم میبینیم..اسد و پدرش حافظ اسد چه خون هایی که نریختند تو سوریه...بموقع سر امنیت 80 میلیون ایرانی هم معامله میکنند...نرمش قهرمانانه را رونمایی کردند البته بعد از 12 سال بگیر و ببند و قطعنامه...چربش قهرمانانه هم رونمایی میشه..البته به وقتش
    سلام

من از شما سوال میکنم

ما باید تو بعد نظامی قوی باشیم یا نه

ایا ما بخاطر اینکه دیدگاهامون مخالف غرب هست امریکا با ما مشکل داره

یا اینکه براشون فرقی نداره چه نوع حکومتی باشه

تو این 100سال دولت مصدق رو داشتیبم که کودتا کردن

دولت محمد رضا شه رو داشتیم

چون میخواستن در برابر شوروی به ایستن از اسلام گرا ها حمایت کردن و پهلوی رو کمک کردن تو سرنگونیش

مشکل ایدلوژی نیست

اگر بود غرب با عربستان وهابی و دولت اخوان المسلمینی ترکیه و قطر باید بیشتر دشمن باشه

یا با القاعده و داعش

اشتباه نکن

هر کشوری برای منافع خودش حاضره حتی با شیاطین هم همکاری کنه

همینطور هم امریکا با طالبان داره همکاری میکنه تو افغانستان و مشکلی هم نداره

///////////////

امریکا 50میلیون سرخپوست رو کشتن و 150سال برده داری رو گسترش دادن

جان لاک فیلسوف انگلیسی که دم از ازادی رده ولی هیچ وقت از اینکه شرکت برده داری داشت

شرم نکرد و نگفت من اشتباه دارم انجام میدم

ایا غرب نبود که تو. فالب فرانسیس فوکویاما از پایان تاریخ و پیروری لیبرال دمکراسی نام میبرد

ایا غرب نبود که تو دهه های قبل از بازار ازاد و تجارت ازاد دم میرد

ولی چند وقت پیش خانم مرکل اعلام کرد این سیاست باعث رشد 35برابر تولید ناخالص ملی چین شده و درحالی که اروپا 3 برابر شده

ایا دونالد ترامپ تمام قوانین و ایدلوزی لیبرال دمکراسی رو با اعمال نظام تعرفه ها برهم نزد

ابا امریکا نه تنها در زمان ترامپ که تو زمان که تونسته تمام قوانین رو ملغا نکردن حتی در برابر شرکایی اروپایشون

اینکه بشار اسد ادم کشته

ایا غرب از سال 2001 تو عراق و افعانستان و سوریه بخاطر اینکه نظامهای که مخالفشون بودن اینمه چنگ راه نینداختن

ایا تو امریکا سیاست تبعیض نژادی هنور هم حاکم نیست

میدونم نظام جهان و روابطش برپایه صلح نخواهد بود

ولی ما هم نمیتونیم دست رو دست بذاریم و ضعف نشون بدیم

غرب هیچ وقت بخاطر خود ما یک کار انجام نداده

حتی همون کارخونه ذوب اهن اطفهان رو شوروی برای ما ساخت نه انگلستان نه امریکا حاضر نشدن

گشور ما ابر قدرت نیست و ظرفیتش رو هم نداره

ما مجبوریم سیاستی داشته باشیم که بین قدرتها بزرگ قرار بگیریم و بتونیم امنیت و اقتصادمون رو سرپا نگه داریم

ما که همیسایه نردیکون ترکیه دارای 2000هرار هواپیمای جنگی هست و همسایه پاکستانمون دارای بمب اتم و

هر وقت هم عربستان میگه ما رو تهدید میکنن

گیرم ایدلوژی هم نداریم

با چه چیری در برابرشون خواهیم ایستاد

ما داریم به شرق و غرب باج میدیم

بیام به ترکیه و پاکستان و عربستان هم باج بدیم

یا اینکه ما هم باید مکانیزمی داشته باشیم

بشار اسد ادم کش هست و ملتش رو کشته

ولی همین بشار اسد باز هم رای گیری بشه میتونه به ریاست جمهوری کشورش برسه و ملتش هم اون رو با اکثریت میخوانن

اینکه نوشتی بشار اسد ما رو میفروشه

تو سال 1980 به حافظ اسد میگن

چرا ایران رو به کل اعراب ترجیح میدی و ایران رو طرافداری میکنی

تو مجله اشپیگل هست این مطلب

میگه روزی همه اعراب با هم متجد میشن و به کشور من حمله میکنن تنها ایران از من حمایت خواهد

بشار اسد یک بار به اعراب بگه

من از ایران دست کشیدم

کل هیکلش رو طلا میگیرین
    ولی

اینکار رو نکرده

////////////////

تنها کره شمالی داری ایدلوؤی نیست

همه هستن از دولت 100درصد نظامی و عقیدتی اسراییل تا دولت های اروپایی و امریکا و چین و روسیه

//////////////////////

من از شما سوال میکنم

برنامه شما برای ایران چی هست

ایا ما باید کلا مملکت رو تعطیل کنیم و بریم بشینم خونه ام تا دشمن بیاد در خونه ام

او.نوقت دنبال سلاح باشیم

یا اینکه باید کاری بکنیم

///////////////////////

صبح نوشتی ترامپ 4 تا موشک بزنه و ملت بریزن تو خیابون

مگر تو عراق امریکا این کار رو نکرد

مگر تو لیبی این کار رو نکردن

ایبا حاصلش خوشبختی اونها شد

ایا خوشبختی در دیل یک حاکم نظامی بیگانه میشه تصور کرد

ایا امریکا که برای ما ذوب اهن نمیساخت اونم در دوران مخمد رضا شاه

میاد الان

برای ما حکومت رو سرنگون کنه و بعدش بده به دست ملت ایران

اگر بکنه چه منافهی از قبلش گیریش میاد

تاره بکنه ایا ما تن میدیم به این خفت که امریکا بیاد بر همه چیر ما مسلط بشه

///////////////

راهی نداریم

جر اینکه با هر سختی و بدبختی

مملکت رو خودمون بساریم

هر چند سخت باشه و غیر ممکن

////////////////////

صبح نوشتی امریکا 4 تا بمب بزنه

والله

دنیا رو سرم خراب شد

ببین چی شده که مردم ما اینطوری فکر میکنن

موفق باشی
    ویرایش توسط نوام چامسکی : 2018/04/25 در ساعت 23:54

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید نوام چامسکی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال علیرضا123 آواتار ها
    تشکر شده 7,161 بار در 1,547 ارسال

والله اینکه از شرق و غرب و ایران و سوره حرف میزنی را من نمیتونم تک تک جوا بدم..اینکه میگم امریکا حمله نظامی میکنه...نظر من نیست...اینکار را انجام میده....الان دنبال این هست هزینه های کمتری برای اینکار پرداخت کنه....دنیا هم رو سر من خراب شد وقتی فرمانده نیروی دریایی سپاه مصاحبه میکنه میگه پسوند ایران نداره انقلاب اسلامی..از اون بدنر دنیا رو سر من خراب میشه وقتی زندانیان سیاسی را میکشند...دنیا رو سر من و تو و امثال ما باید خراب بشه وقتی فشاد واختلاس و از در و دیوار این نطام داره بالا میره...عزتی تو دنیا نداریم که ازش دفاع کنیم...40 سال نظام جمهوری اسلامی چه غلطی کرد؟این نظام به من و شما جوان به دید یک انسان هم نگاه نمیکنه...این هم که نوشتی ایا "ما تن به خفت میدیم که امریکا بیاد چنین کاری بکنه"...ما اصلا وجود نداره تو این مملکت در حال حاظر...هر کسی کلاه خودشا چسبیده باد نبره....افکارت قشنگه و ایده ال...اما مال دهه شصت ایرانه...نه الان....خواه نا خواه یک انقلاب در پیش داریم...چون راه به اصلاحات داده نمیشه...و وقتی سپاه بیاد وسط خیابون مردم را به گلوله ببنده...حمله نظامی هم به ایران میشه....درضمن شما فکر نکنم جایی بوده باشی و سلاح از نزدیک دیده باشی...اما بنده بودم و دیدم...نود درصدش تبلیغاته...قدرت نظامی ایران هیچه...هیچ...هیچی نداریم که بهش بنازیم...باید خراب کنیم و از نو بسازیم...این جمله ات هم جالب بود..که دولت های اروپایی حکومتهایی ایدولوژیک دارند "همه هستن از دولت 100درصد نظامی و عقیدتی اسراییل تا دولت های اروپایی و امریکا و چین و روسیه"...حرف زیاده برای زدن نوام جان...اما فقط بگم افکار شما خیلی ایداله و روی کاغذ قشنگه...از بازای غرب کشور تا مردم محرم سیستان بلوچستان تا کشاورز اصفهانی و غیره...مطالبات دارند..دنبال این نیستند که4 تا پاسدار پشمالو رفتند دنبال حرومزادگی تو خاورمیانه ..من نمیدونم چرا هر وقت مشکلی تو مملکت داریم چرا حلش نمیکنیم..به جاش میریم سراغ شرق و غرب و مقایسه کردن....شما یک طرح زیست محیطی و مبارزه با خشکسالی...یک طرح ملی به من معرفی کن تو 20 سال گذشته ایران...اما تا دلت بخاد طرح حرومزادگی تو یمن و سودان و لبنان و فلسطین و عراق دارند...این نطام کارنامه ای برای دفاع نداره...جنگ دو ساله را کردند 8 سال با لجبازی و حمافت...انموقع دنیا رو سرتون خراب نشد؟؟؟؟؟...اینهمه ادم که تو زندانها کشتند و میلیاردها دلاری که اختلاس کردند چطور دنیایی رو سر کسی خراب نشد...این جمله ات هم واقعا جالب بود
    "ایا ما باید کلا مملکت رو تعطیل کنیم و بریم بشینم خونه ام تا دشمن بیاد در خونه ام"
    سالهاست دشمن تو خود خونه است....اینقدر که جهل این مردم و این رژیم فاسد و دروغگو به این مردم و این سرزمین ضربه زدند....هیچ کشوری ضربه نزد...چقدر تا حالا هزینه کردیم برای نابودی اسراییل...چقدر نتیجه گرفتیم؟؟
    بهر حال من هم زیاد تمایلی به بحث ندارم...هیچ پاسخی هم به ادامه بحث نخواهم داد چون بی فایده است...شما و نظر شما هم برای بنده قابل احترام هستید...شما هم موفق باشید

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا123 از ایشان تشکر کرده اند:

https://t.me/sedaiemardom/11329

دونالد ترامپ

داره به شعور مخاطب توهین میکنه

هنور نه بمبی رده نه اینکه حاکم نطامی گذاشته

هر یک برگه دلار امریکا گیریم همه هم 100دلاری

ورنش میشه 1گرم

ببینید 150میلیارد دلار چقدر وزن داره

چطور تو بشکه میشه جا داد و چند تا هواپیما و چند تا قطار میخواد برای برای بار کردن اون

متاسفانه ملت ما از دورانی که تو ماه میدن هم بدتر شدن

یا ملت ما رو اینها چی فرض کردن

150میلیارد دلار پول نقد تو کل دنیا پیدا نمیشه و نمیشه اون رو خارج از شبکه بانکی جابجا کرد

ولی برای ملت ما درست میکنن و به خوردش میدن

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید نوام چامسکی از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 5,654 بار در 1,971 ارسال

‏ظریف: آمریکا هیچوقت در برجام نبوده و در ۱۵ماه گذشته تلاش کرده ایران را از منافع برجام محروم کند.
    - درود بر دکتر ظریف که اینجوری پته دلواپسا رو ریخته رو آب. مخصوصاً جلیلی با اون خنده های جلفش که همش میگفت امضای جان کری تضمینه!

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید تیدی آلفا از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,522 بار در 26,655 ارسال

ترامپ: مکرون پس از دیدار از کاخ سفید نظرش درباره ایران عوض شد/ 150 میلیارد شامل 1.8 میلیارد نقدی به آنها دادیم/ ایرانی‌ها در دوره من «مرگ بر آمریکا» نمی‌گویند!

دونالد ترامپ که در اقدامی کم‌سابقه برای یک رئیس‌جمهور به صورت تلفنی با شبکه «فاکس نیوز» صحبت می‌کرد، درباره نتایج سفر ماکرون به واشنگتن، گفت: «ما دستاوردهای زیادی داشتیم. واقعا دستاوردهای زیادی داشتیم، بیش از آنچه هرکسی می‌داند، دستاوردهایمان را شاهد خواهید بود.»

رئیس‌جمهور آمریکا با بیان اینکه دیدارش با ماکرون بسیار نتیجه بخش‌بوده، گفت در جریان این دیدار دیدگاه رئیس‌جمهور فرانسه در قبال ایران متحول شده است.

به گزارش فارس، «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا روز پنج‌شنبه با بیان اینکه دیدارش با رئیس‌جمهور فرانسه بسیار مفید بوده، گفت توانسته دیدگاه «امانوئل ماکرون» را در قبال ایران تغییر دهد.

وی که در اقدامی کم‌سابقه برای یک رئیس‌جمهور به صورت تلفنی با شبکه «فاکس نیوز» صحبت می‌کرد، درباره نتایج سفر ماکرون به واشنگتن، گفت: «ما دستاوردهای زیادی داشتیم. واقعا دستاوردهای زیادی داشتیم، بیش از آنچه هرکسی می‌داند، دستاوردهایمان را شاهد خواهید بود.»

ترامپ به عنوان نمونه، گفت: «معتقدم که اکنون دیدگاه او نسبت به ایران، در مقایسه با دیدگاهش پیش از آمدن به کاخ سفید، بسیار متفاوت شده است. و این بسیار مهم است. او می‌داند در مسئله ایران، حرف من چیست... رئیس‌جمهور توافق وحشتناکی با این کشور کرد، منظورم از رئیس‌جمهور، دولت پیشین است که توافق وحشتناکی کرد و ۱۵۰ میلیارد دلار، که ۱.۸ میلیارد دلار آن نقد بود، به آن‌ها پرداخت کرد. پول واقعی، در بشکه و جعبه با هواپیما. این غیر قابل تحمل است.»

رئیس‌جمهور آمریکا ادامه داد: «آن وقت آنچه آن‌ها انجام دادند این بود که فریاد بزنند "مرگ بر آمریکا، مرگ بر آمریکا." البته دیگر چنین فریادی نمی‌زنند، زمان او (باراک اوباما رئیس‌جمهور سابق آمریکا) بود که چنین فریادی می‌زدند، زمان من چنین فریاد نمی‌زنند. این اواخر دیگر ندیده‌ایم که قایق‌های کوچک آن‌ها در اقیانوس دور کشتی‌های ما گشت بزنند، چون می‌دانند که اگر دور کشتی‌های ما گشت بزنند، دیگر اثری از آن‌ها (قایق‌ها) باقی نمی‌ماند.»
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(2)
    تشکر شده 6,153 بار در 1,698 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا123 نمایش پست ها
    والله اینکه از شرق و غرب و ایران و سوره حرف میزنی را من نمیتونم تک تک جوا بدم..اینکه میگم امریکا حمله نظامی میکنه...نظر من نیست...اینکار را انجام میده....الان دنبال این هست هزینه های کمتری برای اینکار پرداخت کنه....دنیا هم رو سر من خراب شد وقتی فرمانده نیروی دریایی سپاه مصاحبه میکنه میگه پسوند ایران نداره انقلاب اسلامی..از اون بدنر دنیا رو سر من خراب میشه وقتی زندانیان سیاسی را میکشند...دنیا رو سر من و تو و امثال ما باید خراب بشه وقتی فشاد واختلاس و از در و دیوار این نطام داره بالا میره...عزتی تو دنیا نداریم که ازش دفاع کنیم...40 سال نظام جمهوری اسلامی چه غلطی کرد؟این نظام به من و شما جوان به دید یک انسان هم نگاه نمیکنه...این هم که نوشتی ایا "ما تن به خفت میدیم که امریکا بیاد چنین کاری بکنه"...ما اصلا وجود نداره تو این مملکت در حال حاظر...هر کسی کلاه خودشا چسبیده باد نبره....افکارت قشنگه و ایده ال...اما مال دهه شصت ایرانه...نه الان....خواه نا خواه یک انقلاب در پیش داریم...چون راه به اصلاحات داده نمیشه...و وقتی سپاه بیاد وسط خیابون مردم را به گلوله ببنده...حمله نظامی هم به ایران میشه....درضمن شما فکر نکنم جایی بوده باشی و سلاح از نزدیک دیده باشی...اما بنده بودم و دیدم...نود درصدش تبلیغاته...قدرت نظامی ایران هیچه...هیچ...هیچی نداریم که بهش بنازیم...باید خراب کنیم و از نو بسازیم...این جمله ات هم جالب بود..که دولت های اروپایی حکومتهایی ایدولوژیک دارند "همه هستن از دولت 100درصد نظامی و عقیدتی اسراییل تا دولت های اروپایی و امریکا و چین و روسیه"...حرف زیاده برای زدن نوام جان...اما فقط بگم افکار شما خیلی ایداله و روی کاغذ قشنگه...از بازای غرب کشور تا مردم محرم سیستان بلوچستان تا کشاورز اصفهانی و غیره...مطالبات دارند..دنبال این نیستند که4 تا پاسدار پشمالو رفتند دنبال حرومزادگی تو خاورمیانه ..من نمیدونم چرا هر وقت مشکلی تو مملکت داریم چرا حلش نمیکنیم..به جاش میریم سراغ شرق و غرب و مقایسه کردن....شما یک طرح زیست محیطی و مبارزه با خشکسالی...یک طرح ملی به من معرفی کن تو 20 سال گذشته ایران...اما تا دلت بخاد طرح حرومزادگی تو یمن و سودان و لبنان و فلسطین و عراق دارند...این نطام کارنامه ای برای دفاع نداره...جنگ دو ساله را کردند 8 سال با لجبازی و حمافت...انموقع دنیا رو سرتون خراب نشد؟؟؟؟؟...اینهمه ادم که تو زندانها کشتند و میلیاردها دلاری که اختلاس کردند چطور دنیایی رو سر کسی خراب نشد...این جمله ات هم واقعا جالب بود
    "ایا ما باید کلا مملکت رو تعطیل کنیم و بریم بشینم خونه ام تا دشمن بیاد در خونه ام"
    سالهاست دشمن تو خود خونه است....اینقدر که جهل این مردم و این رژیم فاسد و دروغگو به این مردم و این سرزمین ضربه زدند....هیچ کشوری ضربه نزد...چقدر تا حالا هزینه کردیم برای نابودی اسراییل...چقدر نتیجه گرفتیم؟؟
    بهر حال من هم زیاد تمایلی به بحث ندارم...هیچ پاسخی هم به ادامه بحث نخواهم داد چون بی فایده است...شما و نظر شما هم برای بنده قابل احترام هستید...شما هم موفق باشید
    علیرضا مردم مخالف حاکمیت که بدنه اصلی جامعه هستند به نظر من
    الان دو دسته شدن
    1-آنهایی که در زیر ظلم و بی عدالتی و فقر و بیکاری،فساد و پارتی بازی در همه زمینه ها واقعا دیگه کمرشان خم شده و جانشان به لب رسیده،مثل من!
    2-آنهایی که تقریبا از طبقه برخوردار جامعه هستند و به تقریب در رفاه نسبی هستند و نگران از دست دادن جایگاهی که دارن،برای همین دایم میگن امنیت امنیت

جناب نوام چامسکی نمیشه دریک جامعه ای،یک نفر در ماشین چند صد میلیونی زیر باد کولر بشینه و یک انسان دیگه تو اون گرمای طاقت فرسا وسط خیابون آب معدنی بفروشه از زور بیکاری!!!
    من اینجا بیشتر دنیا تو سرم خراب میشه
    الان کدوم خونواده هست جوان بیکار نداشته باشه؟؟؟
    این جامعه یک جایی از درون لبریز میشه

نالیدی و تقدیر همان است که بودست
    آن حلقه زنجیر همان است که بودست
    نومید مشو ناله کشیدن دگر آموز.

20. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید FARIBORZ NAEL از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 19 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 19 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع