صفحه 8 از 8 نخست ... 5678
نمایش نتایج: از 71 به 73 از 73

موضوع: **+** صندلی داغ ویژه جناب roohe-khashen **+**

عضو فعال roohe-khashen آواتار ها
    تشکر شده 8,665 بار در 2,055 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهربان نمایش پست ها
    .....حمید....
    ...1...خارج از جمله پردازی و صحبتهای شعاری کمی از ارمانها و ایده الهات تو زندگیت بگو...برای زندگیت برنامه ریزی کردی....هیچ به اهداف و خواسته های معنوی و الای زندگی توجه کردی...اصلا وجود این چنین معیارهایی رو در زندگی شخصیت احساس میکنی...
    ...2...خوب با توجه به سن وسالت و نوع کاری که داری معیارها و مختصات همسر اینده خودتو چه چیزایی میدونی....درگیر ظواهر فریبنده و صورتکهای بزک شده ای یا داشتن جوهر انسانی و ایمان و معیارهای اخلاقی برای تو ارزش و تقدم بیشتری نسبت به معیارهای ظاهری داره....
    ...3...تو جوابایی که به پستای بچه ها میدادی خیلی توجه کردم زیاد از نفرت به اعراب و دون شمردن اونها و از یه کینه و عداوت سختی که نهایتا باید به یه برخورد ختم بشه صحبت میکردی...این یه تقلید کورکورانه از یه دشمنی خود ساخته و فاقد دلایل روشن و موجه ایدلوژیک و سیاسیه یا براش توجیه معقولی داری...صرف عرب بودنشون مشکل سازه یا نوع کیش و پندارشون نسبت به ما ایرانیها...
    ....4...رابطه ات با مذهب کلا درکت از تعالیم دینی و احکامی که بر هر شیعه مسلمونی لازم الاجرا وحالا ما با ترفند ذهن و شعبده عقل اونها رو پشت گوش میاندازیم چیه...به مذهب حقه شیعه و سروری معصومین اعتقاد داری...
    ....5...تا چه حد جاه طلبی و برای این جاه طلبیت تا چه حد حاضری جلو بری و خط قرمزا رو رد کنی....
    ...6...دوست دارم از بحرانهایی که در زندگی شخصیت داشتی و برخوردت با اونها بگی...تا چه حد میتونی یه تعلیق و دگرگونی سخت رو در مسیر طبیعی زندگیت تحمل کنی...در هر بعدی...حرفه ای کاری شخصی عاطفی....بعنوان یه جوان برای روبرو شدن با این شرایط سخت اموزش دیدی.....
    ...7...از شادی و پشیمانی بزرگ زندذگیت بگو...
    ....8...حمید... این ادرس حجره اشو بزار اینجا بریم بتکونیمش...
    1-والا الان از زندگیم راضی هستم خیلی از هم سن و سال های من تو شرایط بدی هستن دوستانم با مدرک کارشناسی مکانیک یا صنایع متاسفانه در حال تدریس خصوصی یا زبونم لال کارهای دیگه هستن اما به جرات میگم در ایران خیلی از معیارها و هدفها به تحقق دست پیدا نمیکنه من هم یه سری معیار داشتم که متاسفانه به اونها عمل نکردم اما بازم میگم الهی شکر
    2-متاسفانه اون دختری که من تو ذهنم هست تو این دخترهایی که من میبینم اصلا پیدا نمیشه به نظر من ظاهر همسر ادم باید در حدی باشه که مشکلی پیش نیاد از لحاظ دین و ایمان هم جانماز اب نمیکشم اما من بچه معتقدی هستم مثلا اذان بگه ظبط رو خاموش میکنم یا محرم کارهای اضافه ممنوع حالا همسرم هم اینا رو رعایت کنه خوبه
    3-راجب به اعراب که بنده مراوداتی باهاشون داشتم نه دکتر جان تقلید نیست این اعراب موجوداتی هستن که خودشون هم سر از کار خودشون در نمیارن اما میدونم که مثل س...از ما میترسن و به پشتوانه ابرقدرتها این هارت و پورتها ورمیکنن
    4-به نظر من اگر پیامبری الان بود خدا دین اسلام رو کمی ویرایش میکرد البته بحث مفصلی داره که خوشحال میشم در فرصت حضوری با هم بحث کنیم چون میدونم اهلش هستی اما در کل گفتم بچه معتقدی هستم
    5-متاسفانه بنده خیلی مغرور هستم و گاها این غرور به جاه طلبی تبدیل میشه که تا حالا ضرر زیادی به من زده
    6-بنده از مرگ نزدیکانم ترس زیادی دارم که متاسفانه در مرگ پدر بزرگم دچار بحران شدم همون غرور بیجا دختر خیلی خوبی رو که میتونستم زندگی خوبی باهاش داشته باشم ازم گرفت بحران زیاد بوده دکتر اما پدر بنده سرهنگ بازنشسته نیروی انتظامی هستن که یک روز خبر دادن گفتن ایشون زخمی شده و متاسفانه بحران شدیدی بود که خدا رو شکر گذشت
    7-قبولی در دانشگاه شادی خوبی بود و از دست دادن همون دختر پشیمانی!!!
    عجب سوالایی خدایی دکتر باید بشه طراح سوال گزینش سازمان های دولتی خیلی به اون سوالها شبیه بودن!!!
    دستم بگرفت و پا به پا برد...

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    تشکر شده 59,939 بار در 5,248 ارسال

خسته نباشد دوستان و همراهان عزیز..

به پایان آمد این دفتر ..حکایت همچنان باقی است...

برنامه امشب ما به دلیل کمبود وقت به صورت یکپارچه و بدون تنفس برگزار شد...
    از همه دوستان ممنونم که با ما همراه بودند ....
    از روح خشن عزیز تشکر می کنم و براشون آرزوی موفقیت و شاد کامی را در کنار خانواده عزیزشون دارم
    به افتخار روح جان...

همچنین به اتفاق عوامل پشت صحنه از شما تا برنامه ای دیگر در تاپیک صندلی داغ خداحافظی می کنیم..

تا درودی دیگر ...بدرود..
    to continue, please follow me on my page

عضو فعال roohe-khashen آواتار ها
    تشکر شده 8,665 بار در 2,055 ارسال
    در اخر هم راجب امضا خودم یه توضیحی بدم اونم اینه که به واقع مغز متفکرترین انسانها رو گلوله نادانترین ادمها میشکافد یعنی مثلا شخصی که میره برای ترور اقای مطهری اصلا به خودش اجازه فکر کردن راجب این شخصیت رو نمیده و نمیدونه که داره کی رو از بین میبره !!!فقط فکر پول و منافعی هست که از این ترور نصیبش میشه پس این جمله واقعا معنا دار هستش
    در اخر از امن عزیز که واقعا زحمت کشیدن تشکر میکنم و همچنین از دوستان خوبم که بنده رو تحمل کردن فکر کنم سنگین ترین برنامه صندلی داغ بود انصافا
    همچنین تو پستها نام محسن نظری عزیز رو میدیم که امیدوارم بازم به خونه خودش برگرده؛ یه تشکر ویژه هم از جناب طیب دارم که خداییش همیشه هست اما همیشه به جا مینویسه طیب جان خیلی مخلصیم
    خدانگهدار همه
    دستم بگرفت و پا به پا برد...

صفحه 8 از 8 نخست ... 5678

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)