صفحه 46 از 72 نخست ... 364344454647484956 ... آخرین
نمایش نتایج: از 451 به 460 از 720

موضوع: **** موج شماری ****

عضو فعال nazanin آواتار ها
    تشکر شده 1,021 بار در 262 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط محسن مختاری نمایش پست ها
    آریو جان
    در مورد روند کوتاه مدت شاخص و سهمهای شاخص ساز نظرم رو بارها عرض کردم و تغییری هم درش صورت نگرفته(انتظار اصلاح دارم)
    اما اونچه درین دو روز تغییرات ناگهانی درش صورت گرفت ، نظرم راجع به آینده ی میان مدت-بلند مدت شاخص بود که تا پریروز فکر میکردم این آینده صعودیه
    ناگهان و تصادفا چشمم خورد به نمودار بلند مدت فلزات اساسی و دیدم همه چی جوره برا پایان سیکل پنج موجی
    برا تاییدش نمودار بلند مدت شاخص کانه فلزی رو چک کردم که اونم تایید کننده ی این نظر بود
    لذا در مورد صعود بلند مدت شاخص دچار تردید جدی شدم(و سریع هم اومدم این تردید رو اینجا بیان کردم)
    اما خوشبختانه دیروز پیرو بحثی که با یکی از خبرگان این عرصه داشتم،متوجه شدم دیتای شاخص گروه ها هم دستکاری شده و نتیجه گیری ای که در مورد چارت بلند مدت فلزات اساسی-کانه فلزی کرده بودم ،ایراد داره و اینا میتونن در میان مدت- بلند مدت به صعودشون ادامه بدن
    و به تبعشون شاخص کل هم ،چنان که قبلا فکر میکردم الان در 1 از 5 هست و فعلا فعلا ها باهاش کار داریم
    با تشکر ازجناب مختاری
    ممنون میشم آخرین موج شماری شمارو از شاخص کل ببینم

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید nazanin از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال سلطان زمان آواتار ها
    تشکر شده 769 بار در 160 ارسال
    پیرو شمارش قبلی از ایران خودرو ، به نظرم در انتهای 2 از (5) به سر میبریم

هدف 266 تومنی رو طی 6 ماه آتی ازین سهم انتظار دارم

=====
    در مورد این تاپیک نکته ای رو لارمه ذکر کنم: متاسفانه به علت هزار مشغله ی زندگی نمیرسم جوابگوی پرسشهایی که دوستان مطرح میکنن باشم، و ازشون پوزش میخوام، و همونطور که از ابتدا هدف ایجاد تاپیک بوده، زین پس گاه گداری شمارشی از سهمهایی که به نظرم بررسیشون مفید خواهد بود ارایه میکنم
    امیدوارم دوستان بتونن موقعیتم رو درک کنن و پاسخ نگفتن به پرسش ها موجب رنجیدگی عزیزی نشه
    سلام جناب مختاري
    اگر به هر دليلي خودرو بخواد 4 فعلي رو كامل تصيح كند
    ويا بشكند
    الترناتيو ديگه اي مد نظر هست ؟ ممنون ميشم احتمالات رو هم برسي كنيد
    ممنون
    شاد و سر زنده باشيد
    هميشه 20 درصد نقد جهت نوسان و كنترل قيمت سبد
    پر سود باشيد و سالم

4. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید سلطان زمان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال شاهین محلوجی آواتار ها
    تشکر شده 17,393 بار در 2,087 ارسال
    پکویر
    !

هدف فعلی
    tp1==248
    tp2==262
    ویرایش توسط شاهین محلوجی : 2012/11/10 در ساعت 10:02
    جهــــان هــر کــــس بـــه وســــعت فــــــکر اوســـت...

6. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید شاهین محلوجی از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(7) هامد آواتار ها
    تشکر شده 20,781 بار در 2,544 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط شاهین محلوجی نمایش پست ها
    پکویر

!

هدف فعلی
    tp1==248
    tp2==262
    ینی میگی این سری بالا 225 تثبیت میشه شاهین؟؟
    دوبار رفته و برگشته من سری دوم کشیدم بیرون، ازون وخ منتظرم تا رد کنه

تثبیت شه احتمالا به هدف برسه....
    ویرایش توسط شاهین محلوجی : 2012/11/10 در ساعت 11:16

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید هامد از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محسن مختاری آواتار ها
    تشکر شده 12,431 بار در 690 ارسال

خمحرکه

به نظرم در انتهای موج (4) قرار داریم:

هدف حداقلی موج (5) رو 187 تومن میدونم

*.از وحید 20 و فلاح دو دوست عزیز که با سبدشون توجه م رو به این سهم بعد مدتها جلب کردن ،ممنونم

شاخص کل - نزول کوتاه مدت

انتظار دارم از فردا شاخص کل وارد فاز نزولی ای بشه که اقلا یک ماه طول میکشه و قیمت رو اقلا به 28000 میرسونه(چه بسا عمق و مدت اصلاح بیشتر هم بشه)
    اما در صورتی که هر یک از شاخص های زیر (حتی اگه یکیشون) بتونه به عددی که جلوش نوشتم برسه، انتظار فوق رو ابطال شده میدونم:

شاخص کل:31490

شاخص بازار اول:26065

شاخص صنعت:26073

رفتار امروز شاخص کل نشون داد نمیخواد (نمیتونه) به 31490 برسه ،و با توجه به واگرایی منفی شکل گرفته در RSI و Momentum در چارت روزانه ی شاخص ، میشه با اطمینان گفت نزول شروع شده و یه ماهی(چه بسا بیشتر) باید از سهمهای شاخص ساز فاصله گرفت

عضو عادی
    تشکر شده 886 بار در 229 ارسال
    با عرض سلام و خسته نباشید خدمت استاد مختاری عزیز- بنده با توجه به بازدهی نزدیک به 100 درصد در وساخت در کمتر از دو ماه تقریبا از ان خارج شدم و ثاباد از 120 برداشتم البته بالای 130 هم خرید داشتم. الان علاوه بر حدود 500 تا ثاباد مقداری وتوشه خریدم- از لحاظ بنیادی پارس توشه قطعا سودش حداقل بین 70 تا 80 خواهد بود البته فعلا 60 تومان سود اعلام کرده اند که در 3 ماهه اول بالای 30 درصد پوشش داده در حالیکه سال پیش در 3 ماهه اول زیر 10 درصد پوشش داده بود و اخر سال حدود 54 محقق کرد. الان حدود 20 تومان تو 3 ماهه ساخته و در 6 ماهه شاید تعدیل بده. شرکت 31 میلیارد تومان اوراق مشارکت 20 درصدی داره که حدود 21 تومان سود فقط از این محل برا پارس توشه محقق خواهد شد یعنی اگر ان را در 3 ماهه اعمال میکرد در عرض فقط 3 ماه از کل سال حدود 40 تومان سود پوشش داده است اما قیمت پارس توشه همچنان زیرب 200 تومان است. با سود انباشته 150 تومانی و ناو 700 تومانی و با سود حداقل 80 تومانی امسال به نظر در میان مدت بتواند قیمت های بالای 300 رو به خود ببیند. الان که نگاه میکگردم شرکتهای زیر مجموعه اش مثل پارس خزر و لامپ پارس شهاب هر دو در 3 ماهه اول بالای 500 درصد و تا 1000 درصد افزایش سوداوری نسبت به پارسال داشته اند-بالا رفتن دلار منجر به گران شدن لوازم خانگی خارجی و فروش بیشتر اینها شد. در مصوبه تازه هم واردات لوازم خانگی و لامپ یک بار مصرف ممنوع شده یعنی فروش اینها بازم بالا خواهد رفت. حال با سود حداقل 150 تومانی پارس شهاب( البته سود عملیاتی 400 تومان) و سود حداقل 40 تومانی پارس خزر ، پارس توشه چه شود. پارس توشه حدود 10 تومان سود به ازای هر سهمش از محل پارس خزر و پارس شهاب پیش بینی کرده است حال با توجه به مالکیت بالای 90 درصدی در هر دو شرکت و با توجه به سود واقعی انها به نظر بنده پارس توشه امسال میتواند فقط 40 تومان افزایش سود از محل پارس خزر و پارس شهاب داشته باشد. در ضمن پارس توشه 30 میلیارد تومانی حدود 7 میلیارد تومان سهام بانک پاسارگاد و 3 میلیارد تومان بانک اقتصاد نوین دارد و حدود 10 میلیارد تومان و 4 درصد بیمه پارسیان رو دارد- یعنی حدودا 20 میلیارد تومان فقط سهام بانک و بیمه دارد تقریبا 80 تومان به ازای هر سهمش- 31 میلیارد تومان هم اوراق مشارکت خریده یعنی 100 تومان به ازای هر سهمش یعنی به اندازه قیمتش سهام بانک و بیمه و پول نقد دارد- فقط ارزش جایگزینی پارس خزر بیشتر از ارزش بازار خود پارس توشه است- همچنین مالک 91 درصد پارس خزر و 91 درصد لامپ پارس شهاب است- لامپ پارس شهاب هم که قراره بترکونه- همچنین حدود 10 میلیارد تومان یعنی 30 تومان به ازای هر سهمش غبهشهر و مارگارین دارد و حدود 10 میلیارد تومان سهام پتروشیمی و شیمیایی دارد کلا پرتفوی بورسی پارس توشه الان 90 میلیارد ارزش بازار دارد و حدود 15 میلیارد شرکتهای خارج از بورس و 31 میلیارد تومان اوراق مشارکت- میخواستم نظر جناب عالی استاد گرانقدر رو در مورد پارس توشه و تکنیکال زیبای ان بدانم- امیدوارم امشب بتوانم نظرتان را جویا شوم چون تا فردا برایم حیاتی است و شاید تعداد بالا وارد شدم- بی صبرانه منتظر نظرات جنابعالی میباشم.

12. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید aravil از ایشان تشکر کرده اند:

وتوشه

شمارش سهم رو بدین شکل میدونم:

به نظرم در موج (5) از ((5)) هستیم که اهداف به ترتیب 340 و 430 و نهایتا 520 تومانی رو طی 18 ماه آتی براش متصورم

=====

aravil عزیز ، اونچه طی 2-3 سال گذشته از شما در تاپیکهای ثنوسا و وساخت در تالار بورس آموختم مانع از این بود که در خواستتون رو عملی نکنم
    اما به نظرم علی رغم رشد خوب وساخت طی 2 ماه گذشته،به دید 1.5 ساله وساخت خریدن (بر اساس تارگتهای تکنیکی) بسیار منطقی تر از وتوشه خریدن باشه(وساخت در ابتدای یه موج سه قدرتمند قرار داره)

14. 20 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن مختاری از ایشان تشکر کرده اند:

رتکو رو اینطوری میشمارم:

*.نمیدونم اشکال از بینایی منه، یا واقعا زیر مجموعه های وپترو اهداف رویایی دارن

16. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن مختاری از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها
    تشکر شده 27,034 بار در 4,774 ارسال
    رتکو رو اینطوری میشمارم:

*.نمیدونم اشکال از بینایی منه، یا واقعا زیر مجموعه های وپترو اهداف رویایی دارن

قطعا وقتی تو بازاری که فولاد و فملی و غدیر با پی به ای 4 و 4.5 لنگ بزنن ...زیر مجموعه های ورشکسته وپترو اهداف رویایی رو دنبال میکنن!
    ریسک از آنجایی ناشی می‌شود که ندانید در حال انجام چه کاری هستید.

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 46 از 72 نخست ... 364344454647484956 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع