صفحه 29 از 72 نخست ... 192627282930313239 ... آخرین
نمایش نتایج: از 281 به 290 از 720

موضوع: **** موج شماری ****

كاربر فعال
    تشکر شده 1,449 بار در 296 ارسال
    جناب مختاري شب بخير
    در حالي كه شما ريزش دلار رو پيش بيني ميكنيد چگونه سهمي از گروه روي ميتونه بالاي ٥٠٠ بشه عنايت به دو تحليل خودتان تنها احتمال ضعيف شدن دلار تا ١/٤٥ و بالا رفتن شديد روي

2. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید Fmoradi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محسن مختاری آواتار ها
    تشکر شده 12,431 بار در 690 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Fmoradi
    نقل قول نوشته اصلی توسط محسن مختاری
    نقل قول نوشته اصلی توسط Fmoradi نمایش پست ها
    جناب مختاري شب بخير
    در حالي كه شما ريزش دلار رو پيش بيني ميكنيد چگونه سهمي از گروه روي ميتونه بالاي ٥٠٠ بشه عنايت به دو تحليل خودتان تنها احتمال ضعيف شدن دلار تا ١/٤٥ و بالا رفتن شديد روي
    سلام
    من از بنیادی سر در نمیارم
    ولی یه سوال دارم از خدمتتون: شما تنها پتانسیل کروی (که گمانم منظورتون به اون بود)برای صعود رو رشد دلار میدونید؟
    اگه جوابتون آره هست، باید بگم بله این دو تحلیل متناقض اند و اگر نه ، نه
    موفق باشین

جناب مختاري
    گروه روي نياز به قيمت فروش خوب دارند خوشحال ميشم راهنمايي شما رو داشته باشم با ضعف دلار قيمتهاي جهاني افزايش پيدا ميكند اما سقفي دارد نياز ديگري براي ان موجود هست و ان رشد اقتصاد جهاني تا قيمتهاي بالا را تحمل كند ريزش دلار
    اگر در بازار ايران مد نظر باشد و اقتصاد جهاني رشد نكند و يا ريت دلار به يورو تغيير چنداني نداشته باشد انوقت رشد قيمت شركتهاي روي و مس معني نخواهد داشت البته يك شرط هم سازش هست كه بازار پي بر ايي بگيرد خوب جاي ديگر نوشتيد كه كچاد و كگل به سقف قيمتهاي قبلي نيز نميرسد مشتاق بررسي شما از وضعيت هستم ايا موج ٤ در اثر سازش خواهد بود و يا ريت دلار به يورو و اقتصاد جهاني
    ببینید دوست من چرا فکر میکنید اگر قرار بر صعودی باشد ( و یا نزولی) این صعود یا نزول علی السویه شامل همه ی شرکتها خواهد شد؟؟
    سود هر شرکت و نیز قیمت هر سهم تحت تاثیر عوامل گوناگونی هست که احاطه ی به همه شون از عهده ی من (و تصور میکنم هر کس دیگه ای) خارجه
    اینکه چی میتونه باعث صعود فولاد یا رویی ها بشه در حالی که مثلا کگل و کچاد صعود نمیکنن رو نمیدونم
    من تنها و تنها به بررسی الیوتی هر کدوم این سهمها به صورت جداگونه میپردازم و بدون توجه به اینگونه تناقضات ظاهری (که به نظرم تناقض نیست البته) نظرمو اعلام میکنم
    در پایان باید بگم به اقتصاد جهانی خوشبینم و در مورد سازش هم نظری ندارم (اقلا در مقام یه تکنیکالیست)

عضو فعال آریو آواتار ها
    تشکر شده 27,005 بار در 4,769 ارسال
    محسن جان اگه زحمتی نیست یه بار دیگه نمودار فباهنر رو برامون میذارید...
    در پست های قبلی عکس ها و نمودار های فباهنر نبودن
    ممنون از تحلیل های خوبتون
    ریسک از آنجایی ناشی می‌شود که ندانید در حال انجام چه کاری هستید.

5. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال پرریسک آواتار ها
    تشکر شده 121,457 بار در 6,798 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط محسن مختاری نمایش پست ها
    ببینید دوست من چرا فکر میکنید اگر قرار بر صعودی باشد ( و یا نزولی) این صعود یا نزول علی السویه شامل همه ی شرکتها خواهد شد؟؟
    سود هر شرکت و نیز قیمت هر سهم تحت تاثیر عوامل گوناگونی هست که احاطه ی به همه شون از عهده ی من (و تصور میکنم هر کس دیگه ای) خارجه
    اینکه چی میتونه باعث صعود فولاد یا رویی ها بشه در حالی که مثلا کگل و کچاد صعود نمیکنن رو نمیدونم
    من تنها و تنها به بررسی الیوتی هر کدوم این سهمها به صورت جداگونه میپردازم و بدون توجه به اینگونه تناقضات ظاهری (که به نظرم تناقض نیست البته) نظرمو اعلام میکنم
    در پایان باید بگم به اقتصاد جهانی خوشبینم و در مورد سازش هم نظری ندارم (اقلا در مقام یه تکنیکالیست)

با دلار 1600 تا 1800 که جناب مختاری پیش بینی کردن باز هم میشه به رشد گروه روی امید داشت ...گروه روی دلار رو زیر 1800 دیدن ..البته قیمتهای جهانی همین جا بمونه وپایین نره ..رشدم بکنه که چه بهتر...

این دلار 2400 تومنی برا این گروه وبرا سهام دلاری دیگه شده نور علی نور ...بازار اگر میخواست با دلار 2400 سود این شرکتها رو حساب کنه الان یک سهم گیر نمی امد ...

7. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید پرریسک از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی mohammad. آواتار ها
    تشکر شده 801 بار در 126 ارسال
    با سلام خدمت جناب مختاری
    لطف کنید و نظرتون رو در مورد شاخص گروه دارویی و موج شماری آن ذکر بفرمایید . در ضمن به نظرتون در این گروه کدوم سهم جای رشد بیشتری داره ؟
    اگر تنها ترين تنها شوم ، باز خدا هست ، او جانشين تمام نداشتن هاست

9. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید mohammad. از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 166 بار در 21 ارسال
    با سلام

لطفا" در صورت امکان ، نظرتون را راجع به گروه قندی بفرمایید .

ضمنا" با عرض شرمندگی اگر فرصت شد در خصوص قپیرا هم نمودارهایش را بررسی فرمایید که تا کجا صعود خواهد داشت

با تشکر فراوان از زحمات شما و آرزوی موفقیت برای شما

11. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید یونس گرامی از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط کيانوش نمایش پست ها
    نظرتان در مورد شاخص کل چيست.ايا هفته اينده بلحاظ روانشناسي بازار شاخص مقاومت 25900 الي 26050 را مي تواند بشکند و عبور کند.
    لطفا با توجه به ليدري شبندر در بازار يک موج شماري هم از شاخص پالايشگاهها برايمان رسم کنيد ايا مقاومت اين شاخص به بالا شکسته شده است يا نه.
    کیانوش جان ، در مورد شاخص کل و آینده ی کوتاه مدتش طی هفته ی آتی ،مستندات کافی برای اظهار نظر در اختیار ندارم ، اما یه نکته رو میتونم ذکر کنم و اون اینکه حتی اگه شاخص طی یکی دو هفته ی آتی مثبت بخوره ، باز هم به نقطه ی فعلیش بر میگرده
    شاخص فرآورده های نفتی رو اینطور میبینم :

رسیدن قیمت به سقف کانال رو پایان بخش موج (3) میدونم
    انتظار دارم پس از یه استراحت کوتاه مدت حرکت به سمت سقف کانال رو شروع کنه و حدود 15 نوامبر (2 ماه دیگه) به 63900 واحد برسه

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad. نمایش پست ها
    با سلام خدمت جناب مختاری
    لطف کنید و نظرتون رو در مورد شاخص گروه دارویی و موج شماری آن ذکر بفرمایید . در ضمن به نظرتون در این گروه کدوم سهم جای رشد بیشتری داره ؟
    شاخص گروه دارویی در موج (4) خودش قرار داره و برا تکمیل اون انتظار دارم اقلا به کف کانال و سپس به 1200 واحد برسه:

نقل قول نوشته اصلی توسط javad60 نمایش پست ها
    نظرتون راجع به بانک انصار چیه؟
    دیتای کافی برا شمارش در اختیار ندارم

ستاره دار (1) کیوان آواتار ها
    تشکر شده 23,351 بار در 4,529 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط محسن مختاری نمایش پست ها
    ...شاخص فرآورده های نفتی رو اینطور میبینم :

رسیدن قیمت به سقف کانال رو پایان بخش موج (3) میدونم
    انتظار دارم پس از یه استراحت کوتاه مدت حرکت به سمت سقف کانال رو شروع کنه و حدود 15 نوامبر (2 ماه دیگه) به 63900 واحد برسه

...
    محسن جان ، به نظرت این احتمال را میتوانیم در نظر بگیریم که موج 5 از (3) فعلی اکستند باشد و الان در 1 از 5 از (3) باشیم ؟
    اتفاقا اگر دقت کنیم میبینیم موج 3 نسبت به 1 و موج 4 نسبت به 2 به شدت اکستند شده اند!
    اگر میتوان چنین احتمالی را داد چه شرایطی به نظرت باید برای رسیدن به چنین فرضی برقرار باشد ؟
    ما را به چوب و رخت شبانی فریفته اند ، این گرگ سالهاست که با گله آشناست

14. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

کیوان جان فکر نمیکنم
    زیر موج شماری قسمت انتهایی نمودار رو قرار میدم تا بگم چرا:

طبق این شمارش در 5 از 5 از 5 از (3)هستیم، لذا نمیتونم به کش اومدن این صعود امیدوار باشم
    فکر میکردم یه استراحت کوتاه برا موج 4 داشته باشیم(درون صورت موج (3) دیر تر و با سقف بالاتری تموم میشد) که با صعود امروز منتفی شد
    فکر میکنم برخورد ،طی روزهای آتی، به سقف کانال سبز پایان بخش موج (3) باشه

16. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن مختاری از ایشان تشکر کرده اند:

گروه سیمان

پیرو پست 41 همین تاپیک که در اون تارگت حداقلی موج صعودی شاخص سیمان 400 واحد اعلام شده بود
    موج شماری این شاخص رو بدین صورت میبینم و انتظار دارم سقف کانال سبز طی موج 3 از (5) شکسته بشه:

همون کانال در نمایی نزدیک:

*.ابطال این شمارش رو شکست کانال از پایین میدونم!
    ========
    سیمان غرب هم علی رغم انتظاری که در پست 267 این تاپیک برا نزولش بیان کردم ،کانال مذکور در اون پست رو رو به بالا شکوند و راهشو برا صعود بیشتر هموار کرد، اما پنهان نمیکنم که سهمای مهجور این گروه رو که با سقف موج ((3)) بزرگ خودشون در سال 2004 فاصله ی زیادی دارن (چنان که در پست 41 اشاره شد) همچنان بیشتر میپسندم

18. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن مختاری از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 29 از 72 نخست ... 192627282930313239 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع