صفحه 3 از 9 نخست 123456 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 89

موضوع: معرفی کتاب

عضو عادی
    تشکر شده 114 بار در 21 ارسال
    سلام دوستان
    كتاب زير را هم ببينيد
    كتاب: " مرجع كامل تحليل تكنيكال در بازارهاي سرمايه

http://www.mychart.ir/index.php/news/461--q-q

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید kade_a55 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال salehiar آواتار ها
    تشکر شده 1,321 بار در 315 ارسال
    سلام.اگر کسی از دوستان کلاس تکنیکاله خوب و مفید و احیانا ارزان قیمت!! میشناسه معرفی کنه.ممنون

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید salehiar از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی بابک خان آواتار ها
    تشکر شده 645 بار در 195 ارسال
    دوستان سلام
    میخوام تکنیکال رو یاد بگیرم تا حالا چندین بار سعی کردم از مطالب سایتها استفاده کنم ولی معمولا ناقص هستند علاوه بر اینکه تو استفاده از نرم افزار هم مشکل داشتم (یه بار DOWNLOAD نمیشد بعد کرک میخواست بعد از کلی کلنجار رفتن تو تنظیماتش مشکل داشتم تازه آخرش هم از tsetmc داده های روزانه رو ناقص دریافت میکرد و هرکار کردم حل نشد منم بیخیال شدم.) میخوام کتابی بخرم که نرم افزار هم همراش باشه وکتابش هم بدرد بخور باشه برا یه مبتدی .خواستم دوستان راهنمایی کنن.کلاسهایی که برگزار میشه جهت آموزش چطورن؟میخوام شرکت کنم آیا دوستان نظری دارن؟
    من درجامعه ایی زندگی می کنم که دویدن سهم کسانی است که نمی رسندورسیدن حق کسانی که نمی دوند.

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید بابک خان از ایشان تشکر کرده است:

عضو جدید
    تشکر شده 6 بار در 2 ارسال
    کتاب جادوگران بازارنوین مولف:جک دی شواگر » بسیار کتاب مفیدی است برای انتخاب نوع برخورد شما با بازار سرمایه حتما مطالعه کنید.

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید etemadi از ایشان تشکر کرده است:

عضو جدید
    تشکر شده 6 بار در 2 ارسال
    کتاب جادوگران بازارنوین مولف:جک دی شواگر » بسیار کتاب مفیدی است برای انتخاب نوع برخورد شما با بازار سرمایه حتما مطالعه کنید.

عضو فعال behnam1480 آواتار ها
    تشکر شده 1,367 بار در 384 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک خان نمایش پست ها
    دوستان سلام
    میخوام تکنیکال رو یاد بگیرم تا حالا چندین بار سعی کردم از مطالب سایتها استفاده کنم ولی معمولا ناقص هستند علاوه بر اینکه تو استفاده از نرم افزار هم مشکل داشتم (یه بار DOWNLOAD نمیشد بعد کرک میخواست بعد از کلی کلنجار رفتن تو تنظیماتش مشکل داشتم تازه آخرش هم از tsetmc داده های روزانه رو ناقص دریافت میکرد و هرکار کردم حل نشد منم بیخیال شدم.) میخوام کتابی بخرم که نرم افزار هم همراش باشه وکتابش هم بدرد بخور باشه برا یه مبتدی .خواستم دوستان راهنمایی کنن.کلاسهایی که برگزار میشه جهت آموزش چطورن؟میخوام شرکت کنم آیا دوستان نظری دارن؟
    با سلام خدمت شما

سایت مفید مطالب مختصر و مفیدی رو در این باره رو سایتش قرار داده که میتونید استفاده کنید..اینجا کلیک کنید

همچنین در سایت خود سازمان بورس هم مطالب بسیار مفیدی قرار داده شده که هم به زبان ساده است و هم مختصر و مفید
    اینجا کلیک کنید
    کتابخانه الکترونیک سازمان بورس هم میتونه کمک کنه
    اینجا کلیک کنید

11. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید behnam1480 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال eslami آواتار ها
    تشکر شده 2,693 بار در 683 ارسال
    دوستان بدون هيچ تعريف و تمجيدي................ميتونيد براي يادگيري تحليل تكنيكال كتابهاي دوست خوبم آقاي آزادي رو مطالعه كنيد.
    http://www.adinehbook.com/gp/product...809711-2042837
    http://www.adinehbook.com/gp/product...809711-2042837

13. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید eslami از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 114 بار در 21 ارسال
    كتاب تكنيكال دكتر محمدي هم مباحث خوبي داره. من اينو و خيلي از كتاب هاي تكنيكال را خونده ام اما اين كتاب چيز ديگريه. در رابطه با تحليل زماني هم كتاب آقاي آزادي مناسبه. موفق باشيد

15. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید kade_a55 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال
    دانلود مجموعه آموزش بورس

تنها پکیج آموزش کامل بورس به زبان ساده

تمام نکات مربوط به بورس و سرمایه گذاری در این پکیج گنجانده شده

این پکیج شامل 5 کتاب معروف آموزش بورس ایران است و تنها منبع کامل موجود جهت فراگیری بورس می باشد.

بیش از هزاران صفحه آموزش از ابتدا تا انتهای بورس

كسب در آمد و افزايش سرمايه در بازار بورس "ثروت باد آورده نيست!!"

در اين مجموعه همه مراحل ورود به بازار و روشهاي افزايش سرمايه ، قدم به قدم بيان شده است.

فعاليت در بورس به معني اين نيست كه بدون هيچ اطلاعاتي اقدام به خريد سهام كنيدو منتظر باشيد تا سهام شما چند برابر شود. بازار بورس قواعد و ترفندهايي دارد كه هر كسي از آن آگاهي ندارد و من در اين مجموعه ارزشمند تمام تعاريف ، اصطلاحات ، مقالات ، ترفند ها و ابزارهاي سرمايه گذاري مطمئن در بورس را براي شما جمع آوري كرده ام ، چون معتقدم دانش نبايد محدود به عده خاص باشد و البته اطمينان دارم كه آگاهي از اين روشها و ترفندها نيمي از راه است و نيمي ديگر به تلاش افراد بستگي دارد . كسب در آمد و افزايش سرمايه در بورس ثروت باد آورده و پول بي زحمت نيست و به دو عامل آگاهي و تلاش نياز دارد. با استفاده از اين مجموعه هيچ سئوالي در مورد نحوه فعاليت در بورس براي شما بي جواب نخواهد ماند.

در اين مجموعه همه مراحل ورود به بازار و روشهاي افزايش سرمايه ، قدم به قدم بيان شده است.

با استفاده از اين پکیج آموزشی به سادگي به زمان مناسب خريد و فروش سهام پي خواهيد برد و با هزاران نكته نا گفته افزايش سرمايه آشنا مي شويد.

زمان مهمترين عامل موفقيت در بورس است، پس آن را تلف نكنيد و همين حالا اين مجموعه ي بي نظير را دانلود كنيد.

فرمت فایل ها: PDF - EXE - HTML

تعداد صفحات: بیش از هزار صفحه آموزش
    download.gif

17. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mjafari از ایشان تشکر کرده است:

عضو جدید
    تشکر شده 12 بار در 4 ارسال

پاسخ : معرفی کتاب

نقل قول نوشته اصلی توسط mjafari نمایش پست ها
    دانلود مجموعه آموزش بورس

تنها پکیج آموزش کامل بورس به زبان ساده

تمام نکات مربوط به بورس و سرمایه گذاری در این پکیج گنجانده شده

این پکیج شامل 5 کتاب معروف آموزش بورس ایران است و تنها منبع کامل موجود جهت فراگیری بورس می باشد.

بیش از هزاران صفحه آموزش از ابتدا تا انتهای بورس

كسب در آمد و افزايش سرمايه در بازار بورس "ثروت باد آورده نيست!!"

فعاليت در بورس به معني اين نيست كه بدون هيچ اطلاعاتي اقدام به خريد سهام كنيدو منتظر باشيد تا سهام شما چند برابر شود. بازار بورس قواعد و ترفندهايي دارد كه هر كسي از آن آگاهي ندارد و من در اين مجموعه ارزشمند تمام تعاريف ، اصطلاحات ، مقالات ، ترفند ها و ابزارهاي سرمايه گذاري مطمئن در بورس را براي شما جمع آوري كرده ام ، چون معتقدم دانش نبايد محدود به عده خاص باشد و البته اطمينان دارم كه آگاهي از اين روشها و ترفندها نيمي از راه است و نيمي ديگر به تلاش افراد بستگي دارد . كسب در آمد و افزايش سرمايه در بورس ثروت باد آورده و پول بي زحمت نيست و به دو عامل آگاهي و تلاش نياز دارد. با استفاده از اين مجموعه هيچ سئوالي در مورد نحوه فعاليت در بورس براي شما بي جواب نخواهد ماند.

با استفاده از اين پکیج آموزشی به سادگي به زمان مناسب خريد و فروش سهام پي خواهيد برد و با هزاران نكته نا گفته افزايش سرمايه آشنا مي شويد.

زمان مهمترين عامل موفقيت در بورس است، پس آن را تلف نكنيد و همين حالا اين مجموعه ي بي نظير را دانلود كنيد.

فرمت فایل ها: PDF - EXE - HTML

تعداد صفحات: بیش از هزار صفحه آموزشdownload.gif

دوست عزیز این فایل شما قایل دانلود نیست لطفا" بررسی کنید

19. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید تریدر9 از ایشان تشکر کرده است:

صفحه 3 از 9 نخست 123456 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)