صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

موضوع: پيشنهادهاي فــــروش... (بهترين وقت فروش سهام هايتان چه موقعي است؟)

عضو عادی
    تشکر شده 314 بار در 54 ارسال

Thumbs up پيشنهادهاي فــــروش... (بهترين وقت فروش سهام هايتان چه موقعي است؟)

با عرض درود بر دوستان...
    همانطور كه در يك معامله خوب خريد موثر است فروش به موقع هم تاثير گذار است و فكر مي كنم براي هر كسي پيش آمده كه سهامي را با زحمت بخرد و با پيش بيني اشتباه بفروشند و دو چندان ناراحت شوند كه 1) زمان از دستم رفت 2) زحمات و ارزش پولم هدر رفت و...
    مثلا: سهامي كه در بهترين زمان خريد بشه بر اساس تجربيات گذشته بعد از گذشتن از چند موج قيمتي و حجمي به نقاط ايده آل فروش مي رسد كه هدف از اين پست معرفي همين نقاط است و در مرحله بعد كمك به دوستان نه چندان متبحر در خريد و فروش مانند خود من (اين ماه چهارم حضور من در بورس و انجمن بورسي است) بشود...
    با توكل بر خــــــــــــدا
    يا حق...

2. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید Anssa از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    اينو بياد داشته باشيد كه: هدف سهامداران حقوقي اغفال سهامداران حقيقي و جزء در فروش عجولانه و خريد هيجاني است !

دوستاني كه واتي دارند به نظر من بهترين زمان فروش در بازه سي روزه آينده حدود 1320 تا 1350 است
    شيران در بازه سي روزه آينده 28000 تا 29000
    بانك پارسيان در بازه سي روزه آينده (ب30آ) 2800 تا 2820
    خسايپا ب30آ 1800 تا 1820
    غاذر ب30آ 3900 تا 3950
    و ...

4. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید Anssa از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    دوستاني كه قثابت دارن:

امروز يك شصتم كل دارايي شركت در صف فروش خريده شد (21 برابر حجم مبنا) !!!!
    قديما به اين مي گفتن بز خري و امروزه را نمي دونم چي ميگن اما فقط توجه كنيد : الان موقع فروش اين سهم نيست و وقتي 21 برابر حجم مبنا خريد بشه يعني افزايش انفجاري در راه است ............... تصميم گيري با خودتان.... موفقـــ ــــباشيد

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید Anssa از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 27 بار در 6 ارسال

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad.sh نمایش پست ها
    دوستاني كه قثابت دارن:

امروز يك شصتم كل دارايي شركت در صف فروش خريده شد (21 برابر حجم مبنا) !!!!
    قديما به اين مي گفتن بز خري و امروزه را نمي دونم چي ميگن اما فقط توجه كنيد : الان موقع فروش اين سهم نيست و وقتي 21 برابر حجم مبنا خريد بشه يعني افزايش انفجاري در راه است ............... تصميم گيري با خودتان.... موفقـــ ــــباشيد
    میشه تحلیلتون در مورد قشکر را بگید. من این سهم را بالای 1000 خریدم و حالا نزدیک 600 است. بیچاره شدم. لطف کنید راهنمایی کنید بفروشم یا نه؟

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید he_mohammadi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی

دوست خوب:

نقل قول نوشته اصلی توسط he_mohammadi نمایش پست ها
    میشه تحلیلتون در مورد قشکر را بگید. من این سهم را بالای 1000 خریدم و حالا نزدیک 600 است. بیچاره شدم. لطف کنید راهنمایی کنید بفروشم یا نه؟
    بزرگوار متاسفانه بورس امروزي ما براي سهام داران عمده و حقوقي ها شبيه شهربازي است هر كسي سوار وسيله اي شده و قصد لذت بردن دارد و همين شركت هاي قندي نياز چند سال حقوقي ها را برآورده كرد (سرمايه شان حدودا دو برابر شد) و منطقي است اگر قبول كني حالا حالا ها سهم قندي ها رونق نمي گيره و ميگن اگه دزدي از جايي دزدي كرد ديگه سعي ميكنه از اونجا دزدي نكنه چون گير ميوفته و حالا اين كاهش شديد قيمتي شركت هاي قندي نشانه خروج سهامداران عمده و ارضا شده است
    دوست خوب قيمت واقعي قشكر بين 4000 تا 5000 ريال است و مطمئنا اين سهام شما دوباره به 8000 تومن و بيشتر در بازه زماني دو سه ماهه آينده مي رسه اما اين روزها شايد تا 5500 برسد و توصيه مي كنم اگر نيازي به پول آن تا سه ماه آينده نداريد به سهام تان دست نزنيدو اگر قصد فروش آنها را داريد مقداري بفروشيد كه فقط امور اقتصادي تان حل شود چون دوست خوبم دوباره همان سهامداراني كه دارند خارج ميشن با ولع بيشتر (خداوند در قرآن فرموده كه نيازهاي افراد حريص سيري ناپذير است) وارد ميشن و دوباره چراغ حداقل براي چندين هفته سبز خواهد شد
    دوست خوب موقع خريد هيچ موقع هيجاني نخر و به مثال زير دقت كن كه كمكت ميكنه:
    شايد پيش اومده به يك مغازه بري و قصد خريد لباس داشته باشي و فروشنده هر لباسي را كه انتخاب كني ميگه آره اينم مثلا مال تركيه و مثل قبلي عاليه !!!!! خوب معلومه داره چرت ميگه و شما متوجه ميشي او قصد هيجاني كردن شما و خريد شما را دارد و اين حالت برج 11 و 12 سال 90 براي شركت هاي قندي پيش اومد و هر كدام از نمادها را كه ميديدي فكر ميكردي اين از اون بهتره ! در صورتيكه اكثرا در حال سقوط بودن....

من خودم هيچ موقع قندي نبوده و نخواهم شد اما براي همه قندي داران آرزوي شادماني دارم و اميدوارم با نقطه نظرات ساير پيش كسوتان من و شما و ساير دوستان اسير شكم حريص يعضي سهامداران حقوقي نامرد نشيم....

البته اين نظر من بود و بهتره با بقيه سروران پيش كسوت هم مشورت كنيد

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Anssa از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 27 بار در 6 ارسال
    خیلی ممنون از راهنماییتون. منم متاسفانه همون برج 11 و 12 سمو خریدم.

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید he_mohammadi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال daryadel120 آواتار ها
    تشکر شده 2,505 بار در 537 ارسال
    به نظر من هر چی بفروشی برد کردی ...

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید daryadel120 از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط daryadel120 نمایش پست ها
    به نظر من هر چی بفروشی برد کردی ...
    دوست داشتي بفروشي بفروش اما به اين اميد كه در سهام هاي ديگر بتوني ضررت را جبران كني نباش و خيلي زرنگ باشي ميتوني ماهي تا 10 درصدش را جبران كني كه اونم توي بازار الان خيلي دقت زيادي مي خواد
    نكته ديگه اينه كه الان در صف فروش 462,309 سهم توي نوبته و از صبح تا حالا فقط 35,780 تا سهم به فروش رفته و براي فروختن هم فكر كنم چند روز يكسره بايد توي نوبت فروش باشي !

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Anssa از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال
    این تاپیک واقعا عالیه
    حیفه با دو سه تا پست تموم بشه
    دوستان اگر کسی هست برای راهنمایی کم تجربه هایی مثل من ، این تاپیک رو ادامه بدیم
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 3,016 بار در 963 ارسال
    1. از فروش سهامتان نترسید به خصوص آن ها که خواب سرمایه دارند چون در این بازار پول حالت سیال دارد واز صنعتی به صنعت دیگر می چرخد
    2.در صورت خوب بودن سهمتان و ترس از جا ماندن با ان بهترین کار خروج پله ای است و ورود به صنعت پیشرو است

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید zafar3000 از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع