صفحه 102 از 507 نخست ... 2529299100101102103104105112152202 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,011 به 1,020 از 5067

موضوع: سايپا ديزل‌ (خكاوه)

عضو فعال ali110 آواتار ها
    تشکر شده 751 بار در 309 ارسال

پاسخ : سايپا ديزل‌ (خكاوه)

سلام. گزارش 12 ماهه خکاوه امد . توی گزارش 12 ماهه زیانش رو کاهش داده. از1347 که توی گزارش 9 ماهه بوده شده 288

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ali110 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال bourse آواتار ها
    تشکر شده 8,270 بار در 1,295 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط سيد ياسر شريعت نمایش پست ها
    درود؛
    والا از اون روزي كه دوستمون فرمودند آه و ناله كسرا يي ها دنبال منه كه روي 2500 تومان صحبتش رو كرده بودم و عزيز ديگري بنده ور با سرمايه 100 ميليون توماني متهم كردند روي خكاوه 200 ميلياردي سفته بازي مي كنم و سهم بالا پايين مي كنم ديگه جرات كامنت گذاشتن ندارم كه مبادا باز حمله جديدي شروع بشه. فقط خيلي ملو و زير پوستي عرض كنم امسال اگه قرارداد با ولوو اوكي بشه و سيستم فروش خكاوه در حد متوسط عمل كنه فروش شركت بالاتر از اين مقداري خواهد بود كه پيش بيني كرده.
    حدود 3 ماه لانچ خط توليد ولوو H13 زمان نياز داره و بعدش توليد امكان پذيره. اين رو هم بگم ما وقتي تحليل مي كنيم همه چيز رو از بيرون ميبينيم و بر اساس پتانسيل ها و احتمالات نتايجي ميگيريم و بيان مي كنيم ديگه ميزان عملي شدنش برميگرده به عرضه مديران و بدنه عملياتي شركت ها
    سید جان ان شالله خکاوه هفته دیگه مخالفان خودشو مات میکنه . مقاومت 100 را رد کنه باید دنبال حجم مبنا بود

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید bourse از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 776 بار در 235 ارسال

دوستان من هفته ی پیش تو جاده داشتم میومدم تهران ، تو راه یک کامیون fh نوی نو دیدم ، به نظرتون امکان داره تازه تولید شده باشه داخل یا از خارج واردش کردن ؟

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید sonami2616 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,112 بار در 322 ارسال

درود؛
    والا از اون روزي كه دوستمون فرمودند آه و ناله كسرا يي ها دنبال منه كه روي 2500 تومان صحبتش رو كرده بودم و عزيز ديگري بنده ور با سرمايه 100 ميليون توماني متهم كردند روي خكاوه 200 ميلياردي سفته بازي مي كنم و سهم بالا پايين مي كنم ديگه جرات كامنت گذاشتن ندارم كه مبادا باز حمله جديدي شروع بشه. فقط خيلي ملو و زير پوستي عرض كنم امسال اگه قرارداد با ولوو اوكي بشه و سيستم فروش خكاوه در حد متوسط عمل كنه فروش شركت بالاتر از اين مقداري خواهد بود كه پيش بيني كرده.
    حدود 3 ماه لانچ خط توليد ولوو H13 زمان نياز داره و بعدش توليد امكان پذيره. اين رو هم بگم ما وقتي تحليل مي كنيم همه چيز رو از بيرون ميبينيم و بر اساس پتانسيل ها و احتمالات نتايجي ميگيريم و بيان مي كنيم ديگه ميزان عملي شدنش برميگرده به عرضه مديران و بدنه عملياتي شركت ها
    سید عزیز
    هفته دیگه خکاوه فاصله قیمتی خودش رو با بقیه گروه پر میکنه جریان ورود نقدینگی به سهم تو این هفته مشهود بود!

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید shahmir از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال bourse آواتار ها
    تشکر شده 8,270 بار در 1,295 ارسال

پاسخ : ســـــــــایپـــــــــا دیـــــــــزل (خکاوه)

نقل قول نوشته اصلی توسط bourse نمایش پست ها

به جرات میتونم بگم تا به امروز نموداری به زیبایی خکاوه ندیدم . هارمونی و نظم بی نظیری داره . هفته قبل تو تایم روزانه و هفتگی نمودار سهمو بررسی کردیم و امروز نمودار ماهیانه سهمو بررسی میکنیم فکر کنم نمودار به اندازه کافی گویا باشه و نیازی به توضیح نباشه فقط خیلی خلاصه عرض کنم در صورت تثبیت قیمت بالای 100 میشه امیدوار به شروع موج 3 از یک از یک بود . بیشتر ابزار هایی که بنده باهاشون کار میکنم سیگنال خرید سهمو صادر کردن . ان شالله در اینده تحلیل های بیشتری از این سهم را خدمت دوستان قرار میدم .

پیرو تحلیل های قبلی که روی سهم داشتم امروز چند تا نمودار تو تایم های مختلف قرار میدم دوستان خودشون بررسی کنند . ( البته ناگفته نماند دوستانی که با معاملات بنده اشنایی دارن در جریان هستن بنده معمولا رو سهم هایی که فکر میکنم پتانسیل بالایی دارن تقریبا تک سهم میشم و سهامداری میکنم . شکربن 80 - کاذر 100 - وتوشه 200 سهم هایی بودن که تو تاپیکش معرفی کردم و خدا را شکر سود خوبی کردیم . من تصمیم داشتم خرید اصلیم توی سهمو با شکست 100 انجام بدم ولی از اونجایی که اصلاح قیمتی و از همه مهمتر اصلاح زمانی سهم را تموم شده میدونم از سه شنبه هفته قبل شروع به خرید سنگین توی سهم کردیم و ان شالله تا شنبه و یکشنبه هفته اینده خریدمون تکمیل میشه . تمامی مطالبی که عنوان میشه صرفا نظر شخصی بنده هست دوستان خودشون بررسی کنند )

الگوی زیبای کاپ در تایم ماهیانه

قیمت در حال خروج از چنگال اندروز

10. 23 کاربر به خاطر ارسال مفید bourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ali20005 آواتار ها
    تشکر شده 992 بار در 217 ارسال

با سلام
    تکنیکال جالبی داره منو یاد چندروز پیش وساپا میندازه، گیتور رو ببینید هربار که جمع شده یه جهش خوب داشته، 98 مقاومت سختی داره، باید منتظر موند تا مثلث رو با حجم زیاد(معمولا دو برابر یا بیشتر روزهای قبل) رو به بالا بشکنه.
    الیس الله بکاف عبده-آیا خدا برای بنده‌اش کافی نیست؟ (زمر/۳۶)

12. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید ali20005 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال سيد ياسر شريعت آواتار ها
    تشکر شده 37,216 بار در 4,825 ارسال

به سبك شبندر عرض كنم:
    خريد 20 ميليون خكاوه و 50 ميليون هم در صف خريد هستم كه بصورت هيدن 23 ميليون سهم نشون داده ميشه. و مي خوام سفته بازي جديدي در خكاوه شروع كنم و سهم رو به تنهايي ببرم تا 500. اي واي آتو دادم به اون دوستمون!
    البته همه اين كارها رو با حدود 10 ميليون تومان انجام خواهم داد. 10 ميليون تومان بهشتي البته نه زميني
    إِنَّ اللَّهَ عَلِيمٌ بِذَاتِ الصُّدُورِ

14. 27 کاربر به خاطر ارسال مفید سيد ياسر شريعت از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال m.r_moradi آواتار ها
    تشکر شده 16,670 بار در 2,579 ارسال

به سبك شبندر عرض كنم:
    خريد 20 ميليون خكاوه و 50 ميليون هم در صف خريد هستم كه بصورت هيدن 23 ميليون سهم نشون داده ميشه. و مي خوام سفته بازي جديدي در خكاوه شروع كنم و سهم رو به تنهايي ببرم تا 500. اي واي آتو دادم به اون دوستمون!
    البته همه اين كارها رو با حدود 10 ميليون تومان انجام خواهم داد. 10 ميليون تومان بهشتي البته نه زميني
    سید 110 خالی کن

میگم این سبک شبندر هم واسه خودش برندی شده ها

in shebandar way!
    تمام سال من بی تو...

16. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید m.r_moradi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ali20005 آواتار ها
    تشکر شده 992 بار در 217 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط ali20005 نمایش پست ها
    با سلام
    تکنیکال جالبی داره منو یاد چندروز پیش وساپا میندازه، گیتور رو ببینید هربار که جمع شده یه جهش خوب داشته، 98 مقاومت سختی داره، باید منتظر موند تا مثلث رو با حجم زیاد(معمولا دو برابر یا بیشتر روزهای قبل) رو به بالا بشکنه.
    به نظرم فردا یا پس فردا پولبک بزنه که خریدش خالی از لطف نیست.
    الیس الله بکاف عبده-آیا خدا برای بنده‌اش کافی نیست؟ (زمر/۳۶)

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ali20005 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 26,301 بار در 6,124 ارسال

خکاوه نه تنها بايد دوباره 170تومان چند ماه پيش را ببينه بلکه بايد ان را در نورده.البته بعد از توافق هسته اي.

20. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید کيانوش از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 11 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 11 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع