صفحه 305 از 507 نخست ... 205255295302303304305306307308315355405 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,041 به 3,050 از 5067

موضوع: سايپا ديزل‌ (خكاوه)

عضو فعال
    تشکر شده 8,867 بار در 2,149 ارسال

پاسخ : سايپا ديزل‌ (خكاوه)

نقل قول نوشته اصلی توسط negarminavi نمایش پست ها
    بله خکاوه به قول شما در مسیر صعودی ! از 220 تومان رسید به 140 تومان ! تقریبا 40% کاهش قیمت در مسیر صعودی !

این خبر افزایش سرمایه هم چیز جدیدی نیست، از 2 سال پیش تا حالا 100 بار به واسطه همین خبر صف خرید یا فروش شده این سهم و سفته بازی !

چطور سالها تو بورس بودین من واقعا متعجب هستم. منظور من از 136 به بعد بود گفتم وارد روند صعودی جدید شده. کسی که سهم رو بر و بر نگاه کنه و سر و شانه رو نبینه و نفروشه بهتره از بورس خارج بشه. کلا بعید میدونم پست ها رو بخونید همین طوری جواب میدین. من خودم گفتم 190 خارج شدم دوباره گفتم از 136 یا 125 حرکت صعودی اش شروع میشه

دوباره هم گفتم طمع کار نیستم 180-190 می فروشم چون از این افزایش سرمایه خوشم نمی یاد.

عضو فعال
    تشکر شده 15,019 بار در 6,183 ارسال

بله خکاوه به قول شما در مسیر صعودی ! از 220 تومان رسید به 140 تومان ! تقریبا 40% کاهش قیمت در مسیر صعودی !

این خبر افزایش سرمایه هم چیز جدیدی نیست، از 2 سال پیش تا حالا 100 بار به واسطه همین خبر صف خرید یا فروش شده این سهم و سفته بازی !

اگر من جای تو بودم به هیچ وجه چیزی نمی گفتم و سکوت می کردم چون حرفی برای گفتن نمی ماند !!!
    بهترین دانش آن است که سودمند باشی

3. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 104,284 بار در 31,906 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط rajabi نمایش پست ها
    شما داری از وقتی خکاوه 79 تومنه از این حرفا می زنی
    الان خکاوه شده 153 تومن
    این رشد هم روی سفته بازی و حمایت بی دلیل جریان نقدینگی از گروه خودرو بوده !

وگرنه وضعیت سود و زیان خکاوه بدتر شده که بهتر نشده !

همینکه خودرو صف خرید یا فروش میشه ، خکاوه هم صف خرید یا فروش میشه ! در حالیکه هیچ ربطی به هم ندارند ! اون خودروی سواری تولید میکنه و جایگاه دیگری داره ! این خودروی سنگین تولید میکنه و جایگاهی به مراتب متفاوت تر و مشکلات به مراتب بیشتر !

سهام دیگری هم بوده که همینجوری الکی رشد کرده ! هر سهمی رشد کرد دیگه نباید در موردش حرفی زد؟

عضو فعال
    تشکر شده 1,807 بار در 793 ارسال

این رشد هم روی سفته بازی و حمایت بی دلیل جریان نقدینگی از گروه خودرو بوده !

وگرنه وضعیت سود و زیان خکاوه بدتر شده که بهتر نشده !

همینکه خودرو صف خرید یا فروش میشه ، خکاوه هم صف خرید یا فروش میشه ! در حالیکه هیچ ربطی به هم ندارند ! اون خودروی سواری تولید میکنه و جایگاه دیگری داره ! این خودروی سنگین تولید میکنه و جایگاهی به مراتب متفاوت تر و مشکلات به مراتب بیشتر !

سهام دیگری هم بوده که همینجوری الکی رشد کرده ! هر سهمی رشد کرد دیگه نباید در موردش حرفی زد؟
    تو این زمینه یا من منظوره شما رو نمی فهمم یا شما

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط ایرج سابق نمایش پست ها

اگر من جای تو بودم به هیچ وجه چیزی نمی گفتم و سکوت می کردم چون حرفی برای گفتن نمی ماند !!!
    شما اگر به حرف خودت اعتقاد داری جای خودت سکوت کن !

مثل بقیه دوستانت که 2 سال پیش انواع و اقسام خالی بندی ها را در مورد این سهم و قراردادهایش کردند ! و بعد هم که دروغ هایشان نمایان شد ! ساکت شدند و دیگر پستی نذاشتند !

عضو فعال
    تشکر شده 8,867 بار در 2,149 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Rudel نمایش پست ها
    ببینیم به 180-190 میرسه یا نه. بنده به شخصه درونجا می فروشم چون افزایش سرمایه ای که اعلام شده به نظرم همون بلایی که سر خاور اومده رو سر خکاوه هم خواهد آورد. حداقل در میان مدت من خوش بین نیستم. این خکاوه در حدی که من دوست داشتم بهم سود رسونده طمع کار نیستم.
    منفی گرای محترم بخون پست ملت رو نقل قول آبدوغ خیاری نگیری

عضو فعال

شما اگر به حرف خودت اعتقاد داری جای خودت سکوت کن !

مثل بقیه دوستانت که 2 سال پیش انواع و اقسام خالی بندی ها را در مورد این سهم و قراردادهایش کردند ! و بعد هم که دروغ هایشان نمایان شد ! ساکت شدند و دیگر پستی نذاشتند !

جواب تو در همینه که داری میبینی برو با واقعیتهای رو به رو شو می دانم داری میسوزی

9. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط rajabi نمایش پست ها
    تو این زمینه یا من منظوره شما رو نمی فهمم یا شما
    حرف من از روز اول این بوده که وضعیت تولید و سود دهی شرکت خوب نیست ! که هنوزم نیست !

هیچ بحثی هم در مورد افزایش یا کاهش قیمت نداشتم !

دوستان مدعی قراردادهای جدید ! و برخی ها پیش بینی سود 100 تومانی برای هرسهم خکاوه بودند ! که اول گفتند در 93 محقق می شود ! نشد ! گفتند در 94 ! نشد ! گفتند در 95 ! که هنوز نشده !!!

وقتی می خواهند قیمت را بالا ببرند همین چیزها را می گویند !

اما وقتی کاهش قیمت اتفاق میفته و میبینن واقعا هیچ خبری در سهم نیست ! یاد سر و شانه می افتند !!!

11. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال

چهارشنبه، 29 اردیبهشت 1395 - 20:31

تفاهم‌نامه کامیونت السوند در الجزایر بین سایپا دیزل وطرف مقابل برای خط تولید

محصول تجاری خودرو نیمه سنگین در الجزایر از تفاهم نامه هایی بود که امضاء شد.

13. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال

این همان شرکتی است که در باز دید تاریخ 1395/1/19 کار گزاری تامین سرمایه از کار خانه سایپا انجام گرفته بود برای معرفی برنامه ها زیر مجموعه های آینده سایپا که اسم ایران کاوه در لیست واگذاری و فروشسایپا دیزلامده این شرکت جز زیر مجموعه خکاوه می باشد

ایران کاوه سایپا با همكاری دو شركت معتبر اروپاییone seven و Gimaex ،
    تكنولوژی جدید در زمینه تجهیزات آتش نشانی؛ تولید و به بازار عرضه می کند.

اخبار مهم سه شنبه، 4 خرداد 1395 - 11:08

در پی امضاء توافقنامه با وانسون آلمان صورت گرفت:

مهار نبض آتش با محصول جدید ایران کاوه سایپا

سایپا نیوز

مدیر عامل ایران کاوه سایپا گفت: ایران کاوه سایپا با هدف گسترش و توسعه فضای کسب و کار، تكنولوژی جدیدی را در حوزه صنایع بنیادی و زیرساختی و در زمینه تجهیزات آتش نشانی به بازار عرضه می کند.

به گزارش سایپا نیوز، سید محسن مرتضوی مدیر عامل ایران کاوه سایپا گفت:

شركت ایران کاوه سایپا، در راستای توسعه منابع زیرساختی و صنایع وابسته قصد دارد ضمن بهره گیری از نیروی انسانی متبحر و

متخصص، با همكاری دو شركت معتبر اروپاییone seven و Gimaex ، تكنولوژی جدیدی را در زمینه تجهیزات آتش نشانی با

کارآمدی مدرن و روزآمد؛ تولید و به بازار عرضه می کند.

وی با اشاره به اینكه در دور جدید مذاكرات با مسولین بلند پایه شركت وانسون آلمان سرانجام به امضاء توافق نامه ورود تجهیزات

جدید به کشور انجام شد، افزود: تكنولوژی جدید، علاوه بر پرتابل و قابل حمل بودن، نسبت به سیستم های اطفاء حریق موجود در

بازار، از کارایی به مراتب بالاتری برخوردار است و در واقع از جمله تكنولوژی های منحصر به فرد دنیا در زمینه اطفاء حریق محسوب می شود.

مدیرعامل ایران کاوه درارتباط با جزئیات این توافق نامه گفت: شركت های One seven و Gimaex با سوابق طولانی در زمینه تولید،

طراحی، توسعه انواع سیستم های اطفاء حریق ثابت و نیمه ثابت، سیار و نسل جدید فوم های آتش نشانی، در زمره شركت های

فعال در زمینه خدمات اطفای حریق در اروپا محسوب می شوند که با برخورداری از تكنولوژی های جدید در زمینه سیستم های

اطفای حریق و سیستم کف هوای فشرده (CAFS)، با ثبت اختراعات متعدد بین المللی، رهبری بازار را در اروپا، آمریکا و خاورمیانه و چین در اختیار دارند.

وی تصریح کرد: برخورداری از کلیه استانداردهای معتبر آمریکا و اروپا از جمله استانداردهای NFPA,FM,TUV,ICAO از امتیازات این

شركت ها محسوب می شود. همچنین سیستم اطفاء حریق One Seven و فوم جدید این شركت انواع آتش سوزی ها را پوشش

داده و در مناطق شهری، صنعتی از جمله کلیه واحدهای پالایش، مخازن نفتی، انبارها، فرودگاه ها و غیره کاربرد فراوان دارد.

مرتضوی خاطر نشان کرد: سیستم های مدرن آتش نشانی که شركت ایران کاوه سایپا، قصد به کارگیری آنها را دارد، دارای مزایای

بسیار و منحصر به فردی است که از آن جمله می توان به کاهش بسیار زیاد و چشمگیر زمان اطفاء حریق؛ کاهش مصرف آب مورد

نیاز (4 تا 20 برابر کمتر)؛ کاهش مصرف فوم آتش نشانی مورد نیاز ( 3/0 الی 4/0 درصد )؛ صرفه جویی دركلیه هزینه ها از جمله

هزینه های نصب و استقرار و همچنین هزینه های مربوط به فوم و آب مصرفی و کاهش هزینه های عملیاتی؛ کاهش فضای مورد

نیاز جهت استقرار سیستم های ثابت و همچنین تولید خودروهای آتش نشانی کوچکتر و با امكانات وسیعتر و قدرت اطفاء حریق

بیشتر؛ امكان بهره برداری و استفاده از تجهیزات موجود (عدم نیاز به نصب تجهیزات جدید در صورت قابل استفاده بودن پس از

بررسی؛ کاهش نیاز به نیروی انسانی به دلیل استفاده کمتر از آب و فوم و افزایش سرعت عملیات؛ کاهش استرس نیروی انسانی

به دلیل سرعت بالای اطفاء حریق و همچنین سبکی نازل ها و کنترل راحت تر آنها در شرایط بحران؛ کاربری بسیار هوشمند و ساده

و در نتیجه سرعت عمل بالاتر در زمان اطفاء حریق؛ عدم نیاز به تنظیمات تكراری و متعدد در زمان عملیات و افزایش سرعت اطفاء

حریق؛ کاهش خسارت وارده به دلیل استفاده بسیار کمتر از آب نسبت به محصولات مشابه؛ امكان انتقال همزمان چندین نوع فوم

بدون افت کیفی با استفاده از تكنولوژی به کار برده شده؛

امكان انتقال فوم تا فاصله 2 کیلومتری و ارتفاع 400 متری بدون تغییر در فشار و کیفیت فوم و بدون نیاز به پمپ کمکی در مسیر

انتقال؛ قدرت پرتاب زیاد فوم و همچنین ارائه فوم یک دست در تمامی زمان انجام عملیات؛ امكان نگهداری فوم 20 تا 25 سال بدون

هیچگونه افت کیفیت؛ سازگاری فوم ها با محیط زیست و باز یافت 15 تا 17 روزه در طبیعت ؛ عدم ایجاد واكنش های پوستی و هر

گونه حساسیت؛ امكان مقابله صد درصدی با هر نوع حریق، کاهش چشمگیر حجم و وزن تجهیزات آتش نشانی و افزایش چندبرابری

کارآیی، کاهش خسارت جانبی اطفاء حریق به حداقل ممكن، افزایش سرعت عملكرد، کاهش مصرف آب، کاهش آثار مخرب زیست

محیطی، افزایش ضریب ایمنی و موارد دیگر اشاره کرد.

مرتضوی ضمن بیان این مطلب که شركت های خارجی کاملا آمادگی دارند تا وارد همكاری های مشترک با ایران شوند گفت: باید

مراقب باشیم ورود آنها به بازار ایران با نتیجه ی برد-برد همراه باشد.

وی اضافه کرد: ایران نباید تنها به یک بازار برای این شركت ها تبدیل شود، بلكه ورود آنها باید زمینه ساز انتقال تكنولوژی و دانش فنی باشد و این یکی از مهمترین اهداف ماست.

توافق نامه در حاشیه نمایشگاه صنعت نفت و گاز امضاء شد

ایران کاوه سایپا به یکی از تولید کنندگان اصلی سیستم های اطفاء حریق تبدیل می شود

مدیرعامل ایران کاوه سایپا در خاتمه خاطر نشان کرد: گسترش روابط و همكاری ها و توسعه مناسبات فنی در بخش های مختلف

تولید با شركت های بین المللی چون Gimaex وOne seven از جمله اقداماتی است که در راستای ارتقاء سطح عملكرد سازمانی، مدنظر گروه خودروسازی سایپا است.

گفتنی است، این توافق نامه که در حاشیه برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت نفت و گاز امضاء شد، ایران کاوه سایپا را به یکی از تولید کنندگان اصلی سیستم های اطفاء حریق تبدیل می کند.

15. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 29 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 29 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع