صفحه 385 از 385 اولیناولین ... 285335375382383384385
نتایج از شماره 3,841 تا 3,848 از مجموع 3848

موضوع: سايپا ديزل‌ (خكاوه)

عضو فعال
    ارسال
    6,480
    تشکر شده 12,353 بار در 5,356 ارسال

پاسخ : سايپا ديزل‌ (خكاوه)

نقل قول نوشته اصلی توسط Abad نمایش ارسال ها
    من گزارش 12 ماهه را مطالعه کردم جالب نیست ( به ویژه رشد هزینه ها ) و این یعنی بازیگر بدش نمی یاد خکاوه روند نزولی بگیره .حدسم اینه گزارشات بعدی طی سال 97 گزارش بهتری خواهند بود.
    روز دومی هم که باید معاملات رو رصد می کردیم کامل نشد و سهم بسته شد.

حالا من مجبورم آن احتمال که قبلا گفتم ضعیف ، رو مطرح کنم یعنی با این گزارش ضعیف روند نزولی قوت گرفته (احتمالا با ریز موج های مثبت و کوتاه ) و اگر حمایت حدود 80 هم شکسته بشه قیمت میره به سمت حدود 60 تومان.

پس با این وضع دو احتمال بالا به مشکل بر می خوره و نسبت به روند بدبین میشم.و نظر قبلی را قبل از باز شدن سهم اصلاح کردم

پ. ن. من این سهم رو ندارم و برای یادگیری رصد می کنم اگر خودم داشتم خروج می زدم و بعد اطمینان از برگشت مجددا ورود می کردم .البته هر کسی مسئول بررسی هست و باید طبق نظر خودش عمل کنه ، چون هر نظری می تونه کاملا اشتباه باشد.
    من هم کاری به روند صعودی و نزولی سهم ندارم فقط یک سوال

چرا بازیگری که با هزار زحمت و خرید سنگین سهم را تا انجا رسانده
    باید خوشش بیاید که روند نزولی شدید شروع بشه تا ارزش پولش تقریبا بشه صفر

بعد دوباره هزینه کنه با کدام پول که بخواهد سهم رشد کنه
    بهترین دانش آن است که سودمند باشی

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال امام قلی خان آواتار ها
    ارسال
    1,292
    تشکر شده 3,561 بار در 1,137 ارسال

هوالباقی
    با نهایت تاسف فوت مرحومه مغفوره زالوصفت و سفته باز مکان خکاوه را اعلام می نماییم.مراسم ختم خکاوه در منزل ایرج اکبری (همان ایرج سابق) در شمال ایران منعقد می باشد. لطفا از آوردن گزارش سهام سود ده مثل کفرا و شکربن و کذا خودداری نمایید. خرج شام و هفت و چهلم جهت کاهش زیان خکاوه به حساب شرکت واریز گردید. برای شادی آن مرحومه به اکبری جونم دلداری بدهید. باشد که غم آخرش باشد و از این به بعد به حرف دیگران گوش بنماید.
    با تشکر
    هرکس زیادی ادعا بنماید که یک خری می باشد هیچ خری نمی باشد.
    از هم ندوشیم.
    با هم بنوشیم.

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید امام قلی خان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    ارسال
    6,480

نقل قول نوشته اصلی توسط امام قلی خان نمایش ارسال ها
    هوالباقی
    با نهایت تاسف فوت مرحومه مغفوره زالوصفت و سفته باز مکان خکاوه را اعلام می نماییم.مراسم ختم خکاوه در منزل ایرج اکبری (همان ایرج سابق) در شمال ایران منعقد می باشد. لطفا از آوردن گزارش سهام سود ده مثل کفرا و شکربن و کذا خودداری نمایید. خرج شام و هفت و چهلم جهت کاهش زیان خکاوه به حساب شرکت واریز گردید. برای شادی آن مرحومه به اکبری جونم دلداری بدهید. باشد که غم آخرش باشد و از این به بعد به حرف دیگران گوش بنماید.
    با تشکر
    خداوند به شما انشالله سلامتی و شفا عطا فرمایید

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    ارسال
    1,425
    تشکر شده 2,816 بار در 1,146 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط ایرج سابق نمایش ارسال ها
    اره من هم شنیدم

فعلا خالی نکردند
    چهارشنبه هفته گذشته هم که 160 میلیون معامله شده بود خرید داشتند روی 102 تومان !!!
    سلام

ایشون 15 میلیون سهم خکاوه را چند روز پیش خالی کرد و فروخت

خبر کاملا موثق و معتبر

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرانی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    ارسال
    6,480

نقل قول نوشته اصلی توسط ایرانی نمایش ارسال ها
    سلام

ایشون 15 میلیون سهم خکاوه را چند روز پیش خالی کرد و فروخت

خبر کاملا موثق و معتبر

مگر فقط 15 میلیون داشته
    خرید ها زیاد بوده

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها
    ارسال
    3,573
    تشکر شده 8,380 بار در 3,092 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Abad نمایش ارسال ها
    من گزارش 12 ماهه را مطالعه کردم جالب نیست ( به ویژه رشد هزینه ها ) و این یعنی بازیگر بدش نمی یاد خکاوه روند نزولی بگیره .حدسم اینه گزارشات بعدی طی سال 97 گزارش بهتری خواهند بود.
    روز دومی هم که باید معاملات رو رصد می کردیم کامل نشد و سهم بسته شد.

حالا من مجبورم آن احتمال که قبلا گفتم ضعیف ، رو مطرح کنم یعنی با این گزارش ضعیف روند نزولی قوت گرفته (احتمالا با ریز موج های مثبت و کوتاه ) و اگر حمایت حدود 80 هم شکسته بشه قیمت میره به سمت حدود 60 تومان.

پس با این وضع دو احتمال بالا به مشکل بر می خوره و نسبت به روند بدبین میشم.و نظر قبلی را قبل از باز شدن سهم اصلاح کردم

پ. ن. من این سهم رو ندارم و برای یادگیری رصد می کنم اگر خودم داشتم خروج می زدم و بعد اطمینان از برگشت مجددا ورود می کردم .البته هر کسی مسئول بررسی هست و باید طبق نظر خودش عمل کنه ، چون هر نظری می تونه کاملا اشتباه باشد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ایرج سابق نمایش ارسال ها
    من هم کاری به روند صعودی و نزولی سهم ندارم فقط یک سوال

چرا بازیگری که با هزار زحمت و خرید سنگین سهم را تا انجا رسانده
    باید خوشش بیاید که روند نزولی شدید شروع بشه تا ارزش پولش تقریبا بشه صفر

بعد دوباره هزینه کنه با کدام پول که بخواهد سهم رشد کنه
    با سلام
    این که چرا بازیگر ممکنه بدش نیاد روند نزولی بشه ، جوابش در قسمتی که رنگ آبی شده مشخص است. در سهام ایران تجربه من میگه اکثر اخبار خوب در روند صعودی اتفاق می افته و اخبار بد در روند نزولی ( یعنی گزارش اخبار بنیادی خوب یا بد مدیریت می شود و احتمالا بر حسب زمان وقوع نیست ) ، و مطلب قابل بحث بیشتر است که نیاز نیست.
    من در تشخیص موج صعودی قبلی در تردید هستم که آن موج ایمپالس بوده یا کارکشن ؟ ( که البته این ضعف من است )
    لذا برای تشخیص ادامه روند تردید دارم ، و به همین دلیل هم گفتم اگر خودم سهامدار بودم خروج موقت می زدم
    همانطور که قبلا گفتم خکاوه در تایم میان و بلند مدت وارد فضای رشد شده ولی در کوتاه مدت قیمت بالا و پایین دارد حتی اگر میزان تغییر 40 درصد هم باشد.
    Abad ( آباد ) تصمیم ساز است ، تصمیم گیری با شماست. دقت کنید هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    ارسال
    6,480

در جلسه هیات امنای صندوق توسعه ملی به ریاست روحانی؛

اولویت‌های اعطای تسهیلات توسط صندوق توسعه ملی مشخص شد

۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۶

در جلسه هیات امنای صندوق توسعه ملی به ریاست رئیس جمهور، اولویت‌های اعطای تسهیلات توسط صندوق توسعه ملی و بودجه سال ۹۷ این صندوق تصویب شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، جلسه هیات امنای صندوق توسعه ملی روز چهارشنبه به ریاست حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور تشکیل شد. اعضای هیات امنای صندوق

توسعه ملی در این جلسه پیرامون اهداف و برنامه‌های این صندوق در راستای تحقق شعار سال و حمایت از کالای ایرانی و راه‌های اجرایی آن بحث و تبادل نظر کردند. اعطای تسهیلات

به «کارخانجات سازنده وسایط نقلیه مرتبط با حمل و نقل تجاری درون و برون شهری»، «تکمیل پالایشگاه ستاره خلیج فارس»، ‌ «طرح‌های توسعه واحدهای دامپروری و توسعه و

تکمیل زنجیره تولید گوشت قرمز و سفید و شیر و نیز کشت گیاهان دارویی»، «شقوق مختلف سرمایه‌گذاری در حمل و نقل ریلی» و «نوسازی بافت‌های فرسوده با اولویت مناطق

کمتر برخوردار» از جمله مصوبات این جلسه بود و مقرر شد موارد فوق در ردیف اولویت پرداخت قرار گیرد. همچنین در این جلسه مقرر شد به منظور حمایت از سرمایه‌گذاری در بازار

سرمایه، صندوق توسعه ملی از طریق بانک‌های عامل در صندوق تثبیت بازار سرمایه، سپرده‌گذاری کند.

در این جلسه صورت‌های مالی سال ۹۴ و همچنین بودجه سال ۹۷ صندوق توسعه ملی به تصویب هیات امنا رسید.

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال bourse آواتار ها
    ارسال
    578
    تشکر شده 3,758 بار در 558 ارسال

زمزمه های ارسال افزایش سرمایه سهم روی کدال تو چند روز آیندس . ان شالله ک درست باشه
    زنده بودن حرکتی افقی است از گهواره تا گور

و زندگی کردن حرکتی عمودی است از زمین تا آسمان . . .

اطلاعات موضوع

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 17 نفر از این موضوع دیدن می کنند (2 عضو و 15 مهمان)

1. (نامحدود),
  2. bourse

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به ارسال ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید ارسال های خود را ویرایش کنید
  •