صفحه 399 از 507 نخست ... 299349389396397398399400401402409449499 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,981 به 3,990 از 5067

موضوع: سايپا ديزل‌ (خكاوه)

عضو فعال
    تشکر شده 104,284 بار در 31,906 ارسال

پاسخ : سايپا ديزل‌ (خكاوه)

نقل قول نوشته اصلی توسط TAJ2014 نمایش پست ها
    گزارش دوم خکاوه که بسیار پراز ابهام هست چون زیان اعلام کرده هیچ اشکالی نداره و باز خواهد شد
    اینها قوانین شاپور وعوامل مفسدش هست
    خودرویی ها تا اینجا صددر صد دادن از اینجا به بعد هم حداقل 200 درصد دیگر خواهند داد
    حتی در صدهای بالاتر
    دشمنان خودرویی تو دهانی های محکمی از بازار خواهند خورد
    خیلی زود کمتر از 3 ماه
    اول مهر را بخاطر میسپاریم
    مگر سهام دیگر بازار که با سودسازی و بصورت بنیادی رشد کردن و چند برابر شدن ! تو دهن کسی خورد !!! که حالا رشد خودرویی بخواد بخوره تو دهن کسی !؟؟

این رشد خودرویی هم فعلا فقط بخاطر کاهش ارزش پول هست ! نه سودسازی و بنیادی !

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 1,010 بار در 230 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط negarminavi نمایش پست ها
    مگر سهام دیگر بازار که با سودسازی و بصورت بنیادی رشد کردن و چند برابر شدن ! تو دهن کسی خورد !!! که حالا رشد خودرویی بخواد بخوره تو دهن کسی !؟؟

این رشد خودرویی هم فعلا فقط بخاطر کاهش ارزش پول هست ! نه سودسازی و بنیادی !
    گزارش های آتی مشخص میکنه همه چیز رو ، وقتی خیلی از قطعه ساز ها و خودرویی ها به اندازه قیمت های فعلی تابلوشون سود ساختند ...

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mba از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط mba نمایش پست ها
    گزارش های آتی مشخص میکنه همه چیز رو ، وقتی خیلی از قطعه ساز ها و خودرویی ها به اندازه قیمت های فعلی تابلوشون سود ساختند ...
    من تا اونجایی که یادمه از سال 91-92 وعده این سودهای رویایی ! برای خودروسازان و قطعاتی ها داده شده !

اما نه تنها خبری از این سودها نشد ! بلکه زیان های سنگین هم ایجاد و انباشته شد !

با دلار 3-4 هزار تومانی ! سود نساختند و زیان دادند ! حالا با دلار 15000 تومانی ! چگونه سود میسازن !؟

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال bourse آواتار ها
    تشکر شده 8,270 بار در 1,295 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط negarminavi نمایش پست ها
    من تا اونجایی که یادمه از سال 91-92 وعده این سودهای رویایی ! برای خودروسازان و قطعاتی ها داده شده !

اما نه تنها خبری از این سودها نشد ! بلکه زیان های سنگین هم ایجاد و انباشته شد !

با دلار 3-4 هزار تومانی ! سود نساختند و زیان دادند ! حالا با دلار 15000 تومانی ! چگونه سود میسازن !؟
    من بنیادی کار نیستم ولی وقتی شرایط خودرو ساز ها رو میبینم که طرح پیش فروش میزارن نه قیمت قطعی معلومه نه زمان تحویل و نه حتی نوع خودرو و میبینم مردم چطور برای خرید صف میبندن یکم سخته برام بخوام فکر کنم قراره ضرر کنن! فکر میکنم با روند ها دوست باشیم بهتر باشه

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید bourse از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر(ستاره دار 11) iligal آواتار ها
    تشکر شده 27,906 بار در 3,915 ارسال

برید به لینک زیر و شکایت خود را نسبت به بسته بودن خکاوه بنویسید. اگر بیش از 100 شکایت بره برای بازگشایی جلسه اضطراری می ذارن
    https://shekayat.seo.ir/UserPanel.aspx
    در قسمت متشاکی ناشر اوراق بهادا- گزینه غیر
    بورس
    ی و غیر فاربورسی- سایپا دیزل - مدیران را ثبت کنید.
    بخشنده باش و افتاده و با داشته های خودت فخر نفروش!

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید iligal از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط iligal نمایش پست ها
    برید به لینک زیر و شکایت خود را نسبت به بسته بودن خکاوه بنویسید. اگر بیش از 100 شکایت بره برای بازگشایی جلسه اضطراری می ذارن
    https://shekayat.seo.ir/UserPanel.aspx
    در قسمت متشاکی ناشر اوراق بهادا- گزینه غیر
    بورس
    ی و غیر فاربورسی- سایپا دیزل - مدیران را ثبت کنید.
    من شکایت کردم . امیدوارم همه دوستان این کارو انجام بدن حتی اونهایی که این سهمو ندارن . اگه همه سهامدارا پشت هم باشن کمتر شاهد رفتار های سلیقه ای سازمان میشیم . دوستان لطفا کوتاهی نکنید چند دقیقه بیشتر زمان نمیبره

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید bourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط bourse نمایش پست ها
    من بنیادی کار نیستم ولی وقتی شرایط خودرو ساز ها رو میبینم که طرح پیش فروش میزارن نه قیمت قطعی معلومه نه زمان تحویل و نه حتی نوع خودرو و میبینم مردم چطور برای خرید صف میبندن یکم سخته برام بخوام فکر کنم قراره ضرر کنن! فکر میکنم با روند ها دوست باشیم بهتر باشه
    طرف خارجی داره محصول شرکت صادراتی ایرانی رو میخره ! دلار و یورو میده !

میگید نباید رشد کنن !

خودروساز داره ارز خارجی یورو و دلار و یوان و درهم و .... میده قطعه وارد میکنه ! میفروشه به مردم ریال میگیره !!!

میگید باید رشد کنه !

ریال هم که روبه پایینه !

چرا تو این سالها که خودرو فروختن با دلار 3 هزار تومانی و ضرر دادن ! این ضرر دادنشون براتون سخت نبود !

اما الان اگه خودرو بفروشن با دلار 15-20 هزار تومانی و ضرر بدن ! براتون سخت به نظر میاد !

کامیون داران میگن ما توانایی تامین لاستیک جفتی 12 میلیون تومان نداریم !

بعد اینجا صحبت از معاوضه کامیونهای فرسوده هست ! با چه قیمتی ! به نظرم دیگه چند صد میلیونی نخواهد بود ! احتمالا میلیاردی هست قیمت !

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

آخرین خبر از خکاوه . قرار بر این شد امروز شرکت یه شفاف سازی بده رو کدال و توش حرفی از سود و زیان نزده و ایشالله به احتمال قوی فردا سهم باز میشه . سود 200 تومانی فقط برای دانفنگ چینی بود و سود اصلی بیشتر از این عدده ضمن اینکه قسمت اعظم قطعات قبلا وارد شده . تهاتر تو مراحل آخره و احتمالا تا یکی دو ماه دیگه انجام میشه و زیان شرکت صفر میشه . به محض اینکه زیان را صفر کنن شرکت در صدده افزایش سرمایه 400 درصدی از تجدید داراییه . فقط همینو بهتون بگم سهمی که الان دارید از طلا ارزشش بالاتره . با این اخبار من این سهمو تا اخر امسال بالای 1000 میبینم . ان شالله

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید bourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,818 بار در 907 ارسال

آخرین خبر از خکاوه . قرار بر این شد امروز شرکت یه شفاف سازی بده رو کدال و توش حرفی از سود و زیان نزده و ایشالله به احتمال قوی فردا سهم باز میشه . سود 200 تومانی فقط برای دانفنگ چینی بود و سود اصلی بیشتر از این عدده ضمن اینکه قسمت اعظم قطعات قبلا وارد شده . تهاتر تو مراحل آخره و احتمالا تا یکی دو ماه دیگه انجام میشه و زیان شرکت صفر میشه . به محض اینکه زیان را صفر کنن شرکت در صدده افزایش سرمایه 400 درصدی از تجدید داراییه . فقط همینو بهتون بگم سهمی که الان دارید از طلا ارزشش بالاتره . با این اخبار من این سهمو تا اخر امسال بالای 1000 میبینم . ان شالله

قطعا وساپا بیشتر منتفع خواهد شد
    و قیمت هایی بالاتر از خکاوه

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید TAJ2014 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

خکاوه این سالها بارها ثابت کرده که به حساب و کتابها و پیش بینی هاش اعتمادی نیست !

در مورد این مواردی که شما نوشتید باید بگم اگر زیان شرکت صفر بشه که دیگه تجدید ارزیابی شامل حالش نمیشه !

تجدید ارزیابی هم قبلا ارایه کرد خکاوه که سازمان به مالکیت اون زمینی که تو گزارش آورده بود ایراد گرفت و گفت فقط بخش کمی از اون زمین ظاهرا در مالکیت شرکت هست که اونم اون زمان کفاف تجدید ارزیابی لازم برای کاهش زیان و خروج از ماده 141 رو نمیداد !

کلا خودرویی ها با فرصت و تهدیدات زیادی روبرو هستن در شرایط فعلی اقتصاد !

اما به نظر من تنها راه نجات از این وضعیت تحول مدیریتی واقعی در این شرکتهاست !

در همین خکاوه اگر مدیریتی سرکار باشه که بتونه فرصتهای پیش روی این شرکت را با تلاش شبانه روزی ! از بالقوه به بالفعل تبدیل کنه ! شرکت از اینرو به اونرو میشه !

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 9 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 9 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع