صفحه 11 از 19 نخست ... 891011121314 ... آخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 181

موضوع: چو میبینی که نابینا و چاه است....

عضو عادی گلفام آواتار ها
    تشکر شده 148 بار در 26 ارسال
    [وصیت نامه چارلی چاپلین به دخترش********

http://www.asheghaneh-110.blogfa.com/post-350.aspx
    به همه شما مهربانان>>خواندن این متن پر مغز را را توصییه میکنم

استاد عزیز وبزرگوار >>جناب>> برادران<<از بیحاشیه ترین شخصیتهای بورسی هستند.کسی که نیاز نیست از ایشان گفت.
    چرا که خود خوب مسلمند.

از اینکه نیایند وننویسند وحضور فیزیکیشان را در این اتاق واتاق همسایه نداشته باشیم >باعث تاسفی :چند باره است.
    که همه به دوستی هم وراهنمایی یکدیگر نیاز داریم>>ایا نداریم.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
    واژگونی ای شاخص را برای یکدیگر مرهم باشیم نه زخم که تک تک ما خود بنوعی در زندگی زخم خورده ایم وجراحت بورس پیشکشمان.
    اوقات زیبای با هم بودن را به احترام ومحبت >>بگذرانیم وبقول جناب >برادران

ناگهان چقدر زود دير ميشود .
    ارامش قرین لحظه هایتان
    در زندگی حرف هایی است برای نگفتن که اگر گوشی بود می گوییم وگرنه ارزش هر فرد در حرفهایی است که برای نگفتن دارد.
    زنده یاد دکتر" علی شریعتی"

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید گلفام از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط baradaran نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب

جناب بابک عزیز با تشکر از لطف جنابعالی بنده نیز همواره برای شما احترام زیادی قائل هستم و افتخار میکنم دوست خوبی مانند شما دارم .
    واما در مورد مطلب شما من با کلیت فرمایش شما کاملا موافقم و شرایطی که برای دوست خوب بیان کردید کاملا منطقی و درسته اما جناب بابک عزیز اینکه گفتم برخی از مدیران بورس بازان از دوستان همشهری من هستند و این جمله برای شما طرح سئوال شده است را بدین گونه پاسخ میدهم .
    دوستان همشهری من که مدیر بورس بازان هستند و منظور نظرم بودند دوستانی مانند جناب حجت هستند که برای همه شخصیت مثبت ایشان شناخته شده است و یا جناب سیمایی و آقایان عمو حسین , آقا رضا , مهراز, عباس زاده و شاید دوستان دیگری هم باشند که فراموش کردم که من تاکنون ندیدم به اصطلاح شما سهام چاق کن باشند و همواره افراد بدون حاشیه و مثبتی بوده اند ولی با این حال من با دیدن مطالب توهین آمیز در بورس بازان از این دوستان به این دلیل که مدیرو مسئول هر نوشته ای هستند انتقاد و خداحافظی کردم .
    البته بلافاصله تاپیک فوق حذف شد و از طرف مدیریت عذر خواهی نیز صورت گرفت .
    امیدوارم توضیحاتم قانع کننده باشد و مجددا از حسن نظر شما دوست عزیزم سپاسگزارم .
    با سلام و احترام خدمت جناب آقای برادران عزیز و دوست داشتنی

پاسخ شما را در پیام خصوصی دادم

انشاء الله خود آقای جمالی همانطور که اکثر افراد خواهان هستند مطالب و حقایق را منتشر خواهند نمود تا شما نیز فرق دوست و دشمن را متوجه شوید

آنچه که مشخص است ماه همیشه پشت ابر نمی ماند

با تقدیم احترام
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,757 بار در 4,575 ارسال
    راستش من دوست ندارم اين تاپيك ادامه پيدا كنه اما اگه خاطر دوستان در تاپيك بيل گيتس باشه بنده عنوان كردم كه به 150 پيام خصوصي جناب بيل گيتس دسترسي دارم و اينجام ميگم به خيلي از پيغامهاي خصوصي در اين سايت هم دسترسي دارم....اگر هر شخصي در اين تاپيك خطاب قرار بگيره منم مجبور ميشم پيغامهايي رو اينجا بزارم كه عرق شرم رو روي پيشوني همه خوانندگان ميشونه و اينقد اين پيامها زننده هستن كه مثه بمب صدا ميكنه.......اين تاپيكو ببنديد بزاريد همه چي به خوبيو خوشي تموم بشه همونطور كه باربد تو سايت بغلي اين كارو كرد
    مرا گر دولت عالم ببخشند .... برابر با نگاه مادرم نيست

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال
    تشکر شده 5,205 بار در 874 ارسال
    آمن جان آدرس خونمون که سهله لازم بشه شناسنه ام رو هم اسکن می کنم می ذارم سایت
    با اینکه خانم هستم اما اگر دست رفاقت و دوستی با کسی بدم تا آخر آخر آخرش هستم؛به اصطلاح مردانگی که سبیل و ریش نیست
    اما این روزا این جملات را در ذهنم مرور می کنم
    به سلامتي هر چي نامرده!چون اگه نبودن، مردا شناخته نميشدن
    سلامتی هرچی مرده ! که مرد بودن به جنسیت نیست به مرامه
    به سلامتي اوني که بي کسه، ولي ناکس نيست
    به سلامتي ديوار! نه به خاطر بلنديش، واسه اينكه هيچوقت پشت آدم رو خالي
    به سلامتی اونایی که اگه صد لایه ایزوگامشون هم بکنن،بازم معرفت ازشون چیکه میکنه
    به سلامتي پل عابر پياده که هم مردها از روش رد ميشن هم نامردا

اما آمن جان

من اگر جای تو بودم اینقدر بزرگ نبودم که سکوت کنم تا آبروی فروم نویسی که هیچ بلکه آبروی خانوادگی و اجتماعی دو آدم حفظ بشه
    پس !!!!!!!
    به سلامتی اونیکه تو دردناکترین لحظه ها، سنگینیه سکوت رو تحمل کرد اما لب باز نکرد.

از مدیران محترم می خواهم صادقانه خودشان قضاوت کنند .آیا کلمه بیسواد در قاموس دوستان توهین محسوب میشه اما این نوشته ...................

وتا مدتها امضا یکی از مدیران این بود.

عشق پیری گر بجنبد سر به رسوایی زند.

حالا چی شده حرف از سفته بازی و سهم چاق کن می زنند.
    مرسی اگر روشنگری فرمایید.

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید shadi از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال
    تشکر شده 5,205 بار در 874 ارسال
    متن بالا نوشته سرکار خانم ماهور می باشد. به سر کار خانم آمن،که بنده زیر آن مطلب زدم به مدیران محترم والبته در همان ابتدا کار هم وقتی کاربری

بنام تینا با 15 پست هر چه دلش خواسته بود خدمت استاد عمادی گفته بود ومن خواسته بودم که حقش ،احترامها حفظ بشه توسط

ناظر سایت پاک شد.
    ویرایش توسط shadi : 2012/05/15 در ساعت 13:23 دلیل: اصلاح

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید shadi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مات آواتار ها
    تشکر شده 13,899 بار در 4,563 ارسال
    حالا كه كار به اينجا كشيده شده بايد خيلي از مسائل گفته بشه چون همه دارن تهديد ميكنند انگار همه از هم ديگه آتو دارن اون ميگه اگر فلان چيزو بگيد منم ميگم جناب جمالي چرا بايد كاربر عادي به پيغام خصوصي افراد دسترسي داشته باشه كه بياد تهديد كنه ؟من مقداري از بيوگرافي مو به كاربري بابك 52 توضيح دادم اينجوري كه داره پيش ميره خيلي ها بهش دسترسي داشتن خب اگر اين جوري بود كه خودم ميومدم تو همين تاپيك خودمو معرفي ميكردم يكي از مشكلات سايت اينه كه كلي مدير داره هر مديري هم رفيق داره و راحت اطلاعات شخصي افراد به خيلي ها ميرسه
    الماس را جز در قعر زمین نمیتوان یافت و حقایق را جز در اعماق فکر نمی توان کشف کرد.(ویکتور هوگو)
    اگر می خواهی بنده کسی نشی بنده هیچ چیز مشو.(ژاک دوال)
    اعتماد به نفس را از شیر بیاموزید اوبا خودش یکدل است و هرگز تضاد در او راه ندارد.

12. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید مات از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال sourena آواتار ها
    تشکر شده 5,327 بار در 1,077 ارسال
    بنظر میاد بهتره این تایپیک هرچه زودتر بسته و کلاً حذف شه
    نمیدونم چرا نسبت به این مسئله واضح بی توجهی میشه!؟
    سال 1392 می تونه یک سال طلایی و فراموش نشدنی برای بورس وبازار سرمایه باشه.

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید sourena از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مات آواتار ها
    تشکر شده 13,899 بار در 4,563 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط sourena نمایش پست ها
    بنظر میاد بهتره این تایپیک هرچه زودتر بسته و کلاً حذف شه
    نمیدونم چرا نسبت به این مسئله واضح بی توجهی میشه!؟
    دوست عزيز چرا بايد بسته بشه مني كه اينجا عضوم و دارم مطلب مينويسم بايد بدونم پيام خصوصيمو كي ميخونه شايد من دچار مشكلي باشم و از كسي كمك بخوم چرا بايد الان متوجه بشم كه خيلي ها از پيغام خصوصي افراد اگاها
    الماس را جز در قعر زمین نمیتوان یافت و حقایق را جز در اعماق فکر نمی توان کشف کرد.(ویکتور هوگو)
    اگر می خواهی بنده کسی نشی بنده هیچ چیز مشو.(ژاک دوال)
    اعتماد به نفس را از شیر بیاموزید اوبا خودش یکدل است و هرگز تضاد در او راه ندارد.

16. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید مات از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) کیوان آواتار ها
    تشکر شده 23,351 بار در 4,529 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ساده ي ساده نمایش پست ها
    راستش من دوست ندارم اين تاپيك ادامه پيدا كنه اما اگه خاطر دوستان در تاپيك بيل گيتس باشه بنده عنوان كردم كه به 150 پيام خصوصي جناب بيل گيتس دسترسي دارم و اينجام ميگم به خيلي از پيغامهاي خصوصي در اين سايت هم دسترسي دارم....اگر هر شخصي در اين تاپيك خطاب قرار بگيره منم مجبور ميشم پيغامهايي رو اينجا بزارم كه عرق شرم رو روي پيشوني همه خوانندگان ميشونه و اينقد اين پيامها زننده هستن كه مثه بمب صدا ميكنه.......اين تاپيكو ببنديد بزاريد همه چي به خوبيو خوشي تموم بشه همونطور كه باربد تو سايت بغلي اين كارو كرد
    مطمئنا به پیامهای خصوصی دسترسی داری که یکی از طرفین فرستنده یا گیرنده برات ارسال کرده باشه دیگه !؟

باربد شاید به دلیل دیگری اون تاپیکو بست و این تاپیک به دلیل دیگری هنوز باز باشد !
    ما را به چوب و رخت شبانی فریفته اند ، این گرگ سالهاست که با گله آشناست

18. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر (ستاره‌دار 12) عليرضا جمالی آواتار ها
    تشکر شده 9,882 بار در 1,201 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahshid20 نمایش پست ها
    حالا كه كار به اينجا كشيده شده بايد خيلي از مسائل گفته بشه چون همه دارن تهديد ميكنند انگار همه از هم ديگه آتو دارن اون ميگه اگر فلان چيزو بگيد منم ميگم جناب جمالي چرا بايد كاربر عادي به پيغام خصوصي افراد دسترسي داشته باشه كه بياد تهديد كنه ؟من مقداري از بيوگرافي مو به كاربري بابك 52 توضيح دادم اينجوري كه داره پيش ميره خيلي ها بهش دسترسي داشتن خب اگر اين جوري بود كه خودم ميومدم تو همين تاپيك خودمو معرفي ميكردم يكي از مشكلات سايت اينه كه كلي مدير داره هر مديري هم رفيق داره و راحت اطلاعات شخصي افراد به خيلي ها ميرسه
    عرض ادب
    دوست گرامی نه تنها کاربر ساده که هیچ مدیری, حتی ادمین, به صندوق پیام افراد دسترسی نداره.
    و اگر کسی پیامی داره پیامی هست که تو صندوق پیام خودش هست , مگر اینکه اکانت فرد دیگه رو داشته باشه که اون هم مقدور نیست مگر اینکه خود شخص پسوردش رو به کسی داده باشه یا پیامی رو برای کسی فوروارد کرده باشه.

ما از روز اول با اعتقاد به رعایت اخلاقیات و عرف کنار هم جمع شدیم و خودمون رو ملزم به رعایت حریم ها و اطلاعات شخصی افراد دونسته و میدونیم.
    با وجود اینکه مدت هاست از اکانت دوم و سوم (تمام کاربرانی که اقدام به ایجاد اکانت تکراری میکردند), مطلع بوده و هستیم , تا امروز موضوعی رو غیر از جمع مدیران مطرح نکردیم و نهایتا در کادر رنگی بالای صفحه (همونجایی که الان پیام انتخاب استایل هست) برای این دوستان پیامی نشون داده میشده که استفاده از بیش از یک اکانت مجاز نیست.

بارها به مدیران این امر واضح و بدیه یادآوری شده که ملزم به امانت داری و محفوظ داشتن اطلاعاتی که ممکنه به واسطه دسترسی های مدیریتی بهش دست داشته باشن (مثلا مشاهده آی پی افراد) هستند و تا امروز به جز یک یا دو مورد دور از انتظار این قانون نقض نشده که در موارد نقض شده هم دسترسی مدیر مربوطه کاهش یافته.

پس همونطور که دیشب در جواب دوستی که تو همین تاپیک ادعایی کذب مطرح میکردند توضیح دادم بعضی ادعاها صرفا بلوف هست...
    از ادمها بت نسازید, این خیانت است ؛ هم به خودتان, هم به خودشان! خدایی میشوند که خدایی کردن نمیدانند وشما در اخر میشوید سر تا پا کافر خدای خود ساخته...

صفحه 11 از 19 نخست ... 891011121314 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)