صفحه 13 از 19 اولین ... 310111213141516 ... آخرین
نتایج از شماره 121 تا 130 از مجموع 181

موضوع: چو میبینی که نابینا و چاه است....

عضو فعال کیوان آواتار ها
    ارسال
    4,179
    تشکر شده 19,862 بار در 3,912 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهربان نمایش ارسال ها
    ....ساده ی ساده عزیز....مطالبی رو که نوشتی خوندم و امیدوارم در امور زندگی شما فتح باب بشه که تقدیرو شان همه چیز دست خداست....روحیه هیجانی و شخصیت حساس و چالش پذیری داری که خوب نیست...و ضریب اشتباهات فرد رو زیاد میکنه........در مورد بیل گیتس...که من خدمتت عرض کنم...این یه نکته تاریک در کارنامه بورسی شماست....با توجه به شناختی که بنده و خیلی ازدوستان از این شخصیت نخ نما و مندرس داریم و شما به حرف حق من گوش نمیدادیو و دلایل من رو قبول نمیکردید....کلام شما بوی تهدید میداد ومتاسفانه که من مطمینم الان هم ناشی از استرس و ناراحتی هست و نه کین خواهی و یا چیز دیگه همین مضمونو میرسونه.......بزرگوار...شما محبتی کنید.و... وبرای اینکه اینجا شلوغ نشه....در تاپیک این کمترین....اون 150 تا ایم یل رو بگذارید...تااگر حق به جان دیگران بود همینجا از ایشون حلالیت بطلبیم...
    ...دوستان و عزیزان....نمیبینید وضعیتی که دوستان در سهام گروه قند و کاشی که ناشی از سفته بازی چند مهره و ایدی شناخته شده در سایت تالار بورس و بورکس نظیر باگات و سپهبد گرفتار شدند و خوب اون زمان هر مساله ای مطرح میشد گفته میشد که ...شما غرض ورز و بی اطلاع و جاهلید...خوب ...الان داستان این دو گروه به کجا کشید...باد شد بالا رفت خالی کردن تموم شد رفت...حالا این بینواهایی که سهم رو دارند چه باید بکنند...قثابت قیمت 750 تومن الان چنده...حالا اون دلایل کجاست....تحلیلا سوخت شد....منصف باشیم و همدیگرو دوست داشت هباشیم..
    تایید بنده هم بر این بخش!
    بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم (دکتر جانسون)

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    ارسال
    4,688
    تشکر شده 24,668 بار در 4,572 ارسال
    همه با هم دوستيم.... اگه واقعا دوستيد و نگران عواقب اين افشا گريها هستيد با زدن يه تشكر زير اين پست.. در اين تاپيك و هر تاپيك مشابهي رو براي هميشه ببنديد...بنده ديگه عرضي ندارم...يا علي
    مرا گر دولت عالم ببخشند .... برابر با نگاه مادرم نيست

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    ارسال
    76
    تشکر شده 369 بار در 74 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ساده ي ساده نمایش ارسال ها
    اشتباه نكنيد جناب جمالي...گروه ما ازونايي كه شما فك ميكنيد نيستن....ما دو گروه داريم يكي هكر سفيد و يكي هكر سياه.....ما كارمون هشدار دادن به نهاد هاي دولتي امنيتي هست تا سرور سايتشونو ارتقا بدن نه اينكه اطلاعات رو پاك بكنيم
    بنظرت كار خوبى ميكنى داداش كه افتخارم ميكنى ميخواى هكت كنم كنترل سيستم خريدوفروشتو بگيرم ضرر كنى تا متوجه شى كارت درست نيس

6. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید نوسترداموس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    ارسال
    4,688
    نقل قول نوشته اصلی توسط نوسترداموس نمایش ارسال ها
    بنظرت كار خوبى ميكنى داداش كه افتخارم ميكنى ميخواى هكت كنم كنترل سيستم خريدوفروشتو بگيرم ضرر كنى تا متوجه شى كارت درست نيس
    از نظر شما اطلاعات شخصي آدما بريزه رو دايره خوبه؟لا اقل ما اخلاق حرفه اي رو رعايت ميكنيم

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    ارسال
    5
    تشکر شده 38 بار در 5 ارسال
    من کسی هستم که خواننده مطالب بورسی این سایت هستم . نمی خواستم دخالت کنم . ولی الان که این پست ها رو می بینم واقعا سره از ناسره برام تمیزش مشکل شده .
    اشتباه نكنيد جناب جمالي...گروه ما ازونايي كه شما فك ميكنيد نيستن....ما دو گروه داريم يكي هكر سفيد و يكي هكر سياه.....ما كارمون هشدار دادن به نهاد هاي دولتي امنيتي هست تا سرور سايتشونو ارتقا بدن نه اينكه اطلاعات رو پاك بكنيم
    جناب ساده ساده . الان این گفتتون جنبه تهدید داره؟ حالا که این جور شد ما چهار دسته داریم هکر سفید ، خاکستری، سیاه ، کرکر
    حیف شد امسال فروردین ماه گروه هک اشیانه کلاس هک پیشرفته گذاشته بود شرکت می کردید تا اطلاعاتتون کامل تر بشه .

من متوجه نشدم شما چرا این قد اصرار دارید موضوع کش داده نشه؟ عواقب این افشاگر یی ها چیه؟ توی این یا فروم های دیگه چه خبره؟ که این کسانی که یه عده بی خبر از همه جا بهشون اعتماد می کنن و بهشون میگن استاد چه تبانی هایی با هم پشت پرده میکنن .
    مگه موضوعی هست که شما از عنوان شدنش هراس دارید ؟ که تهدید به رو کردن پیام های خصوصی هم می کنید؟ مگه شما اطلاعات شخصی دارید که قراره بریزه تو دایره . خوب با توانایی که عنوان می کنید دارید اکانت و تمام رد پاهایی که از خودتون به جا گذاشتید رو پاک کنید .دیگه چرا می ترسید .
    کسی رو که پاک است از محاسبه چه باک است؟

توی این فروم ها چه خبره؟
    همه که این توانایی رو دارن به پیام های خصوصی هم دست پیدا کنن . کی به کیه؟ تاریکیه؟
    همه همو تهدید می کنن که اگه فلان بگی منم فلان کارو می کنم فلان مطلب رو میگم . همه از هم آتو دارن .
    واقعا شیطان باید بیاد پیش ادمیزاد لنگ بندازه .

چرا باید این تایپک بسته بشه؟ مگه قراره چه واقعیت هایی رو بشه که ازش می ترسید؟
    واقعا اگه حقایقی هست که باید سهام دار جزء بدونه که پشت پرده چه خبره و اگه اعلام نکنید تا همه واقف بشن پیش خدا مسئولید .
    بابا همه این سهامدارای جز برای این که بلکه سودی کسب کنن ،اومدن توی این بازار . حالا کارمند باشه کارگر باشه . بخدا این نونا خوردن نداره
    جناب ساده ساده سرمایه یه سری فرد بی اطلاع به باد فنا بره خوبه؟ این عمل الان طبق اخلاقیات حرفه ای محسوب میشه؟

کاشکی یه ذره ما وجدان داشتیم از این همه اعتمادی که دیگران بهمون دارن حداقل سوءاستفاده نمی کردیم . حالا من سهامدار جزء از حقایق با اطلاع نشم . مگه خدا اون بالا شاهد بر اعمال و افکار ما نیست؟
    صبر خدا هم اندازه ای داره .
    چی بگم والله .

عضو فعال Hamid-safapour آواتار ها
    ارسال
    243
    تشکر شده 1,056 بار در 214 ارسال
    حاجی چه جالبه که همه به تکاپو افتادن
    آقای جمالی ما منتظریم همچنان
    دکتر مهربان سایه ات سنگین شده ها حواست باشه

11. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید Hamid-safapour از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مات آواتار ها
    ارسال
    5,650
    تشکر شده 13,887 بار در 4,563 ارسال
    كسايي كه ميان اينجا سر سهامدار جزئ رو كلاه ميگذارن و ميخوان خونه خرابش كنن بايد پتشون ريخته بشه كه اگه خاموش نشست گناه هست ولي اين كه يكي بياد با افتخار بگه من هكرم و تهديد كنه كه اگر حقايقو بگيد منم خيلي چيزا رو ميگم كه نبايد بهشون دسترسي داشته باشي معلومه كه از گفتنه حقايق به شدت ميترسي و به هر ترفندي دوست داري حقايق گفته نشه
    الماس را جز در قعر زمین نمیتوان یافت و حقایق را جز در اعماق فکر نمی توان کشف کرد.(ویکتور هوگو)
    اگر می خواهی بنده کسی نشی بنده هیچ چیز مشو.(ژاک دوال)
    اعتماد به نفس را از شیر بیاموزید اوبا خودش یکدل است و هرگز تضاد در او راه ندارد.

13. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید مات از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    ارسال
    4,688
    نقل قول نوشته اصلی توسط سحر نمایش ارسال ها
    من کسی هستم که خواننده مطالب بورسی این سایت هستم . نمی خواستم دخالت کنم . ولی الان که این پست ها رو می بینم واقعا سره از ناسره برام تمیزش مشکل شده .

جناب ساده ساده . الان این گفتتون جنبه تهدید داره؟ حالا که این جور شد ما چهار دسته داریم هکر سفید ، خاکستری، سیاه ، کرکر
    حیف شد امسال فروردین ماه گروه هک اشیانه کلاس هک پیشرفته گذاشته بود شرکت می کردید تا اطلاعاتتون کامل تر بشه .

من متوجه نشدم شما چرا این قد اصرار دارید موضوع کش داده نشه؟ عواقب این افشاگر یی ها چیه؟ توی این یا فروم های دیگه چه خبره؟ که این کسانی که یه عده بی خبر از همه جا بهشون اعتماد می کنن و بهشون میگن استاد چه تبانی هایی با هم پشت پرده میکنن .
    مگه موضوعی هست که شما از عنوان شدنش هراس دارید ؟ که تهدید به رو کردن پیام های خصوصی هم می کنید؟ مگه شما اطلاعات شخصی دارید که قراره بریزه تو دایره . خوب با توانایی که عنوان می کنید دارید اکانت و تمام رد پاهایی که از خودتون به جا گذاشتید رو پاک کنید .دیگه چرا می ترسید .
    کسی رو که پاک است از محاسبه چه باک است؟

توی این فروم ها چه خبره؟
    همه که این توانایی رو دارن به پیام های خصوصی هم دست پیدا کنن . کی به کیه؟ تاریکیه؟
    همه همو تهدید می کنن که اگه فلان بگی منم فلان کارو می کنم فلان مطلب رو میگم . همه از هم آتو دارن .
    واقعا شیطان باید بیاد پیش ادمیزاد لنگ بندازه .

چرا باید این تایپک بسته بشه؟ مگه قراره چه واقعیت هایی رو بشه که ازش می ترسید؟
    واقعا اگه حقایقی هست که باید سهام دار جزء بدونه که پشت پرده چه خبره و اگه اعلام نکنید تا همه واقف بشن پیش خدا مسئولید .
    بابا همه این سهامدارای جز برای این که بلکه سودی کسب کنن ،اومدن توی این بازار . حالا کارمند باشه کارگر باشه . بخدا این نونا خوردن نداره
    جناب ساده ساده سرمایه یه سری فرد بی اطلاع به باد فنا بره خوبه؟ این عمل الان طبق اخلاقیات حرفه ای محسوب میشه؟

کاشکی یه ذره ما وجدان داشتیم از این همه اعتمادی که دیگران بهمون دارن حداقل سوءاستفاده نمی کردیم . حالا من سهامدار جزء از حقایق با اطلاع نشم . مگه خدا اون بالا شاهد بر اعمال و افکار ما نیست؟
    صبر خدا هم اندازه ای داره .
    چی بگم والله .
    به ولاي علي اگه مسائلي بخاد رو بشه پاي بهترين كاربرا وسط مياد...كاربرايي كه حتي فكرشم نميكنن كه تو اين ليست اسم اونام باشه.......من خودمو خراب كردم كه اينو بگم و از از هم پاشيدن سايتهاي بورسي جلوگيري كنم ....بزاريد قرباني اين بحث من باشم اما اين تاپيك براي هميشه بسته بمونه.......ازتون خواهش ميكنم...تمنا ميكنم اين بحثو تموم كنيد

15. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    ارسال
    596
    تشکر شده 4,829 بار در 629 ارسال
    از نظر شما اطلاعات شخصي آدما بريزه رو دايره خوبه؟لا اقل ما اخلاق حرفه اي رو رعايت ميكنيم
    ساده عزیز اطلاعات شخصی کدومه عزیزم.
    اینطور که بنده متوجه شدم قراره اطلاعاتی رو بریزن رو دایره تا عده ای صفته باز دستشون رو بشه.شما با چه چیز این قضیه مشکل دارید.
    من نمیدونم این اسناد و مدارک چی هست اما اگر فردی بخواد احساس خطر بکنه با افشای این اسناد واقعا جای تامل داره.

17. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید محاد از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال roohe-khashen آواتار ها
    ارسال
    2,153
    تشکر شده 8,172 بار در 1,967 ارسال
    بسم الله الرحمن الرحیم
    متاسفانه شاهد هستیم بین بچه هایی که گه گاه همدیگر را داداش خطاب میکردند در حال حاضر درگیری و نزاع رخ داده و کافیست بچه ها کمی به چند ماه پیش بیندیشند و اون روابط خوبی رو که باهم داشتند به خاطر بیاورن چند تا نکته هستش که بنده لازم میبینم اینجا متذکر شوم اولیش این هست که حدود چند ماه پیش در این سایت بنده و مطصفی و سامان یعنی همون ایدی های مصطفی مصری پور و ساده ساده عزیز روز نبود که تو سایت انبلاین نباشیم اونم نه یک ساعت و چند ساعت بلکه حدود 12 ساعت در روز بسیاری از سهمها رو تحلیل کردیم و خرید و فروش کردیم و به قول بچه ها گفتنی تحلیگرهای سایت بودیم مدتی دوستان دیگری وارد سایت شدند و بنده به علت خستگی کمی در سایت کمرنگ تر شدم اما خوب انصافا سایت خوب پیشرفت کرد و عناوینی هم به بچه ها داده شد اعم از تحلیلگر بازار و تحلیلگر بنیادی که بار ما را کمی سبک کرد در سایت و دوستان تحلیلگر خوبی در سایت هستند البته بنده به همین کاربر ویژه راضی هستم و به والله به کاربر عادی هم راضی هستم این عناوین گاها باعث بعضی کدورتها شده که جناب جمالی بررسی نمایند دومین نکته این هست خانمهای سایت با هم درگیر شدند که بنده حرفهای خودم رو راجب اون موضوع زدم سومین نکته هم راجب افراد سفته باز هستش که الان بعضیها در سهمهای معرفی شده توسط انها گیر هستند نکته مهمی بگم همتون میدونید که بنده هم ازحامیان کاشی بودم و مبلغ سنگینی هم تو این گروه خوابوندم اما خدا شاهده بنده در زندگی فقط و فقط روتحلیل خودم سهم میخرم و شاید مغرورانه باشد اما فقط تحلیل های خودم را برای خودم قبول دارم و خدا رو شکر تا الان تو این چند ساله بالغ بر 500 درصد هم سود کردم زهره خانم تدین و ایدی اث میلان یادشون هست که بنده زمانی اراده میکردم سهمهایی از قبیل لپارس و تکنو و سهمهای کوچک رو صف خرید و فروش میکردم در سایت بورس 24 با کسی درگیر شدم و گفتم از فردا لپارس صف فروش جمع میشود و تا 190 بالا میاید که همه خندیدن و بنده با سرمایه قابل توجهی که حالا بماند یا مال خودم بود یا مال یه شخص دیگه لپارس رو تا 190 اوردم بالا بعد به همه بچه ها گفتم اخر خط لپارسه بفروشید ولی فقط و فقط به تحلیل خودم ,و خدا را شاکرم که به هیچ بنی بشری توصیه خرید سهم نکردم والان هم 40 درضد سرمایه بنده درگیر کاشی هست که اونم میانگین رو به حداقل رسوندم پس خواهشا نگید فلانی گفت سهم بخرید ما هم خریدیم و الان توش گیر کردیم!!!امل باگات و حمید اعرابی و سپهبد تریدرهای موفقی هستند به موقع حالا یا با پول زیاد وارد شدن و الان هم خارج شدن نمیشه نادیده گرفت که قثابت از 150 اومده 700 یعنی بالای 450%سود پس کسی که با این افراد حالا یا سفته باز یا غیر سفته باز وارد شده سود خوبی کرده و کسی که رفته قشکر رو970 تومن خریده علی رغم اینکه در سایت پرریسک عزیز و دوستان دیگر بارها هشدار داده بودند طبیعتا ضرر کرده بازار بورس یعنی همین مثل بازی فوتبال چلسی کثیف بازی کرد جلو بارسلونا اما الان در فینال هست و کسی از بارسلونا اسم نمیبره شاید بازی این افراد کثیف بوده اما در هر صورت سود داده و نکته اینه که این دوستان اصلا تو این سایت نبودن و نیستن!!!!پس افراد سفته باز تو این سایت کی بودن بیل گیتس که زده بود تو کار اتی زهره هم که داشت بنده خدا کار خودش رو تو تاپیک طلا میکرد البته بنده جناب جمالی رو دورا دور میشناسم و به علم مدیریت ایشون هم کاملا واقفم ایشون عیدرو به تک تک دوستان شخصا قبل از همه سال نو رو تبریک گفت به عنوان مدیر که خود نشان از فروتنی ایشون داره نکته بعدی اینه که چرا شما دوست عزیز رفتی 100% سرمایه رو درگیر قند و کاشی کردی؟؟چرا ؟؟؟حداقل یک سوم سرمایه کافی بوده هر چند بنده اینجا مینویسم به خدا ما رو به عنوان بنیادی کار شاید زودتر از بقیه به نمایشگاه دعوت کردند و از ما خواستند کلاس اموزش بنیادی در نمایشگاه بزاریم که بنده به خاطر جور نبودن این محیطها با روحیم واخلاقیاتم قبول نکردم من اینجا مینویسم شرکتهای کاشی تعدیل دارند اونم نه یکی بیش از چندتا وباید به بازار ارائه دهند یاسر عزیز به بنده گفت کاشی رو هم مثل سیمان پیله وران خریداری میکنند و پول رو به ریال میدهند که من مطئنم در ازاری هر دلار حداقل 1500 تومان دریافت کردند در صورتی که قبلا 1180 تومان میگرفتند واین یعنی تعدیل و باید به بازار ارائه دهند حالا اگر کخاک یا کپشیر هنوزم از پیله وران به ازای هر دلار 1226 تومان میگیرند بنده بررسی نکردم اما ما 40 درصد از سرمایه رو درگیر کاشی کردیم و گذاشتیم زیر لحاف ببینیم چی میشه شایدم تحلیلم اشتباه باشه که در اون صورت ضرر کردم دیگه بازار دیگه تحلیلم اشتباه بوده و خدا شاهده به هیچ کس دراین سایت پیشنهاد خرید کاشی ندادم خرید فولاژ گفتم فولای گفتم فجر گفتم شمواد گفتم وایران گفتم حتاید گفتم سیمانی گفتم که کاشی نگفتم به خصوص در پیام خصوصی حالا این بحث هایی هم که پیش اومده به نظر من مال بچه های کلاس سوم راهنمایی هستش تو رو خدا جمع کنید این داستانها رو تصمیم گیرنده نهایی در مورد سهم خود فرد هستش در مورد قهر و قهر بازی هم والا قباهت داره این کارها با صلوات تمامش کنین من تو بورسبازان هم نوشتم به خدا ما رو اینقدر تو غرفه بورسبازان تحویل گرفتن که به خدا شرمنده شدیم اینجا هم والا دوستان خوبی داریم بهنام کاپیتان عزیز امن خود علیرضا جمالی بابک کیوان اریو یاسر اونور هم دوستان خوبی داریم مهراز اقای سیمایی بابای دارا با همه هم دوست هستیم هم اینجا مینویسیم هم اونجا مینویسیم مدیران دو سایت هم لطف کنند اگر کسی مدرکی دال بر بی احترامی طرفین به یکدیگر دارند تو هر دو سایت رو کنند که همه با چشم ببینند و ماجرا رو متوجه بشوند که بنظر من به خدا این کارهم بچه بازی هست دو سایت در کنار یکدیگر دارند کار میکنند فقط اینجا هم مینویسم بلاک شدن تصمیم کبری کمی بحث برانگیز هست که انشا الله اونم برطرف بشه شاید دلیل فنی بوده .در پناه حق
    دستم بگرفت و پا به پا برد...

19. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید roohe-khashen از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 نفر از این موضوع دیدن می کنند (0 عضو و 1 مهمان)

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به ارسال ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید ارسال های خود را ویرایش کنید
  •