صفحه 10 از 19 نخست ... 78910111213 ... آخرین
نمایش نتایج: از 91 به 100 از 181

موضوع: چو میبینی که نابینا و چاه است....

عضو فعال rezaafshari110 آواتار ها
    تشکر شده 1,717 بار در 351 ارسال
    سلام
    سروران و بزرگان و دوستان عزیز
    از همه تقاضا میکنم که به این بحث ها خاتمه بدید.من معمولا قسم نمی خورم اما خدا رو شاهد میگیرم که این کارها کار شیطان است.
    داره بین یک عده آدم صاف و ساده بذر بدلی و نفاق رو میکاره. الان داره به هممون میخنده.چرا دشمن شاد کن شدیم ؟
    این رو مطمئن هستم که همه از این درگیری های بین دولت و مجلس دلخوراند و ایراد میگیرند.آیا دقت کرده اید که از این درگیری ها
    فقط دشمنان شاد و خوشحال شدند.خوب قضیه این دوتا فروم هم همینه دیگه.الان کیف فرومهای دیگه کوک شده.چون این دو فروم که
    از نظر هم از نظر کمی و هم از نظر کیفی در سطح بالایی قرار دارند کم کم دارند به حاشیه میروند.داریم با دست خودمون تیشه به ریشه
    این دو نهادی که مطمئنا در آینده درختهای پرباری میشن میزنیم.داریم اساتید رو از دست میدیم.دکتر عمادی و باربد از هر دو فروم خداحافظی کردند.
    جلوی ضرر رو از هرجا بگیریم خوبه.سعی کنیم بقیه دوستان رو حفظ کنیم.انشاالله این دو عزیز هم بر میگردند.
    آقای جمالی ، آقای نکویی ، آقای مجید20 ، اقای کاپیتان نمو ، خانم خادمی ، خانم تدین من همه تقصیر ها رو به گردن میگیرم فقط خواهشا دیگه
    تمومش کنید.
    من بودم که رابطه خانم خادمی و تدین و محمدی رو شکر آب کردم و زیر آبشون رو زدم.
    من بودم که پشت سر آقای جمالی و نکویی بد گفتم.
    من بودم که دکتر عمادی رو رنجوندم.
    من بودم که همه رو متهم به سفته بازی کردم.
    بابا مقصر که پیدا شد لطفا دیگه ادامه ندهید.من به عنوان مقصر اصلی این قضیه از همه عذر خواهی میکنم.من رو ببخشید و حلالم کنید.

این قضایا اگه ادامه پیدا کنه دیگه حرمتها از بین میره.
    یک اصل روانشناسی میگه اگه توی یک دعا دوطرف 50 - 50 مقصر نباشند حتما 60 - 40 هست.خب عزیز من اگه خودت رو 60% مقصر نمیدنی
    مطمئن باش که 40% مقصری.فکر نکنیم همه بدی ها مال همسایه است.
    آقای جمالی و کاپیتان نمو عزیز من ایمان دارم شما افراد صادق و راستگویی هستید و حتما چیزهایی اتفاق افتاده که قصد بیان کردن اونها رو دارید

اما خواهش میکنم یک لحظه نیت کنید و به خدا بگید : خدایا من آبروی بنده ات رو نمیبرم در حالی که به خطاش ایمان دارم توهم اون دنیا آبروی منو نبر

از بقیه دوستان هم خواهش میکنم دیگه هی به این طرف و اون طرف رو سیخ نزنند که بیایید حقایق را بیان کنید
    آیا دوست دارید خدایا حقایق شما رو در بین مردم عنوان بکنه.مسلما نه.پس لطفا دیگه همه ساکت باشیم

حضرت علی میفرمایند : خیلی وقتها سکوت از حرف زدن بهتر است

همانا برای کسانی که دوست دارند زشتی در میان مومنان آشکار شود، عذابی دردناک است. (سوره نور، آیه 19)

خب برمیگردم به جمله اولم سروران ، بزرگان و دوستام عزیز لطفا رسم سروری و بزرگی و دوستی رو در حق بنده بجا بیاورد و این بحث رو تمومش کنید
    انشاالله خدا به همین زودی همه چیز رو درست میکنه
    ومن الله التوفیق
    حضرت رسول صلى الله عليه و آله میفرمایند :
    همانا پاكيزه ترين پيشه ، پيشه بازرگانانى است كه چون سخن گويند ، لب به دروغ نگشايند ؛ هر گاه امين شمرده شوند ، خيانت نورزند ؛ زمانى كه وعده دهند ، پيمان نشكنند ؛ چون بخرند ، بر سرِ مال نزنند ؛ چون بفروشند ، بازار گرمى نكنند ؛ هر گاه مديون شوند ، [در پرداخت دين] امروز و فردا نكنند ؛ و هر گاه طلبكار شدند ، [بر بدهكار] سخت نگيرند .

2. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید rezaafshari110 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال sourena آواتار ها
    تشکر شده 5,327 بار در 1,077 ارسال
    []ساده ی ساده عزیز
    به عنوان کاربری که تا کنون مستقیماً با شما در ارتباط نبوده ام
    اما همیشه اینجا و در سایت همسایه خواننده مطالب مفید شما
    بوده ام.مطالبی که به هیچ وجه بویی از نادرستی و سفته بازی از آن به مشام نمیرسد.خصوصاً از ارتباط دوستانه شما با مخاطبینتان لذت میبردم
    مطمئنم دوستانی که شما را میشناسند نیز میدانند شما شایسته چنین القابی نیستید

شاهدی از غیب هم رسید و جناب پینو هم در پست بعدی عرض بنده رو تایید کرد.سپاس

هرچند که شما مختارید در سایت مورد علاقه خود فعالیت کنید اما امیدوارم با رفع سوتفاهمات
    و کدورتها ما شاهد حضور پرثمر و صمیمانه شما در اینجا نیز باشیم
    راستش رو بگم بعضی وقتها که به کامپیوتر دسترسی ندارم و با موبایل وارد میشم دسترسی به سایت همسایه مقدور نیست
    راستی درددل صمیمانه شما و اینکه اینقدر راحت و بی آلایش مسائل خود را مطرح کردید نیز برای من آموزنده بود
    برایتان بهترینها را آرزو میکنم

اضافه کنم با شما در رابطه با سفته بازی روی قندیها موافق نیستم . من امروز قلرست خریدم
    ویرایش توسط sourena : 2012/05/15 در ساعت 11:39
    سال 1392 می تونه یک سال طلایی و فراموش نشدنی برای بورس وبازار سرمایه باشه.

4. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید sourena از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال احـد آواتار ها
    تشکر شده 1,889 بار در 442 ارسال
    وقتی شفافیت نیست خیلیها را در گیر میکند
    اما در مورد جناب ساده ساده
    قسم جلاله می خورم که جناب سامان واقعا"ساده و بی غل و غش هستند
    انسانی شریف که دوستان و اغیار به پاکی ودرستیش معترفند
    قدر شناسی یک خصلت نکویی است قدر امثال جناب ساده و ساده ها را بدانیم
    بنده با ایشان کمترین مراوده را دارم
    ولی بی انصافی است از بزرگواری و نیت و عمل خیرش چیزی نگیم
    ایشان حرمت معلمی دارند .یا حق

6. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید احـد از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر Captain Nemo آواتار ها
    تشکر شده 21,295 بار در 2,970 ارسال
    سلام
    فعلا قصد ادامه صحبتها را ندارم تا جناب جمالی هم خودشان تشریف بیاورند
    فقط خدمت جناب ساده ساده عرض مینمایم
    که بنده اگر در جایی اسمی از ایشان به عنوان سفته باز آورده ام بفرمایند کجاست تا
    همین جا عذرخواهی کنم از ایشان ....
    ظاهرا بسیاری از مسایل را به بنده نسبت دادید که خدا میداند روی سخنم شما نبودید ...
    ممنون از جناب کیوان که متوجه مطلب حقیر گشتند ...
    از صبح یا دارم تلفن جواب میدم یا پی ام ....

جناب ساده ساده عزیز
    بنده نیز همچنان قلبا شما را دوست دارم ....
    این اختیار با شماست که در چه سایتی مطلب بنگارید ولی
    وقتی اینجا را ترک میکنید و در مقام
    دفاع از کاربران خاطی دیگر خود را قرار می دهید و میفرمایید که سایت بورسی تعطیل شد و هر کسی
    به ما ناسزا گفت تشکر میکنید ... پس این حق را برای بنده قایل باشید که در مقام دفاع از خود و سایت برایم ...
    موفق باشید .
    یاری اندر کس نمی​بینیم یاران را چه شد
    دوستی کی آخر آمد دوستداران را چه شد

شهر یاران بود و خاک مهربانان این دیار
    مهربانی کی سر آمد شهریاران را چه شد

عضو فعال baradaran آواتار ها
    تشکر شده 5,767 بار در 548 ارسال
    با سلام و عرض ادب

جناب بابک عزیز با تشکر از لطف جنابعالی بنده نیز همواره برای شما احترام زیادی قائل هستم و افتخار میکنم دوست خوبی مانند شما دارم .
    واما در مورد مطلب شما من با کلیت فرمایش شما کاملا موافقم و شرایطی که برای دوست خوب بیان کردید کاملا منطقی و درسته اما جناب بابک عزیز اینکه گفتم برخی از مدیران بورس بازان از دوستان همشهری من هستند و این جمله برای شما طرح سئوال شده است را بدین گونه پاسخ میدهم .
    دوستان همشهری من که مدیر بورس بازان هستند و منظور نظرم بودند دوستانی مانند جناب حجت هستند که برای همه شخصیت مثبت ایشان شناخته شده است و یا جناب سیمایی و آقایان عمو حسین , آقا رضا , مهراز, عباس زاده و شاید دوستان دیگری هم باشند که فراموش کردم که من تاکنون ندیدم به اصطلاح شما سهام چاق کن باشند و همواره افراد بدون حاشیه و مثبتی بوده اند ولی با این حال من با دیدن مطالب توهین آمیز در بورس بازان از این دوستان به این دلیل که مدیرو مسئول هر نوشته ای هستند انتقاد و خداحافظی کردم .
    البته بلافاصله تاپیک فوق حذف شد و از طرف مدیریت عذر خواهی نیز صورت گرفت .
    امیدوارم توضیحاتم قانع کننده باشد و مجددا از حسن نظر شما دوست عزیزم سپاسگزارم .
    دو اصل مهم در زندگی : 1_جسارت در بیان عقیده 2_ جرات در پذیرش اشتباه

9. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید baradaran از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Hamid-safapour آواتار ها
    تشکر شده 1,058 بار در 215 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط محسن نظري نمایش پست ها
    خدا پدرتو بيامرزه بنده هم از اقاي جمالي تقاضا دارم يا بي خيال قضيه شوند و قضيه را كش ندهند تا حواشي ادامه پيدا نكند يا در يك پست هر ان چيز كه نهان است و كاربران بايد بدانند تا خودي از بي خودي شناخته شود را بيان كنند قضاوت هم باشد براي كاربران...
    خدا پدر و مادرتو بیامرزه
    آقا جان بیاین مدارکتونو بزارید تا یه سری تازه کاره دیگه سرمایشونو به باد ندن
    یاد زامبروتای عزیز افتادم که معلوم نیست چه بلایی به سرش اومده
    یاد دوستم افتادم که سر سفته بازی رو سهام کاشی الان 50 درصد تو ضرره و هرروز منتظره تا سهامش بره بالا ولی 4 درصد منفی میخوره
    یاد قندی ها میافتم که چه جوری سهامداراش رو داره سکته میده
    بابا جان شما مسوول هستید در قبال من و تک تک سهامدارای جز
    همه ی ما میخوایم فرق آدم خوب و آدم سهم چاق کن رو بدونیم
    آقای رضا افشاری که خیلی دوست دارم حرفات درسته و مثل خودت دوست داشتنی . ولی اگه این حقیقت گفته نشه خیلی های دیگه هم در آینده بدبخت میشن. این موضوع با دعوای زن و شوهر که با هم دعوا میکنن و یکیشون کوتاه میاد و دوباره همه چی گل و بلبل میشه فرق میکنه
    من اینجا از آقای جمالی انتظار دارم که به خواسته ی من و خیلی از کاربران دیگه اهمیت بدن و موضوع رو روشن کنن

11. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید Hamid-safapour از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی هامون آواتار ها
    تشکر شده 661 بار در 94 ارسال
    واقعا به این دعوا فقط می شه گفت بچه بازی. چه بابای دارا و چه دوستانِ آقای جمالی در دو جناح دارید بچه بازی میکنید. شما پشت آیدی هاتون تصویر شخصیت های خوب و مطلع رو نمایش می دید نذارید این وجه بچه بازی جای اونو بگیره. ضمن اینکه من از صحبت های دوستان در این تایپیک اینطور فهمیدم که مدیران محترم این سایت احتمالا هیچ اهمیتی به امنیت اطلاعات نمی دن. اینکه بگیم پی ام های شخصی رو منتشر می کنیم یا کی با کی چت م یکرد باور کنید دور از شانه شماست. هر جای دنیا بود مسولان سایت بخاطر افشای اطلاعات شخصی مورد تعقیب قرار می گرفتند. اونطرف هم بابای دارا هم اشتباه کرد کسی رو بیسواد نامید. من تصورم از بابای دارا یه آدم دیگه بود که متاسفانه خراب کرد. به هر حال فکر کنم هر چی بیشتر کش بدید وجوه منفی تر از دو طرف آشکار می شه (وجوهی که همه ما داریم و سعی می کنیم پنهانش کنیم. آدمیم دیگه ترکیبی از نقاط قوت و ضعف). در آخر هم گند می زنید (می زنیم) به هر چی اعتماده در فروم نویسی است. این یه سرمایه س که افراد به آیدی ها اعتماد می کنند. مثل همون پولی که باهاش خرید می کنیم. پس مواظب این سرمایه هم باشید. پیشنهاد من اینه که اگر هم حرفی هست، مدرکی می خواهید رو کنید یا هر چی دیگه بابا شما دیگه حقوقی هستید بدید روابط عمومی سایت یا با یک بیانیه این کار رو بکنید.

13. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید هامون از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,757 بار در 4,575 ارسال
    ضمن تشكر از جناب سورنا و پينوي عزيز به خاطر لطفشون به بنده بايد يه چيزي رو در مورد سينا بگم...چون ظاهرا مسدود هستن و نميتونن مطلب بزنن...

اينم تاكيد ميكنم كه با خواست خودم دارم اين پستو ميزنم در مورد پي ام هايي كه جناب سينا ارسال ميكردن و بعضي از سهما به هدف ميخورد و بعضي نميخورد بايد عرض كنم كه اگه به سهمايي كه سينا معرفي ميكرده نگا بكنيد همشون سهمايي بودن كه امثال من و سينا و خيلي از حقيقيهاي ديگه اصلا نميتونن اونارو به سمت مقاصد خودشون حركت بدن...وليز ونفت كپشير و خيلي سهماي ديگه.....من يه بار كه نه 100 بار از سينا خاستم كه سهماي كوچيك رو معرفي بكنه اما ايشون به من گفت كه ميترسم به سفته بازي متهم بشم و آخرم معرفي نكرد و منم ديدم منطقي صحبت ميكنه....همه سهمايي كه توسط ايشون معرفي شده همه سهماي رند بازار بوده و اصلا قابليت سفته بازي نداشته و اين مرد اينقد شرف داره كه خودشم مياد به اشتباهاش اعتراف ميكنه....البته با بعضي از سهماش موافق نبودم ولي اصلا به معني سفته بازي نبوده....يعني اگه همه ماها جمع بشيم نميتونيم يه سهم گنده اي مثه ونفتو بيشتر از 10 درصد تكون بديم...واژه سفته بازي جديدا خيلي مد شده و ازش استفاده ميشه اما متاسفانه در جاي خودش استفاده نميشه....سينارو به جرات ميتونم بگم يكي از محبوب ترين كاربرا هست و اين وصله ها به امثال من و سينا نميچسبه
    مرا گر دولت عالم ببخشند .... برابر با نگاه مادرم نيست

15. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) کیوان آواتار ها
    تشکر شده 23,351 بار در 4,529 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid-safapour نمایش پست ها
    خدا پدر و مادرتو بیامرزه
    آقا جان بیاین مدارکتونو بزارید تا یه سری تازه کاره دیگه سرمایشونو به باد ندن
    یاد زامبروتای عزیز افتادم که معلوم نیست چه بلایی به سرش اومده
    یاد دوستم افتادم که سر سفته بازی رو سهام کاشی الان 50 درصد تو ضرره و هرروز منتظره تا سهامش بره بالا ولی 4 درصد منفی میخوره
    یاد قندی ها میافتم که چه جوری سهامداراش رو داره سکته میده
    بابا جان شما مسوول هستید در قبال من و تک تک سهامدارای جز
    همه ی ما میخوایم فرق آدم خوب و آدم سهم چاق کن رو بدونیم
    آقای رضا افشاری که خیلی دوست دارم حرفات درسته و مثل خودت دوست داشتنی . ولی اگه این حقیقت گفته نشه خیلی های دیگه هم در آینده بدبخت میشن. این موضوع با دعوای زن و شوهر که با هم دعوا میکنن و یکیشون کوتاه میاد و دوباره همه چی گل و بلبل میشه فرق میکنه
    من اینجا از آقای جمالی انتظار دارم که به خواسته ی من و خیلی از کاربران دیگه اهمیت بدن و موضوع رو روشن کنن
    حقایق چه گفته بشه چه نشه. یک اطمینان هست.
    شما از گزند سفته بازان در این فروم در امان هستید. قطعا هرگز دیگر مجال نفس کشیدن در اینجا را نخواهند یافت.
    تا جناب جمالی و ناظرین محترم هستند اعمال خبیث این گروه خنثی خواهد شد.
    ما را به چوب و رخت شبانی فریفته اند ، این گرگ سالهاست که با گله آشناست

عضو فعال
    تشکر شده 24,757 بار در 4,575 ارسال
    اما در مورد نقل قول پست خانم تدين از بورس بازان در بورسي بايد بگم كه من به عنوان يك انساني كه ليبرال هستم و الگوهاي آزادي برام اهميت داشته و داره و خواهد داشت نميتونستم تحمل كنم كه شخصي رو مسدود بكنن و بعد پشت سر شخص تا ميتونن مطلب بزنن....خانم تدين هم گفتن آيديشونو باز بكنيد تا خودشون از خودشون دفاع بكنن و اين همون اصل آزادي هست كه اميدوارم مديران سايت اينكارو بكنن چون ظاهرا قراره افشا گري بشه..خب بسم الله...آيديارو باز كنيد
    مرا گر دولت عالم ببخشند .... برابر با نگاه مادرم نيست

18. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 10 از 19 نخست ... 78910111213 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)