صفحه 15 از 19 نخست ... 512131415161718 ... آخرین
نمایش نتایج: از 141 به 150 از 181

موضوع: چو میبینی که نابینا و چاه است....

عضو فعال meysam_sh_2020 آواتار ها
    تشکر شده 113,981 بار در 19,073 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط کیوان نمایش پست ها

آخه من نمی دونم این چه منطقیه ؟! چطوری میشه فرد و افرادی که با قصد و نیت به قصد سود شخصی سهم چاق میکنند ( نه اونطور که روح گفتند سود جمعی که دیگران هم از کنارش بتونند استفاده کنند!) میشه بهترین کاربرها ؟!
    من در اولین پستم اشاره کردم به بعضی شهرت داده شد ، یعنی عمدا بعضی ها را مطرح کردند و میکنند و بالا می برند ، آنها را برجسته می کنند که اعتماد جلب شود ، گفتم در نهایت پولی نمیماند...ان سهامدار بدبختی که سواد دارد ، تحلیل هم دارد اما به هر دلیلی اعتماد کرده را خالی میکنند و پول و زندگی اش را بر باد میدهند. من خودم بارها گفتم و می گویم از تحلیل خود استفاده کنید و کنیم. اما نمی توان انکار کرد که عده کثیری در ابتدای راه هستند.
    عذر میخوام که از این ادبیات استفاده میکنم اما به درک که اسم فلان افراد به ظاهر نیکوکار و خوش شهرت برباد میرود ، به درک که فلان سایت از هم میپاشد. بهتر از آنست که آبروی فلان کارگر و کارمند که اندک سرمایه خویش را در بازار سرمایه و به اتکای تحلیل و اعتماد به فلان شخصیت گذاشته است بر باد برود. بهتر از انست که شاکله خانواده آن سهمادار نگون بخت و از همه جا بی خبر از هم بپاشد.
    این چه منطقی هست ؟!
    کاملا موافقم .
    کانال بنده در تلگرام : T.me/investmentuntil1408

2. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,757 بار در 4,575 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط کیوان نمایش پست ها

آخه من نمی دونم این چه منطقیه ؟! چطوری میشه فرد و افرادی که با قصد و نیت به قصد سود شخصی سهم چاق میکنند ( نه اونطور که روح گفتند سود جمعی که دیگران هم از کنارش بتونند استفاده کنند!) میشه بهترین کاربرها ؟!
    من در اولین پستم اشاره کردم به بعضی شهرت داده شد ، یعنی عمدا بعضی ها را مطرح کردند و میکنند و بالا می برند ، آنها را برجسته می کنند که اعتماد جلب شود ، گفتم در نهایت پولی نمیماند...ان سهامدار بدبختی که سواد دارد ، تحلیل هم دارد اما به هر دلیلی اعتماد کرده را خالی میکنند و پول و زندگی اش را بر باد میدهند. من خودم بارها گفتم و می گویم از تحلیل خود استفاده کنید و کنیم. اما نمی توان انکار کرد که عده کثیری در ابتدای راه هستند.
    عذر میخوام که از این ادبیات استفاده میکنم اما به درک که اسم فلان افراد به ظاهر نیکوکار و خوش شهرت برباد میرود ، به درک که فلان سایت از هم میپاشد. بهتر از آنست که آبروی فلان کارگر و کارمند که اندک سرمایه خویش را در بازار سرمایه و به اتکای تحلیل و اعتماد به فلان شخصیت گذاشته است بر باد برود. بهتر از انست که شاکله خانواده آن سهمادار نگون بخت و از همه جا بی خبر از هم بپاشد.
    این چه منطقی هست ؟!
    كيوان جان حالا كه جناب جمالي كوتاه اومدن شما كوتاه نميايد؟

نه هيچكس بدبخت شده نه كسي سفته بازي كرده ....هممون همديگرو ميشناسيم و كارناممون روشنه
    مرا گر دولت عالم ببخشند .... برابر با نگاه مادرم نيست

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مات آواتار ها
    تشکر شده 13,899 بار در 4,563 ارسال
    من كسي رو ميشناسم كه به خاطر اون ريش قرمز بورس مرتيكه دزد و حروم خور زندگيش پاشيد بدبخت شد بابا اخه چرا كوتاه ميايد اون دنيا جواب خدا رو چي ميخوايد بديد زمان حضرت محمد شخصي بود كه توبه ميكرد ولي توبش پذيرفته نميشد ندا امد كه بر فرض كه توبه كردي و من پذيرفتم زندگي اونهايي رو كه نابود كردي چي ميشه خدا خودش ميگه من از حقم ميگذرم ولي از حقه بندم نه جناب جمالي لااقل جوري بيان كنيد تا همه متوجه بشند شما مسئولي تا ي عده رو نجات بدي كسايي كه به خاطر پيشرفتشون اومدن تو اين بازار به اين سايت اعتماد كردن بابا اگر ميخوايد سر كسي كلاه بذاريد لااقل سر حقوقي كلاه بذاريد نه سر هم نوع خودتونو به خدا قسم چوبشو ميخوريد
    الماس را جز در قعر زمین نمیتوان یافت و حقایق را جز در اعماق فکر نمی توان کشف کرد.(ویکتور هوگو)
    اگر می خواهی بنده کسی نشی بنده هیچ چیز مشو.(ژاک دوال)
    اعتماد به نفس را از شیر بیاموزید اوبا خودش یکدل است و هرگز تضاد در او راه ندارد.

عضو فعال آریو آواتار ها
    تشکر شده 27,034 بار در 4,774 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ساده ي ساده نمایش پست ها
    جناب جمالي كه گفتن بلوف بود...شما چرا جدي گرفتيد؟

جناب ساده عزیز
    شما که به همراه تیمی که فرمودین یه هکر فاندامنتالیست هستید ...از حذف شدن پست هاتون ناراحت بودید و علت عدم نوشتن در بورسی رو هم مطرح کردین و همه ما فهمیدیم ...

به نظرتون بازم شما باید ادامه بدین ؟؟؟

این روزا همه چیز هک میشه و ما هم چیزی برای هک شدن نداریم...

دوستان علت نبودن شما رو جویا میشدن و شما هم توضیح دادین ...

هک و هکر بازی هم نمیدونم چرا مطرح کردین !

اگه تیم شما یه هکر حرفه ای هست باید برای خود شما بمونه و ازش استفاده کنین ....
    ریسک از آنجایی ناشی می‌شود که ندانید در حال انجام چه کاری هستید.

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط آریو نمایش پست ها
    جناب ساده عزیز
    شما که به همراه تیمی که فرمودین یه هکر فاندامنتالیست هستید ...از حذف شدن پست هاتون ناراحت بودید و علت عدم نوشتن در بورسی رو هم مطرح کردین و همه ما فهمیدیم ...

به نظرتون بازم شما باید ادامه بدین ؟؟؟

این روزا همه چیز هک میشه و ما هم چیزی برای هک شدن نداریم...

دوستان علت نبودن شما رو جویا میشدن و شما هم توضیح دادین ...

هک و هکر بازی هم نمیدونم چرا مطرح کردین !

اگه تیم شما یه هکر حرفه ای هست باید برای خود شما بمونه و ازش استفاده کنین ....
    بلوف زدن كه شاخو دم نداره آريو جون

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) کیوان آواتار ها
    تشکر شده 23,351 بار در 4,529 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ساده ي ساده نمایش پست ها
    كيوان جان حالا كه جناب جمالي كوتاه اومدن شما كوتاه نميايد؟

نه هيچكس بدبخت شده نه كسي سفته بازي كرده ....هممون همديگرو ميشناسيم و كارناممون روشنه
    در مورد بخش قرمز کاملا مخالفم ، هر 2 مطلب اتفاق افتاده
    در مورد بخش سبز ، کاملا تردید دارم
    در مورد بخش آبی مال شما شاید روشن باشد اما تعداد زیادی هستند که سیاه سیاه هست.
    و در مورد بخش صورتی ، بله این آخرین پست من در این تاپیک بود و دیگر ادامه نخواهم داد....
    ما را به چوب و رخت شبانی فریفته اند ، این گرگ سالهاست که با گله آشناست

10. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مات آواتار ها
    تشکر شده 13,899 بار در 4,563 ارسال
    كيوان جان لااقل شما بيا تو پيام خصوصي ندا رو به من بده تا گير اين سفته بازا نيفتم خودم به جهنم پول ي عده دست منه اونا نابود نشن
    الماس را جز در قعر زمین نمیتوان یافت و حقایق را جز در اعماق فکر نمی توان کشف کرد.(ویکتور هوگو)
    اگر می خواهی بنده کسی نشی بنده هیچ چیز مشو.(ژاک دوال)
    اعتماد به نفس را از شیر بیاموزید اوبا خودش یکدل است و هرگز تضاد در او راه ندارد.

عضو فعال بابک پناهی آواتار ها
    تشکر شده 27,010 بار در 3,216 ارسال
    همه عقل دارن و می بینن وقتی دیدین تعداد اندکی با سرمایه نسبتا زیاد دارن روی سهم کوچکی مثلا کابگن (مثال زدم فقط) دارن فعالیت میکنند و هر روز سهم چاق کنی میکنند مطمئن باشید سودهاشونو کردن میخوان بندازن به شما ...

به همین سادگی دوروبره این سهما نرید و گیر سفته بازا نیفتید

والسلام

13. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک پناهی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    باز پستم حذف شد...البته خب اهميتي هم نداره

15. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 203 بار در 52 ارسال
    من تازه خوندن این 15 صفحه را تمام کردم و چون در جریان مسائل فی مابین نبودم، برداشت اولیه ام بشرح زیر می باشد:
    1- مدیران سایت متوجه کارهای غیر حرفه ای (سهم چاق کنی) برخی از تحلیلگران شدند و آی دی آنها را بستند.
    2- این گروه رفتند و سایت دیگری تاسیس کردند.
    3- سایت جدیدالتاسیس اقدام به عضوگیری از کاربران فعال سایت بورسی کرد.
    4- مدیران سایت بورسی از حضور کم برخی از کاربران در سایت ناراحت شدند.
    5- بحث ها و تهدیدها از هر دو طرف بالا گرفت.
    6-سایت بورسی تهدید به افشاگیری در خصوص سهم چاق کن ها گرفت.
    7- آنها هم تهدید کردند که اگر شروع به افشاگری کنید، اطلاعات هک شده از پیامهای خصوصی کاربران را که لزوما" ارتباطی هم به بورس ندارد(شاید اخلاقی) افشا می کنند.(به اظهار مدیران و فعالان سایت بورسی افشای این اطلاعات اولا" در توان آنها نیست و در ثانی غیر قانونی بوده و موجب پیگیری قضایی آنها می شود)
    8- مدیران سایت بورسی برای ممانعت از افشای اطلاعات کاربران مجبور شدند که افشاگری نکنند.(جناب آقای ساده ساده می فرمایند باید اصلاح شود.شاید منظورشان این است که اطلاعات همه کاربران را افشا نمی کنند و فقط بخشی از آن را که عرق شرم بر پیشانی کاربران می نشاند افشا می کنند)
    اگر برداشت من از جریان درست باشد، برای حفظ حرمت کاربران بهتر است که موضوع کان لم یکن تلقی شود. البته دوستانی که مثل من مایل به دانستن نام سهم چاق کن ها هستند می توانند با مقایسه کاربران فعلی و قبلی سایت به یک نتیجه غیر قطعی برسند.
    ویرایش توسط آذر : 2012/05/15 در ساعت 17:13

17. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید آذر از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 15 از 19 نخست ... 512131415161718 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)